[ Príspevkov: 10 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.07.05
Prihlásený: 20.05.26
Príspevky: 1517
Témy: 90 | 90
Bydlisko: Trebišov
NapísalOffline : 23.08.2011 18:16 | nova zostava s lcd 840€

takze nakoniec to nebude upgrade starej zostavy, ale nova.

zatial som rozhodnuty pre i5 2500k, MSI P67A-C45 B3, Seasonic S12II-620 620W 80 Plus Bronze, DDRAM3 2x4GB Kingston 1600 CL9 XMP,

skrinku napr tuto: Cooler Master - paci sa mi na nej cierne vnutro, usporiadanie hdd a zdroj dole. nic drahsie nechcem!!!! tip na lacnejsiu case uvitam.

vga: chcem zatial najlacnejsiu ASUS spomedzi 560 TI. ak je rozdiel v chladicoch gpu len v hlucnosti tak to neriesim.

k tomu chcem toto LCD LED BenQ G2420HDBL 24" - pripadny tip ne nejake ine lcd uvitam.

hdd, dvd rw, mam

cele by to malo stat 840€.

nejake vyhrady?


_________________
Apple MacBook Pro 13 M1 | 16GB ram | 1tb hdd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
nova zostava s lcd 840€

Registrovaný: 17.01.10
Prihlásený: 18.11.20
Príspevky: 4864
Témy: 84 | 84
Bydlisko: Michalovce
NapísalOffline : 23.08.2011 18:40 | nova zostava s lcd 840€

K comu bude sluzit?


_________________
PC1: MB:ASRock AM2NF3-VSTA, CPU: AMD Athlon 64 3500+ 2,2GHz @ 2,6GHz, VGA: nVidia Geforce FX 5500, RAM: 3GB, HDD1: IDE WD Caviar 80GB, PSU: Fortron Economy 300W,
PC2:Case: Zalman Z9 plus, MB: ASRock Fatal1ty 990FX PRO, CPU: AMD Phenom 965 BOX, VGA: ASUS ENGTX 470,RAM: DDR3 Corsair Dominator 1600 CL7 4GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 500GB, Samsung Spinpoint f3 500GB, PSU: Cougar GX 600W, Zvukovka: Asus Xonar DX2, TABLET:G-Pen 450

NTB: Lenovo Z500

"Any society that would give up a little liberty to gain a little security will deserve neither and lose both." Benjamin Franklin
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.07.05
Prihlásený: 20.05.26
Príspevky: 1517
Témy: 90 | 90
Bydlisko: Trebišov
Napísal autor témyOffline : 23.08.2011 18:44 | nova zostava s lcd 840€

domace pc, amatersky photoshop, sony vegas alebo edius, hry na ne nesom narocny.


_________________
Apple MacBook Pro 13 M1 | 16GB ram | 1tb hdd
Offline

Správca fóra
Správca fóra
nova zostava s lcd 840€

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12446
Témy: 38 | 38
NapísalOffline : 23.08.2011 19:02 | nova zostava s lcd 840€

no ku tejto zostave by imo stacil 520W zdroj, napriklad S12II 520 pripadne ina znacka (corsair napriklad) s ekvivalentnym vykonom


_________________
always is always wrong
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.07.05
Prihlásený: 20.05.26
Príspevky: 1517
Témy: 90 | 90
Bydlisko: Trebišov
Napísal autor témyOffline : 23.08.2011 19:03 | nova zostava s lcd 840€

nechcem slabsi zdroj. zdroj kupujem do buducna. keby som predtym nepocuval predajcu ze mi staci 400w tak by som ho nemusel riesit vobec teraz. ;)


_________________
Apple MacBook Pro 13 M1 | 16GB ram | 1tb hdd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.05.11
Prihlásený: 31.12.13
Príspevky: 480
Témy: 13 | 13
Bydlisko: Šaľa
NapísalOffline : 23.08.2011 19:28 | nova zostava s lcd 840€

chladic mas? v tej cene lancool k58 skrinu ktora je od takych 60€


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.07.05
Prihlásený: 20.05.26
Príspevky: 1517
Témy: 90 | 90
Bydlisko: Trebišov
Napísal autor témyOffline : 23.08.2011 19:30 | nova zostava s lcd 840€

chladic zatial nepotrebujem. pojdem na box. taktovat neplanujem na zaciatku. tak po 2 rokoch


_________________
Apple MacBook Pro 13 M1 | 16GB ram | 1tb hdd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
nova zostava s lcd 840€

Registrovaný: 17.01.10
Prihlásený: 18.11.20
Príspevky: 4864
Témy: 84 | 84
Bydlisko: Michalovce
NapísalOffline : 23.08.2011 20:01 | nova zostava s lcd 840€

Ak chces hrat hry tak potrebujes grafiku. Pri photoshope a video kompresii tiez obcas pomoze, ak vie program pracovat s CUDA/OpenCL


_________________
PC1: MB:ASRock AM2NF3-VSTA, CPU: AMD Athlon 64 3500+ 2,2GHz @ 2,6GHz, VGA: nVidia Geforce FX 5500, RAM: 3GB, HDD1: IDE WD Caviar 80GB, PSU: Fortron Economy 300W,
PC2:Case: Zalman Z9 plus, MB: ASRock Fatal1ty 990FX PRO, CPU: AMD Phenom 965 BOX, VGA: ASUS ENGTX 470,RAM: DDR3 Corsair Dominator 1600 CL7 4GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 500GB, Samsung Spinpoint f3 500GB, PSU: Cougar GX 600W, Zvukovka: Asus Xonar DX2, TABLET:G-Pen 450

NTB: Lenovo Z500

"Any society that would give up a little liberty to gain a little security will deserve neither and lose both." Benjamin Franklin
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.07.05
Prihlásený: 20.05.26
Príspevky: 1517
Témy: 90 | 90
Bydlisko: Trebišov
Napísal autor témyOffline : 23.08.2011 20:04 | nova zostava s lcd 840€

ale ved vga tam mam. asus 560ti hned v prvom prispevku je odkaz


_________________
Apple MacBook Pro 13 M1 | 16GB ram | 1tb hdd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
nova zostava s lcd 840€

Registrovaný: 17.01.10
Prihlásený: 18.11.20
Príspevky: 4864
Témy: 84 | 84
Bydlisko: Michalovce
NapísalOffline : 24.08.2011 0:30 | nova zostava s lcd 840€

Aha pardon.


_________________
PC1: MB:ASRock AM2NF3-VSTA, CPU: AMD Athlon 64 3500+ 2,2GHz @ 2,6GHz, VGA: nVidia Geforce FX 5500, RAM: 3GB, HDD1: IDE WD Caviar 80GB, PSU: Fortron Economy 300W,
PC2:Case: Zalman Z9 plus, MB: ASRock Fatal1ty 990FX PRO, CPU: AMD Phenom 965 BOX, VGA: ASUS ENGTX 470,RAM: DDR3 Corsair Dominator 1600 CL7 4GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 500GB, Samsung Spinpoint f3 500GB, PSU: Cougar GX 600W, Zvukovka: Asus Xonar DX2, TABLET:G-Pen 450

NTB: Lenovo Z500

"Any society that would give up a little liberty to gain a little security will deserve neither and lose both." Benjamin Franklin
 [ Príspevkov: 10 ] 


nova zostava s lcd 840€



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Nova zostava + Stara zostava , doplnit, vymena

v PC zostavy

3

929

15.06.2014 23:57

jtbs

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nová grafika -> LCD

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Grafické karty

74

4977

03.04.2006 23:00

Marian

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nova TV LED ci LCD ?

v Monitory, televízory a projektory

1

623

21.05.2011 12:42

Johnnny

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nova LCD telka - LG alebo???

v Monitory, televízory a projektory

6

791

17.12.2009 18:43

Andre

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nová zostava

v PC zostavy

1

414

03.09.2014 14:21

Arťom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nova zostava

v PC zostavy

14

627

23.11.2008 23:24

mimkork

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nova zostava

v PC zostavy

9

681

28.04.2009 22:30

Fortis235

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nová zostava

v PC zostavy

6

555

16.08.2011 22:36

toso1112

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nova zostava

v PC zostavy

7

710

24.07.2011 19:51

target222

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nova zostava

v PC zostavy

15

899

08.09.2010 18:08

gora

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nova zostava

v PC zostavy

11

745

27.12.2009 13:37

9tommy9

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nová zostava

v PC zostavy

8

755

27.06.2011 12:16

SNAKE_3

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nova zostava

v PC zostavy

7

541

17.12.2010 23:45

mino_85

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nova zostava

v PC zostavy

4

515

27.08.2015 15:11

Miso122

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nová zostava

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

43

1477

14.07.2013 18:04

Phanteom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nova zostava

v PC zostavy

25

806

25.09.2010 21:14

Spartan.Ex



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF