[ Príspevkov: 6 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.01.11
Prihlásený: 13.01.11
Príspevky: 2
Témy: 1 | 1
NapísalOffline : 13.01.2011 17:52 | Napaľovací program

Poprosil by som o radu , aký napalovací program mám používať aby som dokázal napáliť filmy v dvd formáte (tak aby ho zobral rozmaznaný dvd prehrávač ktorý neberie divx)

Vyzerá to ako obyčajná bežná vec , no nedokážem si nijako pradiť skúšal som úplne všetko aj všetkých nerov , stále nič , už som zúfalý..

Bol by som rád keby niekto poradil (ako to pomôže , mám Win7)

Ďakujem


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Napaľovací program

Registrovaný: 31.08.07
Prihlásený: 27.03.15
Príspevky: 1800
Témy: 153 | 153
Bydlisko: Komárno
NapísalOffline : 13.01.2011 18:29 | Napaľovací program

napr
http://www.imtoo.com/divx-to-dvd-converter.html


_________________
Nehľadaj štastie vonku, ale v sebe, lebo inak ho nikdy nenajdeš.
Nechajte mi právo na vlastné omyly, na možnosť zvoliť si čo mám rád, chcem ísť vlastnou cestou, nie tou vami vyšliapanou, na ktorej by som stratil vlastnú tvar. (Metallica)
Všetko má svoju krásu, ale nie každý ju vidí.
život je krásny, len sa ho nesmieš báť, dnes plačeš, zajtra sa budeš smiať.
Učíme sa aby sme veciam rozumeli a mohli ich milovať
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Napaľovací program

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14571
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 13.01.2011 18:38 | Napaľovací program

vo Win7 už nie je DVD creator či jak sa to volá vo viste? netreba ani nič sťahovať... alebo movie creator, nespomeniem si teraz na názov...


_________________
C#, PHP, ...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Napaľovací program

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 13.04.18
Príspevky: 7744
Témy: 127 | 127
Bydlisko: BA/TT
NapísalOffline : 13.01.2011 18:40 | Napaľovací program

myslim, ze to bude problem medii a nie softu. ale ak ti to pomoze, tak ja som spokojny s ashampoo.


_________________
CPU: AMD Ryzen5 1600 @ 3,9GHz, Hyper 212, MB: Fatal1ty AB350 Gaming K4, RAM: 2x8GB DDR4 Kingston 3000MHz, GPU: MSI RX 580 GAMING+ X 8G, SSD: Samsung EVO 500GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 2TB,
LCD: AOL Q3279VWF, Key/M: A4Tech Bloody B318, A4Tech Bloody P93, Seasonic 520W, Antec 300, OS: Win10 x64 , NAS: Synology DS115(2TB)
CP: Honor 9, PlayStation4 NB: Lenovo IdeaPad 110, Galaxy Tab
Inteligencia je to, čo používaš keď nevieš čo máš robiť Jean Piaget
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.01.11
Prihlásený: 13.01.11
Príspevky: 2
Témy: 1 | 1
Napísal autor témyOffline : 13.01.2011 18:51 | Napaľovací program

ImTOO som skúšal , ten windowsácky DVD creator som takisto skúšal , obidve nič :/

to ashampoo skúsim :D

Ďakujem


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Napaľovací program

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14571
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 13.01.2011 19:00 | Napaľovací program

Movie Maker sa to volá! Konečne som to našiel :) Ten si skúšal?


_________________
C#, PHP, ...
 [ Príspevkov: 6 ] 


Napaľovací program



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

napalovací program

v Ostatné programy

1

312

06.02.2013 6:21

hornak

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Napaľovací program

v Ostatné programy

1

294

31.05.2014 18:54

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Napalovací program

v Ostatné programy

2

840

10.06.2011 17:57

Qpkqkma

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Napalovací program v XP

v Ostatné programy

15

4529

18.02.2008 16:33

MANIAC

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Napalovaci program pre Ubuntu

v Unix-like systémy

19

2871

17.12.2006 0:46

johny128

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Najlepsi napalovaci software

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Ostatné programy

36

26658

31.01.2009 21:20

hruska

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Free napalovaci soft

v Ostatné programy

1

1065

23.04.2007 20:49

itsgoingd

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

CD-DVD napalovaci problem.

v Ostatné úložné zariadenia

18

1950

03.09.2007 18:08

laco60

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Napalovací prgram NERO Burning ROM

v Ostatné programy

1

972

19.11.2007 13:22

brm

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Program ktory sleduje iny program

v Ostatné programy

1

828

25.02.2012 9:12

br4n0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Program s názvom program

v Ostatné programy

4

800

07.10.2010 22:48

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

program .zip.001 a program .zip.002 problem

v Ostatné programy

4

1620

15.06.2010 13:27

mack0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Program Files vs Program Files/x86/

v Windows

1

1354

21.11.2010 17:38

_zero

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Program

v Ostatné programy

4

1754

06.12.2007 21:44

alan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Program

v Ostatné

1

886

12.03.2008 16:09

snapshot

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PROGRAM

v Backend

13

944

15.11.2009 16:22

shiro



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF