kompi - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 11 z 12 [ Vyhľadávanie našlo 347 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: reklamacia môjho hp ntb


Odpovede: 13
Zobrazenia: 535


ale mam pravo odmietnut ked mi to spoplaatnnia mozem povedat ze nesuhlasim z opravou?

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: reklamacia môjho hp ntb


Odpovede: 13
Zobrazenia: 535


dobry deň
môj ntb ma tesne pred koncom zaruky jedna sa o presario cq60-120ec.
problem je nasledovny môjmu šikovnému kamošovy spadol pred mesiac a odlomila sa mu zadna čast plastu ale dal som ju spät a drzi.
ale z ntb mam problemi pri hudbe mi rezonuju repraky pravidelne mrzne od padu a pred par d...

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Vymena GK.


Odpovede: 17
Zobrazenia: 748


ale je nvidia a on cel nvidiu

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Vymena GK.


Odpovede: 17
Zobrazenia: 748


pokial ces nvidia ber toto http://www.lepsiepc.sk/?akcia=showkategoria&vyber=29119 je to taktovana GTS 450 vykonovo je na tom ako 5770 tu je o nej aj clanok http://pctuning.tyden.cz/hardware/grafi ... ad-hd-5770

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: utiahne mi zdroj zostavu?


Odpovede: 2
Zobrazenia: 527


cawte

kupil som si tuto gf http://datacomp.sk/vga-gainward-geforce ... 80418.html
pride mi zajtra

zdroj mam tento http://datacomp.sk/seasonic-ss-500et-f3 ... 44689.html
zvyšok zostavy podpis
utiahne mi zdroj v pohode zostavu?
diki

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: pccko.sk - problemy :D


Odpovede: 113
Zobrazenia: 9000


ešte taký detail daval som si to na predajnu zasielať ciže nemoze byť že mi až vo štvrtok pride mail ze si to mám zobrať?

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: pccko.sk - problemy :D


Odpovede: 113
Zobrazenia: 9000


jedine co som cel vediet ci posielaju niake potvrdenie o objednavke mailom alebo to znacia len do statusu.
totiž mne ta gf dost suri.
ale keď zistim ze ju neposlali a ze mi klamali aj do telefonu aj to zle zaznacily do statusu tak bude zle nedobre.
ajtak je to cudne pozeral som do statusu o 19:00...

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: pccko.sk - problemy :D


Odpovede: 113
Zobrazenia: 9000


Čaute mam otazku.
Objednal som si vcera vecer z pccka grafiku.
Dnes som im tam volal a oni ze dnes ju poslu a vo štvrtok ju mam doma.
Kukol som večer na to overovanie stavu objednavky na webe a tam objednavka zrealizovaná, poslaná.
Problem je však v tom že mi neprišiel žiadny mail z podacím čísl...

 Fórum: Bazár   Téma: P: ASUS ATI 5770 1GB DDR5


Odpovede: 5
Zobrazenia: 757


Predám túto veľmi výkonnú grafickú kartu.Je v poriadku .Ako nová,.Bez problémov zvláda najnovšie hry ako GTA 4, Metro 2033atď...Karta je komplet v krabici s prislusenstvom.


Popis:Jadro:
ATI Radeon HD5770
Počet stream procesorov: 800
Výrobné technológie: 40 nm

Pamäť:
1 GB DDR5
128b...

 Fórum: Grafické karty   Téma: oplati sa nvidia na physX?


Odpovede: 5
Zobrazenia: 579


dobre beriem ale nedaju sa zapojit aj do do pcie bezneho slotu? lebo de si som cital ze ano len vykon obmedzeny niako.

 Fórum: Grafické karty   Téma: AGP 8x


Odpovede: 5
Zobrazenia: 568


zober ju samozrejme potom 3650 aspon za 25 predaj

 Fórum: Grafické karty   Téma: oplati sa nvidia na physX?


Odpovede: 5
Zobrazenia: 579


kde si cital ze sa to da dat aj do pcie slotu ale ked je to blud tak nic.

 Fórum: Grafické karty   Téma: AGP 8x


Odpovede: 5
Zobrazenia: 568


pokial ju mas gratis daj si pokial mas za nu nieco platit nechaj si 3650

 Fórum: Grafické karty   Téma: oplati sa nvidia na physX?


Odpovede: 5
Zobrazenia: 579


ahojte
mam dilemu mam zostavu viz podpis som rozmýšlal či sa oplati kúpit gt240 na vykreslovanie PhysX?
ale mam otazku či nevadi ze mam na doske iba jeden pcie express x16 slot?
a potom staci mi môj zdroj?
prida mi to aj iny vykon ako PhysX?
popripade mi poradte inu gf na physX
dik za odpoveď.

 Fórum: Grafické karty   Téma: VGA k M2N8-VMX + X2 64 3600+ (2,01)


Odpovede: 12
Zobrazenia: 558


zobral by som toto http://www.alza.sk/gainward-bliss-9500g ... 116497.htm
zdroj http://www.alza.sk/fortron-ax400-60apn-350w-d126404.htm

 Fórum: Grafické karty   Téma: Graficka karta AGP 8x


Odpovede: 21
Zobrazenia: 1659


ako sa uz uz vyjadril kolega min 300€ ešte mozes napisat monitor aky maš

 Fórum: Grafické karty   Téma: Graficka karta AGP 8x


Odpovede: 21
Zobrazenia: 1659


mirom zdroj uz ked nieco ine tak toto http://datacomp.sk/seasonic-energy-knig ... 48188.html corsair vysiel okolo 62 co sa neoplati
a skrinka suhlasim http://www.qcomp.sk/shopping/product_de ... abC7630204

 Fórum: Grafické karty   Téma: Graficka karta AGP 8x


Odpovede: 21
Zobrazenia: 1659


mirom
pri dnesnych cenach ddr2 sa neoplati davat su takmer totožne z ddr3!!!
takze moja zostava plati ta viz vyššie plus ti davam zdroj a skrinku
zdroj http://datacomp.sk/fortron-ax450-60apn- ... 44112.html
skrinka http://datacomp.sk/skrinka-asus-ta885-b ... 75554.html
ak nevezmeš ten hdd co so...

 Fórum: Grafické karty   Téma: Graficka karta AGP 8x


Odpovede: 21
Zobrazenia: 1659


tu mas zostavu okolo 187
doska http://datacomp.sk/mb-asus-m4a78lt-m-le ... 52310.html
cpu http://datacomp.sk/amd-athlon-ii-x2-245 ... 46460.html
ram 2x zober toto http://datacomp.sk/ddram3-1gb-apacer-13 ... 32605.html
disk http://datacomp.sk/hdd-samsung-spinpoin ... 63716.html
ta doska ma integ...

 Fórum: Grafické karty   Téma: Akú grafiku do staršieho PC?


Odpovede: 23
Zobrazenia: 853


ber toto http://www.alza.sk/gainward-bliss-gt240 ... 158732.htm
1gb zbytocne pre kartu takeho vykonu a myslim ze tot je lepsia volba ako ati 4670 už len kôli ddr5 a vyrrobnemu procesu

 Fórum: AMD platformy   Téma: odideny cpu alebo board?


Odpovede: 3
Zobrazenia: 644


bol to speedfan hw monitor aj OCCT pridavam screen zo speedfanu
http://www.ulozisko.sk/319114/speedfan.JPG

 Fórum: AMD platformy   Téma: odideny cpu alebo board?


Odpovede: 3
Zobrazenia: 644


mám zostavu viz podpis a mam problem z vysokými teplotami.
v hrach aj 85C niekedy aj viac problem je vtom ze som už aj vymenil chladič za http://www.alza.sk/arctic-freezer-xtrem ... 113281.htm a teplota stale v idle celkom pekna 35 az 39 ale zataz aj 85 co neni normalne podla toho co som cital ako ...

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: HD5770 1GB + HD5770 512MB CrossFireX


Odpovede: 9
Zobrazenia: 664


zober kludne 512MB a zdroj http://www.alza.sk/seasonic-ss-550ht-f3-d167023.htm

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: CHYBA V BIOSu


Odpovede: 6
Zobrazenia: 506


posledny krat ten napis je trvaly a maa tam byť!!!!
ale pokial neblbne ntb je vsetko ok!

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: CHYBA V BIOSu


Odpovede: 6
Zobrazenia: 506


to varovanie ti nezmizne!!!
Ak máš niake problemy urob reset biosu.

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: hp notebook reklamacia


Odpovede: 2
Zobrazenia: 644


Ahojte
Kedže mi začala blbnúť mechanika na ntb tak ho dám v pondelok do servisu.
Ale mám otázku počul som že teraz od mája sa búdu opravovať ntb hp pavilion presario na slovensku tak ako aj ine modely hp, keď som volal do swissu tak mi povedali pred týždňom že o tom nemajú info ešte takže mi neved...

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: Problem s grafikou HD5770


Odpovede: 36
Zobrazenia: 2277


edit a ja som mal 4890 som pocit ako keby to bola pomalšia ako na asus board. vadna doska ale odkedy mam 5770 vsetky ok asi len bug v biose lebo na asus boarde išla ok.

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: Problem s grafikou HD5770


Odpovede: 36
Zobrazenia: 2277


to môže byť aj vec biosu toto z gigabyte a 4850 u niektorých serií proste bug v biose ale neznamena to urcite vsetky boardy gigabyte.

 Fórum: Grafické karty   Téma: HD 4890 CF


Odpovede: 23
Zobrazenia: 1163


Aj tak neľutujem že som ju predal bola strašná a spotreba teploty ani z výkonom som nebol spokojný s predal som za 130€ a za 144€ dom kúpil ASUS 5770 1GB a keď som kúpil ma vyšla 170€ takže ok. nemyslíš?
A ďaľšia vec že asi sa sa nezmestili do 300W TDP to je fór že?? Šak jedna berie 220W TDP takže ...

 Fórum: Grafické karty   Téma: HD 4890 CF


Odpovede: 23
Zobrazenia: 1163


Ja som mal 4890 teplota strašná a vymenil som ju za 5770 ktorá je z Catalyst 10.3 priblizne na vykone 4890 a nataktujem ju v poho lebo sa dá zvýšiť voltage!
čo sa týka 2x4890 nikdy som nepochopil preco ati nevidala 4890X2.
ale teraz by som urciten nebral radsej 5850 kôli dx11 do budúčnosti ale mat...
Stránka: 11 z 12 [ Vyhľadávanie našlo 347 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF