Stránka: 13 z 99
| [ Príspevkov: 2965 ] | 1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 99 |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
Som ho vyhecoval 
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 02.12.06 Prihlásený: 27.06.26 Príspevky: 691 Témy: 35 | 35 Bydlisko: Rimavská So... |
Vy nechápať humor. jarrro sa uraziť.
_________________ Math is the best! |
|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
Ale noooo jardo 
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
|
Nie je moj avatar niekde ulozeny? Tie sa predsa nahravaju na server.
|
|
|
jaro neni bot, pamatam si ako v assasins creed black flag posledna missia bola v takom zalive, ktory strazili 2 velmi silne lode, a jaro to vyriesil tak ze vyskocil z lode a doplaval na ostrov
a to by bot nevymyslel urcite
|
|
Registrovaný: 31.12.15 Prihlásený: 10.11.19 Príspevky: 296 Témy: 10 | 10 Bydlisko: Stará Ľubov... |
Daron píše: Nie je moj avatar niekde ulozeny? Tie sa predsa nahravaju na server. 120x120
_________________ Notebook: MacBook Air 13-inch, Early 2015, Processor: 1.6 GHz Intel Core i5 Memory: 4 GB 1600 MHz DDR3 Graphics: Intel HD Graphics 6000 1536 MB Mobil: iPhone X Storage: 256GB |
|
Registrovaný: 14.08.12 Príspevky: 6054 Témy: 146 | 146 Bydlisko: Wattenscheid |
 no nic
_________________ PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO |
|
Registrovaný: 09.01.07 Prihlásený: 15.10.25 Príspevky: 3606 Témy: 421 | 421 Bydlisko: Bratislava | |
|
Daron píše: Nie je moj avatar niekde ulozeny? Tie sa predsa nahravaju na server. a kto to vlastne bol? ja si len matne pamatam ze nejaky prepoteny spevak pri mikrofone, normalne si ho mal bez capicky, a na 1.aprila a na vianoce si ho daval s capickou.. ale z toho co mi ostalo v pamati nedokazem identifikovat meno 
|
|
|
Bol to Daron Malakian // Spojený príspevok Ned 25.12.16 20:36SomariK píše: Daron píše: Nie je moj avatar niekde ulozeny? Tie sa predsa nahravaju na server. 120x120Teraz neviem, ci si to myslel vazne, alebo zo srandy 
|
|
Registrovaný: 29.09.07 Prihlásený: 15.06.26 Príspevky: 1298 Témy: 45 | 45 Bydlisko: Nové Mesto ... |
SKiLEX píše: po tom co sa dokazalo ze imrich je clovek som prestal verit na botov No tak bot by urobil všetko možné aby nedostal ban. Alebo by si ho sám automaticky odbaoval. A veru už som tento rok mal dva krát ban. michalesku píše: SKiLEX, stretol si sa s nim? Iste za SKiLEX – om chodím na pivo do Kešic pravidelné. // Spojený príspevok Ned 25.12.16 20:43Do všetkých anciášov a pííp už mám toho sopľa dosť, opäť 37.2°C
_________________ New - HP ProBook 450 G4 | OS: Windows 10 Pro | CPU: Intel Core i3-7100U (2,40GHz) | RAM: 8 GB DDR4 | SSD: 128 GB + HDD: 1 TB Old - HP Compaq nx 7400 rok výroby 2006 OS: Windows XP Home Edition. CPU: Intel(R) Celeron(R) M CPU 420 @ 1.6 GHz | „Tuning“ RAM: 2GB | HDD: 150 GB Hovor vždy pravdu aj keby ta to malo bolieť. Ale časom sa ju naučíš počúvať, aj keď tY do očí klamú. Chemická zlúčenina vodíka s kyslíkom, ktorá produkuje minimálnu úroveň hlasitosti, spôsobuje eróziu vrstvy hornín, uložených pozdĺž jej trajektórie. (Ticha voda brehy myje.) |
|
Registrovaný: 17.03.13 Prihlásený: 25.06.26 Príspevky: 15109 Témy: 126 | 126 Bydlisko: Moldava nad... |
Daron píše: Teraz neviem, ci si to myslel vazne, alebo zo srandy  Apple user...takze to myslel vazne.
_________________ Toto je podpis. |
|
Registrovaný: 09.01.07 Prihlásený: 15.10.25 Príspevky: 3606 Témy: 421 | 421 Bydlisko: Bratislava |
 skilex nema este 18, nemoze chodit na pivo  On si naleje doma 
|
|
Registrovaný: 29.09.07 Prihlásený: 15.06.26 Príspevky: 1298 Témy: 45 | 45 Bydlisko: Nové Mesto ... |
Stala sa veľká tragédia Zrútilo sa lietadlo s Alexandrovcami, 92 ľudí zahynulo. A rozmýšľal so že na ich vystúpenie pôjdem aby som ich videl 
_________________ New - HP ProBook 450 G4 | OS: Windows 10 Pro | CPU: Intel Core i3-7100U (2,40GHz) | RAM: 8 GB DDR4 | SSD: 128 GB + HDD: 1 TB Old - HP Compaq nx 7400 rok výroby 2006 OS: Windows XP Home Edition. CPU: Intel(R) Celeron(R) M CPU 420 @ 1.6 GHz | „Tuning“ RAM: 2GB | HDD: 150 GB Hovor vždy pravdu aj keby ta to malo bolieť. Ale časom sa ju naučíš počúvať, aj keď tY do očí klamú. Chemická zlúčenina vodíka s kyslíkom, ktorá produkuje minimálnu úroveň hlasitosti, spôsobuje eróziu vrstvy hornín, uložených pozdĺž jej trajektórie. (Ticha voda brehy myje.) |
|
Registrovaný: 12.06.11 Príspevky: 4215 Témy: 68 | 68 Bydlisko: Nitra |
Dokopy ich bolo cca 180.
_________________ MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel
PHONE: SAMSUNG NOTE9 |
|
Registrovaný: 29.09.07 Prihlásený: 15.06.26 Príspevky: 1298 Témy: 45 | 45 Bydlisko: Nové Mesto ... |
T.C.B.E.E píše:  skilex nema este 18, nemoze chodit na pivo  On si naleje doma  Ja som zasa domáci pecivál a tiež si nalievam doma.  Ale ryť ma svrbí isť na pivo do Sládkovičova. 
_________________ New - HP ProBook 450 G4 | OS: Windows 10 Pro | CPU: Intel Core i3-7100U (2,40GHz) | RAM: 8 GB DDR4 | SSD: 128 GB + HDD: 1 TB Old - HP Compaq nx 7400 rok výroby 2006 OS: Windows XP Home Edition. CPU: Intel(R) Celeron(R) M CPU 420 @ 1.6 GHz | „Tuning“ RAM: 2GB | HDD: 150 GB Hovor vždy pravdu aj keby ta to malo bolieť. Ale časom sa ju naučíš počúvať, aj keď tY do očí klamú. Chemická zlúčenina vodíka s kyslíkom, ktorá produkuje minimálnu úroveň hlasitosti, spôsobuje eróziu vrstvy hornín, uložených pozdĺž jej trajektórie. (Ticha voda brehy myje.) |
|
Registrovaný: 09.01.07 Prihlásený: 15.10.25 Príspevky: 3606 Témy: 421 | 421 Bydlisko: Bratislava |
ja viem ze si nalievas doma a nie malo. Pil si uz dnes ?
|
|
Registrovaný: 12.06.11 Príspevky: 4215 Témy: 68 | 68 Bydlisko: Nitra |
imrich píše: Stala sa veľká tragédia Zrútilo sa lietadlo s Alexandrovcami, 92 ľudí zahynulo. A rozmýšľal so že na ich vystúpenie pôjdem aby som ich videl  Stale mozes ist http://m.topky.sk/cl/11/1598073/Aktualne-informacie-od-manazera-Alexandrovovcov--Su-ohrozene-ich-naplanovane-koncerty-
_________________ MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel
PHONE: SAMSUNG NOTE9 |
|
Registrovaný: 09.01.07 Prihlásený: 15.10.25 Príspevky: 3606 Témy: 421 | 421 Bydlisko: Bratislava |
ale imrich teraz otvara kořalku nemoze sledovat situaciu okolo seba.
|
|
Registrovaný: 29.09.07 Prihlásený: 15.06.26 Príspevky: 1298 Témy: 45 | 45 Bydlisko: Nové Mesto ... |
ANO už dve kávy nejaká pepsina sóda voda z vodovodu, inak luxusní to tovar pomáli drahší ako obyčajné pivo. To čo si pýtajú je nehoráznosť.
_________________ New - HP ProBook 450 G4 | OS: Windows 10 Pro | CPU: Intel Core i3-7100U (2,40GHz) | RAM: 8 GB DDR4 | SSD: 128 GB + HDD: 1 TB Old - HP Compaq nx 7400 rok výroby 2006 OS: Windows XP Home Edition. CPU: Intel(R) Celeron(R) M CPU 420 @ 1.6 GHz | „Tuning“ RAM: 2GB | HDD: 150 GB Hovor vždy pravdu aj keby ta to malo bolieť. Ale časom sa ju naučíš počúvať, aj keď tY do očí klamú. Chemická zlúčenina vodíka s kyslíkom, ktorá produkuje minimálnu úroveň hlasitosti, spôsobuje eróziu vrstvy hornín, uložených pozdĺž jej trajektórie. (Ticha voda brehy myje.) |
|
|
Ja rozmyslam, ze tohto tyzdna vezmem priatelku na Cirque du Soleil. Ja som to sice videl, ale ona nie a myslim, ze by sa jej to pacilo. Ale vytrepat 160€za listy len tak.... No neviem.
|
|
Registrovaný: 09.01.07 Prihlásený: 15.10.25 Príspevky: 3606 Témy: 421 | 421 Bydlisko: Bratislava |
a na alkohol si zabudol...Len teraz neviem ci len nahodou, alebo naschval 
|
|
Registrovaný: 29.12.10 Prihlásený: 27.06.26 Príspevky: 14171 Témy: 127 | 127 Bydlisko: Zvolen |
SomariK píše: Daron píše: Nie je moj avatar niekde ulozeny? Tie sa predsa nahravaju na server. 120x120Vajecny liker je smrrrrt.. 
_________________ PC1: CPU Intel Core2 Quad Q9550 2.83GHz + Scythe Ashura SCASR-1000 | MB MSI P45-8D Memory Lover | RAM Kingston DDR2-1066 HyperX 4x2GB | VGA NVIDIA Quadro K4000 3GB | SSD Intel 520 Series 2x120GB RAID0 | HDD WD RE3 2x1TB RAID0 + WD Caviar Blue 2TB + WD Caviar Blue 500GB | DVD±RW Samsung SH-S224DB | DVD-ROM Plextor PX-130A | CD-RW Plextor Premium | FDD + Card Reader Teac FD-CR7 | Audio Creative SB Audigy 2 ZS Platinum | TV AVerTV Hybrid+FM PCI A16D | PS Gigabyte ODIN Pro 550W Modular | Keyboard Fujitsu KB955 | Mouse ROCCAT Kone v2 + SteelSeries QcK mini | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS PC2: HP ENVY Phoenix h9 | CPU Intel i7-3770K 3.50GHz | RAM Nanya DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB | SSD Samsung PM871a 512GB + Crucial MX500 500GB | HDD WD Gold 2TB | DVD±RW HP GH82N | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS (shared) PC3: Dell Precision T1650 | CPU Intel Xeon E3-1240 v2 3.40GHz | RAM Samsung DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA Quadro M2000 4GB | SSD Samsung PM871 256GB | HDD Seagate 500GB | DVD±RW Philips DH-16ACS NB1: Fujitsu LIFEBOOK S782 vPro | 14" HD+ | CPU Intel Core i7-3540M 3.0GHz | RAM 2x8GB | SSD Samsung 850 PRO 2TB | 4G/LTE w/GPS | 2nd Battery | 2nd HDD | Port Replicator NB2: Fujitsu LIFEBOOK E782 | 15.6" FHD | CPU Intel Core i7-3632QM 2.2GHz | RAM 2x4GB | SSD Plextor M6 PRO 256GB | 3G/UMTS w/GPS | 2nd Battery 2in1: Fujitsu STYLISTIC Q702 vPro | 11.6" IPS HD | CPU Intel Core i5-3427U 1.8GHz | RAM 4GB | SSD Toshiba 256GB mSATA | 4G/LTE w/GPS NAS: Synology DS1515+ | CPU Intel Atom C2538 2.4GHz | RAM 2x8GB | Storage HDD Seagate IronWolf 4x4TB RAID5 + SSD Intel 520 Series 180GB |
|
|
to bol tento? // Spojený príspevok Ned 25.12.16 20:56michalesku píše: som*rik píše: Vajecny liker je smrrrrt..  ja som ticho, presne pred rokom som sa rozbil z 2 plechoviek echt piva
|
|
Registrovaný: 29.12.10 Prihlásený: 27.06.26 Príspevky: 14171 Témy: 127 | 127 Bydlisko: Zvolen |
Co je na nom vianocne?
_________________ PC1: CPU Intel Core2 Quad Q9550 2.83GHz + Scythe Ashura SCASR-1000 | MB MSI P45-8D Memory Lover | RAM Kingston DDR2-1066 HyperX 4x2GB | VGA NVIDIA Quadro K4000 3GB | SSD Intel 520 Series 2x120GB RAID0 | HDD WD RE3 2x1TB RAID0 + WD Caviar Blue 2TB + WD Caviar Blue 500GB | DVD±RW Samsung SH-S224DB | DVD-ROM Plextor PX-130A | CD-RW Plextor Premium | FDD + Card Reader Teac FD-CR7 | Audio Creative SB Audigy 2 ZS Platinum | TV AVerTV Hybrid+FM PCI A16D | PS Gigabyte ODIN Pro 550W Modular | Keyboard Fujitsu KB955 | Mouse ROCCAT Kone v2 + SteelSeries QcK mini | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS PC2: HP ENVY Phoenix h9 | CPU Intel i7-3770K 3.50GHz | RAM Nanya DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB | SSD Samsung PM871a 512GB + Crucial MX500 500GB | HDD WD Gold 2TB | DVD±RW HP GH82N | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS (shared) PC3: Dell Precision T1650 | CPU Intel Xeon E3-1240 v2 3.40GHz | RAM Samsung DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA Quadro M2000 4GB | SSD Samsung PM871 256GB | HDD Seagate 500GB | DVD±RW Philips DH-16ACS NB1: Fujitsu LIFEBOOK S782 vPro | 14" HD+ | CPU Intel Core i7-3540M 3.0GHz | RAM 2x8GB | SSD Samsung 850 PRO 2TB | 4G/LTE w/GPS | 2nd Battery | 2nd HDD | Port Replicator NB2: Fujitsu LIFEBOOK E782 | 15.6" FHD | CPU Intel Core i7-3632QM 2.2GHz | RAM 2x4GB | SSD Plextor M6 PRO 256GB | 3G/UMTS w/GPS | 2nd Battery 2in1: Fujitsu STYLISTIC Q702 vPro | 11.6" IPS HD | CPU Intel Core i5-3427U 1.8GHz | RAM 4GB | SSD Toshiba 256GB mSATA | 4G/LTE w/GPS NAS: Synology DS1515+ | CPU Intel Atom C2538 2.4GHz | RAM 2x8GB | Storage HDD Seagate IronWolf 4x4TB RAID5 + SSD Intel 520 Series 180GB |
|
|
zatal nic
// Spojený príspevok Ned 25.12.16 20:57
somarik
// Spojený príspevok Ned 25.12.16 20:58
lol cenzura
|
|
Registrovaný: 29.09.07 Prihlásený: 15.06.26 Príspevky: 1298 Témy: 45 | 45 Bydlisko: Nové Mesto ... |
som*rik píše:  Riadni priestrel
_________________ New - HP ProBook 450 G4 | OS: Windows 10 Pro | CPU: Intel Core i3-7100U (2,40GHz) | RAM: 8 GB DDR4 | SSD: 128 GB + HDD: 1 TB Old - HP Compaq nx 7400 rok výroby 2006 OS: Windows XP Home Edition. CPU: Intel(R) Celeron(R) M CPU 420 @ 1.6 GHz | „Tuning“ RAM: 2GB | HDD: 150 GB Hovor vždy pravdu aj keby ta to malo bolieť. Ale časom sa ju naučíš počúvať, aj keď tY do očí klamú. Chemická zlúčenina vodíka s kyslíkom, ktorá produkuje minimálnu úroveň hlasitosti, spôsobuje eróziu vrstvy hornín, uložených pozdĺž jej trajektórie. (Ticha voda brehy myje.) |
|
Registrovaný: 09.01.07 Prihlásený: 15.10.25 Príspevky: 3606 Témy: 421 | 421 Bydlisko: Bratislava | |
|
zirafa
// Spojený príspevok Ned 25.12.16 21:07
slon nosorozec zebra pes macka mys
|
|
Registrovaný: 29.12.10 Prihlásený: 27.06.26 Príspevky: 14171 Témy: 127 | 127 Bydlisko: Zvolen |
Normalne.. imr*ch.. 
_________________ PC1: CPU Intel Core2 Quad Q9550 2.83GHz + Scythe Ashura SCASR-1000 | MB MSI P45-8D Memory Lover | RAM Kingston DDR2-1066 HyperX 4x2GB | VGA NVIDIA Quadro K4000 3GB | SSD Intel 520 Series 2x120GB RAID0 | HDD WD RE3 2x1TB RAID0 + WD Caviar Blue 2TB + WD Caviar Blue 500GB | DVD±RW Samsung SH-S224DB | DVD-ROM Plextor PX-130A | CD-RW Plextor Premium | FDD + Card Reader Teac FD-CR7 | Audio Creative SB Audigy 2 ZS Platinum | TV AVerTV Hybrid+FM PCI A16D | PS Gigabyte ODIN Pro 550W Modular | Keyboard Fujitsu KB955 | Mouse ROCCAT Kone v2 + SteelSeries QcK mini | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS PC2: HP ENVY Phoenix h9 | CPU Intel i7-3770K 3.50GHz | RAM Nanya DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB | SSD Samsung PM871a 512GB + Crucial MX500 500GB | HDD WD Gold 2TB | DVD±RW HP GH82N | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS (shared) PC3: Dell Precision T1650 | CPU Intel Xeon E3-1240 v2 3.40GHz | RAM Samsung DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA Quadro M2000 4GB | SSD Samsung PM871 256GB | HDD Seagate 500GB | DVD±RW Philips DH-16ACS NB1: Fujitsu LIFEBOOK S782 vPro | 14" HD+ | CPU Intel Core i7-3540M 3.0GHz | RAM 2x8GB | SSD Samsung 850 PRO 2TB | 4G/LTE w/GPS | 2nd Battery | 2nd HDD | Port Replicator NB2: Fujitsu LIFEBOOK E782 | 15.6" FHD | CPU Intel Core i7-3632QM 2.2GHz | RAM 2x4GB | SSD Plextor M6 PRO 256GB | 3G/UMTS w/GPS | 2nd Battery 2in1: Fujitsu STYLISTIC Q702 vPro | 11.6" IPS HD | CPU Intel Core i5-3427U 1.8GHz | RAM 4GB | SSD Toshiba 256GB mSATA | 4G/LTE w/GPS NAS: Synology DS1515+ | CPU Intel Atom C2538 2.4GHz | RAM 2x8GB | Storage HDD Seagate IronWolf 4x4TB RAID5 + SSD Intel 520 Series 180GB |
|
Stránka: 13 z 99
| [ Príspevkov: 2965 ] | 1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 99 |
Podobné témy | | Témy | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | [ Choď na stránku: 1 ... 48, 49, 50 ] v Kôš | 1485 | 21619 | 30.06.2016 17:25 Semp |  | [ Choď na stránku: 1 ... 98, 99, 100 ] v Kôš | 2982 | 37065 | 16.08.2016 9:17 hanesovic |  | [ Choď na stránku: 1 ... 48, 49, 50 ] v Kôš | 1485 | 19923 | 08.06.2016 23:17 brmbo |  | [ Choď na stránku: 1 ... 97, 98, 99 ] v Kôš | 2969 | 38764 | 10.04.2017 11:29 michalesku |  | [ Choď na stránku: 1 ... 98, 99, 100 ] v Kôš | 2972 | 32846 | 21.12.2016 22:27 brmbo |  | [ Choď na stránku: 1 ... 98, 99, 100 ] v Kôš | 2971 | 36448 | 30.09.2016 17:36 sailer |  | [ Choď na stránku: 1 ... 98, 99, 100 ] v Kôš | 2970 | 34494 | 11.11.2016 21:01 brmbo |  | v Kôš | 0 | 232 | 22.01.2017 21:23 liqua1 |  | v Oznámenia a návrhy | 2 | 1601 | 19.04.2008 19:15 OmeGa |
|