Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 20 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
náhrada desktopu

Registrovaný: 15.12.07
Prihlásený: 16.07.08
Príspevky: 150
Témy: 8
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 9:20

Mohli by ste mi poradiť notebook, ktorý by bol za náhradu PC ... do max 60.000 SKK

zatiaľ som vybral tento:

http://www.alza.sk/asus-m70sa-7u011c-c2 ... d92830.htm







_________________
Dell XPS™ 1730
GSM: Sony Ericsson W960i
Offline

Čestný člen
Čestný člen
náhrada desktopu

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 9:24

Môže byť, ale trošku ma zaráža že tá grafika má len DDR2 pamäte...keby bol model s DDR3 tak by to bola jednoznačná volba. Nie je aj s alternatívou od nVidie??







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.11.07
Príspevky: 2068
Témy: 85
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 12:40

tak toto je super delo :D , tak ako SCORPION hovorí škoda tých DDR2 pameti na grafike. podla mna za take peniaze nič výkonejšie s rovnakou kvalitou nenajdeš ... ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.10.07
Prihlásený: 27.02.09
Príspevky: 117
Témy: 4
Bydlisko: Bratislava,...
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 17:52

Ja by som zobral tuto nahradu desktopu, ideálne keď idem na hotel, a chcem tam mať notebook+veľký LCD+TV tuner
http://www.predajpc.com/notebook/produc ... vilion_HDX


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.11.07
Príspevky: 2068
Témy: 85
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 7:31

až na to, že ten PAVILION HDX9000 sa na Slovensko oficialne nedovaža :roll: A ma ho len po*ebany ATHENAS CONSULTING :roll: , ktorý dováža notebooku neviem z jakej diery :roll: A tým pádom, že ho HP nedováža na SLOVENSKO neplatí tu ani záruka ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
náhrada desktopu

Registrovaný: 15.12.07
Prihlásený: 16.07.08
Príspevky: 150
Témy: 8
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 23.05.2008 7:33

a čo Dell XPS™ ? Dalo by sa niečo nakonfigurovať do tej ceny ?







_________________
Dell XPS™ 1730
GSM: Sony Ericsson W960i
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.04.08
Prihlásený: 10.02.09
Príspevky: 14
Témy: 1
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 8:45

http://www.alienware.com/Product_Pages/ ... _m17x.aspx

toto je vazne pecka : ma to core 2 extreme , 8800GTX sli , 1.5TB HDD, 4gb DDR2


Offline

Čestný člen
Čestný člen
náhrada desktopu

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 9:56

Dell XPS by sa dal, ale predpokladám že asi "len" M1530tka, čo je 15" NB. M1730 je už iná cenová hladina, ale ak by ti stačila 15tka, tak by som o XPSku uvažoval tiež.
C2D T9300, 3-4GB RAM, 250GB HDD, WUXGA displej (jj, to je 1920x1200), 8600M GT grafika (s DDR3 pamäťami) a samozrejme všetky tie ostatné veci ako napalovačka a pod...a samozrejme perfektná záruka a servis, čo pri Asuse a v Alze nečakaj ;)







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.10.07
Prihlásený: 27.02.09
Príspevky: 117
Témy: 4
Bydlisko: Bratislava,...
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 10:00

Peterson píše:
až na to, že ten PAVILION HDX9000 sa na Slovensko oficialne nedovaža :roll: A ma ho len po*ebany ATHENAS CONSULTING :roll: , ktorý dováža notebooku neviem z jakej diery :roll: A tým pádom, že ho HP nedováža na SLOVENSKO neplatí tu ani záruka ...


Athenas Consulting je dovozcom, a zo ziadnej diery, ale kupuju priamo od HP-od vyrobcu, nie od toho j*bnuteho HP Slovensko=predajcu, ktory nic normalne nedovaza, trochu si o tom precitaj predtym ako napises. Alebo ked nevies, tak nepis.

http://www.predajpc.com/notebook/shop_c ... tent/O%20nás


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.11.07
Príspevky: 2068
Témy: 85
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 10:17

Athenas consulting:

Spoločnosť Athenas consulting, s.r.o. bola založená 9.2.2004 v Bratislave. Už krátko po svojom vzniku sme nadviazali spoluprácu s firmou HP, a čoskoro sme sa stali partnerom pre dovoz notebookov v rámci nového medzinárodného programu firmy HP. Vytvorili sme rozsiahlu sieť predajcov, v súčasnosti vlastníme niekoľko internetových obchodov a spolupracujeme s veľkými distribučnými sieťami, pričom naše notebooky distribuujeme nielen do obchodov v celej SR, ale tiež do obchodných sietí v ďalších krajinách Európy.
Na základe našich úspechov zamýšľame náš obchodný model rozšíriť do ďalších európskych krajín a etablovať sa tak ako hlavný distribútor notebookov značky HP.

Hewlett-packard:

"Spoločnosť Athenas Consulting nie je v nijakom vzťahu s našou spoločnosťou a jej aktivity vnímame ako aktivity poškodzujúce dobré meno značky HP a inak v rozpore so zákonom. Naša spoločnosť vyvinula veľké úsilie na to, aby prinútila spoločnosť Athenas Consulting k úprave svojich praktík.

V rámci toho sa naša spoločnosť už viac ako tri roky snaží dosiahnuť nápravu upozorňovaním rôznych zodpovedných inštitúcií (napr.: SOI – Inšpektorát pre bratislavský kraj, Obchodný register, odbor živnostenského podnikania ObÚ Bratislava).

Bohužiaľ, metódy a obchodný plán spoločnosti Athenas Consulting plne počíta s tým, že seriózni predajcovia a iní účastníci trhu budú proti jej praktikám konať. Naše uvedené právne kroky boli neúspešné preto, že Athenas Consulting dôkladne zneužíva nedostatky vo vynútiteľnosti práva, s ktorými naša spoločnosť ako celok ešte stále bojuje.

Pripomíname čitateľom, že je skutočnosťou, že existuje veľké množstvo výrobkov, ktoré z rôznych príčin nespĺňajú predpoklady na to, aby ohľadom nich mohol výrobca poskytnúť plnú záruku. To platí aj v prípadoch, kedy takéto výrobky sú, minimálne napohľad, nové.

Môže ísť o výrobky napr. dotknuté poistnou udalosťou, zastarané z dôvodu nerealizovanej dodávky a pod. Existujú obchodníci, ktorí takéto druhotriedne výrobky nakupujú a distribuujú prostredníctvom obchodných kanálov, ktoré nie sú nijako spojené s pôvodným výrobcom.

Toto je legitímne, pretože nemožno zabrániť tomu, aby sa druhotriedny tovar predával, ak je primerane označený ako taký, pretože pre určitú skupinu ľudí je druhotriednosť tovaru, ktorá je spojená s príslušným znížením ceny, prijateľná.

Problém nastane vtedy, keď v dôsledku nedostatočnej vynútiteľnosti ochrany spotrebiteľa, alebo inak v rozpore s platným právom, predajca takých výrobkov zatajuje ich povahu a tieto predáva ako nové. Veríme, že aj uverejnenie nepríjemnej skúsenosti Vášho čitateľa prispeje k tomu, že uvedené praktiky pochybných predajcov budú čoraz zriedkavejšie.

S pozdravom
Igor Zeman, konateľ
Hewlett-Packard Slovakia, s.r.o.

výpis z obchodného registra SR mi plne stačí :roll:

http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=41541&SID=2&P=1

to už radšej fakt z EBAY ako z takeho pojebabraneho ATHENAS CONSULTINGU :sick:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.10.07
Prihlásený: 27.02.09
Príspevky: 117
Témy: 4
Bydlisko: Bratislava,...
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 10:33

To vyjadrenie Hewlett-Packard Slovakia mi hovori len o tom, ze su nastvani, ze im niekto kazi v SR kšefty, a ešte niekto iný dováža notebooky HP, a za nižšie ceny, ako oni.

Toto nebolo prvé vyjadrenie, čítal som aj to predtým, tam písali, že im Athenas consulting kazí kšefty, a že sa zasadili o ich vyradenie z dovozu notebookov. Tu priznávajú, že na nich nemajú dosah.

Ale mňa spory medzi predajcami nemajú ako zákazníka prečo zaujímať, kupujem aj moji známi od Athenas už dlho, nielen notebooky, ale aj komponenty na http://akcia.predajpc.com , majú najnižšie ceny, tak pre mňa výhoda. Doteraz žiadny problém s reklamáciou, a tovar špičkovej kvality.

Jediný problém som mal s práve s j*bnutým Hewlett Packard Slovakia, ktorý mi odmietol reklamáciu toneru do tlačiarne, ktorý bol dodaný s tlačiarňou HP s výhovorkou, že je to spotrebný materiál, a záruka sa na to nevzťahuje.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
náhrada desktopu

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 11:20

Peterson píše:
...v súčasnosti vlastníme niekoľko internetových obchodov...

Už len toto je pre mňa dobrý dôvod prečo im neveriť. Na čo je serióznej firme viacero internetových obchodov?? Keď majú vo všetkých to isté?? Navyše, ak je to tak seriózna firma ako o sebe tvrdia, tak prečo si preboha nedokážu zaplatiť ani slovenskú doménu??
K tomu dovozu notebookov, tak HP ich síce dováža, to hej, ale dováža ich nové, ale Athenas dováža notebooky z programu HP-Renew, ako notebooky môžu byť dobré, o tom sa baviť nemusíme, ale neviem čo by som povedal na to keby som dostal notebook so španielskou klávesnicou, alebo francúzkym Windowsom. HP Renew totiž u nás nefunguje, takže ich musia dovážať z krajín kde je tento program zavedený. Dobre, beriem že vymeniť klávesnicu alebo Windows je otázkou pár minút, ale čo zo zárukou?? Veď ako môžem ísť reklamovať notebook, ktorý sa u nás oficiálne ani nepredáva?? Dobre, zanesiem ho do Athenasu, resp. pošlem im ho poštou a oni čo?? Dajú ho do slovenského HP servisu?? Alebo ho snáď pošlú niekam do toho Španielska alebo odkial je, nech ho tam opravia?? S reklamáciou síce problémy mať nemusíš, ale to platí maximálne tak o modeloch ktoré sa predávali aj u nás, tie pošlú pekne rovno do toho Polska kde je pre ne servis a keď budeš mať šťastie, tak ti možno ani nebudú účtovať opravu a uznajú ti to ako oprávnenú reklamáciu.







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.10.07
Prihlásený: 27.02.09
Príspevky: 117
Témy: 4
Bydlisko: Bratislava,...
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 11:33

vo vsetkych to iste? to nemyslis vazne, pozri lepsie. Podla mna logicky clenene, http://predajpc.com/ maju vyhladavaciu stranku, kde si mozes porovnat tovar, a to je rozcestnik do dalsich obchodov, pretoze maju viac skladov, kazdy sklad je dalsi obchod:
http://akcia.predajpc.com/ -hlavne komponenty
http://www.shop-it.sk/predajpc/ -aj elektronika
http://www.predajpc.com/notebook/index.php - len notebooky

A tie ostatné neviem, či sú ich:
http://predaj.porovnaniecien.sk/
http://www.euronakup.sk/

Ale v každom iný tovar. Klávesnica je pri každom notebooku napísaná v popise, je to obyčajne česká, alebo anglická, pri žiadnom nie je španielska, veď si pozri http://www.predajpc.com/notebook/index.php

Servis pre Paviliony v SR nie je, takže to máš tak isto, ako keď kúpiš hocikde inde, notebook pošlú do Poľska alebo do Viedne. S tým španielskom si nemyslel vážne, ako myslíš, že keď je servis vo Viedni, načo by sa posielalo do Španielska?

S reklamáciami ja som nemal problém, podľa mňa tie majú riešené super, reklamácie prvých 6 mesiacov od kúpy vymenia za iný notebook do 48 hodín a nečakáš na opravu.

http://www.predajpc.com/notebook/shop_c ... /product/Záručné%20podmienky


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.11.07
Príspevky: 2068
Témy: 85
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 18:19

Redline chod na google zadaj Athenas consulting reklamacia a vyhodi ti to x nespokojnych ludi, ktori kidaju na nich pre neviriesene reklamacky... Dokonca som sa docital, ze viacerym predali repasovane notebooky ako nove...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.10.07
Prihlásený: 27.02.09
Príspevky: 117
Témy: 4
Bydlisko: Bratislava,...
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 18:38

Mas s nimi osobnu skusenost? Lebo ja som tiez cital vselico, ale kazdy koho poznam a tam nakupuje, tak je spokojny, niektori hovoria ze najlepsia firma v SR.

Mne to pripada, ze je to len kampan niektorého z konkurentov, čomu sa nedá čudovať, majú najlepšie ceny, a skutočne s cenami notebookov HP v SR poriadne zamietli.

Nikdy nikto nic osobne nereklamoval, všetci len niekde počuli.

Asi podobná kampaň, ako proti Alze, daj si Alzasoft reklamace v Googli: http://www.google.sk/search?hl=sk&q=alz ... mace&meta=

Aj oni sú zlí?

Inak prečo tu rozoberáme athenas, veď téma je iná, venujme sa téme, o Athenas consulting si každý môže pozrieť referencie a nech sa rozhodne: http://www.predajpc.com/notebook/shop_c ... REFERENCIE

Kupujú tam najvačšie firmy, kto tam nekupuje jeho chyba.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
náhrada desktopu

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 06.12.10
Príspevky: 15721
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 18:57

mam dojem ze niekto z fora(nechcem konkretizovat tam asi pracuje) :side:







_________________
CPU Core i5 2400 cooler: CM Hyper 212+ | MB GB PH67-UD3-B3 | RAM 4GB DDR3 1600 | VGA Gainward 9600GT 512MB | monitor Samsung LE37A559 | HDD HITACHI 250GB + WD 640GB | PSU Fortron FSP400-60GLN | Case TT Soprano VB1000 BWS black | Mouse Razer DeathAdder
NB HP ProBook 6450b
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.10.07
Prihlásený: 27.02.09
Príspevky: 117
Témy: 4
Bydlisko: Bratislava,...
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 19:06

Už by ste mohli písať k téme, tuším že už dosť bolo OT a rečí jedna babka povedala


Offline

Užívateľ
Užívateľ
náhrada desktopu

Registrovaný: 15.12.07
Prihlásený: 16.07.08
Príspevky: 150
Témy: 8
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 23.05.2008 22:21

tak tak toto je tema o notebooku a nie diskusia o internetovych shopoch...
Ale musim zareagovat :D
Tiez si myslim, že A.Consulting je pojebabrana firma

1. nie je zapisana v obchodnom registri (to znamena ze fyzicky ani neexistuje, totiz vsetky kapitalove spolocnosti (s.r.o. , a.s.) vznikaju zapisom do obchodneho registra
2.nevedia si zaplatit normalnu sk domenu, ale maju x dalsich pochybnych stranok a co ma zaraza na reklamu vyuzivaju zdarma inzercie pre občanov...
3.kamarat tam kupil notebook pred rokom a niečo normalne bol si ho osobne vyzdvihnut a ked prisiel domov zistil, ze ho ojebali. Totiz ked prvykrat zapol notebook normalne mu nabehlo XP bez instalacie, co nazncovalo, ze notebook bol uz min. raz zapnuty...potom zistil cez nejaky diagnosticky soft ze win bol nainstalovany pred 3 mesiacmi ! Potom to zacal riesit a jasne uz nastali prve konplikacie. Reklamaciu mu nechceli uznat a dodnes ani neuznali, lebo notebook pochadza z HP renew programu (repasovane notebooky) na ktore na SVK neplati zaruka, lenze problem je v tom ze mu ho predali ako novy (je to aj na bloku) a dostal repas takze sa nema ako branit. Potom daval staznosti na SOI a tiez nepochodil.....
Cize sumar sumaru u Athenas consulting alias predajpc alias lacnepc alias neviem co nekupoval ani rozky, nie to elektroniku !!!!!

K teme:
ten DELL XPS by bol lepsie 17", ale ten som na stranke Dellu nenasiel.Je tam len 13" a 15". A kedze viem, ze DELL je prvotriedna kvalita som par tisic este schopny prihodit (povedzme 70-75 tis)

scorpionSX pozeram, ze ty mas DELL, tak ak budes mat cas skus mi nieco nakonfigurotat do tej ceny DIK !







_________________
Dell XPS™ 1730
GSM: Sony Ericsson W960i
Offline

Čestný člen
Čestný člen
náhrada desktopu

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2008 22:26

qashqai: Dell XPS M1730, teda 17" na SVK cez net nekúpiš, ale mám potvrdené od predajcu že je možné ho na objednávku mailom alebo telefonicky objednať a kúpiť. Ale neviem ako je to s cenou. Ak máš oň záujem tak mi napíš na ICQ alebo mail alebo SS a môžeme o tom bližšie pokecať, teraz sa mi to tu nechce celé vypisovať. V princípe je ale postup rovnaký ako som písal v návode ktorý je tu v nák. poradni o pár tém vyššie.







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.10.07
Prihlásený: 27.02.09
Príspevky: 117
Témy: 4
Bydlisko: Bratislava,...
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2008 7:39

qashqai:
ďalší OT a ďalšie informácie typu ja som nekupoval, len počul. Ja som nakupoval, a doteraz som bol stále spokojný. Asi je to preto, že si viem prečítať pred kúpou špecifikáciu tovaru, a keď je napísané, že notebook je výstavný, tak viem, že mohol byť zapnutý. Je to v obchodných podmienkach:
http://www.predajpc.com/notebook/shop_c ... ct/Obchodné_podmienky

"
Notebook, ktorý má v popise označenie "výstavný", je už otvorený notebook, ktorý sme buď otvorili pred zákazníkom, alebo bol aj skutočne vystavený napr. na predajni, alebo sa jedná o tzv. predvádzací notebook. Takýto notebook obyčajne vyzerá ako nový. Jediný rozdiel je podstatne nižšia cena.
"


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 20 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. NB ako nahrada desktopu

v Notebooky a netbooky

11

847

07.03.2011 20:58

delong Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook i7 / praca / nahrada desktopu

v Notebooky a netbooky

17

1506

17.10.2010 8:54

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook max. do 700€ - náhrada desktopu

v Notebooky a netbooky

1

377

05.03.2009 19:16

Xaltotun Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Grafika do desktopu

v Ostatné grafické karty

2

554

18.01.2011 16:44

majso Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. NB k desktopu

v Notebooky a netbooky

2

319

04.02.2015 12:14

nescafe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Upgrade starsieho desktopu

v PC zostavy

21

582

12.04.2013 11:41

elpasso Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kupa noveho Desktopu

v PC zostavy

21

736

04.02.2011 22:30

Dubko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Opteron 1210 do desktopu?

v AMD - Advanced Micro Devices

4

740

15.12.2006 20:02

matikk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SSD do desktopu 240GB

v Úložné zariadenia

28

957

20.02.2018 10:28

carlos323 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prepojenie desktopu a notebooku

v Siete

3

818

26.07.2010 23:40

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pripojenie desktopu k verejnej sieti

v Siete

2

284

24.06.2012 13:50

perdo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Upgrade desktopu alebo Nový NTB ?

v PC zostavy

6

415

20.10.2013 17:38

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prerobenie stareho desktopu na HTPC

v PC zostavy

0

547

06.05.2008 15:36

spectre Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 1TB NVMe disk do desktopu

v Úložné zariadenia

8

615

23.11.2021 1:36

Sh4d0W Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako sa dostanem do desktopu?

v Siete

7

469

17.11.2010 22:04

ivopetro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. home server zo stareho desktopu

v Ostatné

14

1682

29.01.2016 19:09

MatrixXx Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra