Fotoaparat je v bezchybnom stave, ma len 3500 cvaknuti ! S komplet balenim + clona na objektiv. K fotaku davam aj 8gb SD kartu.Mozne osobne v LM, RK alebo BB, inak dobierka.Cena: 250 €Foto:https://drive.google.com/drive/folders/0BwY041nJJIWSd3hHS3BwVjZ5NXc?usp=sharing Mozem sa opytat na dovod predaja ? Mozno by som ho zobral Momentalne nemam cas chodit niekam fotievat a na jar chcem tak ci tak kupit nieco nove.... Ako pisem fotaku nic nie je ale som nerad ked mi veci zapadaju prachom niekde takze radsej to robim takto. ...