Stránka: 1 z 2
| [ Príspevkov: 48 ] | 1, 2 |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 05.07.07 Prihlásený: 23.06.26 Príspevky: 4923 Témy: 170 | 170 Bydlisko: Trenčín |
_________________ CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz+Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1, MB: MSI Z97 PC Mate, RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB kit 1866Mhz CL10@2133Mhz CL12, GPU: EVGA RTX 2060, SSD: Crucial MX500 500GB, HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000, DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready), Case: Corsair Vengeance C70 Military Green - outtake: Noctua NF-A15 PWM + Noctua NF-S12A PWM + intake: 2x Noctua NF-S12A PWM, Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i, PSU: Enermax Platimax 500W, Periferie: MS Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK, Mobile: Samsung Galaxy A52 5G, Car: M3 2007 Black + KIA Ceed HB MY22 Lunar |
|
Registrovaný: 05.07.07 Prihlásený: 23.06.26 Príspevky: 4923 Témy: 170 | 170 Bydlisko: Trenčín |
_________________ CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz+Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1, MB: MSI Z97 PC Mate, RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB kit 1866Mhz CL10@2133Mhz CL12, GPU: EVGA RTX 2060, SSD: Crucial MX500 500GB, HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000, DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready), Case: Corsair Vengeance C70 Military Green - outtake: Noctua NF-A15 PWM + Noctua NF-S12A PWM + intake: 2x Noctua NF-S12A PWM, Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i, PSU: Enermax Platimax 500W, Periferie: MS Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK, Mobile: Samsung Galaxy A52 5G, Car: M3 2007 Black + KIA Ceed HB MY22 Lunar |
|
Registrovaný: 06.06.10 Príspevky: 2089 Témy: 135 | 135 Bydlisko: Sučany | |
Registrovaný: 09.06.15 Príspevky: 3684 Témy: 56 | 56 Bydlisko: BT |
Pekne. Uz aby to tu bolo.
|
|
Registrovaný: 05.07.07 Prihlásený: 23.06.26 Príspevky: 4923 Témy: 170 | 170 Bydlisko: Trenčín |
_________________ CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz+Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1, MB: MSI Z97 PC Mate, RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB kit 1866Mhz CL10@2133Mhz CL12, GPU: EVGA RTX 2060, SSD: Crucial MX500 500GB, HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000, DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready), Case: Corsair Vengeance C70 Military Green - outtake: Noctua NF-A15 PWM + Noctua NF-S12A PWM + intake: 2x Noctua NF-S12A PWM, Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i, PSU: Enermax Platimax 500W, Periferie: MS Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK, Mobile: Samsung Galaxy A52 5G, Car: M3 2007 Black + KIA Ceed HB MY22 Lunar |
|
Registrovaný: 05.07.07 Prihlásený: 23.06.26 Príspevky: 4923 Témy: 170 | 170 Bydlisko: Trenčín |
_________________ CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz+Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1, MB: MSI Z97 PC Mate, RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB kit 1866Mhz CL10@2133Mhz CL12, GPU: EVGA RTX 2060, SSD: Crucial MX500 500GB, HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000, DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready), Case: Corsair Vengeance C70 Military Green - outtake: Noctua NF-A15 PWM + Noctua NF-S12A PWM + intake: 2x Noctua NF-S12A PWM, Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i, PSU: Enermax Platimax 500W, Periferie: MS Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK, Mobile: Samsung Galaxy A52 5G, Car: M3 2007 Black + KIA Ceed HB MY22 Lunar |
|
Registrovaný: 14.12.05 Príspevky: 10631 Témy: 68 | 68 Bydlisko: Košice |
Ten chladic chcem na beznej (do 600EUR) karte. Vyzera brutalne a je vymysleny lepsie ako ktorekolvek custom riesenie.
_________________
Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Keychron K5 + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik Site 2:Ryzen 7 8700G delid OC/UV (Passmark 3D Mark: 9242) + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Keychron K1 Pro + M2; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1 Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
|
|
Registrovaný: 05.07.07 Prihlásený: 23.06.26 Príspevky: 4923 Témy: 170 | 170 Bydlisko: Trenčín |
NVIDIA GeForce RTX 3090 and GeForce RTX 3080 specifications leakededit: Gainward RTX 30 series pages go liveGainward Phoenix GS RTX3080 - Max. TGP 320W / 2x8pin / BC 1740Mhz / MC 9500Mhz RTX3090 - Max. TGP 350W / 2x8pin / BC 1725Mhz / MC 9750Mhz
_________________ CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz+Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1, MB: MSI Z97 PC Mate, RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB kit 1866Mhz CL10@2133Mhz CL12, GPU: EVGA RTX 2060, SSD: Crucial MX500 500GB, HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000, DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready), Case: Corsair Vengeance C70 Military Green - outtake: Noctua NF-A15 PWM + Noctua NF-S12A PWM + intake: 2x Noctua NF-S12A PWM, Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i, PSU: Enermax Platimax 500W, Periferie: MS Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK, Mobile: Samsung Galaxy A52 5G, Car: M3 2007 Black + KIA Ceed HB MY22 Lunar |
|
Registrovaný: 07.07.14 Príspevky: 1669 Témy: 96 | 96 Bydlisko: TN |
_________________ CPU: i9-9900K + Arctic II 360 + 3×NF-A12x25 chromax MB: MSI MPG Z390M RAM: 4×8GB HyperX 3200 MHz Predator RGB GPU: Asus TUF RTX 3080 SSD: 2×Samsung 980 1TB + CLR-M2 ALU PSU: Corsair RM850x(2018) CASE: Asus AP201 Black + 4×NF-A12x25 chromax LCD: 27GP850 + P2421D Repro: PreSonus Eris E3.5 Mouse: Logitech G502 Lightspeed + Logitech MX Master 3S Keyboard: Logitech MX Mechanical Headset: Logitech G Pro X Wireless MB: MacBook Pro 13 2020 | i5-8257U | 16GB | 256GB Apple: iPhone 15 Pro Black 256GB + Airpods Pro + Apple Watch 4 Grey 44mm + iPad mini 6 Grey Cell Gaming: PS5 |
|
Registrovaný: 05.06.20 Prihlásený: 22.02.26 Príspevky: 38 Témy: 3 | 3 Bydlisko: Nové Zámky |
väčšina ľudí teraz asi najviac očakáva 3070. Všade je teraz plno 20xx kariet napredaj. Chápem že majú s toho hlavu v smútku.
|
|
Registrovaný: 05.07.07 Prihlásený: 23.06.26 Príspevky: 4923 Témy: 170 | 170 Bydlisko: Trenčín |
jasne ze maju, dva mesiace naspät chodili este rtx 2060 (bez super) za cca 270-320 podla modelu teraz mozu akurat zabudnut.
_________________ CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz+Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1, MB: MSI Z97 PC Mate, RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB kit 1866Mhz CL10@2133Mhz CL12, GPU: EVGA RTX 2060, SSD: Crucial MX500 500GB, HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000, DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready), Case: Corsair Vengeance C70 Military Green - outtake: Noctua NF-A15 PWM + Noctua NF-S12A PWM + intake: 2x Noctua NF-S12A PWM, Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i, PSU: Enermax Platimax 500W, Periferie: MS Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK, Mobile: Samsung Galaxy A52 5G, Car: M3 2007 Black + KIA Ceed HB MY22 Lunar |
|
Registrovaný: 04.02.10 Prihlásený: 12.06.26 Príspevky: 889 Témy: 39 | 39 Bydlisko: PrieviDza |
Najma 2080ti za 700-900€ na bazosi su absolutne nepredajne
_________________ PC_1: ACEMAGIC F5A AMD Ryzen AI 9 HX 370/2x32GB DDR5/2+2TB NVME/Oculink adapter + Minisforum DEG1 eGPU/ASrock Challenger RX9060XT/Corsair RM650e Monitor: 34" Xiaomi Mi Surface Display + 2x Dell U2515H Myš: Logitech MX Master 3 Klávesnica: Logitech MX Keys 3D"myš": 3D Connexion SpacePilot PRO PC Audio: Repro: BG 2.1 Custom PCset+the t.racks DSP 4x4 Mini Amp / Sluchadla: ChiFi (Castor Pro/Castor Pro Bass/Zero:2) UPS:2x Fortron UPS Champ 1000 VA rack 2U NAS: Synology DS1821+/32GB ram+ 2x 16TB + 2x18TB Exos X16 / Synology DS1821+ 8GB ram + 2x8TB Synology NTWRK: Ubiquiti Unifi Konzola: PS5 + TV: LG OLED48C2 ; LG OLED77C4 NB1: Apple MBP 14" M1 Pro 16GB 512GB SSD NB2: ASUS Zephyrus G14 R9 AI 370HX/32GB/1TB/RTX5060 PC_2: Zotac Zbox Nano CI320 + Mach3 CNC 6040 Phone: Apple iPhone 16 Pro Tablet: Apple iPad mini (2021) 256GB Cellular Space Gray Car: Skoda Superb Sportline iV |
|
Registrovaný: 22.07.09 Príspevky: 1612 Témy: 430 | 430 Bydlisko: IL |
Ak bude u nas custom 3070 vazne za 600€, tak 2080ti budu nepredajne aj za 500€.
_________________ Facebook - Delid CPU
MB: ??? CPU: ??? RAM: G.SKILL 48 GB KIT DDR5 8 000 MHz CL40 VGA: ??? SSD: WD Black SN850 1TB + Kingston KC3000 1TB PSU: FSP Fortron Hydro Ti PRO 1 000W CASE:Streacom BC1 LCD: Alienware AW3225QF KEYBOARD / MOUSE / MOUSE PAD: Logitech MX Keys + Logitech G305 + A4tech X7 SOUND: Creative Gigaworks T20 II + Bang & Olufsen Beoplay H95
COOLING → CPU: Alphacool Core 1 Aurora Silver VGA: ??? RAM: IceManCooler Full Nickel Water block + IceManCooler Full Nickel RAM Heatsink RADIATOR: TECO TK 2000 Chiller PUMP: 3x D5 TUBING: EK 16/12 FITTING: Barrow 16/10 + Koolance QD3 CONTROLLER: Aquacomputer OCTO FLOW SENSOR: Aquacomputer High Flow LT FILTER: IceManCooler F40 Glass Filter |
|
Registrovaný: 01.10.06 Prihlásený: 17.07.25 Príspevky: 6561 Témy: 15 | 15 Bydlisko: Bratislava |
Zaujimave, ze alza tam nema nahodenu jedinu FE kartu
_________________ PC: Intel Q6600@3,33GHz, MSI GTX 670 OC (TwinFrozr IV), DDR2 1066 A-data 8Gb, Seagate Barracuda 7200.12 2000GB, Kingston 240GB SSD, Gigabyte EP35-DS4, MSI OPTIX G273QF , Logitech G502 Proteus Spectrum Notebook: Sony VAIO CW Series (VPC-CW1S1E/B) / LENOVO Legion 5 Pro 16ACH6H Stingray White || Mobil: Samsung Galaxy S21 FE || Auto: Audi S5 Sportback |
|
Registrovaný: 22.07.09 Príspevky: 1612 Témy: 430 | 430 Bydlisko: IL |
Predavala vobec niekedy alza nejake FE karty okrem Titana ? Ja si teda nepamatam. FE karty sa dali vzdy kupit iba priamo u NV.
_________________ Facebook - Delid CPU
MB: ??? CPU: ??? RAM: G.SKILL 48 GB KIT DDR5 8 000 MHz CL40 VGA: ??? SSD: WD Black SN850 1TB + Kingston KC3000 1TB PSU: FSP Fortron Hydro Ti PRO 1 000W CASE:Streacom BC1 LCD: Alienware AW3225QF KEYBOARD / MOUSE / MOUSE PAD: Logitech MX Keys + Logitech G305 + A4tech X7 SOUND: Creative Gigaworks T20 II + Bang & Olufsen Beoplay H95
COOLING → CPU: Alphacool Core 1 Aurora Silver VGA: ??? RAM: IceManCooler Full Nickel Water block + IceManCooler Full Nickel RAM Heatsink RADIATOR: TECO TK 2000 Chiller PUMP: 3x D5 TUBING: EK 16/12 FITTING: Barrow 16/10 + Koolance QD3 CONTROLLER: Aquacomputer OCTO FLOW SENSOR: Aquacomputer High Flow LT FILTER: IceManCooler F40 Glass Filter |
|
Registrovaný: 07.07.14 Príspevky: 1669 Témy: 96 | 96 Bydlisko: TN |
Presne tak, nie je na tom nič zaujímavé. Alza nemala nikdy FE (teda aspoň čo to evidujem od GTX10xx) a nebudú ani teraz.
_________________ CPU: i9-9900K + Arctic II 360 + 3×NF-A12x25 chromax MB: MSI MPG Z390M RAM: 4×8GB HyperX 3200 MHz Predator RGB GPU: Asus TUF RTX 3080 SSD: 2×Samsung 980 1TB + CLR-M2 ALU PSU: Corsair RM850x(2018) CASE: Asus AP201 Black + 4×NF-A12x25 chromax LCD: 27GP850 + P2421D Repro: PreSonus Eris E3.5 Mouse: Logitech G502 Lightspeed + Logitech MX Master 3S Keyboard: Logitech MX Mechanical Headset: Logitech G Pro X Wireless MB: MacBook Pro 13 2020 | i5-8257U | 16GB | 256GB Apple: iPhone 15 Pro Black 256GB + Airpods Pro + Apple Watch 4 Grey 44mm + iPad mini 6 Grey Cell Gaming: PS5 |
|
Registrovaný: 09.06.15 Príspevky: 3684 Témy: 56 | 56 Bydlisko: BT |
ericc64 píše: Predavala vobec niekedy alza nejake FE karty okrem Titana ? Ja si teda nepamatam. FE karty sa dali vzdy kupit iba priamo u NV. 980 ti, 1080 ti a vsetkych titanov.
|
|
Registrovaný: 22.07.09 Príspevky: 1612 Témy: 430 | 430 Bydlisko: IL |
hej ? tak potom beriem spat 
_________________ Facebook - Delid CPU
MB: ??? CPU: ??? RAM: G.SKILL 48 GB KIT DDR5 8 000 MHz CL40 VGA: ??? SSD: WD Black SN850 1TB + Kingston KC3000 1TB PSU: FSP Fortron Hydro Ti PRO 1 000W CASE:Streacom BC1 LCD: Alienware AW3225QF KEYBOARD / MOUSE / MOUSE PAD: Logitech MX Keys + Logitech G305 + A4tech X7 SOUND: Creative Gigaworks T20 II + Bang & Olufsen Beoplay H95
COOLING → CPU: Alphacool Core 1 Aurora Silver VGA: ??? RAM: IceManCooler Full Nickel Water block + IceManCooler Full Nickel RAM Heatsink RADIATOR: TECO TK 2000 Chiller PUMP: 3x D5 TUBING: EK 16/12 FITTING: Barrow 16/10 + Koolance QD3 CONTROLLER: Aquacomputer OCTO FLOW SENSOR: Aquacomputer High Flow LT FILTER: IceManCooler F40 Glass Filter |
|
Registrovaný: 07.07.14 Príspevky: 1669 Témy: 96 | 96 Bydlisko: TN |
ericc64 píše: Ak bude u nas custom 3070 vazne za 600€, tak 2080ti budu nepredajne aj za 500€. Podľa mojich predbežných informácií by mali byť nereferenčné 3070tky na Alze za cca 520-550€, ale nie je to úplne potvrdené.
_________________ CPU: i9-9900K + Arctic II 360 + 3×NF-A12x25 chromax MB: MSI MPG Z390M RAM: 4×8GB HyperX 3200 MHz Predator RGB GPU: Asus TUF RTX 3080 SSD: 2×Samsung 980 1TB + CLR-M2 ALU PSU: Corsair RM850x(2018) CASE: Asus AP201 Black + 4×NF-A12x25 chromax LCD: 27GP850 + P2421D Repro: PreSonus Eris E3.5 Mouse: Logitech G502 Lightspeed + Logitech MX Master 3S Keyboard: Logitech MX Mechanical Headset: Logitech G Pro X Wireless MB: MacBook Pro 13 2020 | i5-8257U | 16GB | 256GB Apple: iPhone 15 Pro Black 256GB + Airpods Pro + Apple Watch 4 Grey 44mm + iPad mini 6 Grey Cell Gaming: PS5 |
|
Registrovaný: 05.07.07 Prihlásený: 23.06.26 Príspevky: 4923 Témy: 170 | 170 Bydlisko: Trenčín |
_________________ CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz+Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1, MB: MSI Z97 PC Mate, RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB kit 1866Mhz CL10@2133Mhz CL12, GPU: EVGA RTX 2060, SSD: Crucial MX500 500GB, HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000, DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready), Case: Corsair Vengeance C70 Military Green - outtake: Noctua NF-A15 PWM + Noctua NF-S12A PWM + intake: 2x Noctua NF-S12A PWM, Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i, PSU: Enermax Platimax 500W, Periferie: MS Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK, Mobile: Samsung Galaxy A52 5G, Car: M3 2007 Black + KIA Ceed HB MY22 Lunar |
|
Registrovaný: 22.07.09 Príspevky: 1612 Témy: 430 | 430 Bydlisko: IL |
fallenblue píše: ericc64 píše: Ak bude u nas custom 3070 vazne za 600€, tak 2080ti budu nepredajne aj za 500€. Podľa mojich predbežných informácií by mali byť nereferenčné 3070tky na Alze za cca 520-550€, ale nie je to úplne potvrdené. Podla mna to je akosi malo  Ale bodaj by si mal pravdu. Ja pocitam skor okolo 600€... Skor aby vobec nejake boli.
_________________ Facebook - Delid CPU
MB: ??? CPU: ??? RAM: G.SKILL 48 GB KIT DDR5 8 000 MHz CL40 VGA: ??? SSD: WD Black SN850 1TB + Kingston KC3000 1TB PSU: FSP Fortron Hydro Ti PRO 1 000W CASE:Streacom BC1 LCD: Alienware AW3225QF KEYBOARD / MOUSE / MOUSE PAD: Logitech MX Keys + Logitech G305 + A4tech X7 SOUND: Creative Gigaworks T20 II + Bang & Olufsen Beoplay H95
COOLING → CPU: Alphacool Core 1 Aurora Silver VGA: ??? RAM: IceManCooler Full Nickel Water block + IceManCooler Full Nickel RAM Heatsink RADIATOR: TECO TK 2000 Chiller PUMP: 3x D5 TUBING: EK 16/12 FITTING: Barrow 16/10 + Koolance QD3 CONTROLLER: Aquacomputer OCTO FLOW SENSOR: Aquacomputer High Flow LT FILTER: IceManCooler F40 Glass Filter |
|
Registrovaný: 05.07.07 Prihlásený: 23.06.26 Príspevky: 4923 Témy: 170 | 170 Bydlisko: Trenčín |
_________________ CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz+Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1, MB: MSI Z97 PC Mate, RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB kit 1866Mhz CL10@2133Mhz CL12, GPU: EVGA RTX 2060, SSD: Crucial MX500 500GB, HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000, DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready), Case: Corsair Vengeance C70 Military Green - outtake: Noctua NF-A15 PWM + Noctua NF-S12A PWM + intake: 2x Noctua NF-S12A PWM, Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i, PSU: Enermax Platimax 500W, Periferie: MS Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK, Mobile: Samsung Galaxy A52 5G, Car: M3 2007 Black + KIA Ceed HB MY22 Lunar |
|
Registrovaný: 06.06.10 Príspevky: 2089 Témy: 135 | 135 Bydlisko: Sučany | |
Registrovaný: 06.01.08 Prihlásený: 25.06.26 Príspevky: 342 Témy: 26 | 26 Bydlisko: LM |
Zotac ma tymto moc neprekvapuje, ale Gigabyte trosku ano.
|
|
Registrovaný: 26.09.08 Prihlásený: 19.04.26 Príspevky: 11107 Témy: 166 | 166 Bydlisko: Brno |
GB je znamy nekvalitnymi PCB, vetrakmi a SW bugmi, mna vobec nie.
_________________ ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit
NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro
Phone: OnePlus 11 + Xiaomi Watch S1
V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre. |
|
Registrovaný: 12.06.11 Príspevky: 4215 Témy: 68 | 68 Bydlisko: Nitra |
No ja mám od GB aorus aj dosku aj kartu tak dufam že tam az tak nešetrili.
_________________ MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel
PHONE: SAMSUNG NOTE9 |
|
Registrovaný: 09.12.12 Prihlásený: 21.05.26 Príspevky: 381 Témy: 86 | 86 Bydlisko: Dubnica nad... |
Pocitam ze mne ako beznemu uzivatelovi bide stacit ist do 2xx rady ak pojdu cenovo este dole
|
|
Registrovaný: 01.10.06 Prihlásený: 17.07.25 Príspevky: 6561 Témy: 15 | 15 Bydlisko: Bratislava |
Neviem v akom casovom horizonte planujes kupovat, ale ved bude existovat aj 3060 respektive 3060Ti a hlavne predpokladam, ze 2xxx rada bude casom nedostupna, lebo ju uz nebudu vyrabat.
_________________ PC: Intel Q6600@3,33GHz, MSI GTX 670 OC (TwinFrozr IV), DDR2 1066 A-data 8Gb, Seagate Barracuda 7200.12 2000GB, Kingston 240GB SSD, Gigabyte EP35-DS4, MSI OPTIX G273QF , Logitech G502 Proteus Spectrum Notebook: Sony VAIO CW Series (VPC-CW1S1E/B) / LENOVO Legion 5 Pro 16ACH6H Stingray White || Mobil: Samsung Galaxy S21 FE || Auto: Audi S5 Sportback |
|
Registrovaný: 05.07.07 Prihlásený: 23.06.26 Príspevky: 4923 Témy: 170 | 170 Bydlisko: Trenčín |
_________________ CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz+Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1, MB: MSI Z97 PC Mate, RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB kit 1866Mhz CL10@2133Mhz CL12, GPU: EVGA RTX 2060, SSD: Crucial MX500 500GB, HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000, DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready), Case: Corsair Vengeance C70 Military Green - outtake: Noctua NF-A15 PWM + Noctua NF-S12A PWM + intake: 2x Noctua NF-S12A PWM, Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i, PSU: Enermax Platimax 500W, Periferie: MS Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK, Mobile: Samsung Galaxy A52 5G, Car: M3 2007 Black + KIA Ceed HB MY22 Lunar |
|
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 26.06.26 Príspevky: 4114 Témy: 415 | 415 Bydlisko: Bratislava |
dixi píše: GB je znamy nekvalitnymi PCB nekvalitnymi PCB ? asus rog 9xx a 10xx rady som videl poohýbané ako luk,GB ani jednu. nemyslim si ze zrovna GB am nekvalitne PCB tu si musim GB zastat,mal som od nich 970,1060,1070,1080 a aorus 1080ti- az na tiche cvrlikanie ventilatora pri 70% otačkach na 1060ke absolutne ziaden problem dokonca prekvapivo skoro ziadne alebo velmi tiche pískanie cievok pri vysokych FPS (narozdiel od inych značiek,ktore su ako zubarske vrtačky)
_________________ -PC: AMD Ryzen™ 7 9800X3D +Noctua NH-D15 chromax black, Gigabyte AORUS X870 ELITE WIFI7,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair HX1200i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: HP Omen Spacer TKL wireless ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO -NB: Apple MacBook PRO late 2013
|
|
Stránka: 1 z 2
| [ Príspevkov: 48 ] | 1, 2 |
|