prosím o pomoc...pri otváraní priečinkov sa mi každý priečinok otvára v novom okne. skúšal som to nastaviť cez Nástroje->Možnosti složky->Funkcia složek....mám tam nastavenú možnosť
Otevžít každou složku ve stejném okne a stále mi to otvára vždy v novom okne. vie mi niekto s týmto pomôcť? je to veľmi otravné, keď sa vám okná premnožia ako králiky

...pravdepodobne to mohol spôsobiť príkaz
open , ktorým som upravil
typ souboru. totiž pre vysvetlenie spustil som Nástroje->Možnosti složky->Funkcia složek->karta Typy souború. tam som si vybral ako typ súboru
složka souború a zvolil možnost
upresnit. tam som potom vložil príkaz
open, ktorý mi nejde za ten svet zmazať a nie je tam možnosť akýchkoľvek iných úprav.skúšal som to aj cez registre ale na nič som neprišiel.každá pomoc je vítaná
