[ Príspevkov: 5 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.05.08
Príspevky: 341
Témy: 72 | 72
NapísalOffline : 26.05.2012 16:46 | Nemam ikonu zvuku na dolnej lište

Zdravim prosim vas nemam ikonu hlasitosti na dolnej lište včera tam bola a ked som dal na dolnu lištu vlastnosti tak to tam nejde zafajknuť neviete prečo nie je tam ta ikona?A ako ju tam vratim .
Dik za radu.


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Nemam ikonu zvuku na dolnej lište

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12446
Témy: 38 | 38
NapísalOffline : 26.05.2012 16:54 | Nemam ikonu zvuku na dolnej lište

Zvuk ti funguje? Aký máš systém?
Vo win7 (možno vista - nemám otestované) skús kombináciu win + R -> sndvol.exe
mal by sa zobraziť mixér hlasitosti...


_________________
always is always wrong
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.05.08
Príspevky: 341
Témy: 72 | 72
Napísal autor témyOffline : 26.05.2012 17:20 | Nemam ikonu zvuku na dolnej lište

Mam vistu sndvol.exet to som zadal a tam to bolo naplno dane hlasitosť skype ,TV karta a hlasitosť pc,
zvuk mi ide.
Len ta ikona tam dole nie je .


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nemam ikonu zvuku na dolnej lište

Registrovaný: 14.07.09
Prihlásený: 07.09.23
Príspevky: 2130
Témy: 61 | 61
Bydlisko: Šaľa
NapísalOffline : 26.05.2012 17:29 | Nemam ikonu zvuku na dolnej lište

skus este napr. toto: http://www.youtube.com/watch?v=9iRMjZHmjKU


_________________
pc::cpu:AMD Ryzen 5 4600Gmb:ASUS PRIME B450M-A II ram:8 GB Kingston gpu:MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G OChdd:Seagate Momentus XT 500GB + Seagate Green 1TB case:Corsair Obsidian 550D psu:GIGABYTE P450B fans: Corsair stock dvd:2xLG GH22NS mouse:Cougar Mouse Minos XC kb: Cherry Stream 3.0 lcd: HP 24m os: Nobara Linux 38 sound: Scythe Kama Bay AMP mini blk + repro zo starej veže
nb::HP ProBook 4330s cpu: i3 SB 2.1 GHz gpu: Intel hd3000 ram: 1 x 4 GB Kingston ssd: Samsung 850 EVO 500GB os: Linux Mint
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.05.08
Príspevky: 341
Témy: 72 | 72
Napísal autor témyOffline : 26.05.2012 18:12 | Nemam ikonu zvuku na dolnej lište

89Aquarius
už som to spravil podla toho navodu .
Dik.


 [ Príspevkov: 5 ] 


Nemam ikonu zvuku na dolnej lište



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Rozdelenie okien v dolnej lište

v Ostatné programy

2

928

08.03.2019 19:09

Miso122

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nvidia nezobrazuje ikonu na lište

v nVidia grafické karty

1

521

02.09.2017 16:14

stiv

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nejde mi nadstaviť farba dolnej lišty

v Windows

5

864

02.01.2015 13:18

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nezobrazuje mi ikonu disku

v Pevné disky a radiče

0

496

13.11.2007 22:01

evoluzione

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako odstranim ikonu z plochy?

v Windows

4

690

05.09.2008 10:18

Gyrxiur

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ako odstranit neexistujucu ikonu?-nic nepomaha

v Ostatné programy

3

1504

25.11.2010 20:01

tairikuokami

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zobrazovanie tepôt v lište

v Windows

0

450

04.01.2011 23:42

Krakish

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

vyskakovanie okna na liste

v nVidia grafické karty

5

614

17.02.2008 20:31

prkyyynko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Opticky kabel v liste

v Siete

6

934

27.07.2016 15:51

Toshibak

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Sk na spodnej lište

v Windows

7

719

20.06.2008 15:25

don.hitman

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

WMP 11 na liste

v Audio programy

3

690

06.11.2008 18:52

XxRENDYxX

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nezobrazovanie ikon v tray liste

v Windows

8

737

07.04.2009 22:59

scd

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PLS HELP: Poradie programov na liste

v Ostatné programy

3

681

13.09.2009 23:49

darvin

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Google Chrome - ikona v spodnej liste

v Ostatné programy

3

494

25.01.2016 10:22

kiki

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

QIP Infium - problemy s viditelnostou v contact liste

v Sieťové programy

0

849

31.08.2008 18:01

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Chrome - domovska stranka ma otravuje s malou reklamnou ikonou na liste

v Internet, služby a sociálne siete

2

560

09.05.2017 23:46

Megi



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF