Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 34 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.07.09
Prihlásený: 07.07.09
Príspevky: 8
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 07.07.2009 11:05

dulius píše:
mam tu free verziu, kde musim na zaciatku stlacat cisla 1,2,3 ... ale precitaj si po roznych forach, resp. aj na tomto fore, ze ten TC ma naozaj bezpecnostne diery, to potvrdili viaceri, ty mas asi iny nazor.

Tak preco ho mam pouzivat, ked mozem pouzit bezpecnejsi produkt? skus na to odpovedat.

inak ja viem, ze moj PC bol napadnuty, to je snad jasne, ked cez neho sa dostali tie skodliviny hore



Musim ta sklamat, ale total commander nema free verziu... ))
to s tymi tlacitkami je normalna komercna verzia, ktora je nezaregistrovana a podla licencnej zmluvy ju mozes pouzivat 30 dni, potom odinstalovat alebo kupit...cize pouzival si ho len 30 dni? sak vieme, ved naco, aj winrar nam pojde bez toho, aby sme ho kupovali, ze )))

jedina free verzia commandera je len pre Windows CE a pochybujem, ze ho pouzivas )

kazdy program ma bezpecnostne chyby..netvrdim, ze je 100 % bezpecny, ale NIE JE NEBEZPECNY ako sa mi tu snazi nahovorit banda typkov, ktori sa nevedia postarat ani o ochranu svojho pc a potom vypisuju clanky o TC...rovnakym sposobom sa daju vykradnut hesla z firefoxu ci IE, a su preto oznacovane za nebezpecne? pokial hodnotis bezpecnost programu na zaklade toho, ze si si vlastnym ucinenim zaviril pc a boli ti vykratnute hesla a pristupove udaje, tak je to postavene na hlavu...predpokladam, ze si TC nevyuzival len nejakych 30 dni, ale urcite dlhsiu dobu, tym si porusoval licencne podmienky, fakticky si bol pirat/warezak a este mas tu odvahu hovorit o bezpecnosti nejakeho produktu )))

je to asi ako diskusia na warez fore o kvalite AV produktov )

pokial nezmenis svoje navyky za pc a spravanie na nete, stane sa ti znova a je uplne jedno, aky program budes pouzivat...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.12.07
Prihlásený: 12.02.24
Príspevky: 487
Témy: 138
Bydlisko: Bytča
Príspevok NapísalOffline : 07.07.2009 11:15

blashkowitch: nemozem s tebou suhlasit !

ja tiez pouzivam TC, ztiahol som ho free z ghisler.com, je to Shareware !!!
ja tiez nie som ziaden pirat, ani warezak, ty tu miesas hrusky s jablkami

hovoris trocha odveci, spominas vykradnutie IE, mozilly, ale dulius, ak si si nevsimol hovori o programe na ftp spojenie a TC naozaj ma hrube bezpecnostne chyby, ktore ine programy nemaju

takze si povedal dalsiu blbost, ze je jedno aky program budes pouzivat, mas v tom trocha chaos. je velmi dolezite aby clovek pouzival program, ktory napriklad neuklada ftp hesla v nejakom stupidnom subore, ktory nie je ani zasifrovany, ako to robi uz zmienovany TC

ja pouzivam winSCP, je OK, dulius pisal, ze mu nejde ci co. skusal som aj jeho f. zilla - http://filezilla-project.org/ ale ten mi nepasoval. A neboj chlape, je to free projekt, takze nejakych piratov si odpusti, ja viem, ty mas urcite na vsetky programy zakupene licencie, to je jasne :) :) :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.07.09
Prihlásený: 07.07.09
Príspevky: 8
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 07.07.2009 11:34

baumax píše:
blashkowitch: nemozem s tebou suhlasit !

ja tiez pouzivam TC, ztiahol som ho free z ghisler.com, je to Shareware !!!
ja tiez nie som ziaden pirat, ani warezak, ty tu miesas hrusky s jablkami

hovoris trocha odveci, spominas vykradnutie IE, mozilly, ale dulius, ak si si nevsimol hovori o programe na ftp spojenie a TC naozaj ma hrube bezpecnostne chyby, ktore ine programy nemaju

takze si povedal dalsiu blbost, ze je jedno aky program budes pouzivat, mas v tom trocha chaos. je velmi dolezite aby clovek pouzival program, ktory napriklad neuklada ftp hesla v nejakom stupidnom subore, ktory nie je ani zasifrovany, ako to robi uz zmienovany TC

ja pouzivam winSCP, je OK, dulius pisal, ze mu nejde ci co. skusal som aj jeho f. zilla - http://filezilla-project.org/ ale ten mi nepasoval. A neboj chlape, je to free projekt, takze nejakych piratov si odpusti, ja viem, ty mas urcite na vsetky programy zakupene licencie, to je jasne :) :) :)


tvoja prva chyba: TC hesla sifroval jednoduchym algoritmom, ktoreho desifrovat nebol problem ) bolo to vyriesene aktualizaciou, ktora pridala master heslo pre pristup k ulozenym heslam /niekdee som cital, ze bol upraveny aj sifrovaci algoritmus/...nikde netvrdim, ze to nebola bezp. chyba...na vyuzitie tejto bezp. chyby sa muselo stretnut viacero faktorov naraz za interakcie cloveka a nie je to cisto len chyba programu, ale aj cloveka, ktory ho pouziva, to sa neda popriet )

tvoja druha chyba: citaj ma poriadne, co som napisal...a skus chapat kontext celeho prispevku a nie vytrhovat jednu vetu z celeho kontextu...
napisal som, ze je jedno, aky program bude pouzivat, pokial nezmeni svoje navyky pri pc...je ti to dostatocne jasne? ak uz vopred priznal, jeho pc bol napadnuty...firefox a IE bol priklad, nevadi, pochopis nabuduce

tvoja tretia chyba: TC nie je free...

a co sa tyka licencii, ano predstav si, kazdy program, ktory mam v pc a je plateny, ma licenciu...pokial si ju nemozem dovolit, pouzijem free alternativu...je na tom nieco nepochopitelne?

skoro kazdy plateny program ma dnes skoro plnohodnotu free alternativu

predpokladam, ze ak si hladny, tak prides do obchodu a len tak si nieco ukradnes? alebo?


co je nepochopitelne na tom, ze ak na nieco nemam, tak sa s tym musim zmierit a jednoducho to nebudem pouzivat/resp. to nekupim...chcel by som BMW rady 7, ale nemam nan a musim si vystacit s golfom...alebo si ho mam podla vasej warez logiky ist ukradnut? Za kazdym programom je niecija praca...takze asi tak...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.12.07
Prihlásený: 12.02.24
Príspevky: 487
Témy: 138
Bydlisko: Bytča
Príspevok NapísalOffline : 07.07.2009 12:03

blashkowitch: uz sa radsej nevyjadrujem.
ty tu spminas BMW, ty si uz totalny magor asi, ked tak prirovnania hadzes
zivot je trosku iny, ako pises, adios


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 34 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Administrácia alebo niečo také

v Ostatné

3

714

03.04.2008 21:29

Rammstein16 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. existuje nieco take? externy hdd

v Ostatné zariadenia

1

629

18.10.2011 0:16

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. da sa nieco take vytvoriť v css?

v HTML, XHTML, XML, CSS

17

1332

16.09.2009 6:50

kaidžas Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Otazka alebo ako na to? Existuje niečo také?

v Ostatné

9

639

25.06.2022 11:24

goldrat Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nemá tu niekto Hp deskjet ink advantage 6525 potreboval by som niečo odfotiť

v Externé zariadenia

0

409

05.12.2016 18:50

jano101 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Take On Helicopters

v Počítačové hry

0

315

09.10.2011 15:45

Sabone Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Timer alebo daco take

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

5

836

19.04.2008 22:56

Ivan11114 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prečo sú SDRAM také drahé?

v Pamäte

6

718

26.11.2009 20:49

KocuR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. sultan take mensie cvicne webiky

v Webdesign

17

835

27.12.2007 20:09

kmsa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. redakcny system-je daco take ?

v Redakčné systémy

6

517

07.01.2007 21:35

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tvorba "narodnej" domeny http://www.nieco.nieco

v Domény

2

651

06.10.2012 19:03

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HIS se také pouští do zdrojů

v Novinky

1

331

19.06.2007 19:41

br4n0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kde najst take zariadenie ? USB Logger ?

v Externé zariadenia

4

628

16.11.2009 11:32

ShrinkSrankSronk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. isoHunt také odstřihl strýčka Sama, Demonoid vypnut

v Novinky

1

436

28.09.2007 11:35

hdche Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Môže byť? PC na ako také hranie

v PC zostavy

14

638

07.09.2014 13:10

kk77 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Displeje na NB - su vsetky take hrozne?

v Notebooky a netbooky

5

478

03.09.2009 22:53

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra