Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
P: ROBOSAPIEN V1

Registrovaný: 15.06.09
Prihlásený: 23.07.21
Príspevky: 29
Témy: 5
Bydlisko: Bardejov
Príspevok NapísalOffline : 20.07.2012 14:55

Predám tohto Robota Robosapien V1 s ktorím sa dá veľmi dobre zabaviť. Skôr by som ho odporúčal niekomu staršiemu, technickému typu človeka. Je to veľmi dobre darček pre technický typ človeka! Pozerál som si videa na youtube tejto hitech hračky a mál som pocit že to asi nikto nevie vládať, nieje to robot kde sa klikne raz na tlačítko a spraví všetko načo myslíte. Vziať niečo do rúk to chce prax a znalosti, je k nemu aj pohárik na prenášanie :) to je skvelé. Robot ma programovateľnú ľavú a pravú časť tela. Programovateľný je aj hlasový senzor a ľubovoľná funkcia po stlačení tlačítka na ovládači. Robot po stlačení senzora na ľavej strane ktorí sa nachádza na špičke chodidlá/päte aj na palci robota vykoná nejaký pohyb ktorí sa mu vopred naprogramuje(alebo funkciu od výroby). V praxi si to môžme predstaviť že ak ho dáme isť dopredu a narazí špičkov do prekážky tak napriklád ho naprogramujeme nech zvreskne, alebo cúvne dozadu a otočí sa... je tam veľmi veľa možnosti. To isté aj z pravou častou tela a senzorom hlasu, po zvolaní slova čo ma urobiť. Ovládač má 3 časti tlačidiel: 1, pohybová (jednotlivé pohyby) 2,chodenie a 3,programovanie. Ovládač obsahuje aj tlačidlo SELECT ktorí ma 3funkcie a pracuje ako tlačítko Shift na PC. stlačením raz, tlačítka pohybu zmenia funkciu, stlačením 2xSHIFT zmenia znovu funkciu. Najlepšie je že así každý kto ho má doma to nevie :D, z tých videi čo sú na nete robot vozerá že nevie nič ale on vie! len manuál je po Anglicky, no mám aj Český :). Vyhádzoval som s ním na párty čipsy z misky na stole na zem :D...Zakúpil som ho pred Vianocami a má ešte záruku. cena bola 60€ a dám ho za 40€. Dôvod predaja: potrebujem sa pohnúť ďalej :)

CENA: 40€ na cene sa dá dohodnúť
P: ROBOSAPIEN V1

P: ROBOSAPIEN V1


Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra