Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 26 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 23.03.08 Prihlásený: 10.01.24 Príspevky: 723 Témy: 110 | 110 Bydlisko: Liptovský M... |
Ahoojte neviem ci sa to da ale nemohly by ste my sem nahadzat nejake komponenty neviem ci sa daju kupit aj nove tak aj bazarove mozu byt kcem len nazvy mal by to byt nejaky lepsi priemer na svoju doba najlepsie nejake pentium 4 od 2,5 ghz a plaforma intel .Grafika tiez na svoju dobu daka priemerna mozno aby som tam na najmensich detailoch rozbehol NFS PS. DIk
nepotrebujem HDD mam doma dva 40GB .
|
|
Registrovaný: 24.03.07 Prihlásený: 28.07.16 Príspevky: 4149 Témy: 251 | 251 Bydlisko: Michalovce |
jakubbb píše: mozno aby som tam na najmensich detailoch rozbehol NFS PS
Srandujes?
Na Pro Street na zostave za 5k zabudni.. Ale taký NFS U1 alebo Porsche tak to už áno 
_________________ PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P
PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /
NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM |
|
Registrovaný: 23.03.08 Prihlásený: 10.01.24 Príspevky: 723 Témy: 110 | 110 Bydlisko: Liptovský M... |
Ale nehovor mam zostavu za 1500SK AMD 2200+ Geforce4 MX a ide mi tam plynulo NFS MW
|
|
Registrovaný: 03.01.08 Prihlásený: 28.03.14 Príspevky: 336 Témy: 12 | 12 Bydlisko: Prešov |
jakubbb píše: Ale nehovor mam zostavu za 1500SK AMD 2200+ Geforce4 MX a ide mi tam plynulo NFS MW
no ale nfs mw a prostreet je "us trosku" vecsi rozdiel 
_________________ NB:DevilTech HellMachine-CPU:Intel Core i7 2760QM(2400Mhz@3500Mhz), RAM:Kingston 8GB(2x4GB)1600Mhz VGA:2xGF 560M 3GB SLI, HDD:OCZ Agility3 120GB+Samsung 500GB, MB:Clevo p180HMx |
|
Registrovaný: 23.03.08 Prihlásený: 10.01.24 Príspevky: 723 Témy: 110 | 110 Bydlisko: Liptovský M... |
Ale vravim ze nekcem Cisto nove PC kcem len nazvy aby som si ich mohol potom z bazaru pokupovat
|
|
Registrovaný: 04.09.06 Prihlásený: 22.10.25 Príspevky: 734 Témy: 150 | 150 Bydlisko: Bratislava ... |
mna by ani nezaujimali bazarove ale nejake komponenty z www.alza.sk.
pokial by sa dalo zostavit nieco naozaj lacne.
ja by som to potreoval pre rodicov..aby natom siel internet a filmy a uplne nakoniec nejaka ta hra.ale to je velmi nepodstatne
mozte nejaky navrh nahodit?
_________________ DESKTOP PC - [Maticna] MSI B85-G43, [Procesor]Intel Core i5-4570, [Pamät] Kingston 16GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series, [Harddisk] SSD Crucial M500 240GB 7mm, SAMSUNG SpinPoint F3 1000GB HD103SJ, Seagate Barracuda 7200.14 2000GB s Advanced Format, [DVDcko] LG GH24NS, [Grafika] GIGABYTE GTX 970 G1 Gaming 4GB, [Monitor] LCD 24" DELL IPS, [REPRO] Repro Speedlink - Gravity XXE 2.1, [ZDROJ]Seasonic SSP-550RT, [Skrina]Corsair 300R Carbide Series, ONEPLUS 6T, |
|
Registrovaný: 07.09.07 Prihlásený: 21.12.09 Príspevky: 851 Témy: 20 | 20 |
do 5000 ako jakubb ? treba si urcit cenovu hladinu inac to enma vyznam... ako pre koho je nieco "naozaj lacne". napis cenu a nieco poriesime ked to nema, byt na hry dalo by sa 
|
|
Registrovaný: 09.05.05 Príspevky: 10352 Témy: 205 | 205 Bydlisko: Semily |
Cenová hranice je 5000,- SKK,co na tom nechápeš?
_________________ PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207 Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX |
|
Registrovaný: 23.03.08 Prihlásený: 10.01.24 Príspevky: 723 Témy: 110 | 110 Bydlisko: Liptovský M... |
Luks píše: Cenová hranice je 5000,- SKK,co na tom nechápeš?
jj
|
|
Registrovaný: 09.05.05 Príspevky: 10352 Témy: 205 | 205 Bydlisko: Semily |
_________________ PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207 Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX |
|
Registrovaný: 13.10.06 Príspevky: 11345 Témy: 135 | 135 Bydlisko: Bratislava |
no neviem, na x1200 určite nerozbehá PS ani na minimum podľa mojej mienky.... keď mne na x3100 na nb seká nfs mw na min... 
_________________ i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3 |
|
Registrovaný: 09.05.05 Príspevky: 10352 Témy: 205 | 205 Bydlisko: Semily |
Luks píše: 2jakubbb: Pro tebe platí to samý bez disku,ale je to ten největší shit co se dá splácat.Na hry nepoužitelný,pouze internet,video,hudba. 
_________________ PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207 Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX |
|
Registrovaný: 23.03.08 Prihlásený: 10.01.24 Príspevky: 723 Témy: 110 | 110 Bydlisko: Liptovský M... |
takze skrinku mi netreba ani napalovacku tj cini to 2706 SK  nemohol by som za zvisok kupit daku grafiku bazarovku dotoho PCI-e slotu ?
|
|
Registrovaný: 09.05.05 Príspevky: 10352 Témy: 205 | 205 Bydlisko: Semily |
_________________ PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207 Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX |
|
Registrovaný: 08.11.06 Prihlásený: 06.12.10 Príspevky: 15721 Témy: 7 | 7 Bydlisko: Bratislava |
za 2700 kupis radeon HD3650
_________________ CPU Core i5 2400 cooler: CM Hyper 212+ | MB GB PH67-UD3-B3 | RAM 4GB DDR3 1600 | VGA Gainward 9600GT 512MB | monitor Samsung LE37A559 | HDD HITACHI 250GB + WD 640GB | PSU Fortron FSP400-60GLN | Case TT Soprano VB1000 BWS black | Mouse Razer DeathAdder NB HP ProBook 6450b |
|
Registrovaný: 23.03.08 Prihlásený: 10.01.24 Príspevky: 723 Témy: 110 | 110 Bydlisko: Liptovský M... |
Takze co by mi na tom slo ? aj s tou grafikou ?
|
|
Registrovaný: 09.05.05 Príspevky: 10352 Témy: 205 | 205 Bydlisko: Semily |
Většina věcí,i když 1GB ram je na hry poměrně málo.
Nehledě na starý (a určitě pomalý) 40GB HDD.
_________________ PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207 Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX |
|
Registrovaný: 23.03.08 Prihlásený: 10.01.24 Príspevky: 723 Témy: 110 | 110 Bydlisko: Liptovský M... |
neni poroblem objednat dva kusi tej ramky
|
|
Registrovaný: 09.05.05 Príspevky: 10352 Témy: 205 | 205 Bydlisko: Semily |
jakubbb píše: neni poroblem objednat dva kusi tej ramky Já myslel že to má bejt do 5000,-? 
_________________ PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207 Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX |
|
Registrovaný: 23.03.08 Prihlásený: 10.01.24 Príspevky: 723 Témy: 110 | 110 Bydlisko: Liptovský M... |
Luks píše: Já myslel že to má bejt do 5000,-? 
celkova cena 5634 SK 634 korun ma nezabije
|
|
Registrovaný: 09.05.05 Príspevky: 10352 Témy: 205 | 205 Bydlisko: Semily |
v tom případě ok
_________________ PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207 Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX |
|
Registrovaný: 23.03.08 Prihlásený: 10.01.24 Príspevky: 723 Témy: 110 | 110 Bydlisko: Liptovský M... |
Takze ake gamesi by sli ?
|
|
Registrovaný: 09.05.05 Príspevky: 10352 Témy: 205 | 205 Bydlisko: Semily |
všechny
_________________ PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207 Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX |
|
Registrovaný: 23.03.08 Prihlásený: 10.01.24 Príspevky: 723 Témy: 110 | 110 Bydlisko: Liptovský M... |
 ok diki mozne locknut
|
|
Registrovaný: 14.02.08 Prihlásený: 25.04.25 Príspevky: 1272 Témy: 46 | 46 Bydlisko: Bratislava |
myslim ze by ste mu mali dat o kusok silnejsi CPU a o neco slabsej VGA
_________________ CPU:AMD Phenom II X4 960T MB: GA-MA78GM S2H VGA: ASUS EAH4850 512MB DDR3 & AC L2 PRO RAM: 4x 1GB Kingstone 800Mhz PSU: CX400W HDD: SEAGATE Barracuda 7200.10 160GB + Seagate 320GB Monitor :19"LCD ASUS VB191T OS: Win 7 Ultimate 64 bit |
|
|
pri hrach mu CPU nepomoze ak bude mat integrovanu grafiku
a btw namiesto hd260xt tam daj hd3650, za 2000sa da zohnat aj v tichom prevedeni od asusu...
|
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 26 ] | |
|