Ahojte potreboval by som poradit nový hdd hlavne na ukladanie filmov.Neviem či je lepšie kúpiť 2,5 alebo 3,5?Nejde mi o velkosť,ale o to že to budem púšťať cez blu ray prehrávač alebo priamo cez usb vstup na LCD televízore.A teda,že tam budú velké dátové toky a či bude 2,5 stíhať ked je bez napájania?A ešte otázka či sa dá externý hdd rozdeliť na dve partície a jednu sformátovať fatkom a druhú NTSF formátom.
Dakujem za akúkoľvek radu.
|