Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 9 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 02.01.14 Prihlásený: 12.06.21 Príspevky: 45 Témy: 13 | 13 Bydlisko: Považská By... |
Predám výkonný tichý herný PC, kvalitné komponenty, niektoré komponenty novšie. Bol zostavený v 2014 no je 100% spoľahlivý udržiavaný, dodnes na ňom hrám top hry na najvyšších detailoch. K tomu windows 7. Cena: 600eur. Môžem hodiť aj náhradný zdroj evga600b, rozbalený, nepoužívaný.
Možnosť predať aj komplet: mmo klávesnicu SteelSeries Apex (UK), výborný 24 monitor Dell 24" Dell U2414H Ultrasharp a dva takmer nepoužívané pc xbox 360 ovládače, repro v celkovej cene 720eur.
Možnosť u mňa vyskúšať. Prebranie v PB.
Dôvod: sťahovanie, na gaming už nebude čas.
Zostava: Intel Core i5-4670K, MSI GeForce GTX 980 Ti GAMING, 6GB GDDR5 (384 Bit) - kupované 3.2.2016 RAM - 16gb Crucial Ballistix Sport Series DDR3-1600, CL9 zdroj Super Flower (Golden King)550W, skriňa Fractal Design Define R4 Black Pearl + window chladenie NOCTUA NH-U12P SE2 Disk - Seagate Barracuda 7200 2TB 3.5'' HDD, SATA/600 NCQ, AFT, 7200RPM, 64MB cache Doska - Gigabyte GA-Z87X-UD3H
Nájdete ma aj na iných stránkach.
//doplnene 27.4.2018 Ku každému komponentu mám krabicu s príslušenstvom.
Ešte doplním že cenu som si zvolil tak, že všetka doprava je na kupujúcom, je to teda už minimum ktoré za danú zostavu si viem vypýtať. Preferujem osobný odber, pretože si môžeš sám zostavu pozrieť a vyskúšať, doplniť skutok do online komkunikácie na zdokumentovanie.
_________________ MB: Gigabyte Z390 M GAMING, GK: MSI GeForce RTX 2070 SUPER GAMING X TRIO, CPU: Intel Core i7-9700K, PSU: Seasonic Zdroj FOCUS-GX-850, RAM:G.Skill Sniper X DDR4 16GB (2x8GB), Case: Antec P5 Mini - black, Windows 10
HP Pavilion dv6-6b80ec : Intel Core i7 2670QM, 8GB RAM, AMD Radeon HD6770M 2GB |
|
Registrovaný: 12.11.10 Prihlásený: 26.06.26 Príspevky: 232 Témy: 41 | 41 Bydlisko: Martin |
za 580 by som to zobral osobne
_________________ Intel Core i5 8600k 4.8GHz, Scythe Ninja 4, 32GB DDR4-3200 Patriot Viper, MSI Z370-A PRO, GPU: Nvidia GTX 1060, 500GB SSD EVO 970, 4000GB Seagate Ironwolf, 27" HP IPS 27ea |
|
Registrovaný: 06.02.17 Prihlásený: 10.02.25 Príspevky: 80 Témy: 15 | 15 Bydlisko: Trstena |
Ponukam 250 na ucet za gtx 980ti
|
|
Registrovaný: 02.01.14 Prihlásený: 12.06.21 Príspevky: 45 Témy: 13 | 13 Bydlisko: Považská By... |
Niečo čo ma nenapadlo doplniť je, že som počítač nikdy nepretaktoval, nehral sa ani s cpu ani gpu, max krivka fanov na karte cez afterburner, aj to málokedy, pri pár hrách. Samozrejme nepredávam po častiach.
_________________ MB: Gigabyte Z390 M GAMING, GK: MSI GeForce RTX 2070 SUPER GAMING X TRIO, CPU: Intel Core i7-9700K, PSU: Seasonic Zdroj FOCUS-GX-850, RAM:G.Skill Sniper X DDR4 16GB (2x8GB), Case: Antec P5 Mini - black, Windows 10
HP Pavilion dv6-6b80ec : Intel Core i7 2670QM, 8GB RAM, AMD Radeon HD6770M 2GB |
|
Registrovaný: 23.11.17 Prihlásený: 30.09.24 Príspevky: 96 Témy: 29 | 29 Bydlisko: Piešťany |
Aký je celý názov klávesnice?
|
|
Registrovaný: 23.12.10 Prihlásený: 11.02.26 Príspevky: 2322 Témy: 403 | 403 Bydlisko: Košice | |
Registrovaný: 02.01.14 Prihlásený: 12.06.21 Príspevky: 45 Témy: 13 | 13 Bydlisko: Považská By... |
Don Fekete píše: za 580 by som to zobral osobne Dal som si upraviť original post, teda pod 600 nie, už je to pre mňa dosť minimum na to, aby si kupujúci zaobstaral dopravu nad  . Dohodneme sa? S tým že by si si pre to prišiel, pozrel. Dnes večer preinštalujem win a hodím tam jednu dve hry ktoré ale zmažem spolu so steamom, pred vzatím // Spojený príspevok Pia 27.04.18 17:47castelL píše: Písal som SS. Naozaj preferujem osobné prevzatie, read OP. Dopravu si kupujúci musí sám obstarať, čo je horšie ak niesi blízko a nemôžeš osobne. Možno by sa dalo cez skype ti poukazovať. Ako by si to ale navrhoval s platbou? Neviem si predstaviť poslať mašinu do košíc bez peňazí, alebo len za zálohu, zase ty tiež nechceš platiť celé bez fičiacej mašiny doma. Preto chcem osobné prezretie, prebratie so zaplatením. Paradoxne, zostavu som si dával spraviť v tichepc v košiciach // Spojený príspevok Pia 27.04.18 18:18Ešte obrázky https://imgur.com/a/kErMAVb
_________________ MB: Gigabyte Z390 M GAMING, GK: MSI GeForce RTX 2070 SUPER GAMING X TRIO, CPU: Intel Core i7-9700K, PSU: Seasonic Zdroj FOCUS-GX-850, RAM:G.Skill Sniper X DDR4 16GB (2x8GB), Case: Antec P5 Mini - black, Windows 10
HP Pavilion dv6-6b80ec : Intel Core i7 2670QM, 8GB RAM, AMD Radeon HD6770M 2GB |
|
Registrovaný: 12.11.10 Prihlásený: 26.06.26 Príspevky: 232 Témy: 41 | 41 Bydlisko: Martin |
dobre beriem za 600, vieme sa dnes stretnut ? som schopny tam dojst okolo 4tej poobede
_________________ Intel Core i5 8600k 4.8GHz, Scythe Ninja 4, 32GB DDR4-3200 Patriot Viper, MSI Z370-A PRO, GPU: Nvidia GTX 1060, 500GB SSD EVO 970, 4000GB Seagate Ironwolf, 27" HP IPS 27ea |
|
Registrovaný: 02.01.14 Prihlásený: 12.06.21 Príspevky: 45 Témy: 13 | 13 Bydlisko: Považská By... |
Sme dohodnuty s Don Fekete na celú zostavu vrátane príslušenstva za 720e. Dodatočné info s ktorým je OK: Ten balík príslušestva za 120e: klávesnica je ako som písal UK, žiadne slovenské pomocné znaky na klávesoch, ani EN. Ďalej samotné logo Steelseries na klávesnici neodráža úplne nastavenia farieb, lebo je tam asi porucha. Ale mne to nikdy nevadilo, zvyšok funguje ako má a vrámci tých 120e je to ako zadarmo. Na monitor je ešte záruka, kupovaný bol 26.2.2016. Ešte ho opucovať  Xbox360 ovládače sú oba bezdrôtové.
_________________ MB: Gigabyte Z390 M GAMING, GK: MSI GeForce RTX 2070 SUPER GAMING X TRIO, CPU: Intel Core i7-9700K, PSU: Seasonic Zdroj FOCUS-GX-850, RAM:G.Skill Sniper X DDR4 16GB (2x8GB), Case: Antec P5 Mini - black, Windows 10
HP Pavilion dv6-6b80ec : Intel Core i7 2670QM, 8GB RAM, AMD Radeon HD6770M 2GB |
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 9 ] | |
|