Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 8 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 31.07.11 Prihlásený: 17.07.18 Príspevky: 12 Témy: 5 | 5 Bydlisko: Žilina | |
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 25.05.26 Príspevky: 17249 Témy: 111 | 111 Bydlisko: Košice |
750ti je sunka oproti r9 270 - jednoznacne ber tu. Aky je zvysok zostavy?
_________________ PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat |
|
Registrovaný: 31.07.11 Prihlásený: 17.07.18 Príspevky: 12 Témy: 5 | 5 Bydlisko: Žilina | |
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 25.05.26 Príspevky: 17249 Témy: 111 | 111 Bydlisko: Košice |
To je hodne dobra zostava, na hry by to chcelo silnejsiu kartu a pretocit procak. Inak do 150€ jednoznacne r9 270, aj ked za menej ako 180€ sa uz da kupit r9 280.
_________________ PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat |
|
Registrovaný: 15.06.14 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 18022 Témy: 144 | 144 Bydlisko: Bratislava |
_________________ ITX >>> ATX |
|
Registrovaný: 31.07.11 Prihlásený: 17.07.18 Príspevky: 12 Témy: 5 | 5 Bydlisko: Žilina |
Som študent takže je pre mňa každé euro dobré  , viem že na tú zostavu by to chcelo dačo lepšie, skúsim teda zohnať dákeho sponzora na tú r9 280  , ak nie, zoberem 270, každopádne vďaka za rady. // Spojený príspevok Ned 19.10.14 16:25// Spojený príspevok Ned 19.10.14 16:41bude mi ten zdroj stacit na r9 280?
|
|
Registrovaný: 18.11.09 Prihlásený: 23.03.26 Príspevky: 4452 Témy: 78 | 78 Bydlisko: Brno |
S prehľadom 
_________________ DESK: (AMD R7 5800X + Noctua NH-U12S redux | ASUS TUF GAMING B550-PLUS | Kingston Fury Beast Black 64GB DDR4 3200 CL16 | Gigabyte OC Gaming RTX 4080 Super 16GB GDDR6X | LG BD ROM | Seasonic Focus GX 750 Gold | Fractal Define R5 Blackout Ed.) + Samsung G9 Neo (49", DWQHD, miniLED, 240Hz) + ROG Strix NX Wireless Deluxe + Logitech MX Vertical + Logitech Z-906 MISC: Samsung Galaxy S21 Ultra (256GB | Shadow Silver), iPad Pro 12,9" 2021 (M1 | 256GB | Space Gray) CAM: SONY α6300 + Tamron 17-70mm f/2.8 Di III-A VC RXD, RODE VideoMic Pro TV: PANASONIC VIERA TX-L39E6EK + Chromecast 4 w/ Google TV |
|
Registrovaný: 31.07.11 Prihlásený: 17.07.18 Príspevky: 12 Témy: 5 | 5 Bydlisko: Žilina | |
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 8 ] | |
|