Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 29 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Modifikácie RedMod

Registrovaný: 05.01.10
Prihlásený: 27.05.10
Príspevky: 18
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 05.01.2010 9:52

Pozdravujem Mod komunitu.
Pár úprav skriniek mám na svedomí, tak sa o ne s vami podelim :http://www.redmod.sk/
V sekcii CASE Modding nájdete foto a popis všetkých moddov ktoré som urobil.

S pozdravom,
Astorian


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.01.09
Prihlásený: 15.06.14
Príspevky: 228
Témy: 58
Bydlisko: LM
Príspevok NapísalOffline : 05.01.2010 11:02

vsetkie tie tzv. mody su rovnake, vyrezavanie bocnice. iba ten projekt wolf je na dobrej ceste ak si zacal robit aj predok.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Modifikácie RedMod

Registrovaný: 05.01.10
Prihlásený: 27.05.10
Príspevky: 18
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.01.2010 11:09

Nuz mody som robil podla predstav ludi. Aka bola predstava a poziadavka tak som to urobil. Nik nechcel prednu cast upravit, tak nebola prilezitost.

Astorian


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Modifikácie RedMod

Registrovaný: 28.08.07
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 943
Témy: 51
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 05.01.2010 12:17

super praca ... trpezlivost + skill .. klobuk dole :slaver:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.01.09
Prihlásený: 15.06.14
Príspevky: 228
Témy: 58
Bydlisko: LM
Príspevok NapísalOffline : 05.01.2010 12:22

RedMod píše:
Nuz mody som robil podla predstav ludi. Aka bola predstava a poziadavka tak som to urobil. Nik nechcel prednu cast upravit, tak nebola prilezitost.

Astorian


tak potom ak si nemal este prilezitost tak dufam ze spravis toho wolfa dako pekne a inac pekne vyrezavas :)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 05.01.2010 12:33

Aj mna sa to vyrezavanie paci. Mohol by si k tomu pridat esteaj nieky dobry paint a vyzeralo by to naozaj dobre. Pekna praca. Ja sa tiez chystam upravit novu CM HAF 932


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Modifikácie RedMod

Registrovaný: 05.01.10
Prihlásený: 27.05.10
Príspevky: 18
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.01.2010 13:40

-> EndersoN Dakujem za pochvalu
-> Ikinko Dakujem, na dokoncenie Wolf modu sa dost tesim. Momenalne skriabem na skrinku, po vianociach dako ubudlo peniazkov.
-> William Dakujem, buhuzial moj skill v striekani skriniek je v nulovy. Som zvedavy na tvoj CM HAF 932 mod, daj vediet ked ho dokoncis.

s pozdravom,
Astorian


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 05.01.2010 14:08

Bohuzial bez toho nateru to niky nebude extra skill netreba iba prebrusis, odmastis, 1-2 vrstvy zakladu, finalny nater, pozor na prach je to. Este by si mohol skusit nekaj tie otvory osvetlit.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Modifikácie RedMod

Registrovaný: 05.01.10
Prihlásený: 27.05.10
Príspevky: 18
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.01.2010 14:22

William píše:
Bohuzial bez toho nateru to niky nebude extra skill netreba iba prebrusis, odmastis, 1-2 vrstvy zakladu, finalny nater, pozor na prach je to. Este by si mohol skusit nekaj tie otvory osvetlit.


Nuz uvidim co moje pahyle dokazu. Ked som pracoval na modoch, ochranil som skrinku proti poskriabaniu pri rezani. Preto som skill striekania neupgradol.
Tomu osvetleniu nerozumiem, ved su podsvietene ...

Astorian


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 05.01.2010 14:31

Mas pravdu osvetlenie tam je nepozrel som to poriadne. Aj ked sa skrinka teposkodi pri rezani, novy nater sa zide ja tak. Mna sa hlavne paci, ked je dobry, matny nater vo vnuti, lebo strieborne vnutro vizera moc obycajne. A pre mna hlavne skrinka nesmie byt "kancelarskej" sedej farby to je hrôza.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Modifikácie RedMod

Registrovaný: 28.08.07
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 943
Témy: 51
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 05.01.2010 14:34

najlepsie je nechat povodny nater skrinky pokial ti nevadi farba a pri mode si ho neposkriabal lebo taky nater doma neurobis ;)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 05.01.2010 14:48

Pokial sa mi farba paci tak nater necham, ale ak mam so skrinkou nejaky zvastny zamer, tak musi ist novy. Hlavne vo vnutry musi ist podla mna novy, inak to neni poriadny casemod. Doma urobis taky nater, ake su tvoje podmienkyurcite sa da spravit velmi kvalitny nater ktory sa bude kvalitou podobat tovarenskej.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Modifikácie RedMod

Registrovaný: 05.01.10
Prihlásený: 27.05.10
Príspevky: 18
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.01.2010 21:31

Nuz aby som priznal pravdu, tak Mod Blue Dragon bol striekany na cierno. Striekal ho kamos ktory uz zo sprejom, pracoval.
Ak by som ja chcel streknut bednu, asi by som siel za profesionalnym paintbrush typkom, lebo ja by som chcel detailne veci.

-> EndersoN .... vidim dobre tvoje logo? Donnie Darko ?
Astorian


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2010 0:24

Ked pojdes na zahranicne forum myslim, ze nemozem dat link, tak tam su desiatky casemodov, z 90% su striekane a striekaju to obycajny ludia niekde v garazi. Myslim, ze to by mal dokazat kazdy, kto je aspon trochu manualne zrucny. Za par dni sa aj pochvalim mojim naterom. dufam ze to bude vyzerat pekne.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Modifikácie RedMod

Registrovaný: 28.08.07
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 943
Témy: 51
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2010 20:44

RedMod píše:
-> EndersoN .... vidim dobre tvoje logo? Donnie Darko ?


ano :hilarity:

aby som nebol OT ... striekal som uz par case roznymi sposobmi a nieje lahke spravit to tak aby to vyzeralo ... leskly povrch - vzdy sa ti tam nas* dake vlakno z oblecenia, castice prachu, MUCHA :-D takze treba super, prostredie, podklad, dobru farbu, pevne nervy, zrucnost .... teraz makam na jednom moode ked to dorazim hodim foto :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Modifikácie RedMod

Registrovaný: 05.01.10
Prihlásený: 27.05.10
Príspevky: 18
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 07.01.2010 20:15

Mate pravdu pani, bude treba skrinku streknut nech je to kompletny mod. Pokial to bude jednoduche striekanie urobim to sam, ale ak budem chciet nieco fakt detailne (obrazce a vzory), dam to odbornikovy.
Som zvedavy na vase moddy pani!!!
Astorian


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.01.10
Prihlásený: 09.04.10
Príspevky: 41
Témy: 5
Bydlisko: KE
Príspevok NapísalOffline : 07.01.2010 23:07

vidno ze mas skill v rukach...ale skus vlastnu case urobit nejak viac..v predu dajake knofliky na regulovanoe fanov alebo display s teplotou ;)..alebo fan dole v predu na case a pod. ;) BTW odkial si? mozno by si mi pomohol :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Modifikácie RedMod

Registrovaný: 05.01.10
Prihlásený: 27.05.10
Príspevky: 18
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.01.2010 10:36

MosQuiTooO píše:
vidno ze mas skill v rukach...ale skus vlastnu case urobit nejak viac..v predu dajake knofliky na regulovanoe fanov alebo display s teplotou ;)..alebo fan dole v predu na case a pod. ;) BTW odkial si? mozno by si mi pomohol :)


Dakujem! Na vlastnej skrinke sa vysantim kolko mi fantazia/skill/ucelnos dovoli. Skrinku mam vyhiadnutu - ANTEC One P-180 Mini.
Pracujem v Nitre a byvam od nej kusok. Velmi rad ti pomozem s moddom. To ma bavi viac ako pracovat na vlastnej skrinke. Vyrezavam/moddujem skoro zadara. Pokial si ochotny zniest asi 3 eura za platky do lupienkovej pilky a blbosti okolo.
Ide mi o zabavu nie o zarobok.

Astorian


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.01.10
Prihlásený: 09.04.10
Príspevky: 41
Témy: 5
Bydlisko: KE
Príspevok NapísalOffline : 08.01.2010 20:37

:) to je od teba pekne ze rad robis inym...len skoda ze som z Kosic :cry: ..ale mozno pojdem okolo Nitry lebo znama pracuje v Rakusku a ked budem mat bednu so sebou tak sa rad zastavim :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Modifikácie RedMod

Registrovaný: 05.01.10
Prihlásený: 27.05.10
Príspevky: 18
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.01.2010 10:20

Ved ked budes mat cestu tak sa zastav. Alebo posli bocnice postou.
Astorian


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Modifikácie RedMod

Registrovaný: 18.06.07
Prihlásený: 10.03.23
Príspevky: 2940
Témy: 149
Príspevok NapísalOffline : 11.01.2010 13:26

Vedel by si aj vyrezat len plexisklo?? Mam hp rasknute na bocnici a potrebujem nove. Je to presne tato bocnica http://www.tichepc.sk/Lancool-W-KM2AB-5 ... =001022009


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.01.10
Prihlásený: 09.04.10
Príspevky: 41
Témy: 5
Bydlisko: KE
Príspevok NapísalOffline : 11.01.2010 14:13

RedMod píše:
Ved ked budes mat cestu tak sa zastav. Alebo posli bocnice postou.
Astorian



ok..momentalne ale nemam nic rozrobene


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Modifikácie RedMod

Registrovaný: 05.01.10
Prihlásený: 27.05.10
Príspevky: 18
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.01.2010 19:57

Atrix24 píše:
Vedel by si aj vyrezat len plexisklo?? Mam hp rasknute na bocnici a potrebujem nove. Je to presne tato bocnica http://www.tichepc.sk/Lancool-W-KM2AB-5 ... =001022009

Nuz viem, ale ved to je uplne trivialna zalezitost vyrezat plexo. V baumaxe kupis plexo potrebnej hrubky, a odpilis platkom na zelezo. Smirglom zabrusis hrany a hotovo.
Pripadne napilis tie sikne zuzenia a narezies z oboch stran co najhlbsie a ulomis. Zabrusit a hotovo.
Ale ked silou mocou chces, moze byt.
Astorian


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Modifikácie RedMod

Registrovaný: 05.01.10
Prihlásený: 27.05.10
Príspevky: 18
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.01.2010 19:58

MosQuiTooO píše:
ok..momentalne ale nemam nic rozrobene

Ok, pisal si ze by som ti mozno pomohol, ale ak nic tak nic. :)
Astorian


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Modifikácie RedMod

Registrovaný: 18.06.07
Prihlásený: 10.03.23
Príspevky: 2940
Témy: 149
Príspevok NapísalOffline : 11.01.2010 21:13

Ja si to neviem moc predstavit ako by si dosiahol pri bruseni kvalitu skla. Podlamna tam bude stale vydiet neake skrabance ne?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Modifikácie RedMod

Registrovaný: 05.01.10
Prihlásený: 27.05.10
Príspevky: 18
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.01.2010 21:45

Atrix24 píše:
Ja si to neviem moc predstavit ako by si dosiahol pri bruseni kvalitu skla. Podlamna tam bude stale vydiet neake skrabance ne?

Nuz, plexo sa brusi inak ako kov alebo drevo. Smirgle su ine. Je viac metod smirglovania plexa. Tu ti asi odporucim mokre smirglovanie a ktomu prislusne smirgle. zacinas drsnym a koncis jemnuckym s pastou. posas brusenia voda odnasa odbruseny material. ked skoncis, hrany plexa su ciste a cire.
Tato linka je sice o lesteni plastovych svelometov ale aspon pochopis ako to funguje :
http://www.bmwklub.sk/navody-a-manualy/obnovenie-lesku-svetlometov-z-plastu-t24600.html
Viac ti asi neporadim priatelu.

Astorian


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.08.08
Prihlásený: 29.11.23
Príspevky: 1772
Témy: 228
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 18.02.2010 22:45

počuj, čím to vyrezávaš ? mi nepovedz, že listovou pílkou... :O ved to sa nedá tak rezať plech...vkuse sa zo zasekáva... listy sa lámu rýchlo a vôbec to nejde.. :( tak ako si to robil ?







_________________
Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.

Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein-
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Modifikácie RedMod

Registrovaný: 05.01.10
Prihlásený: 27.05.10
Príspevky: 18
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 19.02.2010 19:36

Ok tak este raz. Skutocne to reziem lupienkovou pilkou. Platky pouzivam rovne (priame), nie spiralove (krutene vsesmerove). Platky upinam do klasickej rucnej pilky.
Rezanie lupienkovou pilkou = vela tahov hore a dole pri minimalnom posune vpred a zasadne pravidlo - netlacit pilkou v smere rezu, iba opierat! Nechat pilku nech napreduje materialom zvolna. Chce to trpezlivost a jemnost.
Ked mi stale neveris, tak sa prid pozriet ako to robim.
Astorian


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Modifikácie RedMod

Registrovaný: 05.01.10
Prihlásený: 27.05.10
Príspevky: 18
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 27.05.2010 11:58

Nasiel som nahradnu skrinku. a tak som sa pustil do bocnice. Na stranke mam foto: http://www.redmod.sk/index.php/case-modding/mod-wolf.html
Posledne foto s kde su hrany dokoncene a zabrusene chyba. Uploadnem.
Este je tam kopa prace, ale pomaly napredujem.
Astorian


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 29 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Modifikácie,špeciálne úpravy a overkill zostavy...

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Modifikácie, návody a projekty

38

4247

08.03.2020 11:50

dank9o Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra