Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 79 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.11.2011 11:19

nevedel by niekto napísať, kto má tento notebook s tym SSD diskom, že ako sa to správa? počul som že niektory mali veľke problemy ked sa napríklad snažili reinštalovať windows. nechcem kúpiť počítač, ktorý nebudem mať úplne pod kontrolou a win reinštalujem raz do roka, takže musim vedieť či to vôbec pôjde. nespolieham sa na to že od kúpenia notebooku až na večné veky pôjde vporiadku a určite sa tam niečo po softverovej stranke poserie.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Lenovo Ideapad Y570

Registrovaný: 25.11.09
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 267
Témy: 32
Bydlisko: LV / Brno
Príspevok NapísalOffline : 01.12.2011 15:56

Misco13:
http://www.hojko.com/download/file.php? ... 5B1%5D.jpg


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.06.09
Prihlásený: 14.02.13
Príspevky: 18
Témy: 6
Príspevok NapísalOffline : 05.02.2012 20:46

Chcel by som sa spytat ako slape na tomto modeli Battlefield 3?
Planujem si kupit s i5, 6GB Ram, GT555M 2GB ..
Diky.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Lenovo Ideapad Y570

Registrovaný: 14.02.08
Prihlásený: 09.03.24
Príspevky: 385
Témy: 63
Bydlisko: Nová Baňa
Príspevok NapísalOffline : 06.02.2012 11:23

Ja mam s i7 a 4GB ram a battlefield ide schopne (neviem kolko fps) asi na stredne detaily. Na high to nie je velmi plynule na strielacku.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 07.02.2012 22:01

No takze .....
Vccera my prisla Y570 s i5 2430, 4gb ram+(2gb modul ktorý som si kúpil), GT555m GDDR5 2GB, 32gb sdd a 750gb diskom,

Ku kvalite vyhotovenia.... absolútna spokojnosť pevná kvalitná základňa, JBL sound super, jediný nedostatok pri otváraní sa prehýba kus display i keď minimálne a voľným okom nepostrehnuteľne ale predsa....

Konektivita .... Všetko čo má správny ntb mať až na USB 3.0 bohužial len vo verzii s I7

Rýchlosť.... SSD robí svoje i keď nebol som si istý ako to pôjde ale realita je fakt super rýchle bootovanie a to isté platí aj pre prebudenie z režimu spánku....

Batéria na prvé nabitie som ju nemeral no pri prehliadaní internetu a práci s wordom 3hod 20 min a pomedzi to nejaký youtube a na pozadí winamp ....

K hrám vám veľa nepoviem zašťukal som na tom chvíľku Crysis 2 na max dovolenom rozlíšení medium/high celkom hrateľné :) ale ako vravím na hry to nepotrebujem ....

Celkové hodnotenie ..... 8/10







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Lenovo Ideapad Y570

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2012 7:46

To je potom trochu zbytocne kupovat NB s GT555m, ked nie je na hry, nie ?







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2012 9:19

Nieje a nieje sú 2 odlišné slová notebook slúži na iné ale keď nastane situácia, že sa nudím a nemám robotu v práci či doma 2-3 dni tak sadnem a hrám ale taká situácia už dávno nenastala na chcem byť na nu pripravený ;)
Btw : pracujem s grafikou a napríklad taká Cinema 4D má tiež svoje požiadavky.







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.06.09
Prihlásený: 14.02.13
Príspevky: 18
Témy: 6
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2012 9:55

Vcera som si kupil Y570 s i5, 6GB, GT555M 2GB .. BF3 ide slusne, automaticky mi dalo ultra na textury, vsetko na medium ostatne. FPS 26-40.. Sice taka Operation Metro ide sviznejsie. Hravam 32players servery.
Bohuzial displej ma sklamal. Farby su studene, a vidno take tie vertikalne "stripes" na bielej farbe hlavne.
Chcem sa spytat neexistuje nejaky program ktory ozivi trocha tie farby?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2012 10:23

nato sú nadstavenia vo win :) nepočul som o takom programe ktorý "oživuje" farby.... ak máš všetko správne nastavené a nestačí ti to tak potom si si asi zle vybral :-/ mne každopádne ten display vyhovuje :)







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.06.09
Prihlásený: 14.02.13
Príspevky: 18
Témy: 6
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2012 10:34

tak oproti sony vaio co mam, mi to pride slabsie. celkom ma ale stvu tie vertikalne linky na bielej ze su take viditelne (ako nie zasa moc ale pri blizsom pozreti su vidiet) .. neviem ci to je vada alebo len taky slaby displej.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Lenovo Ideapad Y570

Registrovaný: 14.02.08
Prihlásený: 09.03.24
Príspevky: 385
Témy: 63
Bydlisko: Nová Baňa
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2012 11:06

Farby a display su celkovo slabe. Ani mne sa nepacia, ked to porovnam s hociktorym ASUSom co maju chalani na izbe, tak aj farby a aj pozorovacie uhly su u mna slabsie.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2012 11:21

ja co som videl tak tiež potvrdzujem že displej je riadny shit. ale niekde sa šetriť muselo. :) osobne by mi to vadilo.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.06.09
Prihlásený: 14.02.13
Príspevky: 18
Témy: 6
Príspevok NapísalOffline : 10.02.2012 10:14

Hej displej je hruza.. Kolki maju problem s tym rusivym zvukom v sluchatkach? Da sa to nejak spravit?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Lenovo Ideapad Y570

Registrovaný: 14.02.08
Prihlásený: 09.03.24
Príspevky: 385
Témy: 63
Bydlisko: Nová Baňa
Príspevok NapísalOffline : 10.02.2012 11:38

No ja som zatial problem so zvukom ziadny nemal, a to ked cestujem pozeram stale filmy. Hlavne si daj pozor ci je dobre zasunuty jack lebo mne to ide dost ztuha.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.06.09
Prihlásený: 14.02.13
Príspevky: 18
Témy: 6
Príspevok NapísalOffline : 10.02.2012 11:50

tak to si stastlivec :) na forach sa o tom dost diskutuje.. hej ide stuha, je dobre zasunuty.. nuz .. asi som dalsi s touto chybou ..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2012 13:03

punky66 píše:
tak to si stastlivec :) na forach sa o tom dost diskutuje.. hej ide stuha, je dobre zasunuty.. nuz .. asi som dalsi s touto chybou ..


Neviem punky ja s tym nemam problem s tym ze to ide dost stuha to je u lenova bezne aj na G550 to mam a nic sa nezmenilo
Jedine co mozes skusit je preinstalovat drivre .... ak ani to tak neviem .... odkial si ho kupoval ty ?







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.02.12
Prihlásený: 13.02.12
Príspevky: 3
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2012 20:37

Čaute chcel by som sa opýtať ohľadom toho ssd disku či je prínosom pre ten notebook lebo názory sa líšia, či je naozaj málo ten 32GB ssd disk a tým pádom zbytočný? Na tomto notebooku ma lákal najmä ten disk ale taktiež aj pomerne výkonná grafická karta a v celku dobré spracovanie notebooku. Napriek tomu sa chcem opýtať či sa oplatí investovať do tohto modelu http://www.qcomp.sk/shopping/product_de ... =m59316654 alebo radšej ušetriť a kúpiť tento model z570
http://www.qcomp.sk/shopping/product_de ... =m59314648
Vdaka za rady a nazory


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2012 23:44

Takže za
1. Je len na tebe čo si vyberieš sám musíš vedieť na čo notebook potrebuješ napr grafické karty v oboch sa líšia, Y570 na kvalitné šasi s hliníku a horčíku čo je výhodné ak to chceš prenášať a má aj dobrý zvuk, batéria na ňom vydrží 3hod40min ak mu nedáš zabrať a máš ubratý jas a sound cez slúchadlá

2. K tomu ssd len toľko že si skús pozrieť ceny ssd diskov 32gb sa pohybujú okolo 60-70e a obzvlášť kombináciu z klasickým HDD som zatiaľ u iného výrobcu prípadne typu nevidel.
Na ssd je systém Win7 a pocítiš to napr pri štarte, prebudení notebooku, pri samotnej práci pretože náročnejšie programi (ja napríklad pracujem so Cinema4D) si môžeš nainštalovať na SSD a pocítiš to na samotnej rýchlosti programu SSD je hlavne pre tých čo chcú rýchlosť .... a predsa len keď sa aj niekto hrá hry a win mu beží z SSD disku (systém+ovládače) a hra z klasického HDD aj to môže užívateľ pocítiť napr pri loadingoch atď......

Suma sumárum kúpil by som znova a zajtra má dojsť aj kolegovi po tom čo si poskúšal môj môžem len odporučiť ja som ho ešte rozšíril o 2gb ram (20e)







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.02.12
Prihlásený: 13.02.12
Príspevky: 3
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 13.02.2012 11:59

Hmm tak na väčšine diskusií som čítal, že na ten ssd disk nemôžeš nič inštalovať ani ho vo windowse nevidíš a systém si sám reguluje čo tam nainštaluje (tie najpoužívanejšie programy), preto sa obávam či to funguje dobre a taktiež, že 32 GB je málo a keď sa zaplní stráca rýchlosť.
Takže by som ťa poprosil k tomu to nejaké objasnenie El_Silver :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 13.02.2012 17:28

Obsah disku nemá s jeho rýchlosťou nič spoločné obzvlášť pri takejto veľkosti....
Rýchlosť sa delí na čítanie a písanie.... pri ssd začína rýchlosť pri oboch hodnotách viac ako 250MB/s pre porovnanie bežný 5400rpm disk má rýchlosť pri oboch hodnotách do 100MB/s čítanie aj písanie takže je to ako porovnávať Fabiu a Ferari

Čo sa týka samotného SSD disku a práce s ním dá sa to riešiť pomocou rôznych disk managerov, prípadne ako v mojom prípade pri preinštalovaní OS.
Inak povedané Lenovo to softwarovo ošetrilo pomocou rapid drive no dá sa to obýsť.
Nejde o to kúpiť si notebook na "hry" a nadávať že nejde to a hento ale kus ho poladiť a pohrať sa s tým.

Myslýš že pocítiš stratu rýchlosti pri čítaní a písaní viac ako 250mb/s čo je u SSD štandart ?
Videl si už boot pccka s SSD diskom
http://www.youtube.com/watch?v=Fpthh-Q9d4Q
BTW: keď sa pohráš kus s msconfig štart sa dá viladiť pod 14s (u Win7 Ultimate)
Tu máš ako to vyzerá pri napr Macbook Air(ssd) a Y560(ssd)
http://www.youtube.com/watch?v=JJsVF2EwWU0
Pokiaľ to nepotrebuješ na prácu nič iné ako os by som na tom ssd ani nemal
celkovo ti to uľahčí a zrýchli chod notebooku
Ten disk nieje na to aby sa naplnil na full na to slúži druhé hdd tu má byť os po prípade ako si napísal dôležité najpoužívanejšie programi

S tou reguláciou mi to trochu nieje jasné ako to myslíš kde si to čítal ? veď predsa užívateľ si určuje kde čo inštaluje :)

// pridané po 13 minútach od posledného príspevku

No každopádne ak ti ide o rýchlosť systému a kúpa ťa netlačí počkaj na Ivy Bridge







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.02.12
Prihlásený: 13.02.12
Príspevky: 3
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 14.02.2012 0:35

No s takýmto diskom som nemal ešte žiadne skúsenosti.. a písal som len to čo som sa dočítal na iných fórach aj keď možno som tie vety možno úplne dobre nesformuloval. A s tým diskom ssd som to myslel tak, že nemám možnosť priamo naňho inštalovať. Čiže nainštalujem programy, systém a všetko na hdd a to ssd si to samo riadi čo uloží na ten ssd ... aspoň tak som to teda ja pochopil a prikladám obsah z inej diskusie na ktorú mi odpísali toto:
"Tento SSD disk však nieje použitý výhradne pre systém. Operačný systém je nainštalovaný na 750GB pevný disk a SSDčko slúži ako len ako cache pamäť cez technológiu Intel Smart Responce
http://www.intel.com/support/chipsets/sb/CS-032826.htm
V tomto prípade je teda SSDčko využívané ako taká veľká operačná pamäť, nahrajú sa naňho dáta s ktorými bude počítač práve pracovať. v tomto prípade tých 32GB postačuje, operačný systém bude stále uložený na veľkom 750GB disku, nemusíte sa teda báť, že vám "dôjde miesto"."

Neviem teda či som to pochopil správne a chcel som názor niekoho, kto ma s týmto modelom s ssd skúsenosti a hlavne, aké sú tie skúsenosti. Čiže si mi dosť pomohol, mám už o tom ako taký obraz a myslím, že už teraz nemám nad čím váhať.

K tomu novému procesor, už sa mi nechce veľmi odkladať kúpu keďže môj starý nb je v dezolátnom stave, dva mesiace pozorujem cenu tohto model ale veľmi neklesla a neviem kedy by mohli začať prichádzať na trh tie nové Ivy Bridge u nás plus ceny budú zrejme opäť vysoké keďže to bude novinka...

Takže ti ďakujem veľmi pekne za rady El_Silver, dosť si mi pomohol k definitívnemu rozhodnutiu, keďže doteraz som nebol rozhodnutý na 100 % a určite sa s tými nastaveniami budem hrajkať :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 14.02.2012 19:36

Prajem veľa šťastia a príjemnú zábavu :)
A neobávaj sa ničoho každopádne ako pre neznalého tak pre znalého užívateľa je SSD disk jedným veľkým +







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.12.06
Prihlásený: 05.03.12
Príspevky: 24
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 16.02.2012 10:21

Ahojte.
Keby zoberiem tento model http://datacomp.sk/lenovo-ideapad-y570-59-314473-sk_d106615.html.
Pasovala by mi miesto mechaniky takáto hračka tam?
http://www.ebay.co.uk/itm/SATA-2nd-HDD-HD-Hard-Driver-Caddy-Enclosure-12-7mm-Universal-CD-DVD-ROM-Bay-/250992095876?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item3a704b7284. A by som si dokúpil SSD disk 64GB.
Pri reklamácii by zistili že som odmontoval mechaniku a dával tam niečo iné? Pretože čo mám ASUS F3Ka tak tam stačilo jeden šrobik pod hlavným krytom dať dole a mechanika sa dala vytiahnuť.

Potom by som to SSD využíval na systém, teda by bol notebook rýchlejší. Mechaniku vôbec nepoužívam.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Lenovo Ideapad Y570

Registrovaný: 10.04.10
Prihlásený: 28.03.14
Príspevky: 80
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2012 13:40

Zdravim ta mal by som otazku na teba :) El_Silver
Rozmyslam o tvojom notebooku ze by som si ho kupil ide len oto ze som sa docital ze v zahranici maju problem s Optimusom teda prepinanim medzi integrovanou a dedikovanou grafickou. Co som precital cele 4 strany nic take si tu nespomenul. Takze ty stym nemas problem? Diky moc za odpoved pretoze co som pozeral fora nvdie, tak od septembra stym maju ludia problem v amerike aj vselikde inde a do teraz stym nvdia ani prd nespravila,cize ludia nemozu na tom booku nic hrat :lol: a vracaju notebooky spet jedna radost :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2012 16:28

Mozno americania neprisli na to ze sa sa to prepina manualne na prednej strane notebooku je tam taký posuvnik :)

// pridané po 2 minútach od posledného príspevku

A nie nemám s tým absolútne žiadny problém objednával som ho odtialto
http://www.thinkpro.sk/15-palcove/lenov ... -59-316654







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Lenovo Ideapad Y570

Registrovaný: 10.04.10
Prihlásený: 28.03.14
Príspevky: 80
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2012 17:43

El_Silver píše:
Mozno americania neprisli na to ze sa sa to prepina manualne na prednej strane notebooku je tam taký posuvnik :)

// pridané po 2 minútach od posledného príspevku

A nie nemám s tým absolútne žiadny problém objednával som ho odtialto
http://www.thinkpro.sk/15-palcove/lenov ... -59-316654




Hahaha :-D praveze nie im ten manualny gombik nereaguje . A ked to chcu spravit klasicky v notebooku cez program tak to nejde :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A k tomu obchodu to patri pod lenovoonline.sk ci je to odlisny obchod nevies? Diky


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2012 18:24

Jeb*t celych americanov na slovensku som este nepocul o nicom podobnom a ma ho aj kolega.

Neviem pravdu povediac lenovoonline je official resseler pre slovenskú republiku a thinkpro bude určite niečo podobné nieje to žiadny fake obchod neakého šialeného živnostníka







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Lenovo Ideapad Y570

Registrovaný: 10.04.10
Prihlásený: 28.03.14
Príspevky: 80
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.02.2012 18:34

El_Silver píše:
Jeb*t celych americanov na slovensku som este nepocul o nicom podobnom a ma ho aj kolega.

Neviem pravdu povediac lenovoonline je official resseler pre slovenskú republiku a thinkpro bude určite niečo podobné nieje to žiadny fake obchod neakého šialeného živnostníka





To som teda rad lebo v zahranici uz tieto problemy pretrvavaju vyse pol roka :-)
A na forach nvdie im vobec neodpovedaju som sa strasne smial :lol: setci ze vracam tento notebook spet som myslel ze nvdii mozem verit ale uz ju nikdy nekupim :-D :-D :-D :-D :-D takze som rad ,ze ho mozem pekne kupit bez ziadnych obavvvv :P


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.03.12
Prihlásený: 09.03.12
Príspevky: 1
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 09.03.2012 11:44

jurajtuz píše:
Farby a display su celkovo slabe. Ani mne sa nepacia, ked to porovnam s hociktorym ASUSom co maju chalani na izbe, tak aj farby a aj pozorovacie uhly su u mna slabsie.


Skus znížiť GAMMA v nastaveniach grafiky: pravý klik na plochu, vlastnosti grafiky, zvoľ basic mode, a tam color enhancement. Zníž GAMMA z 1.0 na 0.6
Odstráni sa tým taký "šedý zákal"
Rozdiel spozoruješ dobre na fotkách


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.10.11
Prihlásený: 26.10.22
Príspevky: 28
Témy: 5
Príspevok NapísalOffline : 16.03.2012 0:33

Zdravim, uvazujem o Y570, no uz miznu z trhu. Verzia s i5 procesorom a SSD diskom (59-316651) sa uz nepredava, a tak uvazujem nad verziou s i3 procesorom (2310). Mate s nou niekto skusenosti, pripadne je tam citelny rozdiel oproti verziam s i5-kou?


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 79 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lenovo Ideapad Y570

v Notebooky a netbooky

0

532

01.07.2011 15:02

allidan3373 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lenovo IdeaPad Y570

v Notebooky a netbooky

1

395

22.02.2012 21:43

El_Silver Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. lenovo ideapad y570

v Notebooky a netbooky

2

429

21.11.2011 19:56

milosenko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lenovo IdeaPad y570

v Notebooky a netbooky

1

418

13.07.2011 12:56

poistka1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. LENOVO IdeaPad Y570

v Notebooky a netbooky

8

2224

31.07.2011 22:25

Martinicoss Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lenovo IdeaPad Y570

v Notebooky a netbooky

3

398

23.05.2012 13:58

EXIREXT Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I: Lenovo IdeaPad Y570

v Informujem sa

7

384

30.09.2014 17:07

C0lder Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Predam notebook Lenovo ideaPad Y570

v Predám

0

324

08.08.2015 23:16

jakub1114 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lenovo ideapad y570 sa prehrieva

v Notebooky a netbooky

5

300

23.02.2013 18:04

matus7532 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tekutina na Lenovo IdeaPad Y570

v Notebooky a netbooky

10

577

27.11.2012 15:37

lukysek Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ASUS N55SF-SX384V alebo Lenovo IdeaPad Y570

v Notebooky a netbooky

9

597

09.05.2012 23:54

El_Silver Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tablet do 800€ + notebook Lenovo IdeaPad Y570

v Mobilné zariadenia

1

349

06.04.2012 14:21

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lenovo IdeaPad Y570 vs Asus N55SF sx017v

v Notebooky a netbooky

5

543

25.03.2012 17:06

KoskO Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lenovo IdeaPad Y570 vs. Toshiba Satellite P750-10T

v Notebooky a netbooky

3

948

28.09.2011 15:58

Tobi46 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HP ProBook 4540s - Lenovo IdeaPad Z580 - Lenovo IdeaPad G580

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Notebooky a netbooky

61

4114

06.09.2012 12:39

chameleo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ideapad Y570

v Predám

1

373

05.05.2014 15:57

Malinovo1 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra