[ Príspevkov: 1486 ] 1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 50
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Offtopic Y

Registrovaný: 01.06.12
Prihlásený: 13.11.17
Príspevky: 2680
Témy: 50 | 50
Bydlisko: Presov
NapísalOffline : 23.05.2016 23:09 | Offtopic Y

Nech.bratu.
Ta ty by neposol ďalej.
Žena by pokračovala v jazde a mi by cahaľi do rána.
Prespal by ši u mne.
Rados žic.


_________________
Cpu:i7-4770k@4,4ghz-1,4V Cpu cooler:Noctua NH-D14+Coollaboratory Liquid Ultra MB:Msi Mpower-Z87 Ram:Corsair Vengeance 16gb 1600mhz low profile Gpu:Evga GTX 780 SC ACX @1350mhz/6600mhz-1,25V/ 3gb :Gpu Cooler:Alpenfone Peter+2x Noctua FLX 14cm@600rpm Case:Zalman Z11 with 6x Gelid Silent 12@600rpm Fan Regulator: Zalman ZM-MFC1 Plus black Psu:Enermax Modu87+Gold 600w SSD:Samsung SSD840 120gb Basic HDD:Western Digital blue 1TB 64MB Cache Monitor::LG-21,5 inch-1920x1080 System:Windows 7 ultimate 64bit
Mobil:Lenovo vibe P1 Gold
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Offtopic Y

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 23.05.2016 23:16 | Offtopic Y

Jaj šrac moj mileny... bol som so segrou... ta nema vodicak :D muza ma pri humennom... cudne manzelstvo


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Offtopic Y

Registrovaný: 09.02.09
Prihlásený: 23.06.26
Príspevky: 1777
Témy: 31 | 31
Bydlisko: Hriňová
NapísalOffline : 24.05.2016 0:14 | Offtopic Y

Chcel som sa opaľovať a zajtra má pršať :(


_________________
[SPSJM][STU FEI nomore]
CPU:Intel Core i5 3570K CPU Cooler:Zalman CNPS10X Quiet GPU:VTX3D Radeon HD7950 X-Edition MB:MSI Z77A GD45 RAM:Adata Gaming series 2x4 GB HDD:SAMSUNG 320 GB SDD:Samsung 840 EVO 120GB PSU:Seasonic X-560 Case:Xigmatek Utgard Slúchadlá:Beyerdynamic DT 990 PRO + NuForce uDAC v2 + DIY TPA6120 Mouse:GIGABYTE M8000X Podložka:Steelseries QcK Keyboard: Microsoft SideWinder X4 Mobile: Xiaomi Redmi 3C
Online

Správca fóra
Správca fóra
Offtopic Y

Registrovaný: 29.12.10
Prihlásený: 24.06.26
Príspevky: 14171
Témy: 127 | 127
Bydlisko: Zvolen
NapísalOnline : 24.05.2016 0:32 | Offtopic Y

U svokrovcov v strednych Cechach uz dnes (vlastne vcera) padali krupy..


_________________
PC1: CPU Intel Core2 Quad Q9550 2.83GHz + Scythe Ashura SCASR-1000 | MB MSI P45-8D Memory Lover | RAM Kingston DDR2-1066 HyperX 4x2GB | VGA NVIDIA Quadro K4000 3GB | SSD Intel 520 Series 2x120GB RAID0 | HDD WD RE3 2x1TB RAID0 + WD Caviar Blue 2TB + WD Caviar Blue 500GB | DVD±RW Samsung SH-S224DB | DVD-ROM Plextor PX-130A | CD-RW Plextor Premium | FDD + Card Reader Teac FD-CR7 | Audio Creative SB Audigy 2 ZS Platinum | TV AVerTV Hybrid+FM PCI A16D | PS Gigabyte ODIN Pro 550W Modular | Keyboard Fujitsu KB955 | Mouse ROCCAT Kone v2 + SteelSeries QcK mini | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS
PC2: HP ENVY Phoenix h9 | CPU Intel i7-3770K 3.50GHz | RAM Nanya DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB | SSD Samsung PM871a 512GB + Crucial MX500 500GB | HDD WD Gold 2TB | DVD±RW HP GH82N | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS (shared)
PC3: Dell Precision T1650 | CPU Intel Xeon E3-1240 v2 3.40GHz | RAM Samsung DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA Quadro M2000 4GB | SSD Samsung PM871 256GB | HDD Seagate 500GB | DVD±RW Philips DH-16ACS
NB1: Fujitsu LIFEBOOK S782 vPro | 14" HD+ | CPU Intel Core i7-3540M 3.0GHz | RAM 2x8GB | SSD Samsung 850 PRO 2TB | 4G/LTE w/GPS | 2nd Battery | 2nd HDD | Port Replicator
NB2: Fujitsu LIFEBOOK E782 | 15.6" FHD | CPU Intel Core i7-3632QM 2.2GHz | RAM 2x4GB | SSD Plextor M6 PRO 256GB | 3G/UMTS w/GPS | 2nd Battery
2in1: Fujitsu STYLISTIC Q702 vPro | 11.6" IPS HD | CPU Intel Core i5-3427U 1.8GHz | RAM 4GB | SSD Toshiba 256GB mSATA | 4G/LTE w/GPS
NAS: Synology DS1515+ | CPU Intel Atom C2538 2.4GHz | RAM 2x8GB | Storage HDD Seagate IronWolf 4x4TB RAID5 + SSD Intel 520 Series 180GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Offtopic Y

Registrovaný: 23.02.08
Prihlásený: 10.06.26
Príspevky: 2720
Témy: 127 | 127
Bydlisko: Štúrovo
NapísalOffline : 24.05.2016 0:54 | Offtopic Y

Moze byc
Offtopic Y


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Offtopic Y

Registrovaný: 09.02.09
Prihlásený: 23.06.26
Príspevky: 1777
Témy: 31 | 31
Bydlisko: Hriňová
NapísalOffline : 24.05.2016 1:01 | Offtopic Y

Tam som bol :D


_________________
[SPSJM][STU FEI nomore]
CPU:Intel Core i5 3570K CPU Cooler:Zalman CNPS10X Quiet GPU:VTX3D Radeon HD7950 X-Edition MB:MSI Z77A GD45 RAM:Adata Gaming series 2x4 GB HDD:SAMSUNG 320 GB SDD:Samsung 840 EVO 120GB PSU:Seasonic X-560 Case:Xigmatek Utgard Slúchadlá:Beyerdynamic DT 990 PRO + NuForce uDAC v2 + DIY TPA6120 Mouse:GIGABYTE M8000X Podložka:Steelseries QcK Keyboard: Microsoft SideWinder X4 Mobile: Xiaomi Redmi 3C
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Offtopic Y

Registrovaný: 14.08.12
Príspevky: 6054
Témy: 146 | 146
Bydlisko: Wattenscheid
Napísal autor témyOffline : 24.05.2016 1:15 | Offtopic Y

Aj ja si kupim motorku ked budem velky :lol:


_________________
PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 24.05.2016 7:17 | Offtopic Y

sv. werwest - patron vsetkych retardov na fore


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 18.06.26
Príspevky: 15109
Témy: 126 | 126
Bydlisko: Moldava nad...
NapísalOffline : 24.05.2016 7:54 | Offtopic Y

:D


_________________
Toto je podpis.
Online

Správca fóra
Správca fóra
Offtopic Y

Registrovaný: 29.12.10
Prihlásený: 24.06.26
Príspevky: 14171
Témy: 127 | 127
Bydlisko: Zvolen
NapísalOnline : 24.05.2016 8:46 | Offtopic Y

Coraz viac z vas sa sprava ako Ivan-K.. Kto nevie absolutne vsetko, je pre vas menejcenny..

Netvrdim, ze nad niektorymi otazkami sa nepozastavim aj ja.. Ale nadavat im za to? Je velky rozdiel opytat sa blbo a nedokazat popisat problem na urovni druhej triedy zakladnej skoly: "Rano mi nieco vypisalo, co s tym?" a opytat sa priamo na nieco, o com jednoducho nemam (niekedy ani zakladny) prehlad, lebo som to doteraz nepotreboval vediet a nevenoval som sa tomu..
Praca s pocitacmi ma zivi uz takmer 12 rokov a stale sa stretavam s otazkami, podla ktorych by som sa bavil s idiotmi, debilmi a podobnymi diagnozami.. Pritom su to kapacity vo svojom obore, ti ludia maju len tu "smolu", ze to zrovna nie su pocitace..

Co bude najblizsie? Vynadate niekomu, kto sa opyta na korenovu vypln zuba? Preco si to nenastuduje na Googli a nespravi doma pred zrkadlom? Ved len debil by cakal v cakarni a doplacal zubarovi za injekciu a nedajboze za nadstandardny vykon..
Jediny MTK sa venoval teme, za to mu patri "pochvala pred nastartovanou V3Skou"..

Zasmiat sa na tom pred monitorom, OK.. Prebrat to tu v OT s prislusnym linkom, OK.. Ale podobne prispevky od veci v temach pojdu do kosa a budeme zvazovat aj BP..


_________________
PC1: CPU Intel Core2 Quad Q9550 2.83GHz + Scythe Ashura SCASR-1000 | MB MSI P45-8D Memory Lover | RAM Kingston DDR2-1066 HyperX 4x2GB | VGA NVIDIA Quadro K4000 3GB | SSD Intel 520 Series 2x120GB RAID0 | HDD WD RE3 2x1TB RAID0 + WD Caviar Blue 2TB + WD Caviar Blue 500GB | DVD±RW Samsung SH-S224DB | DVD-ROM Plextor PX-130A | CD-RW Plextor Premium | FDD + Card Reader Teac FD-CR7 | Audio Creative SB Audigy 2 ZS Platinum | TV AVerTV Hybrid+FM PCI A16D | PS Gigabyte ODIN Pro 550W Modular | Keyboard Fujitsu KB955 | Mouse ROCCAT Kone v2 + SteelSeries QcK mini | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS
PC2: HP ENVY Phoenix h9 | CPU Intel i7-3770K 3.50GHz | RAM Nanya DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB | SSD Samsung PM871a 512GB + Crucial MX500 500GB | HDD WD Gold 2TB | DVD±RW HP GH82N | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS (shared)
PC3: Dell Precision T1650 | CPU Intel Xeon E3-1240 v2 3.40GHz | RAM Samsung DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA Quadro M2000 4GB | SSD Samsung PM871 256GB | HDD Seagate 500GB | DVD±RW Philips DH-16ACS
NB1: Fujitsu LIFEBOOK S782 vPro | 14" HD+ | CPU Intel Core i7-3540M 3.0GHz | RAM 2x8GB | SSD Samsung 850 PRO 2TB | 4G/LTE w/GPS | 2nd Battery | 2nd HDD | Port Replicator
NB2: Fujitsu LIFEBOOK E782 | 15.6" FHD | CPU Intel Core i7-3632QM 2.2GHz | RAM 2x4GB | SSD Plextor M6 PRO 256GB | 3G/UMTS w/GPS | 2nd Battery
2in1: Fujitsu STYLISTIC Q702 vPro | 11.6" IPS HD | CPU Intel Core i5-3427U 1.8GHz | RAM 4GB | SSD Toshiba 256GB mSATA | 4G/LTE w/GPS
NAS: Synology DS1515+ | CPU Intel Atom C2538 2.4GHz | RAM 2x8GB | Storage HDD Seagate IronWolf 4x4TB RAID5 + SSD Intel 520 Series 180GB
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Offtopic Y

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 24.05.2016 9:21 | Offtopic Y

Amen, sväte slova :slaver:


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 18812
Témy: 182 | 182
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 24.05.2016 9:40 | Offtopic Y

SKiLEX píše:
proste mi to pride dost uletene platit 25r po 300€, co ak sa daco stane? ti vezmu dom a nebudes mat ani peniaze ani dom

neviem, rodicia ma vzdy ucili ze z toho co prijde, tak istu cast vzdy odlozit bokom, ci ju treba abo nie, nikdy v zivote nic nebrali na splatky, ani ziadnu pozicku...


Ani naši nemali hypo na byt, odkúpili ho po zmene režimu za 15 000sk do osobného vlastníctva... predpokládam že podobné bolo aj u vás... aj mne to prišlo šialené brať hypo na 30 rokov, no keď s tebou prestane biť puberta, príjmeš zodpovednosť za to čo robíš a nebudeme tu čítať tie detské historky zo školy ako si sa pobil s deťmi, vynadal mamičke a pod. tak potom si uvedomíš, že keď chceš bývať sám a mať rodinu, tak hypo brať budeš... 100 000 eur z brigád nenašetríš a nenašetríš si ich ani poctivou prácou na SR... a príde mi šialené bývať s priateľkou/ženou u rodičov, vyciciavať ich a tlačiť sa v 3 izbovom byte lebo nechceš platiť hypo. A že sa niečo stane? môže sa stať, no vždy existujú riešenia. Môže prísť vojna, môžu ti zbombardovať barák a nebudeš mať ani ty ani rodičia... stať sa môže hocičo. A ešte šialenejšie je ísť do podnájmu ako som teraz ja, kde platím o 100 eur viac akoby som platil za hypo na dvoj byt+ zálohové platby... preto už riešim hypo... platiť byt je aspoň investícia

Tiež som mal predstavy že pôjdem na 5 rokov do zahraničia, kde si našetrím na byt a nebudem platiť hypo ale realita je trošku iná :) a nakoniec som aj dobre urobil. že som odišiel do BA.


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Offtopic Y

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 24.05.2016 9:55 | Offtopic Y

brmbo píše:
Amen, sväte slova :slaver:

Dnes vam to ide chlapci...


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Online

Správca fóra
Správca fóra
Offtopic Y

Registrovaný: 29.12.10
Prihlásený: 24.06.26
Príspevky: 14171
Témy: 127 | 127
Bydlisko: Zvolen
NapísalOnline : 24.05.2016 10:01 | Offtopic Y

To robi to pocasie..:D

// Spojený príspevok Uto 24.05.16 10:02

O chvilu pride zatko, ideme do BB po pracku, potom este do Budce kupit motorceky na central a vypinac parkovaciek..


_________________
PC1: CPU Intel Core2 Quad Q9550 2.83GHz + Scythe Ashura SCASR-1000 | MB MSI P45-8D Memory Lover | RAM Kingston DDR2-1066 HyperX 4x2GB | VGA NVIDIA Quadro K4000 3GB | SSD Intel 520 Series 2x120GB RAID0 | HDD WD RE3 2x1TB RAID0 + WD Caviar Blue 2TB + WD Caviar Blue 500GB | DVD±RW Samsung SH-S224DB | DVD-ROM Plextor PX-130A | CD-RW Plextor Premium | FDD + Card Reader Teac FD-CR7 | Audio Creative SB Audigy 2 ZS Platinum | TV AVerTV Hybrid+FM PCI A16D | PS Gigabyte ODIN Pro 550W Modular | Keyboard Fujitsu KB955 | Mouse ROCCAT Kone v2 + SteelSeries QcK mini | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS
PC2: HP ENVY Phoenix h9 | CPU Intel i7-3770K 3.50GHz | RAM Nanya DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB | SSD Samsung PM871a 512GB + Crucial MX500 500GB | HDD WD Gold 2TB | DVD±RW HP GH82N | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS (shared)
PC3: Dell Precision T1650 | CPU Intel Xeon E3-1240 v2 3.40GHz | RAM Samsung DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA Quadro M2000 4GB | SSD Samsung PM871 256GB | HDD Seagate 500GB | DVD±RW Philips DH-16ACS
NB1: Fujitsu LIFEBOOK S782 vPro | 14" HD+ | CPU Intel Core i7-3540M 3.0GHz | RAM 2x8GB | SSD Samsung 850 PRO 2TB | 4G/LTE w/GPS | 2nd Battery | 2nd HDD | Port Replicator
NB2: Fujitsu LIFEBOOK E782 | 15.6" FHD | CPU Intel Core i7-3632QM 2.2GHz | RAM 2x4GB | SSD Plextor M6 PRO 256GB | 3G/UMTS w/GPS | 2nd Battery
2in1: Fujitsu STYLISTIC Q702 vPro | 11.6" IPS HD | CPU Intel Core i5-3427U 1.8GHz | RAM 4GB | SSD Toshiba 256GB mSATA | 4G/LTE w/GPS
NAS: Synology DS1515+ | CPU Intel Atom C2538 2.4GHz | RAM 2x8GB | Storage HDD Seagate IronWolf 4x4TB RAID5 + SSD Intel 520 Series 180GB
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 24.05.2016 10:09 | Offtopic Y

Cirky píše:
SKiLEX píše:
proste mi to pride dost uletene platit 25r po 300€, co ak sa daco stane? ti vezmu dom a nebudes mat ani peniaze ani dom

neviem, rodicia ma vzdy ucili ze z toho co prijde, tak istu cast vzdy odlozit bokom, ci ju treba abo nie, nikdy v zivote nic nebrali na splatky, ani ziadnu pozicku...


Ani naši nemali hypo na byt, odkúpili ho po zmene režimu za 15 000sk do osobného vlastníctva... predpokládam že podobné bolo aj u vás... aj mne to prišlo šialené brať hypo na 30 rokov, no keď s tebou prestane biť puberta, príjmeš zodpovednosť za to čo robíš a nebudeme tu čítať tie detské historky zo školy ako si sa pobil s deťmi, vynadal mamičke a pod. tak potom si uvedomíš, že keď chceš bývať sám a mať rodinu, tak hypo brať budeš... 100 000 eur z brigád nenašetríš a nenašetríš si ich ani poctivou prácou na SR... a príde mi šialené bývať s priateľkou/ženou u rodičov, vyciciavať ich a tlačiť sa v 3 izbovom byte lebo nechceš platiť hypo. A že sa niečo stane? môže sa stať, no vždy existujú riešenia. Môže prísť vojna, môžu ti zbombardovať barák a nebudeš mať ani ty ani rodičia... stať sa môže hocičo. A ešte šialenejšie je ísť do podnájmu ako som teraz ja, kde platím o 100 eur viac akoby som platil za hypo na dvoj byt+ zálohové platby... preto už riešim hypo... platiť byt je aspoň investícia

Tiež som mal predstavy že pôjdem na 5 rokov do zahraničia, kde si našetrím na byt a nebudem platiť hypo ale realita je trošku iná :) a nakoniec som aj dobre urobil. že som odišiel do BA.


kupovali tusim za 600 000 korun v 2004 2i v KE, v 2008 sme sa bez doplatku prestahovali do 3i..


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Offtopic Y

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 24.05.2016 10:43 | Offtopic Y

Zas som dobetonoval... kurna leje ako z krhle


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Online

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.14
Prihlásený: 24.06.26
Príspevky: 18022
Témy: 144 | 144
Bydlisko: Bratislava
NapísalOnline : 24.05.2016 11:00 | Offtopic Y

u nas uz prestalo


_________________
ITX >>> ATX
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Offtopic Y

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 24.05.2016 11:02 | Offtopic Y

Tu este leje... ale aj tak vsade blato zas


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Online

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.14
Prihlásený: 24.06.26
Príspevky: 18022
Témy: 144 | 144
Bydlisko: Bratislava
NapísalOnline : 24.05.2016 11:10 | Offtopic Y

tu lialo doteraz od rana

aspon netreba poleivat zahradu :D


_________________
ITX >>> ATX
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Offtopic Y

Registrovaný: 14.08.12
Príspevky: 6054
Témy: 146 | 146
Bydlisko: Wattenscheid
Napísal autor témyOffline : 24.05.2016 11:28 | Offtopic Y

SKiLEX píše:
sv. werwest - patron vsetkych retardov na fore

lebo ty (a aj ini, aby si sa nahodou nenahneval) mas vyssie iq ako stephen walking a vsetko vies, aj na nieco o com nemas paru das fasa presnu odbornu otazku, a kedze iny polozia jednoduchu otazku tak je retard. a odpoved na nu nieje "kamo, blbo si sa opytal, skus znova", ale "si blby". lebo byt odporny a arogantny je dnes in.
klaniam sa pred vami o velka inteligencia :slaver:

// Spojený príspevok Uto 24.05.16 11:29

ja mam teraz leninov tyzden :lol:


_________________
PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Offtopic Y

Registrovaný: 14.12.08
Prihlásený: 24.06.26
Príspevky: 939
Témy: 72 | 72
Bydlisko: Sereď
NapísalOffline : 24.05.2016 11:30 | Offtopic Y

Stephen walking je super :D


_________________
Apple MacBook Pro 13", Apple iMac 27"
Audio: Pioneer A-50S + Pioneer N-50AS + Dali Zensor 7 white + Pro-ject PS00 + Ortofon 2M Blue + Audioquest rocket 44
Ostatné: iPhone 12 Pro + iPad Pro 11" + Apple TV 4 32GB + Nikon D7200 + Bowers & Wilkins Zeppelin Air
Synology DS215j
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Offtopic Y

Registrovaný: 14.08.12
Príspevky: 6054
Témy: 146 | 146
Bydlisko: Wattenscheid
Napísal autor témyOffline : 24.05.2016 11:31 | Offtopic Y

pichi :lol: uslo mi


_________________
PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Offtopic Y

Registrovaný: 09.01.07
Prihlásený: 15.10.25
Príspevky: 3606
Témy: 421 | 421
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 24.05.2016 12:03 | Offtopic Y

:D


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Offtopic Y

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 24.05.2016 12:04 | Offtopic Y

Ja len tolko, ze to bola fakt blba otazka... nechcem rypat ale logicky rozdiel je hadam jasny a ked je taky laik tak mu tam ivan-k teraz nieco napisal, pozri sa... myslis, ze bude tomu rozumiet?


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Offtopic Y

Registrovaný: 14.08.12
Príspevky: 6054
Témy: 146 | 146
Bydlisko: Wattenscheid
Napísal autor témyOffline : 24.05.2016 12:10 | Offtopic Y

nrch sa spytal hocico, a ci bude rozumiet je bezpredmetne, nikoho to neopravnuje k tomu aby sa choval ako geroj. nech sa za osocovanie davaju bez milosti bpcka a hned bude klud, a nie za dake trapne ot v ot


_________________
PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Offtopic Y

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 24.05.2016 12:13 | Offtopic Y

Ok ok, nerozculuj sa... iba som napisal, ze to bolo blbo polozene...

// Spojený príspevok Uto 24.05.16 12:13

Nechcem tu rozputavat vasne :)


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Offtopic Y

Registrovaný: 03.04.13
Prihlásený: 26.01.23
Príspevky: 4037
Témy: 199 | 199
Bydlisko: Banská Byst...
NapísalOffline : 24.05.2016 12:28 | Offtopic Y

Tu sa dávajú BP miestami za blbosti typu Offtopic v Offtopicu .... Ale za aroganciu, posmievanie, nadávanie nie ...

Lebo to je cool podľa niektorých :)


_________________
PC : ASRock B150M-HDS | Intel Core i5-6500 + SilentiumPC Fera 3 | 16GB RAM DDR4 (Crucial Ballistix Sport) | EVGA GTX 1060 3GB | 256GB SSD (ADATA SP920), 2x 1TB 7200 rpm HDD | Corsair CX450m 450W | Case : Fractal Design Core 1500 (upravená) | Win 10 Home x64 | LCD : AOC Q2577PWQ (25" QHD IPS) + repro Edifier R2750DB
NTB1 : HP EliteBook 840 G3 (i5-6300u, 8GB RAM, 256GB SSD, Win 10 Pro) NTB 2 : HP Probook 6450b (i5-540m / 6GB DDR3 RAM / 500GB 7200 rpm HDD / Win 10 Pro)
Mobil : Samsung S21 Ultra 256GB duos + Samsung Galaxy Watch 46mm
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 18.06.26
Príspevky: 15109
Témy: 126 | 126
Bydlisko: Moldava nad...
NapísalOffline : 24.05.2016 12:30 | Offtopic Y

ban ^^


_________________
Toto je podpis.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Offtopic Y

Registrovaný: 28.07.15
Prihlásený: 25.02.22
Príspevky: 862
Témy: 42 | 42
Bydlisko: Okolie Skalica
NapísalOffline : 24.05.2016 12:34 | Offtopic Y

:lol:


_________________
PC: CPU Intel i5 8500 COOLER SilentiumPC Fera3 MB Asus PRIME B360M-A GPU MSI GeForce RTX 3070 Ti GAMING X TRIO 8G SSD Samsung 860 EVO 250 GB HDD Seagate BarraCuda 2 TB RAM HyperX Fury Black 16GB 2133 MHz PSU Corsair RM850x (2021) CASE SilentiumPC Regnum RG1 OS Win 10 Pro 64-bit
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 24.05.2016 12:49 | Offtopic Y

u2


 [ Príspevkov: 1486 ] 1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 50


Offtopic Y



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Offtopic XYZ

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 48, 49, 50 ]

v Kôš

1485

21619

30.06.2016 17:25

Semp

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

OFFTOPIC PF2017

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 97, 98, 99 ]

v Kôš

2964

34815

06.02.2017 22:05

michalesku

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Offtopic MMXVI

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 98, 99, 100 ]

v Kôš

2982

37065

16.08.2016 9:17

hanesovic

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Offtopic Vianoce 2016

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 98, 99, 100 ]

v Kôš

2972

32846

21.12.2016 22:27

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Offtopic reset I

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 98, 99, 100 ]

v Kôš

2971

36448

30.09.2016 17:36

sailer

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

OFFTOPIC Sempom pozehnany

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 97, 98, 99 ]

v Kôš

2969

38764

10.04.2017 11:29

michalesku

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Re: Offtopic reset II

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 98, 99, 100 ]

v Kôš

2970

34494

11.11.2016 21:01

brmbo

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Tato tema nie je OFFTOPIC

v Kôš

0

232

22.01.2017 21:23

liqua1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Offtopic v Programovaní a tvorbe webu

v Oznámenia a návrhy

2

1601

19.04.2008 19:15

OmeGa



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF