zdar
Prvej mi myška vydržala tak 2-3 roky no teraz sa mi pokazela a kupel som dalšiu podobnu no ta blbe už po par dnoch a bločik nemam
preto chcem kupit už niečo viac ako za 5€
Teraz som fakt zufaly na čo kliknem sa rovno aj zavre kedže to klika 2x posebe, sice nie vždy ale tak 50% kliknuti.
Obiednavat to budem s alzy a cena okolo 20€ +/-10€

chcem ju na bežne použivanie ku PC,prezeranie internetu a hry.
predom v daka za rady a tipy
