Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 152 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 05.12.2008 19:15

Drako píše:
14; Vravel som, že obsah budem postupne dopĺňať, prečítaj si nabudúce celý thread
15; viď 14;


Pozri prídeš na stránku. Prvé čo mňa na stránke zaujíme je čo mi ponúka. A vidím 3 nadpisy, pri kotorm má iba jeden obsah v čiernej tabuľke. Nikde žiaden prezentačný text. Na začiatok tethru napíšeš že to môžme stiahnuť, vyskúšať používať. Ja chápem že nemáš celú stránku textovo dopísaú. Ale čakal som že aspoň popíšeš o čom je projek, čo systém ponúka a o čom je miesto:

"Redakčný systém MyOwPa 2.0 beta. O tomto systéme je táto stránka :) Takže sťahujte a užívajte, čo nebudete vedieť tak tu sa pýtajte. ..."

To ja ako prídeš na stránku kde je napis Software 4 you a nápis "Stiahnite a vyskúšajte." - Stiahneš?? Ja nie ... Nemá to žiadnu prezentáciu ani len funkcií ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
MyOwPa 2.0

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.12.2008 19:52

Daval som hodnotiť design stránky a systém


Offline

Užívateľ
Užívateľ
MyOwPa 2.0

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 16.12.2008 22:22

Stránku som prezliekol do krajších farieb :D čo poviete? mám aj krajšie ikonky a pridal som aj nejaký ten úvod. Je to lepšie? Čoskoro pribudne aj prvý článok - návod na inštaláciu a používanie.

P.S.: Čo som napísal, že krajšie tak to je aspoň podľa mňa :D
P.S.S.: Stránka nieje úplne dooptimalizovaná pre IE a Operu, ale to opravím najneskôr do konca týždňa. Používať sa ale dá aj v týchto prehliadačoch :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
MyOwPa 2.0

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 16.12.2008 22:25

ah jaj, či je to krajšie, to nechcem súdiť, ale máš tam teraz omnoho viac grafických chýb, v opere ti lieta design, celé je to kostrbaté atď.. povedzme si to rovno.. z blata do kaluže :(







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
MyOwPa 2.0

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 16.12.2008 22:27

Vravel som, že to budem optimalizovať pre operu ešte :) pozri si to vo FF a zhodnoť :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
MyOwPa 2.0

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 16.12.2008 22:30

prečo sem dávaš nedokončené verzie ? aspoň optimalizáciu pre FF a operu beriem ako samozrejmosť predtým než svoje práce komukoľvek ukážem.. ie je už iná kapitola, tam beriem že sa ti ešte nechcelo a podobne... úprimne, kvôli jednej stránke snáď teraz nebudem sťahovať iný browser, lebo tvorca ten môj nepodporuje, aj keď patrí do top5 najpoužívanejších...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
MyOwPa 2.0

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 16.12.2008 22:42

Máš krajšie ikonky? Tak nám ich ukáž, na webe nič také nevidím. Vidím tam len nejaké rozmazané ikony, ktoré boli pravdepodobne menšie a tým že ich niekto zväčšoval vyzerajú dosť zle.

A tiež nemám pocit, že by si stránku prezliekol do krajších farieb. Nazvi to pravým menom - dal som tam iné farby, nie krajšie. A stále tam nemáš dotiahnuté okraje (margin, padding), usporiadanie blokov, veľkosť písma - všetko to pôsobí tak nedokončene, ako keby si mal hotových iba 10%.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
MyOwPa 2.0

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 17.12.2008 0:51

ocenujem konecne text na stranke....
ale ides k lepsiemu sa mi zda... pomaly, ale isto, tymto tempom za 2 roky ten tvoj RS mozno niekto pouzije ;) (srandujem)







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 17.12.2008 12:12

stránka je veľmi zle riešená.
Skús si drako zmenšiť okno na polovicu a pochopíš o čom ho hovorím.
Ppodľa mňa tie designy veľmi komplikuješ. Si pozri napr. stránku phpBB, alebo iných RS systémov. Na všetkých dominuje jednoduchosť a prehľadnosť. Kľudne sa vykašli na ikonky. Taktiež daj normálny header a normálny obsah. Nejaké jednoduché farby a príjemné prechody. Nekomplikuj to príliš. Pozri si to potom na bratovom PC.

Texty. Doplnil si musím uznať. Ale napíš tam v čom je tvoj produkt dobrý, iný od ostatných. Zabudni na predstavovanie častí ... to nikoho nazaujíma. Každého zaujíma čo obsahuje, ako dlho trvá vytvorenie stránky či sú módys a podobne. A nie že "Nesmie chýbať ani 'blog'". Nato ti každý z vysoka kašle. Daj nejaké demo.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116
Príspevok NapísalOffline : 17.12.2008 17:39

inak uplne naj je ze ani neuvedies url a musim to hladat strany dozadu :roll: a takisto sa mi nezdaju farby ako lepsie ale skor ako tmavsie(nie krajsie) :)
a este mas tie ikony dost divne riesene akoby dvoma obrazkami nepozeral som kod najprv mi ako hover blikne BG toho policka a az neskor preblikne aj obrazok v nom napr ta obalka ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
MyOwPa 2.0

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 18.12.2008 18:38

el mariachi
Je to už optimalizované aj pre IE aj pre Operu(btw ľahšie sa mi optimalizuje pre IE ako Operu :)


shaggy
neviem, ktorá ikona je podľa teba rozmazaná, ale budem to rozmazávanie upravovať ale zmenšoval som ich a nie zväčšoval :)

K farbám: máš pocit, že tie predchádzajúce farby, ktoré boli depresívnejšie boli krajšie? Tieto sú sýtejšie a tým pádom si myslím, že aj krajšie :)

Myslím, že veľkosť písma je dotiahnutá dosť, ak nie, tak napríklad kde by si ju zmenil? A čo sa týka toho osadzovania - ok, zmením :)


Tominator
ok, to s tým blbnutím, pri menšom okne vyriešim tiež :)

Čo sa týka komplikovaných designov: keby som dal niečo úplne jednoduché, tak mi napíšete, že ta stránka je nudná, nikoho nezaujme a je potrebné ju prerobiť ak to má byť dobré(alebo niečo v tom zmysle :D) navyše myslím si, že táto stránka je dosť jednoduchá. Čo sa týka ikoniek na stránke -> http://www.phpbb.sk/ A čo myslíš normálnym headerom a normálnym obsahom? Zdá sa ti tento header a obsah nenormálny?

Demo pribudne neskôr a popis upravím podľa tvojho želania :)


dadmtb
Tieto farby sú podľa teba tmavšie? http://www.myowpa.sk asi máš zlý link :D

A áno tie ikonky sú riešené ako vravíš... viem, že sa to nikomu na tomto fóre nebude páčiť ale (sry : )) váš názor na toto riešenie ma vôbec nezaujíma :) nezaujíma ma preto, že som to chcel mať takto, inak sa to urobiť nedalo.


Ešte niečo??? :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2008 19:11

j zdaju sa mi tmavsie teda dufam ze mam good link :roll: a inak ty sam pises ze su sytejsie== tmavsie(zhruba) :D
a este k tym ikonkam ja viem ze nieco urcite odpises preco sa to nedalo tak ako ja vravim a to jest:
sak normal hover 2 obrazky normal a hover preco to takto komplikujes a nakoniec to ma este aj zly vysledok? :?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
MyOwPa 2.0

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 18.12.2008 19:20

Aký to má význam? urobil som to cez JS, pretože jednak by CSS bolo zbytočne veľké, jednak by tie obrázky muselo aj tak sťahovať a jednak by to robilo to isté, len by to ani nefungovalo v IE úplne tak ako by to malo... teda možno aj hej ale zase by som to musel riešiť naokolo cez CSS a a mal by som zbytočne veľa tried a id atď, čiže toto riešenie je imho lepšie


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2008 19:32

mno teda mne je to akoze fakt jedno ako to riesis ale mne to nepripada ako lepsie sak CSS by bolo poprve lepsie a myslim ze aj lahsie sak das iba hover ze napr position:-30px; a uz to je o akej zlozitosti to tu vypravas a ako ze by sa ti museli nacitavat obrazky? praveze nie ked pouzivas metodu s position ina je uz rec ked na hover pouzivas zvlast obrazok :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
MyOwPa 2.0

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2008 20:11

jj ako vravy dadmtb cez hover by to bolo asi za 2min hotove... a este tie ikonky mas zle orezane zostali ti tam biele px shaggy asi myslel to ... a ak chces aby tvoj system niekto pouzival tak daj love na grafiku webu a nerob si ho sam inak sa ti kazdy na to vys**** a dufam ze tie cierne bordery su iba zly vtip a budu iba v pracovnej verzii a v opere mas chyby a v IE 6 sa i to nacitavalo asi 1.5 min a bez hover funkcie v menu ... este nadpisi nedavaj bledo zelene ked mas podklad modry, pravy stlpec je tam uplne odveci bud ho daj povrch alebo zarovnaj s menu ten kusok co tam trci je zbitocny a kazito a nadpis uzivatelske menu daj nizsie je nacapeny hore ..a ta reklama sa ani vyjadrovat nebudem .. brrr paci sa mi vlastne iba vyber farieb ale prevedenie to pokazilo..

//v iE6 som musel 5 krat refresnut stranku kym sa mi spravne nacialo menu asi mach chyby v scripte..







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Čestný člen
Čestný člen
MyOwPa 2.0

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.12.2008 23:20

don_jebot - nie, shaggy nemyslel to zlé orezanie. Proste tie ikonky sú také "blurry", neostré, rozmazané.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
MyOwPa 2.0

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 18.12.2008 23:31

Ok, tie ikonky už opravujem, mali by byť dobré zajtra do obedu

Ale ten design ako celok je použiteľný len je nedoladený, alebo je celý zlý?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
MyOwPa 2.0

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17
Príspevok NapísalOffline : 19.12.2008 0:18

podla mojho nazoru je ten dizajn nepouzitelny. zle farby, cierny border na tabulkach sa k nim fakt hodi, pismo v pate posobi moc natlacene a kopec dalsich veci co ti tu ostatny uz urcite spomenuli.







_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
MyOwPa 2.0

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 19.12.2008 1:17

podla mna, kebyze si spravis pekne logo a hodis to do jednofarebnych tabuliek s jemnym oramovanim, tak to neni sice prevratny design, ale vyzera to aspon elegantne a nie je z toho navstevnikom zle....







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 19.12.2008 9:16

Drako píše:
Tominator
ok, to s tým blbnutím, pri menšom okne vyriešim tiež :)

Čo sa týka komplikovaných designov: keby som dal niečo úplne jednoduché, tak mi napíšete, že ta stránka je nudná, nikoho nezaujme a je potrebné ju prerobiť ak to má byť dobré(alebo niečo v tom zmysle :D) navyše myslím si, že táto stránka je dosť jednoduchá. Čo sa týka ikoniek na stránke -> http://www.phpbb.sk/ A čo myslíš normálnym headerom a normálnym obsahom? Zdá sa ti tento header a obsah nenormálny?

Demo pribudne neskôr a popis upravím podľa tvojho želania :)

1, Áno niečo na oko jednoduché a pritom precízne
2, Čo sa týka ikoniek, som nepochil nakoľko som poukazoval na phpbb.com, kde vlastne žiadne niesú použité
3, normálny header, je pekný číročistý pás, kde je umiestnené logo (nemusí byť pás zas sa nebavme o slovíčkach :D)
4, normálny obsah, je niečo príjmené, naformatované, prevzdušnené, proste oku lahodné, a nie tvoj zelený pásik, ktorý je ale fakt totálne na :shit:, pretože ani len tie inputy ti nesedia.
5, moje želenae znie, že napíšeš naozaj zopár serióznych viet, v ktorých predstavíš projekt, povieš čo je v ňom dobré, v čom je iný od ostatných, a prečo by som si ho mal stiahnuť a použivívať, následne dáš odkaz na dema, a ja budem celý šťastný a bez seba


Offline

Užívateľ
Užívateľ
MyOwPa 2.0

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.12.2008 22:32

Trocha som sa s tým hral, čo je nové:

- Upravené ikonky v menu a tiež hover efekt(po technickej stránke :))
- Zmenená úvodná reč :)
- Napravené čierne okraje na tabuľkách(pôvodne som ich tam dával len kvôli pracovnej verzií a trochu som na nich zabudol :)), dúfam, že táto farba je vyhovujúca
- Opravené paddingy, marginy
- Pridaná grafika a upravená pôvodná(myslím ikonky)
- Prevzdušnený obsah
- Opravené posúvanie pozadia pri zmenšovaní okna

Čo sa týka IE, viem, že tam nemám hover efekt, ale neviem ako to napraviť, niekde je chyba a skutočne netuším kde, keď na kliknutie na odkaz reaguje a na ukázanie nie a možno to tak robí iba mne tak mi tu dvaja až traja ľudia napíšte či to robí aj vám.

Čo ešte mám zmeniť aby ten design bol použiteľný(dúfam, že niekedy bude :), nechce sa mi robiť ďalší :D)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 22.12.2008 22:46

tak konečne vychádzame z bodu mrazu.

Kladne hodnotím:
- zmenu čiernej farby v tabuľke
- úvodný TEXT (oprav si podpru)
- ikonku štýly a aj ikonky v profile
- doladenie v IE, vrátene bočného panelu

Negatívne hodnotím:
- ahoj sa ti oreže v IE
- zeleno-modrú farbu linkov
- ako máš články, že Pridané: dd.mm.rrrr hh.mm.ss tak na koniec daj pading nech to nie je tak natlačené
- obsah je natlačený na menu

v IE 7 sa hover nezobrazuje


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116
Príspevok NapísalOffline : 23.12.2008 10:43

ja kladne hodnotim tie ikony konecne uz su pouzitelne a je tam normal hover ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
MyOwPa 2.0

Registrovaný: 02.12.07
Prihlásený: 26.02.13
Príspevky: 1114
Témy: 49
Príspevok NapísalOffline : 23.12.2008 13:15

ze su tie vianoce tak som sa ti snazil pomoct.. :) MyOwPa 2.0

dufam ze sa ti aspon dco z toho bude pacit.. a teraz ked das ze zobrazit download tak ten txt v ikonkach daj kontrastnejsi.. a tyop si vsade zlad podla toho co som ti dal.. teda ak chces.. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
MyOwPa 2.0

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 23.12.2008 16:42

Za kladné hodnotenie ďakujem(aj Tominatorovi, aj dadmtb :))

frankieG:
- nehnevaj sa na mňa ale: dúfam, že ten obrázok si dal len ako vzor, pretože okrem toho, že je v úplne iných farbách, ako celá stranka, tak je aj iným štýlom robený a vôbec nevystihuje podstatu ničoho na tej stránke :)

- Čo sa týka borderov, veľmi neviem čo ku čomu patrí, ale nechám sa tým inšpirovať, ale ten spodok, pod položkov(Pridané:..., Od:... atď...) použijem :)

- To veľké tlačidlo Download sa mi ale nepáči. Jednak preto, že by malo byť až v downloade a jednak preto že je obrovské :)

- Inak dobrý nápad dať okraje zelenou farbou, nechápem, prečo ma to nenapadlo hneď :-D

Ostatný hodnoťte ešte, ja zatiaľ budem upravovať podľa pripomienok :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
MyOwPa 2.0

Registrovaný: 02.12.07
Prihlásený: 26.02.13
Príspevky: 1114
Témy: 49
Príspevok NapísalOffline : 23.12.2008 19:21

no nviem, ja som farby pouzil take jak tam mas, pouzival som kapatko.. :D jasne ze je to len ako vzor.. ak ti mozem poradit tak by som ten blok s tym downloadom nerobil do takej tabulky, je to strasne nevkusne a posou to nemoderne.. hlavne upravu tu typografiu a tabulku.. to tlacidlo mozes kludne pouzit asi ho zmenisis.. a pokial ti ide o vlekost tak napr na opera.com neni az o moc mensie.. :) ja len tak som ti to trocha spravil lebo som sa uz nudil za kompom.. :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
MyOwPa 2.0

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 23.12.2008 22:25

Pochybujem, že na to obrázku v úvode máš farby ako ja :) a tých downloadov tam má byť viac, čiže tabuľka je asi najlepšie riešenie, to nieje, že stiahnite si jednu vec a viac súborov tam nebude...ako je to aj na opera.com, teda sa tam nehodí ani to veľké tlačidlo.

Ešte nejaké návrhy aj od nikoho iného? Prípadne zdrby :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
MyOwPa 2.0

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.12.2008 2:00

Update! :) Nové ikonky(nie menu ale tak celkovo) teda, dúfam, že to nebolo už v predchádzajúcom update, akosi si to nepamätám :) Upravené, čo ste písali. Ak vám ešte niečo udrie do očí, čo nie je odladené tak napíšte :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
MyOwPa 2.0

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2008 11:39

1. vzdy uved aj link nech sa nemusime vracat
2. v opere mas ten pravy stlpec posunuty asi o 3px dole
3. posledne menu ti konci nejako zvlastno pri hover, skonci mas asi 7px zeleny pasik a potom ide pravy stlpec.
3. neuvazoval si o tom ze tu textovu reklamu das na menej viditelne miesto ?
4. nemozem si pomoc ale mne tie bordery nejako nejdu do hlavy , nechal by som iba tie spodne dva pri tych clankoch (s ktorymi je obalene pridal : ...)
5. co sa tika tych ikoniek ICQ skype su z vrchu a zo spodu orezane...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116
Príspevok NapísalOffline : 25.12.2008 11:49

este ten panel Uzivatelske menu by som ho cely akoze BG posunul tak o 3px hore aby bol vrch zarovnany s tym pasikom s menu ;)


Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 152 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Skype 2.0.0.107 & 2.5.0.91 BETA

v Novinky

14

4100

06.09.2006 19:56

vandal666 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prechod z 2.0.19 --> 2.0.21

v Redakčné systémy

19

2420

27.06.2006 7:56

gumy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. pojdu AMD k. PCIe16 2.0 a 2.1 na doske s PCIe16 1.0 slotom ?

v ATI/AMD grafické karty

0

589

17.12.2011 9:37

CrosS_VamP Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Rychlost ext.hdd usb 2.0 vs 3.0

v Ostatné zariadenia

4

2040

07.03.2011 19:54

MyschoVIP Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vydaný Firefox 2.0.0.13, opravuje kritické chyby

v Novinky

6

592

26.03.2008 18:07

AltairEragon333 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. firefox 2.0.0.9 zerie vela pamate

v Sieťové a internetové programy

9

705

19.11.2007 19:39

Tomas1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ex. HDD 3.0 na 2.0 pocitaci

v Ostatné zariadenia

3

519

23.07.2011 21:59

tom12za Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Firefox 2.0.0.5 a vytaženie procaku na 100%

v Sieťové a internetové programy

17

906

30.07.2007 10:53

Rbot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PCIe 2.0 versus karta s radičom USB 3.0

v Ostatné

0

745

06.03.2010 18:50

zamsting Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 680Gtx PCIE3.0 v 890GPA-UD3h PCIE 2.0 random bugy

v nVidia grafické karty

3

509

25.12.2016 23:21

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nový Firefox 2.0.0.5 má prísť ešte tento týždeň

v Novinky

2

420

17.07.2007 18:18

Rbot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ESS 4 + Thunderbird 2.0.0.x

v Antivíry a antispywary

11

989

22.04.2009 19:19

Horalka Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. usb 3.0 nefunguje, 2.0 funguje

v Ostatné zariadenia

4

1661

07.02.2013 17:48

ujo zigo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. kupa usb klucu.2,0/3,0 ?

v Úložné zariadenia

2

582

10.04.2011 17:10

ROCK-express Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vista Transformation Pack v7.0.2.0!

v Operačné systémy Microsoft

1

695

06.07.2007 10:48

xgamer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. MyOwPa

v Webdesign

26

1412

09.01.2011 1:04

Forty- Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra