Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.09.08
Prihlásený: 11.02.23
Príspevky: 739
Témy: 181
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.01.2016 10:25

Ahojte,
v prvom rade pozor bude možno veľa SPOILEROV, nečítajte ak nechcete vedieť čo môže byť, ale nemusí, pretože filmy sa neriadia podľa komixov.
tak neviem či sa nájde niekto, kto by rád o tomto niečo napísal, napríklad svoje názory postrehy a pod. ale mne sa veľmi páčia ako komixi od DC tak aj od Marvelu, pozerávam aj DCU filmy a videl som aj veľa seriálov od Marvelu aj od DC, keďže sa nám pomaly blíží nový Kapitán, rád by som o tom niečo napísal.

Spoiler: zobraziť
Tak príbeh Captain America: Civil War je o tom, že v Marvel svete, má vyjsť v platnosť zákon o povinnej registrácií ľudí so schopnosťami (repektíve hrdinov), pretože taký Hawkeye nemá žiadne schopnosti, okrem dobrého oka :) No a Samozrejme, niektorý sú za a niektorí sú proti. Zaujímavé je, že hlavným odporcom by mal byť práve Kapitán Amerika, ale pri tom jeho pravá identita je známa, a napríklad o Iron Manovi sa v komixoch nevie, že je to Tony Stark.

Ak ste si všimli v Avengers 2 vo filme, na konci pripravovali nových členov Avengers, je možné že to spoja nejak ako v komixe tak, že to budú Nový Avengers alebo Avengers 2.0, pretože napríklad keď Avengers bojovali s Kangom a on ich všetkých poslal do budúcnosti, tak v poslednej chvíli Iron Man aktivoval Avengers 2.0 čo bol, Spider Man, Luke Cage a spol. je možné, tým, že tu bude Spider Man, že sa stanie niečo podobné, ale to by som povedal skôr až na Avengers Infinity War, kedže vo filme má byť až 67 hrdinov. Ale to už predbieham. Teraz som sa chcel vyjadriť hlavne k Captain America: Civil War, napríklad akú úlohu tam bude mať Ant Man? A to preto, pretože v komixoch to bol Ant Man, kto vytvoril Ultrona, a bol to Ant Man ktorý bol akoby hlavnou osobnosťou v Avengers a bol jeho ich hlavným zakladateľom, predpokladám, že v novom Kapitánovi sa viac priblíži k tejto úlohe. Veľmi by som chcel vedieť koho nechajú zomrieť v Captain America: Civil War aj keď v komixe viem kto zomrel, vo filme môže byť všetko inak. Je monžé, že sa tam znova onjaví Green Goblin alias Norman Osborn (ktorého potenciál stále nebol využitý), a bolo by zaujímavé vidieť ho ako sa zakladá Dark Avengers, Thunderbots alebo New Avengers :)


Avengers: Infinity War-
Takže podtsatná vec, umrie veľa veľmi veľa hrdinov, v originále zomrú všetci a Thanos ich následne všetkých oživí. Som zvedaný na to akú úlohu bude mať Drax the destroyer z Strážcov Galaxie, pretože v komixoch má obrovskú úlohu.
Pripravte sa na to, že Thanos by mal byť veľmi mocný, viete on je taký mocný, že keď sa jeho služobníkom nepodarilo získať Gems of infinity, tak si pre ne proste príde sáma získa ich to je jasné. No a s nimi je vlastne nezastaviteľný.
prečo? pretože máme 6 Gemov nekonečna
Čas- ovládanie času, nie len že vie ovládať budúcnosť a minulosť, cestovať časom, ale vďaka tomuto môže preniesť hrdinu kam chce, predstavte si ako ľahko sa môže kohokoľvek zbaviť tým, že ho pošle do minulosti
Priestor-teleportácia, alebo zasa dokáže kohokoľvek poslať kamkoľvek, napríklad do slnka :)
Realita-môj obľúbený, ktorý mení realitu ako takú, dokáže vám akoby splniť každé prianie :) poviete si, hm chcem aby Hulk bol malý myš a tadá, je z neho myš
Gem duší-ovládanie myslí, ako bolo v Avengers 1 filme, mal by ho mať Vision v hlave myslím, kedže je to drahokam z vlastnou myslou, a tá mysel je vlastne Vision, to je akoby ste dali drahokamu telo si myslím.
myseľ-ovládanie myslí, telepatia, telekinezia neviem prečo ale zdá sa mi podobný ako gem duší, uvidíme ako sa s tým poperú v o filme
Moc- tento posilňuje všetky ostatné, neobmedzená sila, odolnosť, užívateľ kto ho má, získa prístup ku všetkej moci ktorá kedy existovala a bude existovať. vďaka nemu dokonca môže napodobniť teda mať také isté schopnosti ako iný hrdina

takže a predstavte si že toto Thanos bude mať, ako ho porazia? no v komixe nijak v komixe všetkých zabije, ale nakoniec ich všetkých zasa oživý tým, že vráti čas a prečo? No pretože Thanos je zamilovaný do Smrti (žena), lenže ona jeho city neopetuje a tak sa rozhodne, že keď jej ukáže aký je silný, možno sa jej bude páčiť ale ani to nou nepohne a tak sa jej vzdá a všetko napraví.
Ale aj tak ho nakoniec zabije Drax, ale tomu sa čudujem, veď predsstavte si, že Thanos zabije Draxovi rodinu, Drax mu povie oživ ich inak ťa zabijem no a on ich oživí a hotovo nie? :)

Keď som spomenul Visiona, Visona vytvoril Ultron, jeho telo dokáže meniť hustotu, dokáže prechádzať stenami, dokáže byť veľmi silný, dokáže vám strčiť ruku do hrude a vytrhnúť srdce ak by chcel, ale vo filme je podľa mňa veľmi slabý :(

je skvelé, že už majú práva na Spider Mana tak uvidíme aký bude jeho film, uvidíme ešte Dr. Strange, Black Panthera, teším sa na Thora Ragnarok pretože kto nevie čo znamená Ragnarok tak áno znamená to koniec sveta, ale čo je podstatnešie Ragnarok, je klon Thora, respektíve Kybork s DNA Thora (ale nakoniec bude dobrý), jaj vidieť tak Beta Ray Billa to by bolo niečo.


Tak kto by rád niečo napísal budem rád, aj ja sa budem snažiť pripisovať rôzne info o nadchádzajúcich filmoch.


Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Stargate Universe

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Kultúra, umenie, filmy, hudba, história, média

53

3422

20.04.2011 22:44

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. DC Universe Online

v Počítačové hry

2

443

08.04.2012 12:40

kemperik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Marvel's Avengers

v Predám

6

676

04.01.2021 1:27

NothinG Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K: Marvel's Guardians of the Galaxy

v Kúpim

0

435

07.11.2021 12:36

Saruman Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: PS4 Hry - FIFA 18 / NHL 18 / Marvel Spider-Man

v Predám

0

252

02.05.2020 14:22

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: GeForce RTX Call of Duty: Black Ops Cold War + Intel Software Bonus Bundle + Marvel's Avengers

v Predám

12

766

22.02.2021 21:35

DKI_4 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Assassin’s Creed: Valhalla & Marvel’s Avengers Gaming Bundle kľúče

v Predám

2

524

21.10.2020 17:23

SKRiPT Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra