Stránka: 15 z 50
| [ Príspevkov: 1486 ] | 1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 50 |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 01.06.12 Prihlásený: 13.11.17 Príspevky: 2680 Témy: 50 | 50 Bydlisko: Presov |
Nech.bratu. Ta ty by neposol ďalej. Žena by pokračovala v jazde a mi by cahaľi do rána. Prespal by ši u mne. Rados žic.
_________________ Cpu:i7-4770k@4,4ghz-1,4V Cpu cooler:Noctua NH-D14+Coollaboratory Liquid Ultra MB:Msi Mpower-Z87 Ram:Corsair Vengeance 16gb 1600mhz low profile Gpu:Evga GTX 780 SC ACX @1350mhz/6600mhz-1,25V/ 3gb :Gpu Cooler:Alpenfone Peter+2x Noctua FLX 14cm@600rpm Case:Zalman Z11 with 6x Gelid Silent 12@600rpm Fan Regulator: Zalman ZM-MFC1 Plus black Psu:Enermax Modu87+Gold 600w SSD:Samsung SSD840 120gb Basic HDD:Western Digital blue 1TB 64MB Cache Monitor::LG-21,5 inch-1920x1080 System:Windows 7 ultimate 64bit Mobil:Lenovo vibe P1 Gold |
|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
Jaj šrac moj mileny... bol som so segrou... ta nema vodicak  muza ma pri humennom... cudne manzelstvo
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 09.02.09 Prihlásený: 23.06.26 Príspevky: 1777 Témy: 31 | 31 Bydlisko: Hriňová |
Chcel som sa opaľovať a zajtra má pršať 
_________________ [SPSJM][STU FEI nomore] CPU:Intel Core i5 3570K CPU Cooler:Zalman CNPS10X Quiet GPU:VTX3D Radeon HD7950 X-Edition MB:MSI Z77A GD45 RAM:Adata Gaming series 2x4 GB HDD:SAMSUNG 320 GB SDD:Samsung 840 EVO 120GB PSU:Seasonic X-560 Case:Xigmatek Utgard Slúchadlá:Beyerdynamic DT 990 PRO + NuForce uDAC v2 + DIY TPA6120 Mouse:GIGABYTE M8000X Podložka:Steelseries QcK Keyboard: Microsoft SideWinder X4 Mobile: Xiaomi Redmi 3C |
|
Registrovaný: 29.12.10 Prihlásený: 24.06.26 Príspevky: 14171 Témy: 127 | 127 Bydlisko: Zvolen |
U svokrovcov v strednych Cechach uz dnes (vlastne vcera) padali krupy..
_________________ PC1: CPU Intel Core2 Quad Q9550 2.83GHz + Scythe Ashura SCASR-1000 | MB MSI P45-8D Memory Lover | RAM Kingston DDR2-1066 HyperX 4x2GB | VGA NVIDIA Quadro K4000 3GB | SSD Intel 520 Series 2x120GB RAID0 | HDD WD RE3 2x1TB RAID0 + WD Caviar Blue 2TB + WD Caviar Blue 500GB | DVD±RW Samsung SH-S224DB | DVD-ROM Plextor PX-130A | CD-RW Plextor Premium | FDD + Card Reader Teac FD-CR7 | Audio Creative SB Audigy 2 ZS Platinum | TV AVerTV Hybrid+FM PCI A16D | PS Gigabyte ODIN Pro 550W Modular | Keyboard Fujitsu KB955 | Mouse ROCCAT Kone v2 + SteelSeries QcK mini | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS PC2: HP ENVY Phoenix h9 | CPU Intel i7-3770K 3.50GHz | RAM Nanya DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB | SSD Samsung PM871a 512GB + Crucial MX500 500GB | HDD WD Gold 2TB | DVD±RW HP GH82N | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS (shared) PC3: Dell Precision T1650 | CPU Intel Xeon E3-1240 v2 3.40GHz | RAM Samsung DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA Quadro M2000 4GB | SSD Samsung PM871 256GB | HDD Seagate 500GB | DVD±RW Philips DH-16ACS NB1: Fujitsu LIFEBOOK S782 vPro | 14" HD+ | CPU Intel Core i7-3540M 3.0GHz | RAM 2x8GB | SSD Samsung 850 PRO 2TB | 4G/LTE w/GPS | 2nd Battery | 2nd HDD | Port Replicator NB2: Fujitsu LIFEBOOK E782 | 15.6" FHD | CPU Intel Core i7-3632QM 2.2GHz | RAM 2x4GB | SSD Plextor M6 PRO 256GB | 3G/UMTS w/GPS | 2nd Battery 2in1: Fujitsu STYLISTIC Q702 vPro | 11.6" IPS HD | CPU Intel Core i5-3427U 1.8GHz | RAM 4GB | SSD Toshiba 256GB mSATA | 4G/LTE w/GPS NAS: Synology DS1515+ | CPU Intel Atom C2538 2.4GHz | RAM 2x8GB | Storage HDD Seagate IronWolf 4x4TB RAID5 + SSD Intel 520 Series 180GB |
|
Registrovaný: 23.02.08 Prihlásený: 10.06.26 Príspevky: 2720 Témy: 127 | 127 Bydlisko: Štúrovo |
Moze byc 
|
|
Registrovaný: 09.02.09 Prihlásený: 23.06.26 Príspevky: 1777 Témy: 31 | 31 Bydlisko: Hriňová |
Tam som bol 
_________________ [SPSJM][STU FEI nomore] CPU:Intel Core i5 3570K CPU Cooler:Zalman CNPS10X Quiet GPU:VTX3D Radeon HD7950 X-Edition MB:MSI Z77A GD45 RAM:Adata Gaming series 2x4 GB HDD:SAMSUNG 320 GB SDD:Samsung 840 EVO 120GB PSU:Seasonic X-560 Case:Xigmatek Utgard Slúchadlá:Beyerdynamic DT 990 PRO + NuForce uDAC v2 + DIY TPA6120 Mouse:GIGABYTE M8000X Podložka:Steelseries QcK Keyboard: Microsoft SideWinder X4 Mobile: Xiaomi Redmi 3C |
|
Registrovaný: 14.08.12 Príspevky: 6054 Témy: 146 | 146 Bydlisko: Wattenscheid |
Aj ja si kupim motorku ked budem velky 
_________________ PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO |
|
|
sv. werwest - patron vsetkych retardov na fore
|
|
Registrovaný: 17.03.13 Prihlásený: 18.06.26 Príspevky: 15109 Témy: 126 | 126 Bydlisko: Moldava nad... |
_________________ Toto je podpis. |
|
Registrovaný: 29.12.10 Prihlásený: 24.06.26 Príspevky: 14171 Témy: 127 | 127 Bydlisko: Zvolen |
Coraz viac z vas sa sprava ako Ivan-K.. Kto nevie absolutne vsetko, je pre vas menejcenny..
Netvrdim, ze nad niektorymi otazkami sa nepozastavim aj ja.. Ale nadavat im za to? Je velky rozdiel opytat sa blbo a nedokazat popisat problem na urovni druhej triedy zakladnej skoly: "Rano mi nieco vypisalo, co s tym?" a opytat sa priamo na nieco, o com jednoducho nemam (niekedy ani zakladny) prehlad, lebo som to doteraz nepotreboval vediet a nevenoval som sa tomu.. Praca s pocitacmi ma zivi uz takmer 12 rokov a stale sa stretavam s otazkami, podla ktorych by som sa bavil s idiotmi, debilmi a podobnymi diagnozami.. Pritom su to kapacity vo svojom obore, ti ludia maju len tu "smolu", ze to zrovna nie su pocitace..
Co bude najblizsie? Vynadate niekomu, kto sa opyta na korenovu vypln zuba? Preco si to nenastuduje na Googli a nespravi doma pred zrkadlom? Ved len debil by cakal v cakarni a doplacal zubarovi za injekciu a nedajboze za nadstandardny vykon.. Jediny MTK sa venoval teme, za to mu patri "pochvala pred nastartovanou V3Skou"..
Zasmiat sa na tom pred monitorom, OK.. Prebrat to tu v OT s prislusnym linkom, OK.. Ale podobne prispevky od veci v temach pojdu do kosa a budeme zvazovat aj BP..
_________________ PC1: CPU Intel Core2 Quad Q9550 2.83GHz + Scythe Ashura SCASR-1000 | MB MSI P45-8D Memory Lover | RAM Kingston DDR2-1066 HyperX 4x2GB | VGA NVIDIA Quadro K4000 3GB | SSD Intel 520 Series 2x120GB RAID0 | HDD WD RE3 2x1TB RAID0 + WD Caviar Blue 2TB + WD Caviar Blue 500GB | DVD±RW Samsung SH-S224DB | DVD-ROM Plextor PX-130A | CD-RW Plextor Premium | FDD + Card Reader Teac FD-CR7 | Audio Creative SB Audigy 2 ZS Platinum | TV AVerTV Hybrid+FM PCI A16D | PS Gigabyte ODIN Pro 550W Modular | Keyboard Fujitsu KB955 | Mouse ROCCAT Kone v2 + SteelSeries QcK mini | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS PC2: HP ENVY Phoenix h9 | CPU Intel i7-3770K 3.50GHz | RAM Nanya DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB | SSD Samsung PM871a 512GB + Crucial MX500 500GB | HDD WD Gold 2TB | DVD±RW HP GH82N | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS (shared) PC3: Dell Precision T1650 | CPU Intel Xeon E3-1240 v2 3.40GHz | RAM Samsung DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA Quadro M2000 4GB | SSD Samsung PM871 256GB | HDD Seagate 500GB | DVD±RW Philips DH-16ACS NB1: Fujitsu LIFEBOOK S782 vPro | 14" HD+ | CPU Intel Core i7-3540M 3.0GHz | RAM 2x8GB | SSD Samsung 850 PRO 2TB | 4G/LTE w/GPS | 2nd Battery | 2nd HDD | Port Replicator NB2: Fujitsu LIFEBOOK E782 | 15.6" FHD | CPU Intel Core i7-3632QM 2.2GHz | RAM 2x4GB | SSD Plextor M6 PRO 256GB | 3G/UMTS w/GPS | 2nd Battery 2in1: Fujitsu STYLISTIC Q702 vPro | 11.6" IPS HD | CPU Intel Core i5-3427U 1.8GHz | RAM 4GB | SSD Toshiba 256GB mSATA | 4G/LTE w/GPS NAS: Synology DS1515+ | CPU Intel Atom C2538 2.4GHz | RAM 2x8GB | Storage HDD Seagate IronWolf 4x4TB RAID5 + SSD Intel 520 Series 180GB |
|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
Amen, sväte slova 
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 19.12.08 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 18812 Témy: 182 | 182 Bydlisko: Slovenský G... |
SKiLEX píše: proste mi to pride dost uletene platit 25r po 300€, co ak sa daco stane? ti vezmu dom a nebudes mat ani peniaze ani dom
neviem, rodicia ma vzdy ucili ze z toho co prijde, tak istu cast vzdy odlozit bokom, ci ju treba abo nie, nikdy v zivote nic nebrali na splatky, ani ziadnu pozicku... Ani naši nemali hypo na byt, odkúpili ho po zmene režimu za 15 000sk do osobného vlastníctva... predpokládam že podobné bolo aj u vás... aj mne to prišlo šialené brať hypo na 30 rokov, no keď s tebou prestane biť puberta, príjmeš zodpovednosť za to čo robíš a nebudeme tu čítať tie detské historky zo školy ako si sa pobil s deťmi, vynadal mamičke a pod. tak potom si uvedomíš, že keď chceš bývať sám a mať rodinu, tak hypo brať budeš... 100 000 eur z brigád nenašetríš a nenašetríš si ich ani poctivou prácou na SR... a príde mi šialené bývať s priateľkou/ženou u rodičov, vyciciavať ich a tlačiť sa v 3 izbovom byte lebo nechceš platiť hypo. A že sa niečo stane? môže sa stať, no vždy existujú riešenia. Môže prísť vojna, môžu ti zbombardovať barák a nebudeš mať ani ty ani rodičia... stať sa môže hocičo. A ešte šialenejšie je ísť do podnájmu ako som teraz ja, kde platím o 100 eur viac akoby som platil za hypo na dvoj byt+ zálohové platby... preto už riešim hypo... platiť byt je aspoň investícia Tiež som mal predstavy že pôjdem na 5 rokov do zahraničia, kde si našetrím na byt a nebudem platiť hypo ale realita je trošku iná  a nakoniec som aj dobre urobil. že som odišiel do BA.
_________________ ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini |
|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
brmbo píše: Amen, sväte slova  Dnes vam to ide chlapci...
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 29.12.10 Prihlásený: 24.06.26 Príspevky: 14171 Témy: 127 | 127 Bydlisko: Zvolen |
To robi to pocasie.. // Spojený príspevok Uto 24.05.16 10:02O chvilu pride zatko, ideme do BB po pracku, potom este do Budce kupit motorceky na central a vypinac parkovaciek..
_________________ PC1: CPU Intel Core2 Quad Q9550 2.83GHz + Scythe Ashura SCASR-1000 | MB MSI P45-8D Memory Lover | RAM Kingston DDR2-1066 HyperX 4x2GB | VGA NVIDIA Quadro K4000 3GB | SSD Intel 520 Series 2x120GB RAID0 | HDD WD RE3 2x1TB RAID0 + WD Caviar Blue 2TB + WD Caviar Blue 500GB | DVD±RW Samsung SH-S224DB | DVD-ROM Plextor PX-130A | CD-RW Plextor Premium | FDD + Card Reader Teac FD-CR7 | Audio Creative SB Audigy 2 ZS Platinum | TV AVerTV Hybrid+FM PCI A16D | PS Gigabyte ODIN Pro 550W Modular | Keyboard Fujitsu KB955 | Mouse ROCCAT Kone v2 + SteelSeries QcK mini | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS PC2: HP ENVY Phoenix h9 | CPU Intel i7-3770K 3.50GHz | RAM Nanya DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB | SSD Samsung PM871a 512GB + Crucial MX500 500GB | HDD WD Gold 2TB | DVD±RW HP GH82N | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS (shared) PC3: Dell Precision T1650 | CPU Intel Xeon E3-1240 v2 3.40GHz | RAM Samsung DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA Quadro M2000 4GB | SSD Samsung PM871 256GB | HDD Seagate 500GB | DVD±RW Philips DH-16ACS NB1: Fujitsu LIFEBOOK S782 vPro | 14" HD+ | CPU Intel Core i7-3540M 3.0GHz | RAM 2x8GB | SSD Samsung 850 PRO 2TB | 4G/LTE w/GPS | 2nd Battery | 2nd HDD | Port Replicator NB2: Fujitsu LIFEBOOK E782 | 15.6" FHD | CPU Intel Core i7-3632QM 2.2GHz | RAM 2x4GB | SSD Plextor M6 PRO 256GB | 3G/UMTS w/GPS | 2nd Battery 2in1: Fujitsu STYLISTIC Q702 vPro | 11.6" IPS HD | CPU Intel Core i5-3427U 1.8GHz | RAM 4GB | SSD Toshiba 256GB mSATA | 4G/LTE w/GPS NAS: Synology DS1515+ | CPU Intel Atom C2538 2.4GHz | RAM 2x8GB | Storage HDD Seagate IronWolf 4x4TB RAID5 + SSD Intel 520 Series 180GB |
|
|
Cirky píše: SKiLEX píše: proste mi to pride dost uletene platit 25r po 300€, co ak sa daco stane? ti vezmu dom a nebudes mat ani peniaze ani dom
neviem, rodicia ma vzdy ucili ze z toho co prijde, tak istu cast vzdy odlozit bokom, ci ju treba abo nie, nikdy v zivote nic nebrali na splatky, ani ziadnu pozicku... Ani naši nemali hypo na byt, odkúpili ho po zmene režimu za 15 000sk do osobného vlastníctva... predpokládam že podobné bolo aj u vás... aj mne to prišlo šialené brať hypo na 30 rokov, no keď s tebou prestane biť puberta, príjmeš zodpovednosť za to čo robíš a nebudeme tu čítať tie detské historky zo školy ako si sa pobil s deťmi, vynadal mamičke a pod. tak potom si uvedomíš, že keď chceš bývať sám a mať rodinu, tak hypo brať budeš... 100 000 eur z brigád nenašetríš a nenašetríš si ich ani poctivou prácou na SR... a príde mi šialené bývať s priateľkou/ženou u rodičov, vyciciavať ich a tlačiť sa v 3 izbovom byte lebo nechceš platiť hypo. A že sa niečo stane? môže sa stať, no vždy existujú riešenia. Môže prísť vojna, môžu ti zbombardovať barák a nebudeš mať ani ty ani rodičia... stať sa môže hocičo. A ešte šialenejšie je ísť do podnájmu ako som teraz ja, kde platím o 100 eur viac akoby som platil za hypo na dvoj byt+ zálohové platby... preto už riešim hypo... platiť byt je aspoň investícia Tiež som mal predstavy že pôjdem na 5 rokov do zahraničia, kde si našetrím na byt a nebudem platiť hypo ale realita je trošku iná  a nakoniec som aj dobre urobil. že som odišiel do BA. kupovali tusim za 600 000 korun v 2004 2i v KE, v 2008 sme sa bez doplatku prestahovali do 3i..
|
|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
Zas som dobetonoval... kurna leje ako z krhle
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 24.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
u nas uz prestalo
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
Tu este leje... ale aj tak vsade blato zas
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 24.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
tu lialo doteraz od rana aspon netreba poleivat zahradu 
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 14.08.12 Príspevky: 6054 Témy: 146 | 146 Bydlisko: Wattenscheid |
SKiLEX píše: sv. werwest - patron vsetkych retardov na fore lebo ty (a aj ini, aby si sa nahodou nenahneval) mas vyssie iq ako stephen walking a vsetko vies, aj na nieco o com nemas paru das fasa presnu odbornu otazku, a kedze iny polozia jednoduchu otazku tak je retard. a odpoved na nu nieje "kamo, blbo si sa opytal, skus znova", ale "si blby". lebo byt odporny a arogantny je dnes in. klaniam sa pred vami o velka inteligencia // Spojený príspevok Uto 24.05.16 11:29ja mam teraz leninov tyzden 
_________________ PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO |
|
Registrovaný: 14.12.08 Prihlásený: 24.06.26 Príspevky: 939 Témy: 72 | 72 Bydlisko: Sereď |
Stephen walking je super 
_________________ Apple MacBook Pro 13", Apple iMac 27" Audio: Pioneer A-50S + Pioneer N-50AS + Dali Zensor 7 white + Pro-ject PS00 + Ortofon 2M Blue + Audioquest rocket 44 Ostatné: iPhone 12 Pro + iPad Pro 11" + Apple TV 4 32GB + Nikon D7200 + Bowers & Wilkins Zeppelin Air Synology DS215j |
|
Registrovaný: 14.08.12 Príspevky: 6054 Témy: 146 | 146 Bydlisko: Wattenscheid |
pichi  uslo mi
_________________ PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO |
|
Registrovaný: 09.01.07 Prihlásený: 15.10.25 Príspevky: 3606 Témy: 421 | 421 Bydlisko: Bratislava | |
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
Ja len tolko, ze to bola fakt blba otazka... nechcem rypat ale logicky rozdiel je hadam jasny a ked je taky laik tak mu tam ivan-k teraz nieco napisal, pozri sa... myslis, ze bude tomu rozumiet?
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 14.08.12 Príspevky: 6054 Témy: 146 | 146 Bydlisko: Wattenscheid |
nrch sa spytal hocico, a ci bude rozumiet je bezpredmetne, nikoho to neopravnuje k tomu aby sa choval ako geroj. nech sa za osocovanie davaju bez milosti bpcka a hned bude klud, a nie za dake trapne ot v ot
_________________ PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO |
|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
Ok ok, nerozculuj sa... iba som napisal, ze to bolo blbo polozene... // Spojený príspevok Uto 24.05.16 12:13Nechcem tu rozputavat vasne 
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 03.04.13 Prihlásený: 26.01.23 Príspevky: 4037 Témy: 199 | 199 Bydlisko: Banská Byst... |
Tu sa dávajú BP miestami za blbosti typu Offtopic v Offtopicu .... Ale za aroganciu, posmievanie, nadávanie nie ... Lebo to je cool podľa niektorých 
_________________ PC : ASRock B150M-HDS | Intel Core i5-6500 + SilentiumPC Fera 3 | 16GB RAM DDR4 (Crucial Ballistix Sport) | EVGA GTX 1060 3GB | 256GB SSD (ADATA SP920), 2x 1TB 7200 rpm HDD | Corsair CX450m 450W | Case : Fractal Design Core 1500 (upravená) | Win 10 Home x64 | LCD : AOC Q2577PWQ (25" QHD IPS) + repro Edifier R2750DB NTB1 : HP EliteBook 840 G3 (i5-6300u, 8GB RAM, 256GB SSD, Win 10 Pro) NTB 2 : HP Probook 6450b (i5-540m / 6GB DDR3 RAM / 500GB 7200 rpm HDD / Win 10 Pro) Mobil : Samsung S21 Ultra 256GB duos + Samsung Galaxy Watch 46mm |
|
Registrovaný: 17.03.13 Prihlásený: 18.06.26 Príspevky: 15109 Témy: 126 | 126 Bydlisko: Moldava nad... |
ban ^^
_________________ Toto je podpis. |
|
Registrovaný: 28.07.15 Prihlásený: 25.02.22 Príspevky: 862 Témy: 42 | 42 Bydlisko: Okolie Skalica |
_________________ PC: CPU Intel i5 8500 COOLER SilentiumPC Fera3 MB Asus PRIME B360M-A GPU MSI GeForce RTX 3070 Ti GAMING X TRIO 8G SSD Samsung 860 EVO 250 GB HDD Seagate BarraCuda 2 TB RAM HyperX Fury Black 16GB 2133 MHz PSU Corsair RM850x (2021) CASE SilentiumPC Regnum RG1 OS Win 10 Pro 64-bit |
|
Stránka: 15 z 50
| [ Príspevkov: 1486 ] | 1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 50 |
Podobné témy | | Témy | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | [ Choď na stránku: 1 ... 48, 49, 50 ] v Kôš | 1485 | 21619 | 30.06.2016 17:25 Semp |  | [ Choď na stránku: 1 ... 97, 98, 99 ] v Kôš | 2964 | 34815 | 06.02.2017 22:05 michalesku |  | [ Choď na stránku: 1 ... 98, 99, 100 ] v Kôš | 2982 | 37065 | 16.08.2016 9:17 hanesovic |  | [ Choď na stránku: 1 ... 98, 99, 100 ] v Kôš | 2972 | 32846 | 21.12.2016 22:27 brmbo |  | [ Choď na stránku: 1 ... 98, 99, 100 ] v Kôš | 2971 | 36448 | 30.09.2016 17:36 sailer |  | [ Choď na stránku: 1 ... 97, 98, 99 ] v Kôš | 2969 | 38764 | 10.04.2017 11:29 michalesku |  | [ Choď na stránku: 1 ... 98, 99, 100 ] v Kôš | 2970 | 34494 | 11.11.2016 21:01 brmbo |  | v Kôš | 0 | 232 | 22.01.2017 21:23 liqua1 |  | v Oznámenia a návrhy | 2 | 1601 | 19.04.2008 19:15 OmeGa |
|