Zdravím,
Predám Nokiu X3 -02, v perfektnom stave, bez škrabancov, používaná 2 mesiace, vyberaná z T-mobile, ale je odblokovaná na všetky siete..
Krabica, záručný list, nabíjačka, dát. kabel.
Cena: 60€
PM
zobral by som ju, je mozne zaplatit po odskusany?(kedze si tu novy) mam tu dost obchodov aj na inych forach. BTW aka je stara? pises ze pouzivana 2 mesiace, ale mohol si ju mat v sufliku:) ma este foliu na displeji?
Je to pravda,poslal ho mne len na inom fore. Ziarovku a krabicu nemam doma lebo je na policii,mozem oskenovat a poslat adminovi papier z policie ak ho najdem,nakolko je podane trestne oznamenie.
dohodol som sa platit az po odskusani...nie som novacik v takychto veciach a kupovat od niekoho na dobierku bez referencii na to ma nenahovi nikto dam vediet ako som dopadol
Prepáčte za OT, ale myslím, že po tom ako ho ten dotyčný vyššie udal na polícii nebude robiť čachry machry a posielať ďalšie žiarovky (pokiaľ je to pravda)
_________________ Laptop Asus TUF A15 Ryzen 5 4600 1650 Ti 4GB 8GB RAM 512gb ssd