Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 20 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.12.10
Prihlásený: 06.11.12
Príspevky: 67
Témy: 8
Príspevok NapísalOffline : 30.06.2012 19:34

Prezeral som minule rozne videa z You Tube a neviem ci som nieco nechytil do PC.Teraz mam pri pozerani videa z freevideo vo zvuku niekedy, nie stale su ozveny,obraz je dobry.Prebehol som PC Esetom Smart Sec. 4.2.71.2 zastaraly,sieti aj cervene dole ikona,trebalo by ho aktualizovat,naslo jednu infiltraciu aj ju vyliecilo.Softu rozumiem viac , ako hus do piva.Poradite nieco,co by som mal skusit.Hlavne nie blbe poznamky,mam skoro 60.rokov,dakujem.


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Ozveny vo zvuku, pri prehravani videa.

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10616
Témy: 70
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 30.06.2012 19:44

Pane myslím že ak ste niečo chytili, nebolo to na youtube ale na jednej z tých druhých stránok (ak viete čo myslím).
Ten antivírus by bolo dobre aktualizovať, ak to nejde, tak nainštalovať iný, ktorý aktualizovať pôjde (avira antivir, microsoft security essentials, avast!)







_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Corsair K70 mk.2 Low Profile + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:Ryzen 7 8700G delid + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Logitech Multimedia Keyboard & G5; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 30.06.2012 19:48

Pred tym, ako nainstalujes druhy antivir, je potrebne ten prvy odinstalovat, inak sa moze stat, ze po restarte uz PC nezapnes. Odporucam Aviru.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Ozveny vo zvuku, pri prehravani videa.

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 20312
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 30.06.2012 19:50

aky si stary je nepodstatne, ked daco dodrbes bud pripraveny ze ta ludia za to nebudu chvalit. to je logicke.
ked mas neaktualny antivirus preco ho neupdatujes? kontrola systemu starym antivirusom nema cenu.
updatuj a potom kontroluj. z youtube nemas co nachytat, pretoze to by ovela viac ludi bojovalo s podobnym problemom, coho by bol plny internet, no nic take nikto nezverejnil.....takze tipoujem bordel z netu. odvirit, odspywarit a premazat tempy.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.12.10
Prihlásený: 06.11.12
Príspevky: 67
Témy: 8
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.07.2012 6:28

Pani ,vdaka za korektne odpovede!Kocur na free...je to tiez ciste myslim,skor to bolo na neakej stranke ,ked som chcel otvorit neaky manual.To update je probl.lebo treba obist hes....,ale dam si to urobit.keby som to vedel nenechal by som to tak.Temto ESC ma upozorni na otvorenie podozrivych str.aj ked to nevyzera na take.Samo ze neidem,neotvaram hocico,poznam nieco malo o tom.PC ,elektroniku opravujem,len do SW novych technologii pre pre mnohe aktivity (nemam cas sa v tom zdokonalovat)som slaby!Druhy anivir nebudem inst.viem to ,ze by mohol byt probl.Spytam sa takto,CCleaner sa moze na precistenie PC k tomuto ESS nainstalovat ci nie, a potom odstranit.Viem aj ze antivir sa musi poriadne odinst.inac su tiez problemy.
Vcera vecer ,aj dnes rano ked som zapol PC ,tak len po asi 5-15 sek.len cvakal HDD a cvakal,tak som ho vypol a znovu asi tri krat zapol bezvysledne.V noci som ho vytiahol aj zo sieti.Rano ked cvakal ,vybral som baterku zmeral a dal spat, bola dobra,zapol a ide ,teraz som na nom.HDD mi uz pomali odchadza,PC mam poskladany z viacerych vyhodenych,ci darovanych na suc.Este mam dva PC opravene,ide aj XP len s malymi diskami kde sa uz nic skoro nevojde ,takze tak.Pani este raz vdaka,nieco s tym porobim co ste napisali,uz musim utekat do zahrady nieco robit.Potom cez horucavu si lahnem,potom zase do zahrady a pridem zo zahrady po 21 hod.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 01.07.2012 7:54

Neviem jak je ten Eset na tom, co sa tyka licence, ale ked je plateny a je cracknuty, tak je to este horsie. Odinstaluj to, nie je to ziadny problem, normalne cez ovladacie panely ho das prec.
Potom stiahni a nainstaluj toto: http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus Je to zadarmo, je lepsie jak eset, mozes ho updatovat bez problemov.

CCleaner je fajn, ale skor riesi problemy s registrami, on s virusmi toho vela nespravi. Ale moze byt kludne nainstalovany zaroven s antivirakom.

Dalej by som este nainstaloval niektory z tychto dvoch programov:
http://www.superantispyware.com/downloa ... PYWAREFREE
alebo
http://www.spywareterminator.com/dnl/co ... rSetup.exe

Tieto antimalware programy by som len obcas zapol a preskenoval nimi PC. Ak mas starsi PC, tak to moze spolu s antivirakom byt velkou zatazou. Hoci to by zrejme musel byt velmi stary PC.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.12.10
Prihlásený: 06.11.12
Príspevky: 67
Témy: 8
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.07.2012 13:55

Daron si fajn chlapik,vdaka ti za ochotu.Bol tu pred chvilou sused ,a nevedel ten ESS (naposledy som zle napisal ze ESC,prepacte)aktualizovat lebo to zabudol a ponahlal sa na kupalisko.Odinstalovat programy viem ,ale 100% instal.neviem,takze radsej pockam a vyskusame co si poradil.PC mam starsi ,ale nie stary.Mam XPprof.SP3,CPU2.13GHz,248Mb ramkaMB MS-7037 HDD 200GB C:/plny.Zbieram vsetku elektroniku od znamych,z el.odpadu a opravujem, takze z toho mam vsetko co pouzivam a aj rozdavam starsie HW.Ako som pisal SW je uz na moj vek a cas problem,iked o tom dost vela chapem ,len v praxi sa bolim ze to neurobim ako ma byt.
Daron a vsetci slusni co ste tam ,mate chut pomoct,neurazate ludi ktori nevedia co vy, MAJTE SA KRASNE.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.12.10
Prihlásený: 06.11.12
Príspevky: 67
Témy: 8
Príspevok Napísal autor témyOffline : 02.07.2012 14:41

tiktak1953 píše:
Daron si fajn chlapik,vdaka ti za ochotu.Bol tu pred chvilou sused ,a nevedel ten ESS (naposledy som zle napisal ze ESC,prepacte)aktualizovat lebo to zabudol a ponahlal sa na kupalisko.Odinstalovat programy viem ,ale 100% instal.neviem,takze radsej pockam a vyskusame co si poradil.PC mam starsi ,ale nie stary.Mam XPprof.SP3,CPU2.13GHz,248Mb ramkaMB MS-7037 HDD 200GB C:/plny.Zbieram vsetku elektroniku od znamych,z el.odpadu a opravujem, takze z toho mam vsetko co pouzivam a aj rozdavam starsie HW.Ako som pisal SW je uz na moj vek a cas problem,iked o tom dost vela chapem ,len v praxi sa bolim ze to neurobim ako ma byt.
Daron a vsetci slusni co ste tam ,mate chut pomoct,neurazate ludi ktori nevedia co vy, MAJTE SA KRASNE.

Aj teraz pondelok hladam v datashete NPN tr.ka2545 a vyskocilo mi upozornnie na Malware!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.12
Prihlásený: 11.12.17
Príspevky: 132
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 02.07.2012 15:23

Zdravim, v prvom rade by ma zaujimalo ako ste prisli na to ze ozvenu moze robit virus ? ako netvrdim ze to je nemozne ale este som s takym niecim nestretol, no ale ked uz tak poriadne. Takze poradil by som vam prejst PC s Malwarebytes, ak bude chciet aktualizovat databazu kludne mu to dajte, je to kvalitny a spolahlivy soft na kadeake havede a hlavne nemusite pri nom odinstalovavat antivirak. Ale ak je problem len s tou ozvenou tak by som do toho moc viry netahal a zacal aktualizovanim zvukoveho driveru...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.12.10
Prihlásený: 06.11.12
Príspevky: 67
Témy: 8
Príspevok Napísal autor témyOffline : 02.07.2012 20:46

expoox,len ma to napadlo,lebo to mam najskor v PC ,aj druhych len to napadne prve.Kamarat z Nuke El.bastlenie co urcite poznas, mi napisal ze to moze byt aj prehravac.Neviem aky mam v PC ci to moze byt Win.Media Player ci co.teraz som mazal z C disku stiahnute somariny asi 10 kusov a ked som to v kosi isiel mazat vyskocilo z toho 1600 ikon.Mam to aj zoskenovane v PC ten obr.Spytam sa ta, mozem bez odobrania Eset SS nainstalovat ten malwarebytes,lebo nerozumel som tomu presne co ste napisali.
Ako sa aktualizuju ,a kde ak mas cas mi to viac rozpisat,ked nie tak nic,VDAKA ti.
Pozrel somteraz video ,a nie je to uz OK,slabo sem tam este to robi
Teraz pozeram:ako aktualizovat ovladace,neviem ci si s tym poradim,lebo neviem kde ich mam,atd.Nechaje mi neaky cas,nechcem vas zabavat,ak chcete tak mozete.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.12
Prihlásený: 11.12.17
Príspevky: 132
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 02.07.2012 21:07

ano malwarebytes mozete instalovat bez odstranenia esetu , stiahnite si Everest a pozrite si aky mate typ grafickej karty a zvukovej karty, potom napisete do googlu presny nazov karty a k tomu slovicko "driver" a dalej uz len hladat


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.12.10
Prihlásený: 06.11.12
Príspevky: 67
Témy: 8
Príspevok Napísal autor témyOffline : 02.07.2012 21:18

Na stranke :anp.son nasiel nieco dobre,ale ze treba na to skusenejsieho,nemusi to vijst.
Nasiel som aj viac, len treba mi na to viac casu.Zatial vam dakujem,ked to nebudem vediet,moze to byt aj par dni, idem robit susedovi eletriku,v zahrade bude treba polievat,oberavat uhorky uz musim,chcem dokoncit Philips TV, tak preto PC bude musiet cakat.Chalani ,nemate niekto do toho Philipsu 14PT1342/58 DO,doniesol som ho z el.odpadu bez neho ani euri neboli s nim pribalene,a chcem ho urobit do kuchyni.

Otvotil som PC,karta tam neni, takze je integrovana,mam MB typ MS-7037:Ver:1z tohoto sa neda vychadzat,ako by malo vyzerat to pisomne zadanie pre hladanie tych driwerov v tom programe.Dufam ,ze som to velmo nedoplietol,alebo sa este spytajte na nieco.VDAKA

Chalani,ten Everest sa neda stiahnut na D disk, lebo C-čko mam plne?


Online

Správca fóra
Správca fóra
Ozveny vo zvuku, pri prehravani videa.

Registrovaný: 29.12.10
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 13842
Témy: 124
Bydlisko: Zvolen
Príspevok NapísalOnline : 02.07.2012 22:07

A prave tu by mohol byt zdroj vsetkych problemov.. Windows potrebuje pre korektny svoj chod urcite volne miesto.. Pokial na C-cku nie je ani tolko, aby sa tam dal stiahnut Everest, vobec by som sa necudoval, keby to nebolo na pricine.. Odporucam uvolnit, kolko len bude mozne.. Zmazat Temp, Docasne internetove subory, atd. atd..







_________________
PC1: CPU Intel Core2 Quad Q9550 2.83GHz + Scythe Ashura SCASR-1000 | MB MSI P45-8D Memory Lover | RAM Kingston DDR2-1066 HyperX 4x2GB | VGA NVIDIA Quadro K4000 3GB | SSD Intel 520 Series 2x120GB RAID0 | HDD WD RE3 2x1TB RAID0 + WD Caviar Blue 2TB + WD Caviar Blue 500GB | DVD±RW Samsung SH-S224DB | DVD-ROM Plextor PX-130A | CD-RW Plextor Premium | FDD + Card Reader Teac FD-CR7 | Audio Creative SB Audigy 2 ZS Platinum | TV AVerTV Hybrid+FM PCI A16D | PS Gigabyte ODIN Pro 550W Modular | Keyboard Fujitsu KB955 | Mouse ROCCAT Kone v2 + SteelSeries QcK mini | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS
PC2: HP ENVY Phoenix h9 | CPU Intel i7-3770K 3.50GHz | RAM Nanya DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB | SSD Samsung PM871a 512GB + Crucial MX500 500GB | HDD WD Gold 2TB | DVD±RW HP GH82N | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS (shared)
PC3: Dell Precision T1650 | CPU Intel Xeon E3-1240 v2 3.40GHz | RAM Samsung DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA Quadro M2000 4GB | SSD Samsung PM871 256GB | HDD Seagate 500GB | DVD±RW Philips DH-16ACS
NB1: Fujitsu LIFEBOOK S782 vPro | 14" HD+ | CPU Intel Core i7-3540M 3.0GHz | RAM 2x8GB | SSD Samsung 850 PRO 2TB | 4G/LTE w/GPS | 2nd Battery | 2nd HDD | Port Replicator
NB2: Fujitsu LIFEBOOK E782 | 15.6" FHD | CPU Intel Core i7-3632QM 2.2GHz | RAM 2x4GB | SSD Plextor M6 PRO 256GB | 3G/UMTS w/GPS | 2nd Battery
2in1: Fujitsu STYLISTIC Q702 vPro | 11.6" IPS HD | CPU Intel Core i5-3427U 1.8GHz | RAM 4GB | SSD Toshiba 256GB mSATA | 4G/LTE w/GPS
NAS: Synology DS1515+ | CPU Intel Atom C2538 2.4GHz | RAM 2x8GB | Storage HDD Seagate IronWolf 4x4TB RAID5 + SSD Intel 520 Series 180GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.12.10
Prihlásený: 06.11.12
Príspevky: 67
Témy: 8
Príspevok Napísal autor témyOffline : 02.07.2012 23:00

michalesku ,to som robil pred asi 10 dnami v IE-ri aj v Google, bolo tamtoho dost, ale sa to na C-ecku uvolnilo, az ked som dal myslim disk vycistit a stlacit.Vtedy bolo 15 % volneho,teraz neviem musim kuknut.Aj teba patri moja vdaka.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 03.07.2012 10:48

stiahni program CCleaner. Je to zadarmo, je cesky, urcite nim budes vediet pracovat. On vymaze docasne subory a vie aj opravit registre.
Osobne si tiez myslim, ze problem so zvukom nesuvisi s virusmi, ale skor s prehravacom, drivermi, kodekmi. Ked to robi v prehliadaci, tak prehravac by som vylucil.
A urcite si nahod do PC viac RAM, 256 MB je strasne malo a kedze mas plny disk C, tak ten chudak windows to nema ani kam swapnut.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.12.10
Prihlásený: 06.11.12
Príspevky: 67
Témy: 8
Príspevok Napísal autor témyOffline : 03.07.2012 13:12

Daron,uz mam ten Eset SS aktualizovany na ver.7266 ,pred chvilou mi to oznamil PC.CCleanr mavam nainstal.viem s nim robit to zakl.Ramky ak som niekde zle napisal mam dve, vidim to v PC je otvoreny.Po akt.to robi dalej ,C disk uz mam 17%volny to by malo byt dost lebo som maval aj 8% a nerobilo to vo zvuku.Tak asi tie ovladace ,co radite budem sa snazit poriesit.Teraz dokoncujem Philips TV,vonku sa neda nic robit,tu je ak chcete kde to je sa pozriet
link z fora:http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=51484&start=30
Cavte,srdecna vdaka zatial,musim znovu poznamenat, ze co mi vy poradite, tak ja to len tak vsetko nedokazem spravit.Vidite co mu vsetkemu sa ja venujem okrem zahrady,vinici,senu,a vsetkemu moznemu co viem,robim.Dnesny SW, uz je na mna privela ,pre nedostatok nan.Pisem aj na soc.siete ohladom suc.stavu v politike,socialnej sfere,atd!Som rad ked natrafim na takych ludi ako ste VY.Aj na NUKE mam dobrych ,a aj zlych ludi za asi dva roky.Dal som na Nuke EB. mnoho dobrych napadov ktore mi ocenili.Sem nechodim,hadam to pochopite z casovej tiesni.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.12.10
Prihlásený: 06.11.12
Príspevky: 67
Témy: 8
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.07.2012 8:12

Pani ,dnes som odobral Adobe Fl.Player 10 Plugin, neviem ako sa do PC dostal(,potrebujem ho v PC?) lebo som nahodou nasiel ze neni k Win XP-ku.Nainstalovali sme VLC ver.1.1.4 z USB,a to iste akurat menej su tie ozveny a tiez ako zo samopalu take ozveny su od kedy pisem o tom probleme.VLC som uz teraz odinstaloval lebo nepomohlo,(mozno inu verziu by to chcelo,CO?) ked mam aj WMPlayer.Neni to zase take zle,ale z YOU T. je to horsie.
Takze ostava podla vas tiezvukove drivery na WMPlayer,a neake Malware Bytes.Nebolo by zmazat GOOGLE a natiahnut novu verziu ktoru doporucujete pani nainstalovat?Zistim aku mam a dopisem to sem .VDAKA,chcete nieco dodat?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.12
Prihlásený: 11.12.17
Príspevky: 132
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 08.07.2012 13:27

Sory ale miesto tohto rozanalyzovanie ste mohli mat pred tyzdnom odskusane vsetky veci co sme vam radili a pohli by sme sa dalej


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.12.10
Prihlásený: 06.11.12
Príspevky: 67
Témy: 8
Príspevok Napísal autor témyOffline : 12.07.2012 8:34

expox,mam problemy ako som pisal s instal.softweru, takze niektory co nepoznam,ci nieco pri ins.ked sa ma spyta nebudem vediet co vsetko mam oznacit, radsej necham tak.Daron napisal v jednom prispevku ,ze ked zly zvuk robi v prehliadacitak ,tak prehliadac by vylucil.Preto som skusil otvorit prehravac ,pustit v nom radio a zvuk na viacerych staniciach je vyborny.Takze asi ovladace k WMP asi nebudu treba instal.ze?Najskor bude treba teda PC prebehnut tym malware,ze.Takze tak,robim vela v zahrade a dokoncoval som ten Philips TV, a tester na POZISTOR do TV a monitorov.Pozrite si ho ,uz sa mi podarilo ho urobit,nikde neexistuje urcite,a jeto dobra vecicka,tu je link ktoby chcel ho vidiet.Cavte chalani.
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... 4&start=45

// pridané po 17 hodinách 20 minútach od posledného príspevku

Cavte, teraz pred polnocou som konecne stiahol ten Malwarebytes sam nebolo to tazke,naslo 1 objekt:HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE ,dal so to odst.restaltol a nepomohlo to .Potom dal uplnu kontrolu a nic nenaslo.Potom somVycistil Adware Sys,C urobilo nieco ale len trochu lepsie.Potom este Free Win.Registri naslo 171 erors a zvuk na videu z hlasu Ceskoslov je uz dobry.Pozrite si tento duet,ta Simona je bomba:http://hlascs.nova.cz/clanek/videa/souboje/souboj-simona-feherova-vs-michal-chrenko-jak-dopadne-hlasujte.html Ktovie ci ked to skusim dnes poobede bude dobre.VDAKA chalani Cavte.

// pridané po 19 hodinách 25 minútach od posledného príspevku

Pozrel som to video z hlasu CS.a robi to slabo este.co navrhujete,Cavte

// pridané po 11 hodinách 49 minútach od posledného príspevku

Vcera stiahol PC styri aktualizacie ,ked som este vselico robil s PC ,a potom bol zvuk vyborny,a za chvilu zase to trochu haproval.Teraz som odinst.Google neviem aku ver.preto sa pytam pre W XP ktoru ver.Google si mam stiahnut,je dobra,vdaka


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.12.10
Prihlásený: 06.11.12
Príspevky: 67
Témy: 8
Príspevok Napísal autor témyOffline : 19.07.2012 11:49

Pred par dnami som odinstaloval aj You T.downloader, od vtedy este lepsie je zvuk.Neviem ci aj to bol neaky probl.vdaka za pomoc.
teraz som skusil aj z YOUTUBE video ,a je OK!


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 20 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Praskanie zvuku pri prehravani

v Audio programy

0

612

21.03.2020 16:19

MoonKey22 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pri prehrávaní zvuku zamrzne Win_XP_Pro

v Operačné systémy Microsoft

6

432

23.08.2008 13:25

FERDA23 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. restart PC pri prehravani videa

v Video programy

5

762

27.08.2008 9:14

neutronmind Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem s Gama pri prehravani videa

v Video programy

0

490

15.01.2009 0:11

Bobface Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pri prehravani videa funguje len zvuk

v Video programy

12

828

26.06.2008 14:39

piaggio Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problem pri prehravani videa z youtube

v Video programy

17

6907

09.03.2011 13:18

monickab Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Sekanie videa pri prehravani z HDD

v Pevné disky a radiče

0

641

16.07.2012 23:23

dotn Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 100% vytazenie procesora pri prehravani videa

v AMD - Advanced Micro Devices

29

1890

14.06.2012 7:48

GIGN1987 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nejde mi zvkuk pri prehravani flash videa

v Video programy

9

718

02.07.2007 11:32

sbelmo22 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pri prehrávaní videa mi vyhadzuje chybu 0xc00d36c4

v Video programy

4

661

17.07.2018 14:23

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Padanie Flash Playeru pri prehrávaní youtube videa

v Sieťové a internetové programy

9

490

29.01.2013 22:12

hujco Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problem s "lagnutim" disku pri prehravani videa

v Pevné disky a radiče

2

388

11.01.2012 22:45

mano8 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem v prehravani HD videa

v Video programy

2

332

25.11.2012 17:29

ltom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Přehrávání videa v Macromedia Flash 8 (návod)

v Video programy

0

6065

10.05.2007 22:12

Ivo Mašek Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problém pri prehrávaní videí

v Notebooky a netbooky

1

285

13.08.2014 8:57

M0f0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problém pri prehrávaní filmov.

v Video programy

2

522

13.11.2010 19:46

Smalley Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra