| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Windows Téma: instalacia vista |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 723
| Na cčku máš boot.ini a v ňom máš niečo na štýl:
[boot loader] timeout=30 default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS [operating systems] multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional&quo... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Grafická karta do 6 000 |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 1338
| |
Fórum: Grafické karty Téma: Grafická karta do 6 000 |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 1338
| Harlequin píše: jednoznacne x1650tku asi XTcko... 
Príspevok pred tebou som napísal, že si máte poriadne prečítať prvý prispevok a ty zadreš toto
Ja som myslel, či nepoznáte iného výrobcu, ktorý má tieto grafiky lepšie // Pre daktorých, nemyslím ATI, ale namr MSI, ASUS, Leadtek.. atď |
|
Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia Téma: Zuvacka alebo pasta na Northbridge? |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 1602
| Tie kalsické šitné biele dáš dolu aj mydlom a vodou, tie strieborné vyššej kvality jedine odlakovačom, alebo čiernym absinthom (odskúšané funguje ) Proste riedidlom, liehom, alebo niečím podobným |
|
Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia Téma: Chladenie procaka |
Odpovede: 18 Zobrazenia: 1527
| Spirit píše: napisal som to strucne a jasne  Voda ako taka vodiva nie je a ani ta z vodovodu. S cistotou komponentov sa pocita...
jj, už sa chápeme Naj haluz je nechať destilovanú vodu 10 minút v mikrovlnke a potom do nej hodiť vidličku  |
|
Fórum: CMS Téma: problém s presunom db |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 483
| nejde mi upnúť tú db na nový server. vyhlasuje chybu MySQL hlási: Dokumentácia #1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '-- phpMyAdmin SQL Dump -- version 2.9.0.3-Debian-1 -- http://www.phpmyadmin... |
|
Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia Téma: Chladenie procaka |
Odpovede: 18 Zobrazenia: 1527
| nemal som chut to rozpisovat dalej, urobil si to zamna, vdaka. Akonahle das do vody kyselinu, citronovu stavu, alebo rozpustis sol, stane sa voda slusnym vodicom. Ale v mraznicke by si asi nemal komponenty nalozene v soli predpokladam. Okrem ineho, aj voda z vodovodu chlorovana a mineralizovana je ... |
|
Fórum: Ovládače Téma: Hľadám zopár ovládačov |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 1471
| Potreboval by som od vás pomoc, nemám moc času hľadať na nete ovládače a potreboval by som ovládače pre Linux Debain v 3.1 na tieto zariadenia/komponenty
-Skener UMAX Astraslin 1200 -Zvuková karta Realtek AC'97 -LightScribe podporu napalovania //Ak to vôbec pre linux je // pre mechaniku LG HS22L... |
|
Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia Téma: Chladenie procaka |
Odpovede: 18 Zobrazenia: 1527
| voda ani vlhky vzduch nie je vodiva latka ;) Voda sa kondenzuje zo vzduchu v ktorom sa nachadza. Ak nebude otvarat tu chladnicku, nebude sa zrazat vobec. PC nie je polievka ze uvolnuje vodu :)
Odkedy voda nieje vodivá látka? A ešte niečo. Čo myslíš, že sa deje s lepchmi a súčiastkami vo vlhosti... |
|
Fórum: CMS Téma: phbBB - vytvorenie databazy |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 762
| 22Janco22 píše: Ako vytvorým databázu????  prosim pomozte
Záleží na tom, kde máš webhosting |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: co vy na zostavu ? |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 630
| | Ramku by som dal minimálne 1gb, je jedno, čoi 2*512m alebo 1*1024 a dosku a procík chipset AM2, poprípade 939, grafiku minimálne nVidia 7600GS, alebo GT |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Grafická karta do 6 000 |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 1338
| no kedze sa do toho nerozumies, tak preto asi pises na taketo forum, tak ak nechces aby sme ti poradili tak sem nepis... pipky neurcuju vykon celej grafiky, tam velmi zalezi na instrukciach a architekture celeho cipu ;)
Máš pravdu, do grafík sa veľmi nerozumiem a je mi to jedno, lebo hry nehrám... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Grafická karta do 6 000 |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 1338
| No nechcem vám nič hovoriť, ale asi ste sa nenaučili poriadne čítať ;) Prečítajte si ešte raz prvý príspevok a pochopíte
P.S.: Tá G7600 má 12 pipek narozdiel od tej x1650, ktorá má 8. Ati má o 40MHz výkonnejšie GPU a aj väčšie rozlíšenie, ale povieš mi, kde také rozlíšenie využiješ?? Takty pamätí... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Grafická karta do 6 000 |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 1338
| |
Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia Téma: Chladenie procaka |
Odpovede: 18 Zobrazenia: 1527
| Ja už som robil niečo podobné, ale na vodnom chladení. Zobral som si starú mrazničku, vyvŕtal do dverí dve diery, prestrčil hadičky, zaizoloval, dovnútra som napil radíator, do vodníka som napustil nemŕznúcu zmes a išlo sa  |
|
Fórum: CMS Téma: Admini a Módi na admin indexe [phpBB2] |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 464
| ############################################################## ## MOD Title: Administrátori a moderátori na adminskom indexe ## MOD Author: Leachim < Leachimster@gmail.com > ## MOD Description: Ukáže v index štatistikách administrátora ## užívatelov s Administrátorskými a Moderátorskymi právami #... |
|
Fórum: CMS Téma: Password security |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 614
| prosimtě na co je tento mod dobrý - já schánim mod aby se neregistrivaný nemohl podívat na profil a tim - obtěžovat ostatní lidi na foru - zbytečným spamováním po internetu
Ak nechceš,aby sa ti mohol dotyčný pozerať na profily, tak
otvor profile.php
nájdi:
if ( $mode == 'viewprofi... |
|
Fórum: Backend Téma: link v ktorom budu dve premenne |
Odpovede: 27 Zobrazenia: 1918
| itsgoingd píše: vacsia kompatibilita a hlavne <? moze byt zacinajuci tag aj pre xml (aj ked sa ma pouzivat <?xml)
jj, hovoril som, to <? je skrátenina.. Popríapde som videl tíkov, čo poživajú dokonca <% značky pri kódení PHPka, pritom sú to značky pre ASP  |
|
Fórum: Modifikácie, návody a projekty Téma: Môj PC |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 2469
| eXistenZ píše: pekne, ale tie biele mechaniky tam nemaju chybu 
Vieš čo, je mi to jedno, lebo ich aj tak neni vidieť A jedna je ešte v z=aruke, takže ju striekať nebudem a čiernu nemali na sklade a potreboval som ju hneď |
|
Fórum: Backend Téma: link v ktorom budu dve premenne |
Odpovede: 27 Zobrazenia: 1918
| to: itsgoingd
preco <?php a nestaci <?
podla mna je to dost ze jedno. ..
ale snad mi vysvetlis preco nie. ..
dik
No jedno to nieje, lebo značka <? je skrátená forma a môže, ale nemusí byť povolená pre používanie PHP jazyka... Viz nastavenie php.ini
; Allow the <? tag. Otherwise, only <?php... |
|
Fórum: Modifikácie, návody a projekty Téma: Môj PC |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 2469
| Shark NX píše: Pekne spravene ... len osobne by som spravil vacsie okno v bocnici ... case je od vyroby velmi pekne spraveny cize tam moc uprav uz netreba robit
jj, ale to menšie okno v bočnici má svoje + za ním je natiahnutá bakeláž, neóny atď.. A všetko je to pekne schované  |
|
Fórum: CMS Téma: PHPBB plus, alebo Joomla! alebo nieco ine...? |
Odpovede: 19 Zobrazenia: 1773
| aky je rozdiel medzi united-nuke a phpfusion? teraz som si to stiahol a vyzera to rovnako, este sa tomu pozriem pod kapotua uvidime...
United nuke je mám taký pocit český produkt a je inakšie písaný ako php fusion.. Proste je od iných tvorcov.. Má SSL Administráciu, integrované phpBB fórum, ale... |
|
Fórum: Modifikácie, návody a projekty Téma: Môj PC |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 2469
| Pridávam ďalšie fotky:
Táto je Špeciálne pre Shark NX-a, takto som vyriešil tie vypínače na neóny, som si všimol, že tebe tam iba tak vysia
http://img242.imageshack.us/img242/8206/dsc01017jo2.th.jpg
Počas skladania:
http://img486.imageshack.us/img486/8455/dsc00991gw6.th.jpg
http:... |
|
Fórum: Modifikácie, návody a projekty Téma: Môj PC |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 2469
| No ja mam velmi podobne spravene pc len som to sem nehodil lebo to nepovazujem za casemodding ... su to len kupene komponenty hodene do case a finito Inac celkom pekny case pekna pracicka ale ked tam mas uz UV Katody tak tam modre nedavaj ... svetlo z UV uplne pohltia modre katody a bude ti to prd ... |
|
Fórum: Modifikácie, návody a projekty Téma: Môj PC |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 2469
| mozno by som tie kable este viac poriesil...inac co to je tt armor?
jj, to príde, všetky budú flexované, len flexo je drahé kua :(
ee, je to to, čo mám v podpise, staršia skrinka, ešte vtedy armor ani nebol ;) Je to http://www.thermaltake.com/product/Chas ... v5000a.asp
ale mám zálusk na... |
|
Fórum: Modifikácie, návody a projekty Téma: Môj PC |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 2469
| TaKźe neviem, do ktorej sekcie som to mal dať, lebo to nieje homemade, ani návod, tak to dávam sem.. Casemoddingu tu moc nieje, ale vyzerá to dobre.. Aspoň si myslím ;)
Pred návštevou obchodu:
http://img284.imageshack.us/img284/5558/dsc00728df8.th.jpg
Po návšteve obchodu a 13 hodinovom sk... |
|
Fórum: Frontend Téma: L-Design |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 1209
| pripada mi to tak troska ako weby co sa robili par rokov dozadu, moderny webdesign sa ubera trochu inym smerom... ale ten oranzovy je asi lepsi
Ja sa snazim robit weby pre kazdeho, takze sa snazim pouzivat co najmenej grafiky a co najviac css, aby sa stranka nacitavala rychlo kazdemu a pritom b... |
|
Fórum: Frontend Téma: L-Design |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 1209
| |
Fórum: Backend Téma: phpsysinfo |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 1018
| | PHPSys info sa Ti oplatí sťahovať iba vtedy, ak si webmaster ty sám a povolíš si tie funckie, Štandartne sú, ako už janoF povedal, zakázané na takmer všetkých webhostingoch. Klient predsa nemusí vedieť, čo za jadro má daný systém a podobne ;) A ak to silou mocou chceš, skús napísať adminovi, možno T... |
|
Fórum: CMS Téma: PHPBB plus, alebo Joomla! alebo nieco ine...? |
Odpovede: 19 Zobrazenia: 1773
| Odporúčam Ti United-Nuke, mám s ním dobré susenosti...
P.S.: Ja práve na niečom takom robím, portál+fórum o PC, 1.1.2007 spúšťam  |
|