[ Príspevkov: 2 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Oplatí sa mi?

Registrovaný: 30.07.08
Prihlásený: 15.06.26
Príspevky: 492
Témy: 44 | 44
Bydlisko: PN
NapísalOffline : 01.12.2014 13:26 | Oplatí sa mi?

Mám tu od kamaráta takúto zostavu:

MB: ASUS P6T SE
CPU: i7 950
RAM: 12GB Kingston
VGA: ASUS GTX660
PSU: Eurocase 550W
HDD: Seagate 750GB
Cooler: Arctic freezer rev. 2
Case: KME za 10€

Kupovaná bola v marci tohto roka. Mám ju požičanú nejaký ten piatok, pokazená tam je akurát zvukovka na matičnej. Cez slúchadlá zapojené do jacku počujem stále šuchotanie. Neistý som si kvôli tomu procesoru, ktorý v podstate nemá možnost upgradu.

cena: 400€


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Oplatí sa mi?

Registrovaný: 18.11.09
Prihlásený: 23.03.26
Príspevky: 4452
Témy: 78 | 78
Bydlisko: Brno
NapísalOffline : 01.12.2014 14:22 | Oplatí sa mi?

No hlavne ten zdroj je úplne katastrofálny, skrinka tiež nič moc no a potom je tu ten problém so zvukovkou. Za hento by som 400€ nedal ani náhodou.


_________________
DESK: (AMD R7 5800X + Noctua NH-U12S redux | ASUS TUF GAMING B550-PLUS | Kingston Fury Beast Black 64GB DDR4 3200 CL16 | Gigabyte OC Gaming RTX 4080 Super 16GB GDDR6X | LG BD ROM | Seasonic Focus GX 750 Gold | Fractal Define R5 Blackout Ed.)
+ Samsung G9 Neo (49", DWQHD, miniLED, 240Hz) + ROG Strix NX Wireless Deluxe + Logitech MX Vertical + Logitech Z-906

MISC: Samsung Galaxy S21 Ultra (256GB | Shadow Silver), iPad Pro 12,9" 2021 (M1 | 256GB | Space Gray)
CAM: SONY α6300 + Tamron 17-70mm f/2.8 Di III-A VC RXD, RODE VideoMic Pro
TV:
PANASONIC VIERA TX-L39E6EK + Chromecast 4 w/ Google TV
 [ Príspevkov: 2 ] 


Oplatí sa mi?



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Oplati sa mi prechod?

v Kôš

1

37

15.08.2019 17:58

michalesku

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

oplati sa mi vymena skrinky?

v PC skrinky, zdroje a chladenie

16

773

13.04.2014 19:29

Laci5

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

oplati sa mi menit mobil ?

v Prenosné zariadenia

5

667

04.06.2011 23:10

Martinicoss

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Co sa mi oplati viac???

v nVidia grafické karty

21

1127

10.07.2008 21:23

Prison Break

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

oplati sa mi upgrade telefonu?

v Smartfóny a tablety

4

511

29.11.2011 22:37

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Oplati sa mi vymenit zdroj?

v PC skrinky, zdroje a chladenie

3

392

08.03.2012 19:58

majky358

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Oplatí sa mi táto zostava?

v PC zostavy

20

937

23.07.2011 11:26

KocuR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Oplatí sa mi kúpiť starší MacBook?

v Notebooky a netbooky

3

873

21.03.2019 1:24

void

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Dell XPS - oplati sa mi to?

v Notebooky a netbooky

8

667

11.09.2008 7:33

Peterson

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Oplati sa mi kúpa novej grafiky

v Grafické karty

5

596

02.08.2010 15:54

TUCERO_SVK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Oplati sa mi kupit lepsiu grafiku?

v Grafické karty

15

983

29.08.2007 16:49

Hoomerr

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Oplatí sa mi rozšíriť RAM o 4GB?

v Pamäte

3

341

17.09.2013 14:01

sulino611

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

prosim vas oplati sa mi tento HDD

v Pevné disky a radiče

11

531

24.03.2010 14:47

hujco

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

oplati sa mi tato vymena? vykonovo aj financne

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Grafické karty

55

1856

22.08.2013 15:13

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Oplatí sa mi ísť do non k i7 7700 ?

v Intel

13

738

10.08.2017 12:48

defe

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Oplati sa mi predat R9 390 a kupit GTX 1070?

v Grafické karty

2

542

20.07.2016 17:25

kllr007



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF