Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 20 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Lacný HP

Registrovaný: 16.04.07
Prihlásený: 05.02.11
Príspevky: 33
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.08.2009 20:30

Podelím sa s vami o kuriozitu, ktorú som dnes musel riešiť. Urobte si na to názor, aký chcete.
Pani účtovníčka si "nechala poradiť" odborníkom a kúpila si na prácu HP Pavilión - klasický PC Minitower. Na konfigurácii nezáleží, tá je podružná. Proste kúpila PC, ktorý má nainštalovanú Vistu HP a zrazu koniec, s PC sa nedá pracovať. Bola nešťastná, prenešťastná, dodávateľ na jej nárek nereagoval, tak som naklusal, že jej to spojazdním. V čom spočíval problém: Visty sa chceli aktualizovať, lenže aktualizácia neprešla, len sa dookola cyklila. Tak reku použijem metódy, ktoré bežne používam - núdzový režim, vrátiť na poslednú známu konfiguráciu a život ide ďalej. Lenže súdruh Pavilión na takéto niečo nereaguje, idiot sa v texťáku silou mocou snaží so mnou dohovarať v italiánčine namiesto obyklej angličtiny alebo slovenčiny. Prečo ? Pretože nejaký "poctivý" pedajca - nebudem ho menovať, ale zas nie je ich tak moc, jeden veľkoobchod, nejaký ten obchodný PC reťazec a nejaké E-Shopy - dováža lacné, remanufaktorované Pavilióny určené pre italiánsky trh s predinštalovanými italiánskymi vistami, nejakým pokútnym spôsobom tam násilne vopchá lovenčyn a tešte sa ľudia, kúpili ste si výborný "nový" PC za malý peniaz. Lenže ten "ľudomil" a poctivý obchodník nedomyslel jedno - že pri automatickej aktualizácii a s ňou súvisiacej inštalácii servispackov a záplat sa pomiešajú jazykové verzie a katastrofa je na svete. Môžete leda tak vytiahnuť disk, vysosať z neho údaje a šup nová inštalácia Visty. XP je nepoužiteľné, pretože superná doska od asusu napchatá do pavilionu NEMÁ pre XP drivery na sieťovú kartu, nemá korektné drivery na čipset ... Presnejšie na HP je podpora len pre Vistu ( zlaté dobré PC s Vista business a downgrade na XPP ), asus pre istotú túto konkrétnu dosku poctivo zatĺka, na jeho stránkach o tom ani smradu, tak zas späť vistu. Len kde ju vziať, keď DVD s vistou k PC nemáte, a záložné nosiče ste si neurobili, pretože buď vám to váš predajca nepovedal, alebo ste na to zabudli. Takže súdružky a súdruhovia, kolegovia a kolegyne, kupujte si do práce "dobré" lacné remanufaktúrované počítače - vyplatí sa vám to ! :lol: :P


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Lacný HP

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.08.2009 21:01

Repasované, reklamné a iným spôsobom použité počítače (hlavne notebooky) svojho času predávala firma Athenas Consulting. Mala (má) x stránok, cez ktoré to predáva. Neskôr jej biznis prebrala firma Euro PC, v ktorej konateľom je pán Madaras, ktorý sa spomína v tomto článku ako jeden zo zamestnancov firmy Athenas Consulting:
http://markoff.biz/pivot/entry.php?id=947

A tu je príklad jedného z ich webov (ale na internete ich môžete nájsť množstvo):
http://www.predajpc.com

Fritz - neboj sa menovať toho človeka čo to urobil. Ak to nie je Athenas consulting/Euro PC, tak ako prvú vec by si to mala oznámiť zástupcovi HP (u nás je to myslím BGS Levi), takéto praktiky nemajú radi, poškodzuje to ich meno.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Lacný HP

Registrovaný: 16.04.07
Prihlásený: 05.02.11
Príspevky: 33
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.08.2009 21:22

shaggy píše:
Fritz - neboj sa menovať toho človeka čo to urobil. Ak to nie je Athenas consulting/Euro PC, tak ako prvú vec by si to mala oznámiť zástupcovi HP (u nás je to myslím BGS Levi), takéto praktiky nemajú radi, poškodzuje to ich meno.


BGS Levi, teraz vlastne eD System Slovakia tieto praktiky pozná, ale ak s tým samotný HP nič neurobí, čo s tým narobí édéčko ? Maily so second hand a remanufaktured PC mi chodia týždenne, poniektorí z tých firiem dokoca tvrdia čosi také, že to majú "odobrené" od packardu. Nakoniec ono by som to chápal, veď tie hypermarketové pavilióny po oprave treba nejako zužitkovať. Skôr nechápem človeka, ktorý si kúpi takýto domáci počítač na prácu v nejakom hypermarkete alebo nebodaj v e-shope - bez podpory, bez poriadneho poradenstva a ešte viac navyše ak sa zadarí takýto italiánsky či iný PC šrot. Jeden noťas pavilión kúpený v takomto remanufaktúrovacom reťazci mi nejaký čas pil krv vo firme, ktorú spravujem, našťastie sa nadobro pokazil - ale poriadne nešiel nikdy.

PS: až budeš 11.9. na BGS fóre, môžeme na túto tému hodiť reč, nemám problém sa odtajniť


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Lacný HP

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.08.2009 23:00

Nebudem na BGS fóre, nechodím tam. Nie som veľkoodberateľ. A nevidím dôvod prečo tam chodiť. Do budúcnosti, buď prispievaj sem (poskytni úplné informácie) a neposielaj ľudí na iné fóra, alebo si ich nechaj pre seba. Takto beriem ten príspevok ako "vyrozprávanie sa", nič viac.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Lacný HP

Registrovaný: 16.04.07
Prihlásený: 05.02.11
Príspevky: 33
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.08.2009 7:21

shaggy píše:
... buď prispievaj sem (poskytni úplné informácie) a neposielaj ľudí na iné fóra, ...


Nevšimol som si, že by som niekoho posielal na iné fórum. Pravdepodobne si ma nešťastne pochopil. To BGS fórum je akcia pre odberateľov a obchodných partnerov, nie internetové diskusné fórum.
OK, až tu nechceš mať sem tam postreh človeka z praxe, nabudúce nemusím písať nič. Ver tomu, že mám o čom, za 17 rokov praxe sa toho na mňa čosi nalepilo a s kurióznymi prípadmi sa tiež stretávam viac, než by bolo žiaduce.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Lacný HP

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.08.2009 11:29

Ak neposkytneš konkrétne meno/firmu, tak sú pre nás tieto poznatky z praxe zbytočné, nemyslíš?







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Lacný HP

Registrovaný: 16.04.07
Prihlásený: 05.02.11
Príspevky: 33
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.08.2009 19:16

shaggy píše:
Ak neposkytneš konkrétne meno/firmu, tak sú pre nás tieto poznatky z praxe zbytočné, nemyslíš?


Dodáva to ( názov firmy máš v súkromnej správe ) - nechcem narobiť zlú krv, pre rozumných a inteligentných čitateľov by mala stačiť výstraha. A pre tých ostatných platí - komu neni rady, tomu neni pomoci.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Lacný HP

Registrovaný: 12.01.09
Prihlásený: 04.02.24
Príspevky: 1596
Témy: 29
Bydlisko: Spišska Belá
Príspevok NapísalOffline : 21.08.2009 19:23

Túto tému sledujem len preto, aby som sa dozvedel meno a firmu toho predajcu a ty to tajíš, shaggy to z teba tahal ako z "chlpatej deky" a ty nič.... ked to nechceš takto verejne povedat, nevidím zmysel tejto témy.... oj*bali ta a ty sa s tým chváliš, alebo ako?

Fritz píše:
...nechcem narobiť zlú krv, pre rozumných a inteligentných čitateľov by mala stačiť výstraha.

takáto výstraha ti je akurat na dve veci ked nechceš ani firmu prezradit



čo k tomu dodať.... "komu neni rady, tomu neni pomoci."







_________________
"Nikdo nebude nikdy potřebovat více než 640kB RAM!"
(Bill Gates, 1981)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Lacný HP

Registrovaný: 16.04.07
Prihlásený: 05.02.11
Príspevky: 33
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.08.2009 19:40

virus64 píše:
...

Keď napíšem meno tej firmy, zletíte sa na mňa ako supi, väčšina nonejmov z ulice, ruksakárov a tzv. podnikateľov s PC s vypožičaným ŽL ju má ako ikonu a chodia tam nakupovať ...
Nie je to šuflikantská firma, ako tie na linku od Shaggyho, o to smutnejšie je, že predáva aj brak a treťotriedny tovar - samozrejme, nájdu sa tam aj pomerne dobré kusy, ale ak tam musím vliezť niečo kúpiť, tak len vtedy, keď už iný veľkoobchod v BA také niečo nemá a ak to nebude mať vplyv na kvalitu a spoľahlivosť PC.
To, že je na PC napísané Hewlett-Packard ešte neznamená, že kupuješ kvalitu, o iných značkách a pseudoznačkách radšej ani nehovorím ...

Myslím, že každý pochopil a musí dobre uvážiť, či je pre neho výhodné kupovať "remanufaktured" výrobky. Ono je jedno, či ich kúpiš v nejakom e-shope alebo aj kamennom obchode, o pol roka, rok tam už vôbec nemusí byť a môžeš si kukať akurát tak cez prsty.
Na remanufaktured PC sa záruka HP celkom určite nevzťahuje, takže potom ostanú len oči pre plač.


Naposledy upravil Fritz dňa 21.08.2009 19:52, celkovo upravené 1

Offline

Užívateľ
Užívateľ
Lacný HP

Registrovaný: 12.01.09
Prihlásený: 04.02.24
Príspevky: 1596
Témy: 29
Bydlisko: Spišska Belá
Príspevok NapísalOffline : 21.08.2009 19:50

Fritz píše:
Keď napíšem meno tej firmy, zletíte sa na mňa ako supi,...


podla mna ti zato nikto nič nespraví, ved len píšeš ake máš skúsenosti.... ale ked ne ta ne.... nebudem sa tu s tebou hádať.







_________________
"Nikdo nebude nikdy potřebovat více než 640kB RAM!"
(Bill Gates, 1981)
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Lacný HP

Registrovaný: 22.03.07
Prihlásený: 23.06.23
Príspevky: 2096
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava V
Príspevok NapísalOffline : 21.08.2009 19:56

Čo sa týka ovládačov na XP, určite by nebol problém stiahnúť ich priamo od výrobcov jednotlivých čipsetov.







_________________
DESKTOP: Intel Pentium Dual Core E2180, Gigabyte GA-P31-DS3L, 3GB DDR2 800Mhz, ASUS Radeon HD3650 256MB, ASUS DRW-1608P3S, Hitachi Deskstar T7K250 160GB, Fortron FSP350-60GLN
NTB: HP 510: Intel Celeron M360, 512MB DDR2 533MHz, Intel GMA 900, Hitachi Travelstar 4K120 40GB, Sony CRX880A
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Lacný HP

Registrovaný: 16.04.07
Prihlásený: 05.02.11
Príspevky: 33
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.08.2009 20:49

br4n0 píše:
Čo sa týka ovládačov na XP, určite by nebol problém stiahnúť ich priamo od výrobcov jednotlivých čipsetov.

Práve že nie, je tam doska Asus N2M78-LA a tú na stánke asusu nenájdeš, nezistíš, akú má vôbec sieťovú kartu, jedno je isté, je to nová nForce ktorá ovládače na XP vôbec nemala a keďže táto doska je vyrábaná pre Packard a nie je určená k voľnému predaju, nik drivery pre XP neriešil. Leda že by sa našiel nejaký schopný amatérsky programátor a napísal ich.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Lacný HP

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.08.2009 20:52

Fritz mi v súkromnej správe napísal
Citácia:
Dodáva to Agem - nechcem narobiť zlú krv, pre rozumných by mala stačiť výstraha.

Pre ostatných - ak sa chcete vyrozprávať, na to toto fórum neslúži. Je smutné, že máte niekto zlú príhodu s predajcom, ale ak nekonkretizujete, nemá to tu čo hľadať. Môžete sa posťažovať na svojom blogu, alebo sa zdôverte kamarátom. Ale sem patria iba konkrétne skúsenosti. A kým tú skúsenosť nekonkretizujete (neuvediete o koho ide), nemá to význam.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Lacný HP

Registrovaný: 16.04.07
Prihlásený: 05.02.11
Príspevky: 33
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.08.2009 14:42

On ten Agem nie je najsvätejší, ale OS mohol dohúkať aj dealer, ktorý to tam kúpil a následne to predal koncákovi, v tomto prípade menovanej účtovníčke.
Tak či tak u mňa má agem punc neserióznej firmy predávajúcej treťotriedny brak, kvantita je na prvom mieste, na kvalitu sa nehľadí, len nech je nízka cena a plná predajňa kupujúcich. Je jedno, či je to noname z ulice, alebo ktokoľvek iný, trebárs aj študentík s požičaným ŽL, čo si príde kúpiť myš za 5 € a pol hodinu pri okienku rozumuje s kamarátom či je lepšia tá za 5,01 alebo tá za 4,99 €.
Na tému nákup komponentov v ageme by som vedel porozprávať dosť, ale škoda reči, je to hádzanie hrachu na stenu.
Koniec koncov záver je taký, že si dávajte pozor, čo kupujete.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Lacný HP

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 22.08.2009 15:13

Ak som to správne pochopil, tak ty si "odsúdil" Agem za to, že nejaký dealer mohol do toho PC narvať taliansky OS a tak to predať end-userovi?? Nie že by som zrovna bol neviem aký obhajca Agemu, tiež mám s nimi svoje skúsenosti, ale toto je vyslovene nepodložené tvrdenie, povedal by som možno až ohováranie bez žiadnych konkrétnych dôkazov. Agem predáva to čo má na stránke, resp. teda v eshope a tam sa žiadne talianske OS nespomínajú.

Btw, nForce drivery sa dajú celkom dobre zohnať na stránke nVidie:
http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us
kde sú dostupné pre väčšinu OS, takže nevidím jediný dôvod prečo sťahovať ovládače zo stránky výrobcu HW, kde sú často velmi neskoro, ak vôbec. A to neplatí len v tomto prípade.







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Lacný HP

Registrovaný: 27.12.07
Prihlásený: 17.02.16
Príspevky: 5446
Témy: 0
Bydlisko: Opičí ostro...
Príspevok NapísalOffline : 22.08.2009 15:28

Toto je tá doska ?

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/docu ... =c01421635


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Lacný HP

Registrovaný: 16.04.07
Prihlásený: 05.02.11
Príspevky: 33
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.08.2009 15:41

ScorpionSX píše:
Ak som to správne pochopil, tak ty si "odsúdil" Agem za to, že nejaký dealer mohol do toho PC narvať taliansky OS a tak to predať end-userovi??

Nepochopil si. Nikoho som neodsúdil. Jediné, čo bolo mojou snahou je, aby si človek uvedomil, že keď kupuje HP, to ešte neznamená, že má bezproblémový počítač.
Nechcel som do toho ťahať Agem, ale keď už to Shaggy zverejnil, je to vonku a nedá sa s tým nič robiť.
Agem ( a keby len on ) predáva lacné remanufaktured HP určené pre italiánsky trh s italiánskym OS a nejakým spôsobom tam niekto "namontuje" slovenskú vistu zrejme nekorektným spôsobom. Proste niekto si zľahčil robotu nejakým zlepšovákom. Ak by to robil normálnou cestou, trvá to dlhšie a práca niečo stojí.
Ide o to, či je na stránkach predajcu uvedené, že sa jedná o remanufaktured, alebo sa to dozvieš až pri nejakej nežiaducej udalosti, ako bolo napríklad zmixlovanie talinskojazyčných a slovenských aktualizácií Visty. Pokiaš ide o gamblerský PC a preformátovaním disku stratíš maximálne sejvy, tak je to v podstate jedno. Ale keď tam máš prácu a nevieš sa dostať k dátam ani v núdzovom režime, tak je to na ... šak vieš čo.

Aby som Agem ( hoci toho má za ušami dosť ) neočierňoval, skúsim získať nadobúdacie doklady k tomu PC. Ak ten PC nepochádza z Agemu, nemám problém verejne odvolať moje tvrdenie a ospravedlniť sa.

To prandof: ano, je to ono, HP Viola. Našiel si snáď na realtek 8211 drivery na XP ? Ja nie, ale popravde som ani nemal dosť času hľadať to. Podstatné bolo spojazdniť PC, či už s XP, čo by bolo vhodnejšie, alebo Vistu. Keď PC stojí a nemôžeš pracovať, utekajú peniaze. Keby som mal na pokusy dlhší čas, možno by som niečo vymyslel :D


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Lacný HP

Registrovaný: 27.12.07
Prihlásený: 17.02.16
Príspevky: 5446
Témy: 0
Bydlisko: Opičí ostro...
Príspevok NapísalOffline : 22.08.2009 15:52

Našiel som aj drivery, aj na stránke HP, stačí si zistiť v akých produktoch je ten realtek.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Lacný HP

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 22.08.2009 16:46

Len tak btw, teraz som to pozeral na stránke Agemu, oni tam žiadne HP počítače ako hotové zostavy nemajú...sú tam Acer, Asus, MSI, Asrock a ich vlastné Agem, ale HP Paviliony ako PC (o notebookoch to neplatí) v Ageme nemajú. Takže pokial to odtial aj niekto kúpil, tak sa jasne jednalo o refurbished PC, ktoré nemohlo byť nové.
A keď sme pri tom, tak spôsobov ako dostať z disku akékolvek dáta keď sa zrúti OS je strašne vela, od live cd až po vybratie disku a skopírovanie obsahu na inom PC. Potom je už preinštalovanie Windows nič a PC je defakto opravený. Spôsob ako narvať na cudzojazyčný Windows Vista iný jazyk je asi len jeden (pokial sa nebavíme o verzii Ultimate, kde je to možné priamo v systéme) a ten rozhodne aktualizácie ne*urví. Takisto problém s ovládačmi je relatívne lahko zvládnutelný, pokial sa nejedná o HW, ktorý je nejakým spôsobom špecifický pre to PC (napr. nejaký ovládací panel na skrinke), tak je vždy najlepším zdrojom ovládačov výrobca konkrétneho HW (tj. nVidia pre chipset, Realtek pre sieťovku, ATI pre grafiku a tak podobne).
Nechcem aby toto vyzeralo ako nejaké navážanie sa do teba, ale zjavne si nedobre zhodnotil stav toho PC a sám vidíš kolko je "dier" v tvojom príbehu. ;)







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Lacný HP

Registrovaný: 16.04.07
Prihlásený: 05.02.11
Príspevky: 33
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.08.2009 17:33

ScorpionSX píše:
Nechcem aby toto vyzeralo ako nejaké navážanie sa do teba, ale zjavne si nedobre zhodnotil stav toho PC a sám vidíš kolko je "dier" v tvojom príbehu. ;)


Ty to vidíš zo svojej stránky.
Samozrejme, ak má človek čas, môže robiť, čo ho len napadne. Ak nad tebou visí meč v podobe človeka, ktorý ťa platí, nemôžeš sa s tým paprať, máš na to dosť málo času. Vybrať disk, dôležité dáta niekam nahrať a nainštalovať opäť Windows, čo som aj urobil. Že som obrazne povedané za 5 minút nesústredil všetky drivery pre XP, to už je iná vec. Ak ide o čas, nemôže človek lustrovať web ako vo svojom voľnom čase doma alebo ako študák na internáte, takže jediným riešením bola späť Vista.
Na stránku Agemu som pozeral, nie sú tam PC HP. "Akčné" maily nejdem lustrovať.
Keďže pani účtovníčka konkrétneho konkrétneho dodávateľa - dealera Agemu účtuje, zrejme vie, či je to z Agemu alebo nie. Ako sa to potom dostalo do predaja je mi záhadou a je mi to v podstate jedno. Išlo mi len o jedno jediné - nechcete zbytočné problémy, nekupujte remanufaktured či refurbished PC, hlavne nie do práce. Mne osobne je jedno, čo Agem predáva, pokiaľ nemusím, neidem tam, mám na to svoj rokmi vyprofilovaný názor, a ako sa bavievam s kolegami, nie je osamotený.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 20 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lacny hosting

v Webhosting a servery

4

457

29.08.2013 9:24

don jebot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. lacny upgrade

v PC zostavy

17

629

11.01.2011 23:21

Meanie Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lacny mikrofon

v Externé zariadenia

6

304

20.11.2014 11:38

Miso122 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lacný gamepad

v Externé zariadenia

5

424

05.12.2018 9:13

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lacny notebook.

v Notebooky a netbooky

0

297

13.07.2012 11:02

Janyh Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. lacny android

v Notebooky a netbooky

5

891

28.08.2010 18:49

Skolacik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lacný PC

v PC zostavy

15

657

19.12.2017 14:48

martino9 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lacný PC

v PC zostavy

2

319

19.10.2014 19:49

ertin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lacny server

v PC zostavy

9

752

10.08.2011 14:37

kubino76 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lacný tablet

v Mobilné zariadenia

3

347

27.04.2013 9:07

Connor Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. lacny pocitac

v PC zostavy

6

465

05.08.2014 17:57

tatra555 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lacny pc

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

58

2613

28.05.2011 15:59

ManSlayerX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lacný upgrade

v PC zostavy

15

875

16.07.2012 10:51

DJ46 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. lacný zdroj...

v PC skrinky, zdroje a všetky druhy chladenia

2

452

06.09.2009 13:42

deathclaw Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. lacny notebook

v Notebooky a netbooky

5

421

13.01.2014 15:59

nescafe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lacny Notebook

v Notebooky a netbooky

2

971

01.11.2010 12:45

Rolando Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra