Dosť malý rozpočet na HD prijímač, kvalitný výstup v tejto cene nehladaj, do 110 eur ti možem odporučiť nejake lepšie s UNI čitačkou:
Golden Media Spark Reloaded (preznačena 990) - OS Linux, pokial sa chceš baviť, ber,
Skytec JOBI - tiež Linuxovy, nemam moc skusenosti...
AB CryptoBox 550HD
S certifikovanou čitačkou na Irdeto:
LinkBox Irdetino HD
Uni čitačky chodia bez problemov, Skylink straší že si to ošetria aby im chodili iba prijímače Skylink ready, ale podla mna blbosť, a ak pravda, najblizsie 2 roky sa nedockame

BTW ten GoSat čo si dal su celkom spolahlive prijímače, a user-friendly.