Ak si zapnem v ESET-e hĺbkovú kontrolu, mám na výber dve možnosti : Kontrolovať a Kontrolovať ako administrátor. Aký je medzi tým rozdiel ? Ďakujem. Nikto nič ? skus pouzit hlavu. Prečo ? Ja si napríklad myslím, že voľba Kontrolovať ako administrátor, je trochu hlbšia ako obyčajná kontrola. Mám pravdu ? keď to robíš ako administrátor, máš viac právomocí... ...