McDonald píše:
bohužial nemám to tam pretože mne chýbaju celé tie súbory .dll nemám to ani v správci doplnok.Nemohli by ste mi dať link na niečo také ale okrem oficialnej stránky .
Tak to možná nemáš nainstalovaný. Volí se to při instalaci IE. Instaluj tedy znovu IE6, zvol vlastní instalaci a tam vyber, co potřebuješ.