FB je taky, aky si ho spravite. KEd tam mate bandu pubertiackych adolescentov, za vela nestoji. Vsetko zalezi od toho, akych ludi si pridate do priatelov. Ak neratam tie reklamy, ktore sa zobrazuju na nastenke, je to dobra vec.
Ulahcuje komunikaciu, teraz aj zdielanie suborov, mozem kludne komunikovat so 150 dalsimi spoluziakmi z odboru a zdielat s nimi svoje poznatky zo skusok, oznamy, dolezite studijne materialy, atd. A to je len jeden z mnoha prikladov uzitocnosti facebooku.
walther píše:
A čo iné si čakal brmbo? Inteligentné debaty, perfektný obsah, zmysluplné hry? Stačí si uvedomiť, s akým cieľom FB vôbec vznikol...
Obsah vytvaraju uzivatelia.