[ Príspevkov: 4 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
odoberá sa grafika do večných lovíšť?

Registrovaný: 02.01.08
Prihlásený: 13.08.15
Príspevky: 1009
Témy: 75 | 75
Bydlisko: Spišská Tep...

Servuste,

mám taký problém, že jedného úžasného dňa mi z ničoho nič na zlomok sekundy počas prehliadania stránky zatrhlo obraz, sekol zvuk a potom šlo všetko ďalej, a odvtedy mám problém s PC. mal som vtedy nahodenú vistu, aktualizovaný windows aj defender, nahodený ESET, takže v hávedi problém zrejme nie je. tak som s tým chvíľu žil a snažil sa kadejakými ladiacimi programami dať PC dokopy. jeden to troška zmiernil, lenže hry, s ktorými som problém nemal, zrazu sekajú/trhajú, niekedy je problém aj pri vykresľovaní plochy, že vidím ako mi potrháva niekedy obraz. keď som vymazal ovladač na grafiku, tak sa sekanie pri vykresľovaní rolovanej stránky zhoršilo, ale aspoň mi pri tom nesekal zvuk :roll:
tak som pred nejakým časom nahodil Seven v domnení, že problém bol asi vo Viste. tak celý natešený som nahodil ovladače a pustil Mafiu 2. a sklamanie prišlo hneď na začiatku. už aj intro video mi seká, menu seká, tak som hru ani nepúšťal. a ostatné hry ani nemienim inštalovať.

a bavil som sa s kamarátom, tak mi vravel, že asi odchádza grafika. jemu sa to tak stalo. síce na staršom PC, ale predsa. blbo sa to počúva, ale nechcem mať počítať len na parádu a nemôcť si ho užívať. myslíte, že môže byť problém v grafickej?


_________________
/PC/ .:(MB) Asus P5KC:. * .:(CPU) Intel Q9300 @2,5 GHz:. * .:(COOLER) Noctua NH-U12F:. * .:(RAM) Patriot 2x2GB @800 MHz:. * .:(VGA)GIGABYTE GTX660Ti 1GB:. * .:(HDD#1) WD 7500AYYS:. * .:(HDD#2) WD 6400AAKS:. * .:(PSU) Forton BS2 500W:. * .:(DVD) Asus DRW-2014L1T:. * .:(LCD) LG Flatron W2252V:. * .:(MOUSE) A4TECH Oscar X750 Brown Fire:. * .:(OS) Windows 7 x64:.
/NB/ .:Lenovo IdeaPad Y580(32GB SSD):. * .:(OS) Windows 7 x64:.
/OD/ .:(REPRO) CREATIVE INSPIRE 5.1 5300:. * .:(3in1) Canon Pixma MP520:. *
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.11
Prihlásený: 10.02.13
Príspevky: 4
Témy: 1 | 1
Bydlisko: Košice

Buď Grafika alebo Procesor určite, mnee to tiež robilo už dávnejšie a musel som meniť procesor.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
odoberá sa grafika do večných lovíšť?

Registrovaný: 02.09.11
Prihlásený: 31.12.11
Príspevky: 2169
Témy: 20 | 20
Bydlisko: BA

ja by som tiez tipol grafiku.

mozno neumiera, ale len sa prehrieva.


_________________
Use Google before asking dumb questions.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
odoberá sa grafika do večných lovíšť?

Registrovaný: 02.01.08
Prihlásený: 13.08.15
Príspevky: 1009
Témy: 75 | 75
Bydlisko: Spišská Tep...
Napísal autor témyOffline : 20.11.2011 14:02 | odoberá sa grafika do večných lovíšť?

tak teploty v burne nielietajú vysoko. do tých 80°C pri dlhej a plnej záťaži. testované v rôznych programoch. a CPU nemám ako odmerať, lebo moja doska neprečíta poriadne teplotu a skáču tam rôzne čísla. ale CPU dostal novú pastu a s Noctuou mu nie je teplo, grafika očistená od prachu :loony:


_________________
/PC/ .:(MB) Asus P5KC:. * .:(CPU) Intel Q9300 @2,5 GHz:. * .:(COOLER) Noctua NH-U12F:. * .:(RAM) Patriot 2x2GB @800 MHz:. * .:(VGA)GIGABYTE GTX660Ti 1GB:. * .:(HDD#1) WD 7500AYYS:. * .:(HDD#2) WD 6400AAKS:. * .:(PSU) Forton BS2 500W:. * .:(DVD) Asus DRW-2014L1T:. * .:(LCD) LG Flatron W2252V:. * .:(MOUSE) A4TECH Oscar X750 Brown Fire:. * .:(OS) Windows 7 x64:.
/NB/ .:Lenovo IdeaPad Y580(32GB SSD):. * .:(OS) Windows 7 x64:.
/OD/ .:(REPRO) CREATIVE INSPIRE 5.1 5300:. * .:(3in1) Canon Pixma MP520:. *
 [ Príspevkov: 4 ] 


odoberá sa grafika do večných lovíšť?



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Odobera z ramky ako to vypnut ?

v nVidia grafické karty

4

425

22.04.2008 18:43

1fantz

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Monitor asi odešel do věčných lovišť_rada

v Monitory, televízory a projektory

0

500

26.11.2022 0:13

bluenite

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

herný ntb do 800 € --> [4GB grafika a i5 7200U] vs [2GB grafika a i5 8300H]

v Notebooky a netbooky

4

696

06.11.2018 13:04

EXIREXT

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

grafika

v PC zostavy

10

612

24.10.2010 11:35

jtbs

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Grafika

v Ovládače

7

581

21.05.2014 6:40

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Grafika

v Grafické programy

12

1241

30.10.2008 15:53

GregushQo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GRAFIKA

v Grafické karty

2

567

22.12.2010 12:55

vazovski

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

grafika

v Ovládače

16

823

25.08.2014 18:18

Ryxwaer

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Grafika

v Grafické karty

10

513

25.07.2013 23:08

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

grafika

v Grafické karty

13

884

30.07.2009 18:37

JURITO

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

grafika

v Grafické karty

8

872

05.01.2010 12:43

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Grafika

v Grafické karty

2

516

19.12.2013 8:26

dark_globe

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Grafika

v Grafické karty

9

622

10.08.2012 19:46

nicobb

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

grafika

v Grafické karty

3

784

03.11.2008 18:54

pukepulos

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Grafika

v Unix-like systémy

2

800

01.06.2009 19:48

branislav.poldauf

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Grafika.

v Grafické karty

4

582

16.03.2015 23:13

MarkkingSk



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF