ktora uskodila

pocitam nie setci citaju pravidla . ja wim je to moje riziko .
keby som vedel ze mi nepride cez ss to ze mam bp tak ani neodpovedam rionerovy v kategori pre Správy pre vedenie fóra pretoze kvoli tomu by som musel sledovat tu temu s B. points .
ece som si myslel mmm jak fajn ani bp mi nedali medzi tym som dostal bp v bazary jak za nic ,a omega neska napise ze sa ztuzuje ze mi neda bp za to Správy pre vedenie fóra [rioner ]
ok nehajte tak je novy rok odpustam vam . a tusim si idem precitat pravidla po vise 2 rokoch