[ Príspevkov: 38 ] 1, 2
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nová zostava na hry

Registrovaný: 26.07.10
Prihlásený: 18.09.16
Príspevky: 1198
Témy: 40 | 40
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 08.01.2013 16:50 | Nová zostava na hry

Mam v plane popracovat na novom asi by vyzeral takto
MBU: http://www.alza.sk/gigabyte-970a-ds3-d308659.htm
GPU: http://www.alza.sk/gigabyte-970a-ds3-d308659.htm
CPU: http://www.alza.sk/amd-fx-8350-d360500.htm
Case: http://www.alza.sk/gembird-ccc-ml3-cerna-d186337.htm
PSU: http://www.alza.sk/evolve-storm-700w-cerny-d189543.htm
RAM: http://www.alza.sk/kingston-8gb-kit-ddr ... 245861.htm
HDD: http://www.alza.sk/western-digital-cavi ... 302776.htm


Pisem to tu preto aby ste nieco doplnili alebo ubrali aby to bolo OK pc chcem využivat na hry a programovanie cena do 700€


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nová zostava na hry

Registrovaný: 14.06.12
Prihlásený: 08.08.13
Príspevky: 80
Témy: 8 | 8
Bydlisko: Banská Byst...
NapísalOffline : 08.01.2013 17:16 | Nová zostava na hry

namiesto grafiky si uviedol zakladovku... procesor by som zobral tento http://www.alza.sk/intel-core-i5-3570-d331602.htm alebo priplatiť a zobrať s odomknutym nasobičom


_________________
MB: Gigabyte GA-Z77X-UD3H ; CPU: Intel Core i5-3570K 3,4Ghz ; GELID Solutions Tranquillo Rev.4 ; VGA: AMD Radeon HD 7970 GHz Edition 3GB ; CASE: BITFENIX Merc Alpha ; PSU: Seasonic S12II-620 Bronze ;
RAM: Corsair 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Vengeance Low profile ; HDD: Seagate Barracuda 7200.12 2000GB s Advanced Format ; DVD: ASUS DRW-24B5ST black ; Monitor:Samsung UE42D6500 Led FullHD ; Mouse: Roccat KOVA[+] 3200 DPI ; headset : ROCCAT Kave 5.1 Surround Sound
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nová zostava na hry

Registrovaný: 26.07.10
Prihlásený: 18.09.16
Príspevky: 1198
Témy: 40 | 40
Bydlisko: Košice
Napísal autor témyOffline : 08.01.2013 17:30 | Nová zostava na hry

Nie dakujem nic od intelu. grafika tam mala byt hd7850


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nová zostava na hry

Registrovaný: 14.06.12
Prihlásený: 08.08.13
Príspevky: 80
Témy: 8 | 8
Bydlisko: Banská Byst...
NapísalOffline : 08.01.2013 17:38 | Nová zostava na hry

no ako chceš.. napísal si že to chceš na hry a i5 3570 lahko porazí ten amd. http://www.bit-tech.net/hardware/cpus/2 ... u-review/6


_________________
MB: Gigabyte GA-Z77X-UD3H ; CPU: Intel Core i5-3570K 3,4Ghz ; GELID Solutions Tranquillo Rev.4 ; VGA: AMD Radeon HD 7970 GHz Edition 3GB ; CASE: BITFENIX Merc Alpha ; PSU: Seasonic S12II-620 Bronze ;
RAM: Corsair 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Vengeance Low profile ; HDD: Seagate Barracuda 7200.12 2000GB s Advanced Format ; DVD: ASUS DRW-24B5ST black ; Monitor:Samsung UE42D6500 Led FullHD ; Mouse: Roccat KOVA[+] 3200 DPI ; headset : ROCCAT Kave 5.1 Surround Sound
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Nová zostava na hry

Registrovaný: 11.09.11
Prihlásený: 24.06.26
Príspevky: 5670
Témy: 38 | 38
Bydlisko: Michalovce
NapísalOffline : 08.01.2013 17:57 | Nová zostava na hry

ked už procak so zamknutym nasobičom tak nie i5 3570 to sa neoplati (može rovno priplatiť tych par e za K verziu ) ,
ked tak 3350P je najvyhodnejši cenovo z tych 4 jadier...
alebo ak by chcel pre istotu niečo aj s integrovanou grafikou tak 3470

nuž ako chceš fanušikovstvo je sice pekna vec ale obabreš len sam seba na vykone...
vishera už sice nie je taka zla ako bulldozer ale na i5 to stale nestači v hrach.
mimochodom to nove 8 jadro nema doska ktoru si si vybral zatial v support liste.

z tych vishera procakov ma najlepši pomer cena vykon tento: http://www.alza.sk/amd-fx-6300-d360498.htm (to nemeni nič na veci že by som ich nekupoval)
za cenu bližiacu sa 200e sa terajšie amd procaky kupovať neoplati.

inak alza ma teraz nehorazne ceny , nenakupoval by som tam momentalne , radšej datacomp alebo rovno tichepc...


_________________
PC: cpu: ryzen 5700x , mb: ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II ,
cooler: DeepCool AK400 , memory: 2x16gb Kingston FURY renegade black 3600MHz cl16
vga: Asus Dual RTX 2070 SUPER (EVO OC) , psu: EVGA 600 GD , ssd: Crucial P3 Plus 1TB NVMe ,
case: Fractal Design Focus 2 Black Solid , headphones: Beyerdynamic MMX 100 , Audio-Technica ATH-M20x
sound card: Creative Sound BlasterX AE-5 Plus , monitor: MSI Optix G241 , operating system: windows 10 PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nová zostava na hry

Registrovaný: 26.07.10
Prihlásený: 18.09.16
Príspevky: 1198
Témy: 40 | 40
Bydlisko: Košice
Napísal autor témyOffline : 08.01.2013 18:45 | Nová zostava na hry

A ten fx 6300 tam je ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nová zostava na hry

Registrovaný: 04.12.10
Prihlásený: 21.06.20
Príspevky: 2134
Témy: 51 | 51
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 08.01.2013 19:15 | Nová zostava na hry

FX6300 je tiez o nicom a nekupoval by som ho... preco tam chces silou mocou AMD? za 700€ sa ti zmesti do zostavy i5 + 8GB RAM + HD7870 ... Bulldozery urcite nekupuj.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nová zostava na hry

Registrovaný: 14.06.12
Prihlásený: 08.08.13
Príspevky: 80
Témy: 8 | 8
Bydlisko: Banská Byst...
NapísalOffline : 08.01.2013 19:17 | Nová zostava na hry

ak nezoberieš i5 tak oľutuješ :)


_________________
MB: Gigabyte GA-Z77X-UD3H ; CPU: Intel Core i5-3570K 3,4Ghz ; GELID Solutions Tranquillo Rev.4 ; VGA: AMD Radeon HD 7970 GHz Edition 3GB ; CASE: BITFENIX Merc Alpha ; PSU: Seasonic S12II-620 Bronze ;
RAM: Corsair 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Vengeance Low profile ; HDD: Seagate Barracuda 7200.12 2000GB s Advanced Format ; DVD: ASUS DRW-24B5ST black ; Monitor:Samsung UE42D6500 Led FullHD ; Mouse: Roccat KOVA[+] 3200 DPI ; headset : ROCCAT Kave 5.1 Surround Sound
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 08.01.2013 19:19 | Nová zostava na hry

Keď od AMD na hry tak podľa mňa najlepšie a najvýhodnejšie vychádza ten AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3,4Ghz ale ajtak radšej by som na tvojom mieste bral intel... :old:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nová zostava na hry

Registrovaný: 04.12.10
Prihlásený: 21.06.20
Príspevky: 2134
Témy: 51 | 51
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 08.01.2013 19:22 | Nová zostava na hry

do 700€ je zbytocne pchat Phenom II X4 965BE...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 08.01.2013 19:27 | Nová zostava na hry

tak hej ale chce na hry a pri reálnom výkone v hrách sa najviac oplatí Phenom... pozri link : http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/di ... html#sect0 tam je :)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 08.01.2013 19:28 | Nová zostava na hry

Keď lepší od AMD tak ten Phenom II X6 1100T ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nová zostava na hry

Registrovaný: 25.11.11
Prihlásený: 07.06.19
Príspevky: 1076
Témy: 72 | 72
Bydlisko: Trnava
NapísalOffline : 08.01.2013 19:29 | Nová zostava na hry

ako pisali to amd je blbost a naco tam mas preboha 700w zdroj?


_________________
CPU:Intel Core 2 Duo 2.33 GHz OC 3.2 GHz | Cooler: Gelid Solutions Tranquillo rev.2 | MB: MSI P35 Neo, GPU: GIGABYTE HD 4870 1G | PSU: Be Queit pure power l7 430w | RAM: 4x1gb DDR2 Kingstong | monitor: Flatron W1942T |Headset: Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma, Superlux HD 381B, V-Sonic VSD1 | Mouse: Logitech G400 | Fon: Nokia Lumia 520 White

Notebook: Lenovo ThinkPad Edge E531
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 08.01.2013 19:30 | Nová zostava na hry

ale keď nechce Intel? :D komu niet rady tomu niet pomoci... :D :D :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nová zostava na hry

Registrovaný: 17.09.11
Prihlásený: 26.03.25
Príspevky: 1669
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 08.01.2013 19:34 | Nová zostava na hry

Ten 700W zdroj bude potrebovať ak chce taktovať Bulldozer :D :D :D
Robím si srandu... ale majú veľmi vysokú spotrebu na to aký malý majú výkon.


_________________
PC: CPU: Intel i7-4790 Cooler: EK Supremacy EVO MB: Gigabyte B85N RAM: Adata 4GB + Kingston 8GB SSD: Samsung 850 EVO 500GB GPU: XFX GTR RX 480 8GB with Alphacool NexXxoS GPS-07T Case: Advantech IPC-510 PSU: Corsair RM1000i KB: Idobao x YMDK ID75 with Outemu Silent Grey Mouse: Logitech G305 Mousepad: LTT Deskpad Headphones: AKG K240 Sextett with Brainwavz Velour pads
Mobil: Sony Xperia 5 II
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nová zostava na hry

Registrovaný: 04.12.10
Prihlásený: 21.06.20
Príspevky: 2134
Témy: 51 | 51
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 08.01.2013 19:48 | Nová zostava na hry

Bulldozery urcite nie, su maximalne nevhodne do herneho stroja...
@kapusta: ja viem ze je najvyhodnejsia volba Phenom II X4 965BE, uz som nieco aj poskladal ;)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 08.01.2013 19:49 | Nová zostava na hry

Ok ok :) ja som to písal iba preto že nechce intel... :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nová zostava na hry

Registrovaný: 04.12.10
Prihlásený: 21.06.20
Príspevky: 2134
Témy: 51 | 51
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 08.01.2013 19:59 | Nová zostava na hry

;) vsak budu vidiet aspon, co sa tu budu pozerat po PC, tak budu mat aj testy... tuto jednoznacne i5 + 8GB RAM + HD7870


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 08.01.2013 20:03 | Nová zostava na hry

Súhlas... :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nová zostava na hry

Registrovaný: 26.07.10
Prihlásený: 18.09.16
Príspevky: 1198
Témy: 40 | 40
Bydlisko: Košice
Napísal autor témyOffline : 08.01.2013 21:02 | Nová zostava na hry

Ten Phenom II X6 1100T sa už nepredava čiže asi by som ho tažko kupil, intel nechcem pretože si stojim za AMD ktore už používam odjakživa a nemienim to zmenit a 700w PSU som tam dal preto lebo som pocital z taktovanim. A ked nahodou by som sa rozhodol pouzit Intel tak ktorý konkretne model ? pretože ich tam je viac a tak isto nemam ani šajnu o socketoch ktore využivaju intely takže by ste mohli aj prihodit nejaku dosku :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nová zostava na hry

Registrovaný: 04.12.10
Prihlásený: 21.06.20
Príspevky: 2134
Témy: 51 | 51
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 08.01.2013 21:12 | Nová zostava na hry

ak chces taktovat tak v Inteli urcite Intel Core i5 3570K + dosku s Z77 chipsetom (zalezi od rozpoctu) stacit ti bude bohato aj 500W zdroj pri Inteli... do AMD urcite v takuto dobu nechod...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Nová zostava na hry

Registrovaný: 11.09.11
Prihlásený: 24.06.26
Príspevky: 5670
Témy: 38 | 38
Bydlisko: Michalovce
NapísalOffline : 08.01.2013 21:25 | Nová zostava na hry

socket pozeraj 1155 (ivy bridge modely) a čipset dosky už podľa toho či kupiš model s otvorenym (ľahka možnosť taktovania) alebo uzamknutym nasobičom...
modely s otvorenym nasobičom maju K na konci (3570k -vlastne jediny ivy bridge herny procak s otvorenym nasobičom , i7 3770K sa už totiž na hry neoplati)
pre procak s otvorenym nasobičom je vhodna doska ktora ma čipset Z77 , pre procaky so zamknutym možeš v pohode kupiť niečo lacnejšie s čipsetom b75...

zdroj aj ked budeš taktovať stači kvalitny 500w - moderne grafiky aj procesory su pomerne usporne...


_________________
PC: cpu: ryzen 5700x , mb: ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II ,
cooler: DeepCool AK400 , memory: 2x16gb Kingston FURY renegade black 3600MHz cl16
vga: Asus Dual RTX 2070 SUPER (EVO OC) , psu: EVGA 600 GD , ssd: Crucial P3 Plus 1TB NVMe ,
case: Fractal Design Focus 2 Black Solid , headphones: Beyerdynamic MMX 100 , Audio-Technica ATH-M20x
sound card: Creative Sound BlasterX AE-5 Plus , monitor: MSI Optix G241 , operating system: windows 10 PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.01.10
Prihlásený: 04.02.25
Príspevky: 1339
Témy: 209 | 209
Bydlisko: Usa
NapísalOffline : 08.01.2013 22:29 | Nová zostava na hry

Najvýhodnejšia kúpa pre teba je od Intelu určite by som dal:
MB: http://www.alza.sk/gigabyte-z77x-d3h-d325229.htm vid http://extrahardware.cnews.cz/recenze/g ... lidni-cenu
CPU: http://www.alza.sk/intel-core-i5-3570k-d292078.htm
GPU: http://www.alza.sk/evga-geforce-gtx660- ... 353785.htm alebo http://www.alza.sk/msi-n660-twin-frozr- ... 354054.htm je tam rozdiel len v chladení.
CASE: http://www.alza.sk/gembird-ccc-ml3-cerna-d186337.htm
PSU: http://www.alza.sk/zalman-zm500-gs-d305705.htm
RAM: http://www.alza.sk/kingston-8gb-kit-ddr ... 245861.htm
HDD: http://www.alza.sk/western-digital-cavi ... 302776.htm
Chladič na CPU : http://www.alza.sk/gelid-solutions-tran ... 342666.htm

Spolu: 752Euro

PS: Takýto výkon za takýto peniaz od AMD nekúpiš...


_________________
PC: CPU Intel i5 6500 GPU GIGABYTE GeForce GTX 1060 WINDFORCE OC 6G RAM 2x Crucial 8GB DDR4 2400MHz CL16 Ballistix MB ASUS Z170 PRO GAMING HDD Seagate Barracuda 7200.14 1000GB SSD Samsung 850 EVO 120GB PSU EVGA 500b CASE Zalman Z3 Plus biela OS Win 10 pro 64bit
Phone: Honor 10 green 64gb
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nová zostava na hry

Registrovaný: 04.12.10
Prihlásený: 21.06.20
Príspevky: 2134
Témy: 51 | 51
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 08.01.2013 22:44 | Nová zostava na hry

dosku ked uz v tej cene tak ASrock Z77 Extreme 4, grafiku urcite nie od EVGA... bud MSI alebo Gigabyte, Skrinku od CoolerMaster, zdroj zamenit... ako mu môzes dat Green disk?


Naposledy upravil davtom dňa 08.01.2013 22:45, celkovo upravené 1

Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Nová zostava na hry

Registrovaný: 11.09.11
Prihlásený: 24.06.26
Príspevky: 5670
Témy: 38 | 38
Bydlisko: Michalovce
NapísalOffline : 08.01.2013 22:44 | Nová zostava na hry

nie je to dobre poskladane:
pomaly zeleny disk na system , nie veľmi kvalitny zdroj ,
grafika - ano rozdiel je v chladeni a ten je podstatny - určite ked už tak tu twin frozer III gtx660
ten maly vetrak na druhom chladiči by hučal oveľa viac a aj teploty by boli vyššie...
skrinka za 5 korun s tenučkymi plechmi a poziciou na zdroj v hornej časti k takej zostave tiež určite nepasuje...


_________________
PC: cpu: ryzen 5700x , mb: ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II ,
cooler: DeepCool AK400 , memory: 2x16gb Kingston FURY renegade black 3600MHz cl16
vga: Asus Dual RTX 2070 SUPER (EVO OC) , psu: EVGA 600 GD , ssd: Crucial P3 Plus 1TB NVMe ,
case: Fractal Design Focus 2 Black Solid , headphones: Beyerdynamic MMX 100 , Audio-Technica ATH-M20x
sound card: Creative Sound BlasterX AE-5 Plus , monitor: MSI Optix G241 , operating system: windows 10 PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nová zostava na hry

Registrovaný: 04.12.10
Prihlásený: 21.06.20
Príspevky: 2134
Témy: 51 | 51
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 08.01.2013 22:45 | Nová zostava na hry

idem to zlozit este raz... este si vysiel 52€ nad rozpocet...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.01.10
Prihlásený: 04.02.25
Príspevky: 1339
Témy: 209 | 209
Bydlisko: Usa
NapísalOffline : 08.01.2013 22:48 | Nová zostava na hry

Z gigastore to vinde takto
MB: http://www.gigastore.sk/zakladni-desky+ ... 3-vga-atx/
CPU: http://www.gigastore.sk/socket-1155/int ... -1155-box/
GPU: http://www.gigastore.sk/geforce-gtx660/ ... dvihdmidp/
CASE: http://www.gigastore.sk/bez-zdroje/cron ... oje-cerny/ INÁ
PSU: http://www.gigastore.sk/zdroje+17000/za ... m-fan-pfc/
RAM: http://www.gigastore.sk/ddr3+18543/king ... -kit-2x4g/
HDD: http://www.gigastore.sk/35-sata/seagate ... rpm-64-mb/ za tú cenu 1TB
Chladič na CPU: http://www.gigastore.sk/amd-i-intel/gel ... 940am2am3/

Cena : 662 Euro..
lepšie ako na alze na alze sú teraz veci predražené...


_________________
PC: CPU Intel i5 6500 GPU GIGABYTE GeForce GTX 1060 WINDFORCE OC 6G RAM 2x Crucial 8GB DDR4 2400MHz CL16 Ballistix MB ASUS Z170 PRO GAMING HDD Seagate Barracuda 7200.14 1000GB SSD Samsung 850 EVO 120GB PSU EVGA 500b CASE Zalman Z3 Plus biela OS Win 10 pro 64bit
Phone: Honor 10 green 64gb
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nová zostava na hry

Registrovaný: 04.12.10
Prihlásený: 21.06.20
Príspevky: 2134
Témy: 51 | 51
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 08.01.2013 22:49 | Nová zostava na hry

ajtak to nie je dobre... ta GPU, Case a zdroj...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.01.10
Prihlásený: 04.02.25
Príspevky: 1339
Témy: 209 | 209
Bydlisko: Usa
NapísalOffline : 08.01.2013 22:51 | Nová zostava na hry

Nečítal som príspevky medzi tým ako som hladal na gigastore sry :)
a Ďakujem za opravenie


_________________
PC: CPU Intel i5 6500 GPU GIGABYTE GeForce GTX 1060 WINDFORCE OC 6G RAM 2x Crucial 8GB DDR4 2400MHz CL16 Ballistix MB ASUS Z170 PRO GAMING HDD Seagate Barracuda 7200.14 1000GB SSD Samsung 850 EVO 120GB PSU EVGA 500b CASE Zalman Z3 Plus biela OS Win 10 pro 64bit
Phone: Honor 10 green 64gb
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nová zostava na hry

Registrovaný: 04.12.10
Prihlásený: 21.06.20
Príspevky: 2134
Témy: 51 | 51
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 08.01.2013 22:57 | Nová zostava na hry

MB: http://www.gigastore.sk/socket-1155+174 ... 55-4xddr3/
CPU: http://www.gigastore.sk/socket-1155/int ... -1155-box/
RAM: http://www.gigastore.sk/8-gb-2x-4-gb-se ... -kit-2x4g/
GPU: http://www.gigastore.sk/radeon-hd7870/m ... i-hdmi-dp/
HDD: http://www.gigastore.sk/35-sata/seagate ... rpm-64-mb/
Mechanika: http://www.gigastore.sk/sata+17035/lg-d ... erna-bulk/
PSU: http://www.gigastore.sk/450-500w/season ... us-bronze/
Case: http://www.gigastore.sk/bez-zdroje/cool ... oje-cerny/

Spolu: 698,84€ s DPH; Poprosim ohodnotit. Ak chces môzes si tam hodit v pripade zdroja aj 500W model http://www.gigastore.sk/450-500w/season ... us-bronze/ inak potom si urcite dokup Cooler na CPU, ak by ti nevadilo ze to pojde cez rozpocet tak http://www.gigastore.sk/amd-i-intel/gel ... 940am2am3/ ked bude vadit tak chladic dokupis az ked sa rozhodnes taktovat.


 [ Príspevkov: 38 ] 1, 2


Nová zostava na hry



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nova zostava na hry

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

36

1613

12.08.2011 0:26

jtbs

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nova zostava na hry

v PC zostavy

15

1229

09.07.2014 3:24

fAk3

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nova Pc zostava na hry.

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

43

3180

03.12.2009 11:04

Matias555

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nová PC zostava na hry a video - do 1000€

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

36

1237

29.07.2014 14:33

Rioner

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Upgrade/nová zostava na hry, video editáciu a 3D animovanie

v PC zostavy

4

518

27.05.2016 9:02

Potkaniak

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Nova zostava + Stara zostava , doplnit, vymena

v PC zostavy

3

929

15.06.2014 23:57

jtbs

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nova Grafika na hry

v nVidia grafické karty

6

430

10.10.2014 10:51

Marek11044

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nová grafika na dnešné hry

v Grafické karty

5

431

19.11.2012 17:44

tommis12

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nova,použita GF karta na hry

v Grafické karty

14

513

08.01.2015 18:34

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nova graficka karta na hry do 400EUR

v Grafické karty

14

778

11.03.2013 12:03

Xaltotun

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nova zostava

v Kôš

6

169

09.01.2019 21:04

michalesku

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nová zostava

v PC zostavy

4

469

29.01.2012 13:38

adalbert

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nova zostava

v Kôš

1

24

26.02.2019 16:33

michalesku

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nová zostava

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

43

1477

14.07.2013 18:04

Phanteom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nova zostava

v PC zostavy

9

681

28.04.2009 22:30

Fortis235

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nová zostava

v PC zostavy

6

555

16.08.2011 22:36

toso1112



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF