| Témy | Autor | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | pište kolko naviac ste išli na aute ,to je jedno ci sofer alebo spolujazdec napiste trasu na akom aute ja som isiel ako... [ Choď na stránku: 1 ... 23, 24, 25 ] v Diskusia | emil_79 | 748 | 41510 | 02.12.2019 19:15 mato_VT |
 | Pokud chcete použít některé skryté nastavení hry tak si vytvořte commandline.txt a do něj napiště některý z těchto příkazů:... [ Choď na stránku: 1 ... 76, 77, 78 ] v Hry a herné konzoly | Luks | 2337 | 125694 | 07.07.2014 22:22 JanoF |
 | Ak tu už taká téma je, tak sa ospravedlňujem :D . [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Krčma | hanesfun | 55 | 5970 | 21.07.2011 1:44 Trty |
 | Zdravím, chystáme sa kupit nove auto, ale zaujímalo by ma pár veci. Má tu niekto z vás tu novu 1.6TDI? Aké máte skúsenosti? Ake... [ Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ] v Diskusia | Tomas1 | 144 | 34323 | 06.01.2011 9:31 Jeffo |
 | Plne funkcna, mala by byt v zaruke este chvilu, upresnim v pripade zaujmu. Je to jeden modul o velkosti 2 GB. Cenu navrhnite v Bazár | citronik | 4 | 593 | 28.12.2010 20:51 citronik |
 | Ahojte, predám zachovalý televízor LG so zabudovaným stojanom, uhlopriečka 98 cm. Má 5 rokov, používaná +-10 hodín za týždeň.... v Bazár | Despi | 6 | 935 | 19.12.2010 14:51 Despi |
 | Slnko už nepatrí nám všetkým. Nárokuje si naň... Co si o tomto myslite? Ja si myslim ze vesmirne objekty(planety,hviezdy a ine)... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Diskusia | petos | 57 | 3026 | 15.12.2010 22:43 Zoinks |
 | Predam PC zostavu komplet ale aj po častiach. Processor:Amd 7850 x2 BE -30€ Chladič na processor:Asus Triton 70 -20€... v Bazár | MarKKus | 27 | 1587 | 13.12.2010 15:48 MarKKus |
 | kupim pc ,cena okolo 300e +- cca30.samotnu bednu bez monitora,repro atd.ponuky sem.najlepsie cca 50km okolie Galanty nech preto... v Bazár | LEXXX525 | 3 | 398 | 11.12.2010 15:05 i3ucher |
 | rozhodol som sa predat moj pc(dole je popis,predavam bez telky :D ) nakolko vela cestujem a neni umna vobec vyuzity,cenu... v Bazár | LEXXX525 | 3 | 538 | 06.12.2010 12:00 LEXXX525 |
 | tak posielajte ponuky na moju kartu z popisu len komplet aj z chladenim gelid.aj vymena za slabsiu + real doplatok,je... v Bazár | LEXXX525 | 13 | 1031 | 05.12.2010 21:21 LEXXX525 |
 | V GT1 bolo priblizne 300 polygonov na auto, v GT5 je to pol miliona. snad to bude stacit :) [ Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ] v Hry a herné konzoly | Poki | 115 | 3493 | 03.12.2010 11:56 Poki |
 | Par dni je tomu,co som si kupil nadupanu MSI 460GTX Hawk Talon Atack.Problem je v tom,ze z grafiky nemozem dostat jej... v nVidia grafické karty | ExYuri | 8 | 801 | 02.12.2010 18:00 mirom |
 | chalani ako je to omzne ze pc mam napojene na 600hz telku a windows ma pusti max do 75hz???je nato nejaky program alebo take... v nVidia grafické karty | LEXXX525 | 17 | 1874 | 02.12.2010 6:44 LEXXX525 |
 | Zdravim chcem si zaobstarat novu grafiku konkretne 470 gtx ale neviem aku znacku, rozhodujem sa medzi tymito Chcel by som tu... v Grafické karty | Maxim | 13 | 945 | 01.12.2010 20:57 Xaltotun |
 | Mal by som záujem o dosku AM2+/AM3 alebo soc. 775 a podla dosky aj zaujem o procesor, ramky podla typu dosky ktorá mi bude... v Bazár | stiffy | 12 | 1012 | 30.11.2010 14:32 stiffy |
 | takze gamepad logitech rumblepad 2 zaruka, kupovany 21.11.2009 v alza.sk, malo pouzivany, plne funkcny, 100% stav, zaruka cez... v Bazár | brmbo | 18 | 885 | 29.11.2010 23:53 brmbo |
 | predam tuto grafiku je v 100% stave pevna cena 50e v Bazár | LEXXX525 | 2 | 662 | 24.11.2010 21:15 LEXXX525 |
 | cawte mohli by ste zhodnotit jaku ma cenu tento pc? procesor: amd sempron 3000+ ram: 1,5 gb ram ddr2 grafika: ati x1600 xt... v Bazár | drodos | 1 | 327 | 23.11.2010 11:37 LEXXX525 |
 | chalani poradte co vykonnejsie sa da zohnat za slusny peniaz???alebo oplati sa zohnat este jednu a prepojit ich??len problem je... v nVidia grafické karty | LEXXX525 | 16 | 862 | 15.11.2010 16:39 LEXXX525 |
 | predam nvidia 3d vision komplet balenie,skoro nepouzite,to je aj dovod predaja.cena je 80e.Galanta a okolie privezem,na... v Bazár | LEXXX525 | 6 | 1073 | 11.11.2010 16:43 i3ucher |
 | zdravim,kupil som notebook Acer aspire 8920G z grafickou kartou geforce 9500m gs 512mb ale problem mam ze je ten turbocache... v nVidia grafické karty | LEXXX525 | 0 | 397 | 27.03.2010 2:37 LEXXX525 |
 | mam telefon samsung s5230, ale kvoli tomu ze mam 64 bit win7 mi nejde korektne nainstalovat pc studio, new pc studio a pc... v Ostatné programy | david3504 | 5 | 1452 | 20.02.2010 23:19 LEXXX525 |
 | mam notebook acer aspire 8920g mam vnom 4giga ram a win.7 a v systeme mi pise ze 4giga ram a v zatvorke ze pouzitelne 3... v Pamäte | LEXXX525 | 1 | 665 | 07.02.2010 10:43 Jaro |
 | Vymenim Fujitsu Siemens Esprimo mobile V5545 , Core2duo intel centrino procesor T7300 (2. 00 GHz, 4MB SLC, 800 MHz),3giga... v Bazár | LEXXX525 | 3 | 667 | 06.02.2010 16:00 LEXXX525 |
 | mam taky problem ze mi moja karta v notebooku ati radeon hd 2400 128mb bere moc ramky.mal som 2giga ram a brala mi 768mb takze... v AMD grafické karty | LEXXX525 | 1 | 753 | 05.02.2010 0:07 OmeGa |