[ Príspevkov: 6 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.07.07
Prihlásený: 01.03.25
Príspevky: 3847
Témy: 372 | 372
Bydlisko: Zvolen
NapísalOffline : 14.04.2011 20:24 | P: A4Tech XL-750 BK

Predám laserovú myš A4Tech XL-750 BK.
Rozlíšenie do 3600dpi.
Ešte pol roka záruka.
Takmer nepoužívaná.
CD s ovládačmi a náhradné teflóny v cene.

Cena len orientačne 15€, inak celé na dohode.

http://www.x7.cn/en/product.asp?id=32


Offline

Správca fóra
Správca fóra
P: A4Tech XL-750 BK

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8416
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 14.04.2011 22:07 | P: A4Tech XL-750 BK

v akej farebnej kombinacii?

http://www.google.sk/images?um=1&hl=sk& ... =&aql=&oq=


_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.07.07
Prihlásený: 01.03.25
Príspevky: 3847
Témy: 372 | 372
Bydlisko: Zvolen
Napísal autor témyOffline : 14.04.2011 22:09 | P: A4Tech XL-750 BK

Čistočierna


Offline

Užívateľ
Užívateľ
P: A4Tech XL-750 BK

Registrovaný: 26.09.08
Prihlásený: 19.04.26
Príspevky: 11107
Témy: 166 | 166
Bydlisko: Brno
NapísalOffline : 14.04.2011 22:59 | P: A4Tech XL-750 BK

10€ s postou beriem, daj sem aj (kvalitne) fotky tej mysi.


_________________
ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit

NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro

Phone: OnePlus 11 + Xiaomi Watch S1

V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.07.07
Prihlásený: 01.03.25
Príspevky: 3847
Témy: 372 | 372
Bydlisko: Zvolen
Napísal autor témyOffline : 14.04.2011 23:48 | P: A4Tech XL-750 BK

Aspoň 14 s poštou. Dám.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
P: A4Tech XL-750 BK

Registrovaný: 26.09.08
Prihlásený: 19.04.26
Príspevky: 11107
Témy: 166 | 166
Bydlisko: Brno
NapísalOffline : 16.04.2011 8:23 | P: A4Tech XL-750 BK

novu som nasiel za 16€ teda moja ponuka je max 10€+2€posta.


_________________
ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit

NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro

Phone: OnePlus 11 + Xiaomi Watch S1

V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre.
 [ Príspevkov: 6 ] 


P: A4Tech XL-750 BK



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Myš: A4TECH XL-740 alebo XL-750

v Externé zariadenia

8

1106

12.07.2010 20:04

mirof

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: A4Tech XL-750

v Bazár

16

723

20.11.2012 17:35

kllr007

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

A4Tech Oscar XL-750BK vs A4Tech Oscar XL-755K

v Externé zariadenia

6

966

22.09.2010 23:03

jtbs

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

rozdiel medzi A4Tech XL-755K a XL-750BK

v Ostatné

2

611

06.07.2011 0:15

t-pack25

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mys A4Tech Oscar XL-750BK/ Oscar XL-750MK

v Externé zariadenia

6

937

23.09.2010 16:43

pixel11

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

A4tech XL-747H

v Externé zariadenia

2

591

17.02.2011 17:46

Craig

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

repas mysi A4Tech XL-750BK

v Články

4

1165

14.02.2017 8:08

patro16

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: A4tech XL-750BK (black)

v Bazár

1

475

16.11.2014 0:21

Icne

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: A4tech XL-760H

v Bazár

6

755

02.06.2015 23:45

kllr007

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: A4Tech XL-750BK black

v Bazár

4

527

10.02.2013 18:28

Ľubo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mate niekto skusenosti s A4tech XL-747H

v Ostatné

3

636

07.01.2012 12:40

gerremi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GIGABYTE GM-M6900 alebo A4tech XL-750BK

v Ostatné

8

1272

09.03.2011 17:25

Milos

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

A4tech Gamer X-750

v Externé zariadenia

4

870

09.08.2007 13:13

cheso

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

I/P: A4tech Bloody R7 & A4tech Bloody V7

v Bazár

0

646

02.06.2015 17:38

SKRiPT

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nintento 3DS XL alebo new 3DS XL

v Ostatné

0

378

02.08.2016 21:32

Juryoku

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

A4Tech G600

v Externé zariadenia

8

649

16.12.2008 15:21

KingTommy



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF