Poprosil by som o radu , aký napalovací program mám používať aby som dokázal napáliť filmy v dvd formáte (tak aby ho zobral rozmaznaný dvd prehrávač ktorý neberie divx)
Vyzerá to ako obyčajná bežná vec , no nedokážem si nijako pradiť skúšal som úplne všetko aj všetkých nerov , stále nič , už som zúfalý..
Bol by som rád keby niekto poradil (ako to pomôže , mám Win7)
Ďakujem
|