[ Príspevkov: 5 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.01.09
Prihlásený: 26.02.26
Príspevky: 468
Témy: 122 | 122
Bydlisko: Prešov
NapísalOffline : 17.09.2011 7:30 | ochrana kolien

zdravim nema niekto skusenosti s nakolennikami , ktore sa vkladaju do monterok?

myslim ako dlho vydrzia, ci prilis nepremokaju alebo nesaju vlhkost atd.

napr.: http://www.bormis.sk/index.php?ID=3081
alebo: http://obchod.michel.sk/predaj/1261/VYSTUHA-KOLIEN/

teda aby som to upresnil pracujem prevazne na streche a ide mi o to aby boli dostatocne pruzne a dobre sa v nich pracovalo, ale aj aby nepremokali ked su laty mokre ci omrznute


_________________
LED: PHILIPS 196V3LAB // CASE: COOLERMASTER MiniT Elite 361 // PSU: SEASONIC 400W SS-400ET T3 // MB: MSI A55M-P33 // CPU: AMD Athlon II X4 651 BE // GPU:: Sapphire Radeon HD 7770 OC // RAM:: KINGSTON 4GB DDR3 1333MHz // HDD: WD 1TB HDD Caviar Blue // extHDD: TREKSTOR Datastation maxi m.ub 1,5TB //
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.09.2011 8:38 | ochrana kolien

na omrznutích latách by si nemal robit lebo si môžeš privodit uraz po pošmiknutí pádom zo strechy, tie nadkoleníky sú hlavne proti prechladnutiu koliem od chladneho mokreho prostredia, z prechladnutia dostaneš vodu do kolien, na monterky kde sú kolená tak si naši koženku ktora nepremoká a potom si tam založ nadkoleníky


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.01.09
Prihlásený: 26.02.26
Príspevky: 468
Témy: 122 | 122
Bydlisko: Prešov
Napísal autor témyOffline : 17.09.2011 8:49 | ochrana kolien

no ono sa to povie lahko ze na omrznutych latach by si nemal co robit... bakalarku som mal na temu BOZP takze mi o tom nemusis pisat :-)
lenze realitaje niekde uplne inde, clovek je rad ze ma robotu a ked je robota vacsinou skoro az do vianoc, tak sa casto stava ze laty su bud omrznute, alebo niekedy poprsi a potom robime a laty su mokre takze tak
no a ako si pisal ide mi v podstate hlavne o odizolovanie kolien kvoli prechladnutiu.
otazka je ci sa v tom dobre pracuje ci nezavadzaju pri praci, ale ci sa dostatocne prehynaju pri klacani a tak


_________________
LED: PHILIPS 196V3LAB // CASE: COOLERMASTER MiniT Elite 361 // PSU: SEASONIC 400W SS-400ET T3 // MB: MSI A55M-P33 // CPU: AMD Athlon II X4 651 BE // GPU:: Sapphire Radeon HD 7770 OC // RAM:: KINGSTON 4GB DDR3 1333MHz // HDD: WD 1TB HDD Caviar Blue // extHDD: TREKSTOR Datastation maxi m.ub 1,5TB //
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.09.2011 9:33 | ochrana kolien

Ved sa ti to bude pekne ohíbat lebo je to delené, je to z mäkého materialu a nebude ta to tlačit, na to si pekne zvikneš, kamoš je tesar a taketo peny má v monterkach v zimnom období


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ochrana kolien

Registrovaný: 01.10.07
Prihlásený: 03.02.14
Príspevky: 747
Témy: 152 | 152
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 18.09.2011 14:50 | ochrana kolien

ohíbať, zvikneš - O.K.
A ohladom tych kolennikov. Vsak si to kup, stoji to 1.50€, skus s tym pracovat a uvidis, ci sa ti v tom robi pohodlne alebo nie.


 [ Príspevkov: 5 ] 


ochrana kolien



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aka ochrana zariadenia (bleskoistka, prep. ochrana)

v Siete

2

602

06.10.2012 18:38

peto007

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

spam ochrana, sql ochrana

v Backend

14

990

08.01.2011 23:56

Feko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Rezidentná ochrana vs. rezidentná ochrana

v Antivírusy a ochrana

6

1298

23.04.2008 22:56

strongy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ochrana

v Antivírusy a ochrana

2

924

20.12.2007 12:42

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ochrana

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Antivírusy a ochrana

73

4083

05.06.2008 15:51

Qpkqkma

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ochrana

v Elektronika

3

1002

31.01.2008 16:53

bugi512

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ochrana

v Antivírusy a ochrana

8

1257

24.01.2008 14:20

mimkork

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ochrana súkromia

v Internet, služby a sociálne siete

5

705

11.04.2017 18:07

patro16

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Prepäťová ochrana

v PC skrinky, zdroje a chladenie

9

1160

21.09.2013 9:41

killer

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Prepatova ochrana

v Ostatné

9

827

21.02.2014 10:27

Xaltotun

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ochrana notebooku

v Antivírusy a ochrana

13

1120

12.12.2008 12:58

tantum

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Prepäťová ochrana

v Ostatné

0

587

14.06.2016 11:08

Tar-Minastir_svk

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Prepäťová ochrana

v Ostatné

3

448

27.08.2013 14:01

Rioner

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ochrana CD

v Ostatné programy

11

1080

27.10.2008 22:11

dedko45

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ochrana USB

v Ostatné úložné zariadenia

0

370

18.12.2012 15:57

9deshmode9

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ochrana fora

v CMS

4

844

16.11.2006 23:26

JanoF



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF