prosim vas o pomoc .. robil som v powerpointe prezentaciu a ked som ju dokoncil zabudol som ju omylom ulozit a zatvoril som ju

no a potrebujem vediet ci sa ten dokument da nieako obnovit alebo nie dal som si s nim vela prace takze ked nieco viete tak mi prosim pomozte dakujem ..