Obsah fóra
»
Hardvér
»
Nákupná poradňa
»
Ostatné
»
Lapdesk
Lapdesk
Stránka:
1
z
1
[ Príspevkov: 2 ]
Autor
Správa
Werus
Užívateľ
Registrovaný:
30.11.10
Prihlásený:
28.12.15
Príspevky:
6
Témy:
2
|
2
Napísal
Werus
: 30.11.2010 12:10 |
Lapdesk
Potrebovala by som poradit nejaky dobry lapdesk, najlepsie z vasich skusenosti. Rozmyslala som nad Logitech N100 alebo coolmaster. Tak do 25ecok. Dakujem
//OmeGa: presunute
andymc
Užívateľ
Registrovaný:
10.12.09
Prihlásený:
18.03.25
Príspevky:
1409
Témy:
56
|
56
Bydlisko:
Prešov
Napísal
andymc
: 05.12.2010 0:14 |
Lapdesk
co tak nieco od zalmanu trocha cez rozpocet ale
http://www.alza.sk/zalman-zm-nc1500-d120546.htm
_________________
//PC//: CPU: Intel i5-750 / CPU FAN: CM 212+ mx2 + NOCTUA NF-P12/ MB: Gigabyte P55A-UD3R / RAM: 2x2GB Kingstone HyperX 1600CL8 XMP / GPU: Ati 5770 1GB Vapor-X / HDD: 500GB Seagate 7200.12 + 250GB Seagate ext. / PSU:be quiet! Pure Power L7-530W 80+ / CASE: Fractal Design Define R2 - Titanium gray / DVD: Samsung SH-S223L / CR: Apacer AE700 / LCD: DELL 2209WA / SET:Microsoft Desktop 3000 + Steelseries / REPRO: Creative T3100 / TLACIRAEN: Samsung ML1640 //MOBILE//:Sony Xperia S 32GB //BOOK//: DELL VOSTRO 3300 //Photo//: Samsung Nx5 18-55mm //CAR//: BMW E46 320D
Stránka:
1
z
1
[ Príspevkov: 2 ]
Lapdesk
Obsah fóra
»
Hardvér
»
Nákupná poradňa
»
Ostatné
»
Lapdesk