Mám novú základovú dosku MSI K8t Neo-FSR,spolu snou je zvuková karta VIA AC'97 Enhanced Audio Controller a mam k nej aj cd s ovladacmi a nejde mi zvuk....Neni to pripojenim reprakov ani ovladacmi,v systeme ukazuje za zariadenie pracuje spravne,je predvolene a neni ziadny konflikt hardwaru....ked dam prehrat nejaky zvuk,tak nevypise ziadnu hlasku a zvuk sa akoby prehrava,ale z reprakov,skusil som aj sluchadla mi nejde ziadny zvuk....Skusil som vsetko,neviem cim to je,este som takyto problem nikdy nemal....POrAdTe mi prosim
Intelman//: přesunuto a upraven název.