Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 9 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Neprijatie na VŠ

Registrovaný: 06.05.08
Prihlásený: 19.01.15
Príspevky: 174
Témy: 29
Bydlisko: Kezmarok
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2009 17:37

prijimacie konanie sa skoncilo, prisiel oznam o neprijati z dovodu nedostatku miesta...je skoda rok presediet doma ked pracu si uz tazko najst. Myslite, ze treba po zapise obvolat vsetky skoly ci nemaju nejake volne miesto? je toto moznost ci uz len skusit stastie o rok?







_________________
Msi K9mm-v,VIAchip ,Agp, AMD Athlon X2 4200+(2,45ghz)1+1Gb ram ddr2,SapphireRADEON HD 3650 512 Mb ddr2,80gb Hdd,350w mercury zdroj,SP3.....
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Neprijatie na VŠ

Registrovaný: 18.03.09
Prihlásený: 14.05.15
Príspevky: 173
Témy: 9
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2009 18:55

ved sa skus odvolat, kopa prijatych ludi nenastupi do danej skoly, takze mozno pride rad potom na teba :)







_________________
CPU: AMD Phenom II X3 710 MB: Gigabyte MA780G-UD3H RAM: 4GB DDR2 HyperX BlackEdition 1066Mhz VGA: ATI Sapphire VAPOR-X HD4870 1GB HDD: WD3200AAKS
PSU: Fortron 500W 80+ Case: CoolerMaster Elite 335 Monitor: LG Flatron W2252TG Speakers: Logitech z4 Mouse: ROCCAT Kone Mousepad: ROCCAT Taito OS: Windows Se7en
Notebook: Fujitsu Siemens Amilo Pi2540
Player: iPod nano 4th 8GB Black + Razer Pro tone m100 black
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.09.09
Prihlásený: 21.09.09
Príspevky: 3
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 21.09.2009 12:04

viem ze tato tema tu nepatri ale suvisi s vysokou skolou. Ma niekto skusenost s tymto?? som druhacka a neurobila som prvacky predmet. do tretieho rocnika ist nemozem a vystup - nastup do druheho rocnika tiez nemozem urobit pretoze uz je neskoro takze mozem ist az o rok. Mozem si podat ziadost na prerusenie studia??? Asi blba otazka a ta druha je ze ked teraz rok nebudem chodit do skoly a podam si znova prihlasku o rok tak mozem nastupit do druheho rocnika?? niekde som citala uz neviem kde ze mozem sa vratit na VS do 3 rokov. vie niekto nieco o tom?? a na studijnom sa uz pytat nebudem lebo mam zle skusenosti...Dakujem


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Neprijatie na VŠ

Registrovaný: 21.12.06
Prihlásený: 31.12.19
Príspevky: 9438
Témy: 95
Príspevok NapísalOffline : 21.09.2009 12:10

ak myslis odklad studia tak tam mas tie tri roky za ktore sa vrati na VS a pokracujes v studiu. Inac ak si neurobila daky povinny predmet ci povinne volitelny (kazdy vyska to vola inac) v prvaku tak si ho jednoducho prenesis do ruheho rocnika a tam ho opakujes popri studiu druheho rocnika. Ak ti nahodou nadvezuje na daky predmet z druheho rocnika tak zbehni za veducim katedri, moze ti udelit vynimku alebo sa dohodnut ze v zimnom semestri absolvujes najskor ten z prveho a ak ho absolvujes mozes ist nasledne este ten semester na ten podmieneny predmet.. Inac taketo veci mas pisane: Informacie o studiu (taktiez si to kazda vyska moze nazvat ako chce) a tam mas napisane vsetky paragrafy na ktore sa mozes odvolavat, je to supres vec sa mt oaplikujem na VS ;)







_________________
NB: ACER Aspire TimeLineX 3820TG: i5-460M; ATI HD5650; 4GB DDR3; HDD 640GB; OS: Win7 64bit + Taška: Zeroshock 3; USB Hub: aktiv Belkin 4port - USB2
Myš: MS laser mouse 6000; Headset: Logitech Digital Precision PC Gaming; Klávesnica: Logitech 200; USB key: Patriot SUPERSONIC USB3 - 32GB ; Mobil: SE Xperia Neo V
Repro:Bach 2.0; Tlač:HP 1410, 1315, 3330-kopírka
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.09.09
Prihlásený: 21.09.09
Príspevky: 3
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 21.09.2009 12:27

noo asi ten odklad O:-) totiz nechcem zazit, ze ked si o rok budem podavat prihlasku do druheho rocnika, aby mi povedali, ze to sa neda... a bol to povinny prvacky predmet, neurobila som v zimnom tak v letnom som nemohla ist na ten isty predmet lebo tam bola nadvaznost a v druhom rocniku som urobila ten jeden prvacky predmet v zimnom ale uz v letnom ee...takze mi coskoro dojde papier o vyluceni zo studia...bohuzial uz sa neda teraz ist naspat do druheho, uz mi nevezmu prihlasku...takze si musim pockat rok...


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Neprijatie na VŠ

Registrovaný: 21.12.06
Prihlásený: 31.12.19
Príspevky: 9438
Témy: 95
Príspevok NapísalOffline : 21.09.2009 12:42

no ale ak ta vylucia zo studia tam tam ti odklad nepomoze. Proste si prsvyhla terminy skusok, zial si si to aj opetovne zapisala a neurobila/alebo flakla ale maala si to zapisane a tym patom ta vylucia zo studia a mus si dat znova prihlasku do prvaku na Bc. ak ta zoberu mozes si dat sucastne na raz 1.aj2. rocnik studovat dorobis co ti chyba a za rok potiahnes akoby dva. Ja som takto tahal tiez prvak aj druha ked osm menil jednu kombinaciu v ucitelskom odbore.. vsetko sa da len musis to dokladovat a behat po studijnom a dekadon pre vzdelavanie (aj toto sa inaksie moze volat na inej vyske).. Ak cakas rok tak masjednoducho nie ze smolu ale vlastnu debilnost lebo danych pargrafov si mala zbenhut za dekanom/prodekanom a vybavit si to kym bol este posledny letny semester ;)







_________________
NB: ACER Aspire TimeLineX 3820TG: i5-460M; ATI HD5650; 4GB DDR3; HDD 640GB; OS: Win7 64bit + Taška: Zeroshock 3; USB Hub: aktiv Belkin 4port - USB2
Myš: MS laser mouse 6000; Headset: Logitech Digital Precision PC Gaming; Klávesnica: Logitech 200; USB key: Patriot SUPERSONIC USB3 - 32GB ; Mobil: SE Xperia Neo V
Repro:Bach 2.0; Tlač:HP 1410, 1315, 3330-kopírka
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.09.09
Prihlásený: 21.09.09
Príspevky: 3
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 21.09.2009 13:26

hmm neviem budem sa musiet spytat mamky lebo mne sa zda ze prodekan vravel ze mozem si podat ziadost do druheho rocnika...ak nie tak to urobim tak ako si vravela, ze 1 a 2 rocnik naraz...to by som si potom musela dat uznat skusky vsak?? potom by mi ostal len jeden predmet z prveho rocnika v letnom semestri, ktorý som neurobila a zvysok z druheho rocnika. Noo to by sa dalo:-)) teoreticky by som opakovala rocnik...ono to je tak, ze keby som si podala prihlasku aj tak by ma nevzali, pretoze tak odporucili mojim spoluziackam a nikoho tak nevzali...na opakovanie (vystup - nastup)...a nepomohlo ani odvolanie...takze hovoris ze sucasne by sa to dalo hej??tak potom super:-) sa pojdem este spytat asi na studijne...aby som to vedela dopredu


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Neprijatie na VŠ

Registrovaný: 21.12.06
Prihlásený: 31.12.19
Príspevky: 9438
Témy: 95
Príspevok NapísalOffline : 21.09.2009 13:35

lol, mamka robi na studijnom? Vsak uz si na vyske to si uz mas riesit sama :roll: Moja le tie tetky co ti pojdu na studijnom sa mozes praticky prdnut, hlavny je papier a to s podpisom dekana/prodekana! Cize rada je to od nich pekna ale ak to nemas na papieri je ti to trt platne a mozes potom skoncit tak ako tie tvoje chytre spoluziacky.. Na vsetko pis potom ziadosti a davaj to pken podpisovat kompetentnym na VS. Uz nanie prednetov nie je tiez problem ale zalezi to viac menej na veducom danej katedry on ti ich moze uznat a nemusi dkade uznavaju len po znamku "D". A tiez ak tahas 2rocniky naraz da sa to aj pekne vyuzit.. V prvom rade si pozri aj ru knizocku co sa (ste mali dostat) dostava pri zapise tetuska ti moze daco povedat ale ak je v knizke raz daco dane podla dane paragrafu jednoducho sa na to odvolas napises ziadost, zanesies vybavis a je to ;) Maminka to za teba vybavovat nemoze a radit pokial nerobi a VS tiez, nic v zlom :rolleyes:







_________________
NB: ACER Aspire TimeLineX 3820TG: i5-460M; ATI HD5650; 4GB DDR3; HDD 640GB; OS: Win7 64bit + Taška: Zeroshock 3; USB Hub: aktiv Belkin 4port - USB2
Myš: MS laser mouse 6000; Headset: Logitech Digital Precision PC Gaming; Klávesnica: Logitech 200; USB key: Patriot SUPERSONIC USB3 - 32GB ; Mobil: SE Xperia Neo V
Repro:Bach 2.0; Tlač:HP 1410, 1315, 3330-kopírka
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Neprijatie na VŠ

Registrovaný: 04.09.08
Prihlásený: 04.05.23
Príspevky: 857
Témy: 77
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.09.2009 13:11

lol ja som zase spravil príjmačky aj som bol prijatý ale nedal som maturitu :D :D heh takže zbytočne tiež rok zabitý







_________________
PC Core i5-3470,GIGABYTE GTX 970 MINI Gaming 4GB,MB MSI B75MA-E33,Corsair 2x4GB DDR3 1600MHz CL9 Vengeance, SSD ADATA Premier Pro SP900 64GB, WD Scorpio Blue 1000GB, WD Green 2000GB,PSU Corsair VS550 ,View: LG FLATRON IPS236 FullHD,Keyboard: Zalman ZM-K400G,Mouse: A4Tech Bloody V8
HP PAVILION DV5-1235ec; RAZER DIAMONDBACK 3G FLAME RED , RAZER GOLIATHUS CONTROL EDITION; WIN 10; iPhone 6s Space Grey 64GB
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 9 ] 


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra