[ Príspevkov: 7 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kupa novej GK.

Registrovaný: 01.05.08
Prihlásený: 05.07.25
Príspevky: 967
Témy: 83 | 83
Bydlisko: Dubnica nad...
NapísalOffline : 01.09.2013 17:54 | Kupa novej GK.

Zdravim chcel by som kupit novu GK do podpisovej zostavy mam rozpocet 420e.
Premyslal som nad Asusom HD 7970 DC2T
Lenze ako tak citam clanky, za malu chvilu ma vyjst nova rada hawaii resp. HD9000.
Nakolko teraz fungujem na integrovanej co je v CPU tak by mi ten mesiac cakania nevadilo.


_________________
CPU: ryzen 5600x MB: asus tuf b550plus RAM: corsair vengeance 16GB 3200hz cl16 VGA: RTX TUF 3070 SSD: samsung nwme 500gb Cooler: be quaiet Pure loop 240 PSU: Seasonic focus 650w FAN: DarkFlash cf11 CASE: corsair vengeance c70
Phone: Iphone Xs 256gb
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kupa novej GK.

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 17.06.26
Príspevky: 442
Témy: 10 | 10
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 01.09.2013 18:04 | Kupa novej GK.

Tak potom cakaj, uz by som nekupoval Tahiti jadro ked ho nahradzuju, asi vedia preco.


_________________
CPU: Intel Core i5-14600K 3.5GHz@5.3GHz, CPU COOLER: BeQuiet Silent Loop 2 120mm, MB: Asus Prime B760-PLUS D4, RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB KIT (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16, GPU: ASUS ROG STRIX GeForce RTX 4070 Ti SUPER O16G GAMING, SSD1: Samsung 980 500GB, SSD2: Samsung 850 EVO 500GB, DVD: Asus DRW-24B5ST, PSU: Enermax Platimax 500W, CASE: Thermaltake Xaser VI, LCD: ASUS ROG Swift PG32UQ, MOUSE: Logitech G502X Lightspeed, KEYBOARD: Logitech MX Keys Plus SK, SOUND: Creative GigaWorks T40 Series II, OS: Microsoft Windows 11 Home SK 64bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kupa novej GK.

Registrovaný: 01.05.08
Prihlásený: 05.07.25
Príspevky: 967
Témy: 83 | 83
Bydlisko: Dubnica nad...
Napísal autor témyOffline : 30.09.2013 20:34 | Kupa novej GK.

Otvaram to tu nakolko som este stale nic nekupuil
mam moznost kupit rog za 350 eur mam to vziat ?


_________________
CPU: ryzen 5600x MB: asus tuf b550plus RAM: corsair vengeance 16GB 3200hz cl16 VGA: RTX TUF 3070 SSD: samsung nwme 500gb Cooler: be quaiet Pure loop 240 PSU: Seasonic focus 650w FAN: DarkFlash cf11 CASE: corsair vengeance c70
Phone: Iphone Xs 256gb
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 18.06.26
Príspevky: 15109
Témy: 126 | 126
Bydlisko: Moldava nad...
NapísalOffline : 30.09.2013 20:35 | Kupa novej GK.

daj link na kartu.

od koho kupit? zaruka?


_________________
Toto je podpis.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kupa novej GK.

Registrovaný: 01.05.08
Prihlásený: 05.07.25
Príspevky: 967
Témy: 83 | 83
Bydlisko: Dubnica nad...
Napísal autor témyOffline : 30.09.2013 20:44 | Kupa novej GK.

zaruka, dva roky mam znameho v sharku. vie mi spravit cenu http://www.shark.sk/komponenty-0/grafic ... -5-hier-0/


_________________
CPU: ryzen 5600x MB: asus tuf b550plus RAM: corsair vengeance 16GB 3200hz cl16 VGA: RTX TUF 3070 SSD: samsung nwme 500gb Cooler: be quaiet Pure loop 240 PSU: Seasonic focus 650w FAN: DarkFlash cf11 CASE: corsair vengeance c70
Phone: Iphone Xs 256gb
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 18.06.26
Príspevky: 15109
Témy: 126 | 126
Bydlisko: Moldava nad...
NapísalOffline : 30.09.2013 20:58 | Kupa novej GK.

v UK stoji rovnaka karta 315e a nikto nemusi robit cenu.

pockaj 2 tyzdne ako sa vyvinie R9 290X a ked nic, tak kludne kup aj tuto.


_________________
Toto je podpis.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kupa novej GK.

Registrovaný: 01.05.08
Prihlásený: 05.07.25
Príspevky: 967
Témy: 83 | 83
Bydlisko: Dubnica nad...
Napísal autor témyOffline : 11.10.2013 22:46 | Kupa novej GK.

Tak som dnes obiednal http://www.alza.sk/asus-r9280x-dc2t-3gd5-d486248.htm
Cena je priazniva a prijemna a podla recenzcii je karta ticha aj v zatazi.
Druha vec je ze 500 eur za 290 nemienim dat je to dost vela :)


_________________
CPU: ryzen 5600x MB: asus tuf b550plus RAM: corsair vengeance 16GB 3200hz cl16 VGA: RTX TUF 3070 SSD: samsung nwme 500gb Cooler: be quaiet Pure loop 240 PSU: Seasonic focus 650w FAN: DarkFlash cf11 CASE: corsair vengeance c70
Phone: Iphone Xs 256gb
 [ Príspevkov: 7 ] 


Kupa novej GK.



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

kúpa novej GK

v Grafické karty

24

1443

28.07.2011 11:14

MacherSVK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kupa novej GK (7900GS?)

v Grafické karty

16

1462

12.09.2006 19:27

Marian

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Inštalácia novej GK

v AMD grafické karty

8

723

02.08.2007 14:56

Kamahl

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vyber novej GK?

v Grafické karty

5

392

11.06.2015 19:54

liqua1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pomoc pri novej GK

v Grafické karty

21

644

17.12.2012 21:05

007janci1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kupa novej grafik

v Grafické karty

6

543

01.11.2016 10:55

Xaltotun

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

kúpa novej grafiky

v Grafické karty

3

436

27.09.2014 0:18

Xaltotun

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kupa novej grafiky

v Grafické karty

7

695

01.02.2011 17:00

mirom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kupa novej RAM

v Pamäte

3

1106

10.11.2008 20:03

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kupa novej grafiky

v nVidia grafické karty

12

722

14.09.2011 16:03

Millfox

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kúpa novej klávesnice

v Ostatné

13

1070

01.03.2019 12:24

bepetko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kupa novej karty

v Grafické karty

6

533

17.11.2010 14:46

EXIREXT

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

kupa novej ramky?

v Ostatné

5

651

31.05.2012 16:10

evens

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

kupa novej grafiky

v Grafické karty

28

797

20.08.2015 7:03

Error

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kúpa novej Dosky

v Základné dosky

13

1039

29.04.2011 19:57

bindo000

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kúpa novej grafiky

v Grafické karty

7

544

12.09.2015 19:47

M_i_s_o



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF