Ahojte,
zháňam tichý, ale zároveň dostačujúci zdroj k mojej zostave, nakoľko momentálne mám 500 W zdroj C-tech, ktorý je dodávaný so skriňou a je dosť hlučný.
Zostava:Doska: GIGABYTE 790XT-USB3
CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition
RAM: 4 GB DD3
Grafika: Nvidia GeForce GTX 460 768MB
HDD: 1 TB Seagate
Cena cca 50 €
Jedna z variant, ktoré som našiel:
http://www.alza.sk/corsair-cx600-d35987 ... heureka.skĎakujem za rady
