[ Príspevkov: 26 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.03.08
Prihlásený: 10.01.24
Príspevky: 723
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Liptovský M...
NapísalOffline : 29.03.2008 9:42 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

Ahoojte neviem ci sa to da ale nemohly by ste my sem nahadzat nejake komponenty neviem ci sa daju kupit aj nove tak aj bazarove mozu byt kcem len nazvy mal by to byt nejaky lepsi priemer na svoju doba najlepsie nejake pentium 4 od 2,5 ghz a plaforma intel .Grafika tiez na svoju dobu daka priemerna mozno aby som tam na najmensich detailoch rozbehol NFS PS. DIk
nepotrebujem HDD mam doma dva 40GB .


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.03.07
Prihlásený: 28.07.16
Príspevky: 4149
Témy: 251 | 251
Bydlisko: Michalovce
NapísalOffline : 29.03.2008 9:54 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

jakubbb píše:
mozno aby som tam na najmensich detailoch rozbehol NFS PS


Srandujes? :showy:
Na Pro Street na zostave za 5k zabudni.. Ale taký NFS U1 alebo Porsche tak to už áno :)


_________________
PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P

PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /

NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.03.08
Prihlásený: 10.01.24
Príspevky: 723
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Liptovský M...
Napísal autor témyOffline : 29.03.2008 10:08 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

Ale nehovor mam zostavu za 1500SK AMD 2200+ Geforce4 MX a ide mi tam plynulo NFS MW


Offline

Užívateľ
Užívateľ
NEjaka zostava do 5000 SK ?

Registrovaný: 03.01.08
Prihlásený: 28.03.14
Príspevky: 336
Témy: 12 | 12
Bydlisko: Prešov
NapísalOffline : 29.03.2008 10:14 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

jakubbb píše:
Ale nehovor mam zostavu za 1500SK AMD 2200+ Geforce4 MX a ide mi tam plynulo NFS MW

no ale nfs mw a prostreet je "us trosku" vecsi rozdiel :lol: :lol:


_________________
NB:DevilTech HellMachine-CPU:Intel Core i7 2760QM(2400Mhz@3500Mhz), RAM:Kingston 8GB(2x4GB)1600Mhz VGA:2xGF 560M 3GB SLI, HDD:OCZ Agility3 120GB+Samsung 500GB, MB:Clevo p180HMx
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.03.08
Prihlásený: 10.01.24
Príspevky: 723
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Liptovský M...
Napísal autor témyOffline : 29.03.2008 10:19 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

Ale vravim ze nekcem Cisto nove PC kcem len nazvy aby som si ich mohol potom z bazaru pokupovat


Offline

Užívateľ
Užívateľ
NEjaka zostava do 5000 SK ?

Registrovaný: 04.09.06
Prihlásený: 22.10.25
Príspevky: 734
Témy: 150 | 150
Bydlisko: Bratislava ...
NapísalOffline : 29.03.2008 10:48 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

mna by ani nezaujimali bazarove ale nejake komponenty z www.alza.sk.
pokial by sa dalo zostavit nieco naozaj lacne.
ja by som to potreoval pre rodicov..aby natom siel internet a filmy a uplne nakoniec nejaka ta hra.ale to je velmi nepodstatne

mozte nejaky navrh nahodit?


_________________
DESKTOP PC - [Maticna] MSI B85-G43, [Procesor]Intel Core i5-4570, [Pamät] Kingston 16GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series, [Harddisk] SSD Crucial M500 240GB 7mm, SAMSUNG SpinPoint F3 1000GB HD103SJ, Seagate Barracuda 7200.14 2000GB s Advanced Format, [DVDcko] LG GH24NS, [Grafika] GIGABYTE GTX 970 G1 Gaming 4GB, [Monitor] LCD 24" DELL IPS, [REPRO] Repro Speedlink - Gravity XXE 2.1, [ZDROJ]Seasonic SSP-550RT, [Skrina]Corsair 300R Carbide Series,
ONEPLUS 6T,
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.09.07
Prihlásený: 21.12.09
Príspevky: 851
Témy: 20 | 20
NapísalOffline : 29.03.2008 11:53 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

do 5000 ako jakubb ? treba si urcit cenovu hladinu inac to enma vyznam... ako pre koho je nieco "naozaj lacne". napis cenu a nieco poriesime ked to nema, byt na hry dalo by sa ;)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10352
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Semily
NapísalOffline : 29.03.2008 12:10 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

Cenová hranice je 5000,- SKK,co na tom nechápeš?


_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.03.08
Prihlásený: 10.01.24
Príspevky: 723
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Liptovský M...
Napísal autor témyOffline : 29.03.2008 15:51 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

Luks píše:
Cenová hranice je 5000,- SKK,co na tom nechápeš?

jj


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10352
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Semily
NapísalOffline : 29.03.2008 16:05 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

2Matou:
http://zakladne-dosky.alza.sk/zakladni- ... d83855.htm
http://procesory.alza.sk/procesor-amd-s ... d81860.htm
http://pamäte.alza.sk/1gb-ddr2-667mhz-pc5400-cl5-zeppelin-retail-box-d70393.htm
http://pevne-disky.alza.sk/pevny-disk-3 ... d66748.htm
http://napalovanie.alza.sk/lite-on-dh-2 ... d87031.htm
http://skrine.alza.sk/eurocase-middleto ... d57858.htm

K úhrade 5 696 SKK

2jakubbb:
Pro tebe platí to samý bez disku,ale je to ten největší shit co se dá splácat.Na hry nepoužitelný,pouze internet,video,hudba.


_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Čestný člen
Čestný člen
NEjaka zostava do 5000 SK ?

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135 | 135
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 29.03.2008 16:12 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

no neviem, na x1200 určite nerozbehá PS ani na minimum podľa mojej mienky.... keď mne na x3100 na nb seká nfs mw na min... ;)


_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10352
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Semily
NapísalOffline : 29.03.2008 16:14 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

Luks píše:
2jakubbb:
Pro tebe platí to samý bez disku,ale je to ten největší shit co se dá splácat.Na hry nepoužitelný,pouze internet,video,hudba.
:rolleyes:


_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.03.08
Prihlásený: 10.01.24
Príspevky: 723
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Liptovský M...
Napísal autor témyOffline : 29.03.2008 17:20 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

takze skrinku mi netreba ani napalovacku tj cini to 2706 SK :-D nemohol by som za zvisok kupit daku grafiku bazarovku dotoho PCI-e slotu ?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10352
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Semily
NapísalOffline : 29.03.2008 17:24 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

Za to můžeš koupit klidně novou...
http://graficke-karty.alza.sk/graficka- ... d79996.htm


_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Čestný člen
Čestný člen
NEjaka zostava do 5000 SK ?

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 06.12.10
Príspevky: 15721
Témy: 7 | 7
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 29.03.2008 17:42 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

za 2700 kupis radeon HD3650


_________________
CPU Core i5 2400 cooler: CM Hyper 212+ | MB GB PH67-UD3-B3 | RAM 4GB DDR3 1600 | VGA Gainward 9600GT 512MB | monitor Samsung LE37A559 | HDD HITACHI 250GB + WD 640GB | PSU Fortron FSP400-60GLN | Case TT Soprano VB1000 BWS black | Mouse Razer DeathAdder
NB HP ProBook 6450b
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.03.08
Prihlásený: 10.01.24
Príspevky: 723
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Liptovský M...
Napísal autor témyOffline : 29.03.2008 17:59 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

Takze co by mi na tom slo ? aj s tou grafikou ?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10352
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Semily
NapísalOffline : 29.03.2008 18:00 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

Většina věcí,i když 1GB ram je na hry poměrně málo.
Nehledě na starý (a určitě pomalý) 40GB HDD.


_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.03.08
Prihlásený: 10.01.24
Príspevky: 723
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Liptovský M...
Napísal autor témyOffline : 29.03.2008 18:05 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

neni poroblem objednat dva kusi tej ramky


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10352
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Semily
NapísalOffline : 29.03.2008 18:06 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

jakubbb píše:
neni poroblem objednat dva kusi tej ramky
Já myslel že to má bejt do 5000,-? :rolleyes:


_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.03.08
Prihlásený: 10.01.24
Príspevky: 723
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Liptovský M...
Napísal autor témyOffline : 29.03.2008 18:08 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

Luks píše:
Já myslel že to má bejt do 5000,-? :rolleyes:

celkova cena 5634 SK 634 korun ma nezabije


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10352
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Semily
NapísalOffline : 29.03.2008 18:11 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

v tom případě ok


_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.03.08
Prihlásený: 10.01.24
Príspevky: 723
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Liptovský M...
Napísal autor témyOffline : 29.03.2008 18:12 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

Takze ake gamesi by sli ?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10352
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Semily
NapísalOffline : 29.03.2008 18:13 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

všechny


_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.03.08
Prihlásený: 10.01.24
Príspevky: 723
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Liptovský M...
Napísal autor témyOffline : 29.03.2008 18:18 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

:-D ok diki mozne locknut


Offline

Užívateľ
Užívateľ
NEjaka zostava do 5000 SK ?

Registrovaný: 14.02.08
Prihlásený: 25.04.25
Príspevky: 1272
Témy: 46 | 46
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 31.03.2008 15:35 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

myslim ze by ste mu mali dat o kusok silnejsi CPU a o neco slabsej VGA


_________________
CPU:AMD Phenom II X4 960T MB: GA-MA78GM S2H VGA: ASUS EAH4850 512MB DDR3 & AC L2 PRO RAM: 4x 1GB Kingstone 800Mhz PSU: CX400W HDD: SEAGATE Barracuda 7200.10 160GB + Seagate 320GB Monitor :19"LCD ASUS VB191T OS: Win 7 Ultimate 64 bit
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 01.04.2008 13:16 | NEjaka zostava do 5000 SK ?

pri hrach mu CPU nepomoze ak bude mat integrovanu grafiku


a btw namiesto hd260xt tam daj hd3650, za 2000sa da zohnat aj v tichom prevedeni od asusu...


 [ Príspevkov: 26 ] 


NEjaka zostava do 5000 SK ?



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nejaká tá zostava do 500€

v PC zostavy

8

856

07.01.2014 18:42

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Athlon64 X2 5000 po pretaktovaní je s neho PhenomX4 FX-5000

v AMD

21

1465

25.03.2011 15:09

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nejaka MMORPG

v Hry a herné konzoly

21

1226

24.06.2012 13:00

Claimor

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nejaka 6970

v Grafické karty

19

980

06.07.2011 21:09

Suliik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nejaka chyba

v Intel platformy

3

579

15.07.2010 22:59

Dragosvk

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nejaka chyba

v Windows

1

482

10.11.2007 12:09

JanoF

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

je nejaka redukce

v Siete

10

1431

27.07.2008 0:15

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nejaka pomala rychlost routra

v Siete

13

1226

08.07.2008 19:24

Daevid

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Bude nejaka sutac casemoddov??

v Modifikácie, návody a projekty

0

1282

11.10.2006 20:34

tomco3131

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nejaká chyba...pri instalacii

v Pevné disky a radiče

4

597

15.09.2012 18:36

gabo5550

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Podsvietená klávesnica + nejaká myš

v Externé zariadenia

13

897

13.01.2010 2:29

Rob3Rt0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nejaka dobra TV karta

v Rozširujúce karty

0

713

08.12.2009 15:31

Peterkal

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

NEjaka hra o stvorkolkach

v Hry a herné konzoly

4

337

09.02.2013 21:38

ViktorinoSK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nejaka sutaz casemodov na Slovensku ?

v Modifikácie, návody a projekty

16

2904

10.08.2006 19:49

jayrro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Existuje nejaka 7500GT 256 MB ?????????

v nVidia grafické karty

2

474

05.10.2007 22:42

br4n0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

nejaka starsia strategia po LANke

v Hry a herné konzoly

4

686

15.10.2009 12:14

krisna



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF