radsej asus, amd je pochybna znacka v notebookoch v dnesnych casoch. btw stvorjadro AMD je istota kvalitneho ohrievača vzduchu v izbe.

asi preto je tak nizko nataktovane.
trochu by ma zaujimalo kde ludia chodia na tie eshopy, ktore som nikdy pred tym v zivote nevidel a od takych predajcov by som si nekupil ani ponozky. v tom obchode mali spolu okolo 10 notebookov a este si tam davaju take hlašky ako "najlepšia cena v SR" = ano je najlepsia lebo to uz nikto iny take šmejdy nepredava.

a ludia na to klikaju v dobrom umysle ze to je fakt pravda.
mam skúsenosti len s obchodmi Alza, Datacomp, Asus-shop, Qcomp. nie ze by neboli aj ine dobre ale tieto su istota ze vas neodrbkaju a maju pestru ponuku.