Jaro píše:
ale dal, 95 sa mi zda
predtym pripadne aj potom ako sformatujes disk/particiu na ktorej sa nachadza Vista bude treba stiahnut program VistaBootPRO(viz google) a cez neho dat odinstalovat vistacky zavadzac cim sa zbavis pocodnej ponuky pri starte
btw dufam ze vistu nemas na primarnej particii
Dik, Vistu zatial nemam vobec, ale chcem si ju dat na D: na C: mam XP, ten VistaBootPRO je asi to co budem potrebovat(ak ju nezacnem pouzivat). Ten VistaBootPRO je lepsie pouzit po sformatovani particie alebo pred? Alebo je to jedno? Vdaka za rady
