Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 5 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.06.11
Prihlásený: 17.10.20
Príspevky: 6
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2012 13:26

Zdravim .. mam velky problem . Vcera po prezerani internetovych stranok mi vyskocilo na plochu Metropolitan Police Central e-crime Unit, a nic ine sa neda robit .. aj po restartovani to zakazdym vyhodi a neda sa absolutne nic robit iba zaplatit hehe .. na nete som sa docital ze je to malware a postupoval som podla tohto navodu http://www.cyberwarzone.com/cyberwarfar ... it-malware ... no uz pri prvom kroku ze dostat sa do nudzoveho rezimu mi zlihalo za kazdym skocila modra tabulka pri bootovani windowsu xp a restartlo sa takze to takto neslo .. nahodil som tam novy win xp bez formatu a po jeho nainstalovani nic nefungovalo mal som plochu mohol som si otvarat priecinky ale to je vsetko .. ziadny exe subor ani nic sa proste nedalo otvorit ze nemam opravnenie .. tu som sa dostal do nudzoveho rezimu a za pomoci prikazoveho riadku som spustil combofix, po dokonceni som myslel ze mi nabehne normalne ten stary win bez problemov ale ten mpceu tam ostava .. v novom win som ale mohol uz pracovat aj s exe subormi ale aj tak je to divne nefunguje mi tam net napr .. nainstaloval som tam trojankiller aj spybot , po prcisteni to stale nema ziadny efekt na stary win .. ako poslednu moznost vidim kompletne naformatovanie hdd, ale nechcem prist o vsetky dokumenty tak co by ste mi poradili ?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2012 14:22

tombi píše:
Zdravim .. mam velky problem . Vcera po prezerani internetovych stranok mi vyskocilo na plochu Metropolitan Police Central e-crime Unit, a nic ine sa neda robit .. aj po restartovani to zakazdym vyhodi a neda sa absolutne nic robit iba zaplatit hehe .. na nete som sa docital ze je to malware a postupoval som podla tohto navodu http://www.cyberwarzone.com/cyberwarfar ... it-malware ... no uz pri prvom kroku ze dostat sa do nudzoveho rezimu mi zlihalo za kazdym skocila modra tabulka pri bootovani windowsu xp a restartlo sa takze to takto neslo .. nahodil som tam novy win xp bez formatu a po jeho nainstalovani nic nefungovalo mal som plochu mohol som si otvarat priecinky ale to je vsetko .. ziadny exe subor ani nic sa proste nedalo otvorit ze nemam opravnenie .. tu som sa dostal do nudzoveho rezimu a za pomoci prikazoveho riadku som spustil combofix, po dokonceni som myslel ze mi nabehne normalne ten stary win bez problemov ale ten mpceu tam ostava .. v novom win som ale mohol uz pracovat aj s exe subormi ale aj tak je to divne nefunguje mi tam net napr .. nainstaloval som tam trojankiller aj spybot , po prcisteni to stale nema ziadny efekt na stary win .. ako poslednu moznost vidim kompletne naformatovanie hdd, ale nechcem prist o vsetky dokumenty tak co by ste mi poradili ?

Skus spustit nejaku Live CD distribuciu, napriklad BackTrack, Ubuntu. Po spusteni si vykopiruj dolezite data, vloz instalacne CD ci ine medium do pocitaca, zmaz vsetky particie , po zmazani particii vytvor nove oddiely . Myslim, ze mas operacny system Windows XP (pisal si), takze u WinXP sa mount robi automaticky, cize staci len zmazat oddiely pevneho disku (po zalohe dat), preinstalovat operacny system z media a skusit pouzit novy operacny system. Az nepojde, skus spustit utilitu Zemana AntiLogger pri bootovaní Windows. Ešte predtým (až máš druhý partičný oddiel) skús nainštalovať operačný systém na druhý oddiel partície. či to nepomôže. :roll:
- Skús poslať screen partičnej tabuľky na fórum prípadne do pastebin protokol ComboFix-u.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.06.11
Prihlásený: 17.10.20
Príspevky: 6
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.03.2012 12:50

no tak som to nakoniec cele naformatoval a nahodil novy win .. ina moznost asi nieje lebo som toho skusil vela .. takze velmi zakerny virik

- obrazok som nemal ako spravita protokol z comba uz nemam sry


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.03.2012 7:28

tombi píše:
no tak som to nakoniec cele naformatoval a nahodil novy win .. ina moznost asi nieje lebo som toho skusil vela .. takze velmi zakerny virik

- obrazok som nemal ako spravita protokol z comba uz nemam sry

Ale po preformatovani ti to uz funguje normalne, virus sa stratil?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.06.11
Prihlásený: 17.10.20
Príspevky: 6
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.03.2012 9:24

jj uz funguje vsetko ako ma


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 5 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. True crime NY

v Počítačové hry

0

553

31.01.2009 8:31

Santy31 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. crime scene investigation

v Počítačové hry

1

562

08.01.2007 22:20

SnakeBack Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. I/P hodinky police timepieces 12077J

v Predám

5

416

26.12.2013 3:23

jtbs Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. CSI: Crime Scene Investigation

v Počítačové hry

1

521

12.01.2009 0:26

Triplespace Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I,P: batéria Lenovo X220, hodinky POLICE, HDMI S2, repro 5.1

v Predám

2

310

19.05.2013 9:53

notfake Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. unit TJPEGImage

v Delphi, Visual Basic

9

731

06.06.2011 12:02

coldak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. G-unit koncert

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Akcie, zrazy, festivaly, koncerty

35

2437

13.10.2007 13:07

Libor Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. [Lazarus] Fatal: Circular unit reference

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

2

337

13.06.2013 22:15

Redpoint1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Delphi: rozdiel unit a library

v Delphi, Visual Basic

3

914

02.08.2009 0:46

Loko11 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. pascal:problem s otvaranim Unit subormi

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

6

953

28.06.2008 2:11

Roberbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. [Delphi] prenesenie EVENT na cudzi UNIT

v Delphi, Visual Basic

16

1410

19.02.2011 16:17

coldak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vypínanie HP Compaq dc 7600 SFF Base Unit

v Ostatné

5

511

03.07.2012 10:46

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. NZXT Kraken X62 (280mm) All-In-One Water Cooling Unit

v Predám

0

325

14.09.2017 11:21

Pepan92 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. D: E-knihy a zlavove kody na citacky e-knih

v Vymením a darujem

5

838

13.06.2014 10:17

brmbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. quad 6600 ,core 2 duo E 6850 alebo amd X2 6400+Black E.

v Procesory

4

827

11.12.2007 16:52

Ivuso Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Herná zostava 1600 e +/- 100 e

v PC zostavy

8

742

04.11.2011 14:30

kiko863 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra