[ Príspevkov: 8 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
nejde mi flash v IE

Registrovaný: 20.12.05
Prihlásený: 29.04.12
Príspevky: 72
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Topolcany
NapísalOffline : 20.12.2005 21:06 | nejde mi flash v IE

Mám taky problém nejde mi flash v internet explorer.Používam operu a tam bezproblemovo ide.stiahol som si najnovší flash 8.0 pre všetky typy nainštaloval a nič nejde.

Najlepšie by bolo keby som ten flash plugin tam nahral manualne.
Nemohli by ste mi niekde uploadnúť alebo poslať mailom a napísať kde mám čo dať ?
Pretože viem kde je to v Opere ale v IE je to asi niekde vo win a to som nevedel nájsť.Skúšal som pozerať aj internet explorer/plugin a nebolo to tam.

Vopred dakujem za odpoveď.
alebo stačí len nejaka rada.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
nejde mi flash v IE

Registrovaný: 30.09.05
Prihlásený: 30.05.08
Príspevky: 2902
Témy: 70 | 70
Bydlisko: Socket 478
NapísalOffline : 20.12.2005 21:20 | nejde mi flash v IE

To se povoluje přímo v Exploreru v možnostech internetu/upřesnit.


_________________
SHARP mz-800 CPU Zilog Z80A 3.55 MHz RAM 64 KB VGA 32 KB HD Cassette Tape Recorder
"Pán zabíjení zahyne, avšak ve smrti zplodí smrtelné potomstvo. V jejich šlépějích bude následovat zmar."... Tak pravil moudrý Alaundo...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
nejde mi flash v IE

Registrovaný: 20.12.05
Prihlásený: 29.04.12
Príspevky: 72
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Topolcany
Napísal autor témyOffline : 20.12.2005 21:26 | nejde mi flash v IE

Intelman píše:
To se povoluje přímo v Exploreru v možnostech internetu/upřesnit.


bohužial nemám to tam pretože mne chýbaju celé tie súbory .dll nemám to ani v správci doplnok.Nemohli by ste mi dať link na niečo také ale okrem oficialnej stránky .


Offline

Čestný člen
Čestný člen
nejde mi flash v IE

Registrovaný: 30.09.05
Prihlásený: 30.05.08
Príspevky: 2902
Témy: 70 | 70
Bydlisko: Socket 478
NapísalOffline : 20.12.2005 21:33 | nejde mi flash v IE

McDonald píše:
bohužial nemám to tam pretože mne chýbaju celé tie súbory .dll nemám to ani v správci doplnok.Nemohli by ste mi dať link na niečo také ale okrem oficialnej stránky .

Tak to možná nemáš nainstalovaný. Volí se to při instalaci IE. Instaluj tedy znovu IE6, zvol vlastní instalaci a tam vyber, co potřebuješ.


_________________
SHARP mz-800 CPU Zilog Z80A 3.55 MHz RAM 64 KB VGA 32 KB HD Cassette Tape Recorder
"Pán zabíjení zahyne, avšak ve smrti zplodí smrtelné potomstvo. V jejich šlépějích bude následovat zmar."... Tak pravil moudrý Alaundo...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
nejde mi flash v IE

Registrovaný: 20.12.05
Prihlásený: 29.04.12
Príspevky: 72
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Topolcany
Napísal autor témyOffline : 20.12.2005 21:37 | nejde mi flash v IE

Intelman píše:
Tak to možná nemáš nainstalovaný. Volí se to při instalaci IE. Instaluj tedy znovu IE6, zvol vlastní instalaci a tam vyber, co potřebuješ.


keby som vedel kde stiahnúť ie lebo ja som ho mám od windows xp nevieš či by sa to dalo aj nejako z win xp cd ??


Offline

Čestný člen
Čestný člen
nejde mi flash v IE

Registrovaný: 30.09.05
Prihlásený: 30.05.08
Príspevky: 2902
Témy: 70 | 70
Bydlisko: Socket 478
NapísalOffline : 20.12.2005 21:50 | nejde mi flash v IE

McDonald píše:
keby som vedel kde stiahnúť ie lebo ja som ho mám od windows xp nevieš či by sa to dalo aj nejako z win xp cd ??

Určitě tam někde je, ale lepší bude, když si stáhneš aktuální verzi ze stránek Microsoftu.


_________________
SHARP mz-800 CPU Zilog Z80A 3.55 MHz RAM 64 KB VGA 32 KB HD Cassette Tape Recorder
"Pán zabíjení zahyne, avšak ve smrti zplodí smrtelné potomstvo. V jejich šlépějích bude následovat zmar."... Tak pravil moudrý Alaundo...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
nejde mi flash v IE

Registrovaný: 20.12.05
Prihlásený: 29.04.12
Príspevky: 72
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Topolcany
Napísal autor témyOffline : 20.12.2005 22:10 | nejde mi flash v IE

Intelman píše:
Určitě tam někde je, ale lepší bude, když si stáhneš aktuální verzi ze stránek Microsoftu.


dá sa stiahnúť iba ie service pack 1 viac som nenašiel .Asi preinštalujem windows lebo mám aj new disk a tak


Offline

Čestný člen
Čestný člen
nejde mi flash v IE

Registrovaný: 30.09.05
Prihlásený: 30.05.08
Príspevky: 2902
Témy: 70 | 70
Bydlisko: Socket 478
NapísalOffline : 20.12.2005 22:14 | nejde mi flash v IE

McDonald píše:
dá sa stiahnúť iba ie service pack 1 viac som nenašiel .Asi preinštalujem windows lebo mám aj new disk a tak

Ten sp1 je celej Explorer. :D


_________________
SHARP mz-800 CPU Zilog Z80A 3.55 MHz RAM 64 KB VGA 32 KB HD Cassette Tape Recorder
"Pán zabíjení zahyne, avšak ve smrti zplodí smrtelné potomstvo. V jejich šlépějích bude následovat zmar."... Tak pravil moudrý Alaundo...
 [ Príspevkov: 8 ] 


nejde mi flash v IE



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Flash player nejde!

v Ostatné programy

8

1419

23.01.2009 22:43

lajno9

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nejde mi flash player!

v Sieťové programy

3

1199

22.12.2007 7:54

J&K

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nejde nainstalovat flash player

v Ostatné programy

2

375

30.09.2013 16:58

lukac

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nejde flash HD video

v Windows

0

289

18.01.2012 12:36

thebastard

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nejde nainštalovať Adobe Flash Player

v Sieťové programy

2

863

20.04.2012 1:00

derdis

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nejde mi zvkuk pri prehravani flash videa

v Video programy

9

826

02.07.2007 11:32

sbelmo22

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Flash disk A-DATA 16GB MyFlash PD9 Flash Drive USB2.0

v Pamäte

6

1114

29.11.2008 13:53

Malveon

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zosieťoval som ae nejde, a nejde:/

v Siete

16

947

31.05.2010 13:52

krsoprd

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Flash

v Ostatné

3

1026

10.05.2007 21:05

fero182

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

flash

v Ostatné

0

781

23.08.2008 14:50

exoomer

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

FLASH

v Ostatné

3

1096

16.09.2007 22:14

Blackshadow

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

flash

v Frontend

2

941

27.04.2007 16:59

Tominator

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Flash

v Ostatné

12

2205

01.01.2007 16:45

majso

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Flash

v Grafické programy

2

565

14.04.2010 20:33

vputin

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Hypergraf(flash)

v Ponuka a dopyt práce

1

1034

23.04.2008 18:19

Deiky

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

FLASH animacia

v Ostatné

0

609

04.05.2009 16:35

beks



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF