Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 4 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
najradikalnejsi a najlepsi kandidat na prezidenta USA

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok NapísalOffline : 03.06.2007 15:32

znamy libertarian, Kongresman za Texas, sa rozhodol kandidovat na prezidenta USA za republikansku stranu, asi jediny politik na dnesnej politickej svetovej scene ktory neprodukuju len prazdne a otrepane frazy ale hovori k veci

http://www.youtube.com/watch?v=J8h2oLpzB4I Video z debaty.
http://allronpaul.blogspot.com/2007/05/transcript-ron-paul-and-sean-hannity.html A prepis

Zhrnutie: Ron Paul sa vyjadril, ze utok na dvojicky vyprovokovali sami Americania svojou intervenionistickou politikou. Podporovanie Sadama v Iransko-Irackej vojne. Zrodenie Talibanu za cias studenej vojny pri Rusko-Afganskej vojne. Navrhol co najrýchlejsie stiahnutie vojska z okupovaných uzemí. V ostatných vstupoch na televíziach sa vyjadril, ze je za nonintervenionisticku politiku.
Ron Paul píše:
Zautocili na nas, pretoze sme tam boli.

Ron Paul píše:
Okupovali sme Vietnam a teraz s ním obchodujeme


Na to reagoval Rudy Guliani, starosta to NY pocas 9/11:
Rudy Guliani píše:
To je skutocne neobycajný postoj na niekoho kto prezil utok 9/11, ze my sme privolali tento utok, pretoze sme bojovali s Irakom. Nemyslím si, ze som pocul nieco také a predtým a to som pocul uz skutocne absurdné vysvetlenia pre 9/11.


Bum a bolo to. Média si na tomto konflikte celkom zgustli. Aj keď meno "Ron Paul" nie je az tak dobre vyslovovať. V nejakom denníku dokonca napísali, ze Rudy Guliani reagoval na iného republikanskeho kandidata.

http://www.youtube.com/watch?v=Sy4Eugc0Xls Prvý rozhovor nasledoval po GOP debate pre CNN.
Ron Paul povedal, ze Rudy Guliani necítal spravu výboru, ktorý vysetroval utok z 11 septembra, ktorý vyslovil prave rovnaký zaver ako Ron Paul. Amerika svojou intervenionistickou politikou jednoducho taký utok vyprovokovala a v podstate aj sponzorovala. Vyzval Rudyho Gulianiho aby sa mu verejne ospravedlnil. Ten doposiaľ zaryto mlcí.

http://www.youtube.com/watch?v=5OeeevXtlDY
Bill Maher jedna z hviezd politický vecerníckov v USA sa o Ronovi Paulovi vyjadril ako o novom hrdinovi, ktorý hovorí pravdu. Ostatní iba trepu klasický bullshit. Osobne by som zmienil Mitta Romneyho z ktorého mi je najviac zle a ktorého 30 sekund prehovoru na GOP musíte vidieť.
Takisto sa tam nachadza pekne zostrihané video, zalozené na slovícku TORTURE - muciť, ktoré zjavne radi uzívaju ostatní republikansky kandidati.

http://www.youtube.com/watch?v=QrwOBYVdScE
Nasledne si Bill Maher pozval Rona Paula do studia.

http://www.youtube.com/watch?v=IWfIhFhelm8
Zostrihané video z Ronom Paulom a jeho výrokmi.

http://query.nytimes.com/gst/fullpage.html?res=9A01E2D9173CF933A15750C0A962958260
NY Times - Sloboda je o autorite: výnatky z reci Rudyho Gulianiho o zlocine.
What we don't see is that freedom is not a concept in which people can do anything they want, be anything they can be. Freedom is about authority.

http://www.youtube.com/watch?v=DAt6Pf7jZjA
tlacovka Rona Paula Rona Paula

najblizsia debata bude piateho juna v New Hampshire, najlibertarianskom state USA







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
najradikalnejsi a najlepsi kandidat na prezidenta USA

Registrovaný: 10.10.06
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 4990
Témy: 171
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 03.06.2007 15:40

Tak on prezidentom urcite nebude. USA prezident, ktory hovori pravdu a ma rozum, to je utopia! Armada by sa o neho postaral rovnako ako o Kennedyho, preto armada je ten, kto vladne v USA a prezident ich musi posluchat, t.j. stedre dotacie na armadu a pod.







_________________
CASE Lian Li PC-7NB with 3x Noctua NF-S12A FLX | PSU Seasonic M12II-520 80 Plus Bronze | MB MSI B450 TOMAHAWK | CPU AMD Ryzen 5 3600 with Noctua NH-U12S | RAM 4x8GB ADATA XPG GAMMIX D10 DDR4 3200MHz CL16 | GPU MSI Radeon RX 580 ARMOR 8G OC | DISK ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD 512GB
MOUSE Logitech M330 Silent Plus | KEYBOARD HP Wired Desktop 320K Keyboard | SOUNDCARD Creative Sound Blaster Z | HEADPHONES Sennheiser RS170 | MONITOR 24" AOC G2460VQ6 1920×1080@75Hz with FreeSync | INTERNET 400/40 Mbps | OS Home 11 & MS 365 Basic | EXTRA ImDisk Toolkit (Desktop/Caches)
Offline

Čestný člen
Čestný člen
najradikalnejsi a najlepsi kandidat na prezidenta USA

Registrovaný: 13.01.07
Prihlásený: 28.05.17
Príspevky: 10032
Témy: 60
Bydlisko: Dorú Araeba...
Príspevok NapísalOffline : 03.06.2007 15:42

podla toho co si napisal a ako si to podal, to vyzera, ze amici maju aspon jedneho normalneho politika. este nevieme aky je naozaj, lebo je to este len v stadiu odhalovania osobnosti, ale vyzera to slubne. mozno ze ho aj zvolia ;) (kedy maju amici volby??)







_________________
PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ
"You have not lived, until you found something worth dying for"

Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC
Offline

Užívateľ
Užívateľ
najradikalnejsi a najlepsi kandidat na prezidenta USA

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 03.06.2007 17:13

2 omega zvolit ho nezvolia, a co sa tyka toho ze je len v stadiu odhalovania osobnosti tak to neni pravda, ten typkej je kongresmanom uz 20 rokov, a ked si clovek pozre historiu jeho hlasovania, tak zisti ze to co tvrdi tak aj kona
2 tom mas trochu zjednoduseny a skresleny pohlad na fungovanie tohto sveta, ale je pravda ze vsetci politici su dost ovplyvnovani zaujmovymi skupinami







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 4 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Druhé kolo volieb prezidenta

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

148

7535

14.04.2009 12:36

Craig Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K dispozícii prvý release kandidát Firefoxu 3.0

v Novinky

2

445

17.05.2008 15:26

Triminka Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. USA-NY

v Dovolenka, cestovanie a turistika

3

445

11.05.2018 21:47

tarezni Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notebook z USA

v Notebooky a netbooky

2

461

07.07.2011 23:08

feri_crosby Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook z USA

v Notebooky a netbooky

3

501

28.10.2008 3:17

Spirit Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Mobil z USA ?

v Mobilné zariadenia

3

554

14.03.2012 18:46

El_Silver Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook z USA

v Notebooky a netbooky

3

607

21.08.2008 23:18

zmija31 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook z USA

v Notebooky a netbooky

1

443

03.12.2009 22:41

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook z USA

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Notebooky a netbooky

37

1802

21.08.2008 18:08

ScorpionSX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Mobil z USA

v Mobilné zariadenia

11

491

25.06.2013 20:56

qkrusty Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. topánky z USA

v Život, životný štýl, móda, bývanie

15

1392

22.03.2012 17:04

uzivatel2 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dovoz tovaru z USA

v Obchody, reklamácie a právo

5

1877

11.12.2011 17:28

HGDS1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nakup notebooku z usa

v Notebooky a netbooky

4

609

29.10.2009 13:23

petocervik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Steam nakupovanie z USA

v Počítačové hry

3

658

24.07.2012 14:09

egeto Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nakup notebooku v USA

v Ostatné

5

515

27.12.2008 23:34

Packard Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Jazykovy pobyt v USA

v Vzdelanie, štúdium, škola

10

801

21.03.2011 17:55

Paulooze Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra