Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.08.13
Prihlásený: 17.05.14
Príspevky: 12
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 29.08.2013 19:32

Ahojte, v poslednej dobe mám problém s Mumble (pre tých, ktorí to nepoznajú, je to komunikačný program ako team speak). Pri zapnutí programu chvíľu všetko funguje tak ako má, ja počujem spoluhráčov, oni mňa. Po približne 5minútach sa zrazu rozprávam sám so sebou = spoluhráči ma nepočujú. Toto sa nenapraví ani po dlhšej dobe. Ak sa reconnectnem na server, zase chvíľu všetko funguje ako má, no po tej chvíli ma zase nikto nepočuje. Problém v internete to pravdepodobne nebude, rýchlosť počas tohto problému je 5-6Mbps. Stretli ste sa niekedy s niečim takým? Poprípade skúste poradiť v čom by mohol byť problém, ja už vážne neviem. Input funguje ako má, skúšal som v rovnakú dobu zapnúť skype, či náhodou nie je problém v mikrofóne, no tam problém nie je. V nastaveniach Mamblu tak isto nie, dal som reset default a stále to pokračuje. Môže byť problém v nastavení routra? Toto aj pripadá do úvahy, lebo zároveň sa mi resetuje router sám od seba = jednoducho dá default nastavenia a musím to konfigurovať no nastavujem tam len zapnutie wlan a heslo. Odkedy začal blbnúť router tak aj to mumble. Skúsim ešte v T-C**e vypláchnuť žalúdky, nech mi sem pošlú technika alebo nech vymenia router no to už je off topic. Ak máte podozrenie v čom by to mohlo byť rád si to vypočujem. Vopred ďakujem


Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Mumble problem

v Audio programy

0

406

18.03.2012 10:52

Gifty Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Win 7 Registry issue?

v Operačné systémy Microsoft

2

333

05.07.2011 20:27

gadgetsk Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra