[ Príspevkov: 7 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.03.07
Prihlásený: 11.07.09
Príspevky: 224
Témy: 64 | 64
NapísalOffline : 27.02.2009 16:27 | nejde

mam toto
http://nieco.hostuju.cz/projekty/upload/upnute_img/DSC09777.JPG
a netusim preco to nejde skusal som aj kable od HDD odpojit nechat len gpu a dost a nic ide ventilator ale nic nenaskoci na monitore
nemal by aspon bios preskocit ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
nejde

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 11.04.25
Príspevky: 8758
Témy: 197 | 197
Bydlisko: Moldava nad...
NapísalOffline : 27.02.2009 16:29 | nejde

no ale kde sa stal problem,? co si s tym robil? vtedy slo? ak slo? a ako? co to je presne za doska? vyzera to uz velmi ale velmi stare-starozitnost ;)


_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
nejde

Registrovaný: 27.12.07
Prihlásený: 17.02.16
Príspevky: 5446
Témy: 0 | 0
Bydlisko: Opičí ostro...
NapísalOffline : 27.02.2009 16:43 | nejde

Je to MSI 815E Pro, skús to s AGP grafikou, dúfam, že to neskúšaš tak ako to máš na obrázku, položené na bedni. RAM daj do prvého slotu, grafiku môžeš skúsiť v inom slote, pípa to aspoň ? Resetni bios.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
nejde

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 11.04.25
Príspevky: 8758
Témy: 197 | 197
Bydlisko: Moldava nad...
NapísalOffline : 27.02.2009 16:45 | nejde

no ak by to teda skusal presne takto ako to ma na obrazku , bol by chlapec stastlivec, ze mu to este cele neskratovalo zo zadu


_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.03.07
Prihlásený: 11.07.09
Príspevky: 224
Témy: 64 | 64
Napísal autor témyOffline : 27.02.2009 21:51 | nejde

ne neskusal som nepipa a s akou grafikou to myslis ?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
nejde

Registrovaný: 27.12.07
Prihlásený: 17.02.16
Príspevky: 5446
Témy: 0 | 0
Bydlisko: Opičí ostro...
NapísalOffline : 27.02.2009 23:28 | nejde

AGP, strká sa do toho hnedého slotu, teraz tam máš PCI.
Vytiahni grafiku, zapni komp by mal pípať, to isté s pamäťou, popočúvaj pípanie, napíš kolko ich bolo.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.03.07
Prihlásený: 11.07.09
Príspevky: 224
Témy: 64 | 64
Napísal autor témyOffline : 01.03.2009 16:23 | nejde

vobec nepipa ale led na doske svieti


 [ Príspevkov: 7 ] 


nejde



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zosieťoval som ae nejde, a nejde:/

v Siete

16

947

31.05.2010 13:52

krsoprd

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Windows media player "nejde" ani "nejde nainstalovat"

v Video programy

3

1589

22.03.2010 16:14

Ďuri

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nejde monitor:(

v nVidia grafické karty

7

1753

03.02.2009 19:07

PinguiN

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nejde monitor

v Monitory, televízory a projektory

8

852

25.05.2010 23:23

don jebot

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nejde youtube

v Sieťové programy

9

602

14.01.2016 19:38

liveman

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nejde net.

v Internet, služby a sociálne siete

2

780

04.05.2009 16:08

mirom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

BBcode nejde

v Frontend

6

811

25.03.2008 13:23

Blackshadow

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nejde klavesnica

v Windows

3

858

25.10.2008 23:19

prandof

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nejde obraz

v Video programy

1

819

06.09.2009 12:55

7R7

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nejde zvuk...

v Zvuk

8

1000

22.03.2010 12:25

vretenicka

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nejde internet.

v Internet, služby a sociálne siete

2

741

25.06.2007 20:43

maty3063

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nejde monitor

v Monitory, televízory a projektory

5

527

27.11.2016 12:03

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nejde OFFICE

v Unix-like systémy

4

496

16.01.2011 11:14

jararak

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nejde zvuk

v Audio programy

0

864

01.06.2009 17:13

loro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nejde display

v Notebooky a netbooky

12

515

20.12.2013 0:00

martin6

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nejde mechanika

v Windows

2

469

30.12.2009 7:15

Jaro



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF