Mám takýto probém:
Po nainštalovaní Norton Internet Security 2005 treba zadať PRODUCT KEY ktorý má byť v tvare xxxx-yyyy-xxxx-yyyy-xxxx-yyyy
Cize
29 miestny kód vrátane pomlčiek.
LENŽE !!!
Program ma nepusí stlačit tlačidlo NEXT až kým nezadám
30 miestny Key. CIze píta to o jedno cislo alebo pismeno viac ako mam Product key.
Medzery sa dávať nemôžu a nepomhla ani pomlčka za alebo pred Key.
PLS help ME pretože po tomto my to má vyhodiť Product ID a potom nasleduje telefonická alebo internetová aktivácia. A bez aktivácie to pôjde iba 15 dní.
Pozrel som aj na kreknuté product key a tie sú tiež len 29 miestne.