[ Príspevkov: 8 ] 
AutorSpráva
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Neviete o adapteri: 8mm videokazeta do VHS

Registrovaný: 10.11.05
Príspevky: 1341
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Banská Byst...

Dobry vecer. Potreboval by som zohnat (teda ak nieco take existuje, ale tusim ze som to uz davnejsie zahliadol) taky adapter, ktory dokaze prehrat 8mm kazety co mi zostali uz z nefunkcnej videokamery, takze si ich nemam ako prehrat, aby sa dali prehrat v klasickom VHS prehravaci, vyzeralo to ako klasicka VHS ale dala sa do jej stredu ulozit ta 8mm kazeta a pak prehrat v prehravaci, aspon sa mi tak zda teda :? . Ak ste nieco take zahliadli, tak mi pliiz dajte vediet, potreboval by som to kupit. Ď


_________________
Bezpodpisoid fórumový
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.07.05
Prihlásený: 20.05.26
Príspevky: 1517
Témy: 90 | 90
Bydlisko: Trebišov

hej nieco take existuje. jeden znamy to dostal ku kamere jvc.


_________________
Apple MacBook Pro 13 M1 | 16GB ram | 1tb hdd
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Neviete o adapteri: 8mm videokazeta do VHS

Registrovaný: 30.09.05
Prihlásený: 30.05.08
Príspevky: 2902
Témy: 70 | 70
Bydlisko: Socket 478

jumich píše:
hej nieco take existuje. jeden znamy to dostal ku kamere jvc.

Ano, dokonce jsem to i měl. Bylo to na tužkovou baterii. Minulý rok jsem si z toho vyndal motůrek a zbytek vyhodil. :roll:


_________________
SHARP mz-800 CPU Zilog Z80A 3.55 MHz RAM 64 KB VGA 32 KB HD Cassette Tape Recorder
"Pán zabíjení zahyne, avšak ve smrti zplodí smrtelné potomstvo. V jejich šlépějích bude následovat zmar."... Tak pravil moudrý Alaundo...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Neviete o adapteri: 8mm videokazeta do VHS

Registrovaný: 10.11.05
Príspevky: 1341
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 18.03.2006 20:30 | Neviete o adapteri: 8mm videokazeta do VHS

no pekne a tym si prisiel o miliony za ktore by som to od teba kupil. Nevideli ste to niekde na e-shope?


_________________
Bezpodpisoid fórumový
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Neviete o adapteri: 8mm videokazeta do VHS

Registrovaný: 24.06.05
Príspevky: 1085
Témy: 76 | 76
Bydlisko: sc

podla mna to zozenes v hoci ktorej predajni s elektronikou/kamrami..


_________________
PODPIS BOL ZMAZANY Z DOVODU NERESPEKTOVANIA PRAVIDIEL FORA!!!
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Neviete o adapteri: 8mm videokazeta do VHS

Registrovaný: 30.09.05
Prihlásený: 30.05.08
Príspevky: 2902
Témy: 70 | 70
Bydlisko: Socket 478

marzo píše:
no pekne a tym si prisiel o miliony za ktore by som to od teba kupil. Nevideli ste to niekde na e-shope?

Dal bych ti to i za poštovné, ale už je pozdě.


_________________
SHARP mz-800 CPU Zilog Z80A 3.55 MHz RAM 64 KB VGA 32 KB HD Cassette Tape Recorder
"Pán zabíjení zahyne, avšak ve smrti zplodí smrtelné potomstvo. V jejich šlépějích bude následovat zmar."... Tak pravil moudrý Alaundo...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Neviete o adapteri: 8mm videokazeta do VHS

Registrovaný: 10.11.05
Príspevky: 1341
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Banská Byst...
Napísal autor témyOffline : 02.05.2006 19:13 | Neviete o adapteri: 8mm videokazeta do VHS

Intelman píše:
Ano, dokonce jsem to i měl. Bylo to na tužkovou baterii. Minulý rok jsem si z toho vyndal motůrek a zbytek vyhodil. :roll:
Som si dal nacas a zacal som to fakt zhanat az tera a dopracoval som sa k tomuto.

Nebolo to nahodou toto???
Neviete o adapteri: 8mm videokazeta do VHS
lebo toto necem, to je len na SVHSC a VHSC a nie 8mm na VHS a to som videl v obchode ale to mi je nanic a ked som sa takeho skulaveho typka v NAYku pytal, ze ci nieco take nemaju tak bol taky mily ze ma skoro do riti poslal ze co za ch...nu si to od neho dovolujem pytat :jaw:, ze take nieco sa neda, ze ako si to predstavujem ako to ma fungovat ked 8mm je podstatne mensia ako VHS paska. Tak som radsej zatal zuby a odisiel, ale je fakt ze to neviem nikde najst, fakt si to mal z 8mm na VHS??


_________________
Bezpodpisoid fórumový
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Neviete o adapteri: 8mm videokazeta do VHS

Registrovaný: 30.09.05
Prihlásený: 30.05.08
Príspevky: 2902
Témy: 70 | 70
Bydlisko: Socket 478

Tak to už přesně nevím, ale stejné to určitě nebylo. Vypadalo to podobně, ale bylo to celé uzavřené a ta kazeta, co se tam dávala byla velká jako normální audiokazeta. Bylo to myslím ke kameře Panasonic.


_________________
SHARP mz-800 CPU Zilog Z80A 3.55 MHz RAM 64 KB VGA 32 KB HD Cassette Tape Recorder
"Pán zabíjení zahyne, avšak ve smrti zplodí smrtelné potomstvo. V jejich šlépějích bude následovat zmar."... Tak pravil moudrý Alaundo...
 [ Príspevkov: 8 ] 


Neviete o adapteri: 8mm videokazeta do VHS



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

VHS záznam do počítača a prepojenie VHS s PC

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Video programy

30

10717

26.01.2013 13:12

dado1812

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

6mm vs 8mm

v Chladiče a všetky druhy chladenia

5

447

03.11.2010 20:02

KingTommy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Videokazeta do PC

v TV

2

441

07.01.2015 19:14

SKRiPT

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

videokazeta na dvd

v TV

4

1351

25.08.2008 17:52

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

videokazeta do dvd

v Ponuka a dopyt práce

1

649

18.11.2011 16:04

eMp

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

vypínanie NB pri adaptéri

v Notebooky a netbooky

1

370

28.08.2012 21:01

majky358

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

K: Fitting G1/4" 11/8mm

v Bazár

8

375

17.08.2018 18:02

diemkej

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Micro SD SandDisc v SD adapteri a citacke

v Ostatné úložné zariadenia

2

814

03.02.2009 19:17

megdesign

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

profily na BT adapteri TRUST BT-2400p

v Externé zariadenia

0

640

15.08.2008 11:17

Pizvizdik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

neviete kde zozeniem

v Procesory

8

905

17.01.2008 22:44

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

neviete ako spustit?

v Hry a herné konzoly

4

632

06.07.2010 11:06

Semp

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

US inzercia neviete o niecom??

v Obchody, reklamácie a právo

0

970

07.04.2011 14:41

moneto1

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

neviete čo znamena táto hláška?

v nVidia grafické karty

6

550

29.07.2010 18:03

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

neviete kte stiahnem instalacne na linux???

v Unix-like systémy

2

970

26.04.2006 2:41

xyrko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Deväť vecí, ktoré o vyhľadávačoch neviete

v Novinky

2

610

30.04.2008 15:45

p.t.r

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Neviete pls o nejakom .amr prehrávači?

v Audio programy

2

922

31.03.2008 18:25

Mandy



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF